SON DAKİKA VEDAT YİLMAZ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Vedat Yilmaz/biyografisi Haberleri

 • 16:44Bakan Yılmaz: Diyarbakır'ın Kalkınması Hedef AlındıBakan Yılmaz: Diyarbakır'ın Kalkınması Hedef AlındıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Atatürk Barajından sonra tamamlanması durumunda Türkiye'nin en büyük barajı olacak Silvan Barajına yönelik saldırıyı kınadı.
 • 16:40Kalkınma Bakanı Yılmaz, Silvan Barajına Yönelik Saldırıyı KınadıKalkınma Bakanı Yılmaz, Silvan Barajına Yönelik Saldırıyı KınadıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Atatürk Barajı’ndan sonra tamamlanması durumunda Türkiye’nin en büyük barajı olacak Silvan Barajı’na yönelik saldırıyı kınadı.
 • 16:18Trabzonspor'da Deniz Yılmaz ŞokuTrabzonspor'da Deniz Yılmaz ŞokuTrabzonspor'da dünkü antrenmanda sakatlanan Deniz Yılmaz'ın ayak parmağında çatlak tespit edildi.
 • 15:56Bakan Yılmaz, Diyarbakır'da Baraj İnşaatı Yolundaki Patlamayı KınadıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Silvan Barajı inşaatı yolunda düzenlenen saldırıyı kınayarak, saldırının Diyarbakır'ın kalkınmasını hedef aldığını belirtti.
 • 15:24TBMM Başkanı Yılmaz, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nu Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu görüşmesinden detay, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu makamında kabul etti.
 • 15:23TBMM Başkanı Yılmaz, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nu Kabul EttiTBMM Başkanı Yılmaz, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nu Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu görüşmesinden detay, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu makamında kabul etti.
 • 13:13Trabzonspor'da Deniz Yılmaz ŞokuTrabzonspor'da Deniz Yılmaz Şoku– TRABZONSPOR'un yaptığı antrenmanda sakatlanan Deniz Yılmaz'ın ayak parmağında çatlak tespit edildiği, genç forvet oyuncusunun yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.
 • 12:56Trabzonspor'da Deniz Yılmaz ŞokuHollanda‘nın Arheim kentinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor ilk sakatını verdi.
 • 12:41TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile GörüştücTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile GörüştücTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile görüştü TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile görüştü.
 • 11:54TBMM Başkanı Yılmaz, Cuburi ile GörüştüTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile görüştü.
 • 11:50TBMM Başkanı Yılmaz, Cuburi ile GörüştüTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi ile görüştü.
 • 10:39Milletvekili Yılmaz Tunç'tan Hastane ZiyaretiMilletvekili Yılmaz Tunç'tan Hastane ZiyaretiAK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Göğüs Hastanesindeki hastaları ziyaret etti.
 • 01:48Kardemir Genel Müdürü YılmazKardemir Genel Müdürü YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KARDEMİR Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz'ın basın mensuplarıyla sohbetleri- KARDEMİR Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz'ın konuşması KARDEMİR Genel Müdürü Yılmaz: - "150 bin ton kapasiteyle üretime başlayan KARDEMİR'in inşallah bu yıl sonunda 2 milyon tonlara ulaştığını görüyor olacağız" Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz, "150 bin ton kapasiteyle üretime başlayan KARDEMİR'in inşallah bu yıl sonunda 2 milyon tonlara ulaştığını görüyor olacağız" dedi.
 • 00:17Kardemir Genel Müdürü Yılmaz AçıklamasıKarabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz, "150 bin ton kapasiteyle üretime başlayan KARDEMİR'in inşallah bu yıl sonunda 2 milyon tonlara ulaştığını görüyor olacağız" dedi.
 • 15:52Bekir Yılmaz: Geçen Sezondan Daha İyi Bir Takım İzlettireceğizBekir Yılmaz: Geçen Sezondan Daha İyi Bir Takım İzlettireceğizSüper Lig ekiplerinden Bursaspor’un başarılı orta saha oyuncusu Bekir Yılmaz, bu sene taraftarlara geçen sezondan daha iyi bir takım izlettireceklerini söyledi.
 • 15:44Bakan Yılmaz: Daha Fazla Hoşgörü, Daha Fazla Huzur!Bakan Yılmaz: Daha Fazla Hoşgörü, Daha Fazla Huzur!Diyarbakır'da iftar yemeğine katılan Kalkınma Bakanı Yılmaz, "Ramazanda daha fazla huzur, daha fazla hoşgörü bekliyoruz" dedi.
 • 14:38TBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DMKÜMÜ: -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun aracının Çankaya Köşkü'ne girişi-TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın aracının Çankaya Köşkü'ne girişi-Davutoğlu'nun TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı kapıda karşılaması-Davutoğlu ve Yılmaz'ın yürüyüşü-Davutoğlu ve Yılmaz'ın başbaşa görüşmesi TBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu ziyaret etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti.
 • 14:37TBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu Ziyaret EttiTBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu Ziyaret EttiTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti.
 • 14:35Meclis Başkanı Yılmaz, Başbakan Davutoğlu'nu Ziyaret EttiMeclis Başkanı Yılmaz, Başbakan Davutoğlu'nu Ziyaret EttiMeclis Başkanı Yılmaz, Başbakan Davutoğlu'nu ziyaret etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Çankaya Köşkü'nde, ziyaret etti.
 • 14:19Trabzonspor'da Deniz Yılmaz Ayağına Darbe Alınca Antrenmanı TerkettiTrabzonspor'da Deniz Yılmaz Ayağına Darbe Alınca Antrenmanı TerkettiYeni sezonun hazırlıklarını Hollanda'nın Arnheim kentine bağlı Renkum kasabasında sürdüren Trabzonspor'un bu sabahki antrenmanında Deniz Yılmaz, ayağına darbe alınca çalışmayı terketmek zorunda kaldı.
 • 14:06TBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu Ziyaret EttiTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti.
 • 14:02TBMM Başkanı Yılmaz, Davutoğlu'nu Ziyaret EttiTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti.
 • 14:00Başbakan Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ile Biraraya GeldiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ile biraraya geldi.
 • 11:55Başkan Yılmaz, Asarcıklılar ile Başkan Yılmaz, Asarcıklılar ile "Kardeşlik İftarı"Nda BuluştuSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Asarcık ilçesinde düzenlenen “Kardeşlik İftarı”na katıldı.
 • 10:53Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Bahçeli O Koltuğu Hak Etmiyor"Muhafazakar Yükseliş Partisi (MHP) Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, "Bahçeli o koltuğu hak etmiyor.
 • 10:34İl Müdürü Yılmaz İl Müdürü Yılmaz "İyi Tarım Uygulamaları" Yapan Üreticileri Ziyaret EttiSon yıllarda ülke genelinde yaygınlaşan ve Erzincan’da da uygulanmaya başlayan iyi tarım uygulamaları Erzincan’da gelişmeye devam ediyor.
 • 23:50Yılmaz - Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Unesco Dünya Miras Listesi'ne KaydedilmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Salondan genel görüntü-Kuran-ı Kerim okunması- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın gelişi-Yılmaz'ın vatandaşlarla tokalaşması, sohbeti-Yılmaz iftar sofrasında-Yılmaz'ın konuşması Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da: - "Ramazanda hem ülkemizde hem bölgemizde hem de dünyada daha fazla huzur istiyoruz, daha fazla kardeşlik istiyoruz.
 • 23:49Yılmaz - Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Unesco Dünya Miras Listesi'ne KaydedilmesiYılmaz - Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Unesco Dünya Miras Listesi'ne KaydedilmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Salondan genel görüntü-Kuran-ı Kerim okunması- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın gelişi-Yılmaz'ın vatandaşlarla tokalaşması, sohbeti-Yılmaz iftar sofrasında-Yılmaz'ın konuşması Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da: - "Ramazanda hem ülkemizde hem bölgemizde hem de dünyada daha fazla huzur istiyoruz, daha fazla kardeşlik istiyoruz.
 • 21:54Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz,"Ramazanda hem ülkemizde hem bölgemizde hem de dünyada daha fazla huzur istiyoruz, daha fazla kardeşlik istiyoruz.
 • 21:53Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz,"Ramazanda hem ülkemizde hem bölgemizde hem de dünyada daha fazla huzur istiyoruz, daha fazla kardeşlik istiyoruz.
 • 14:46Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Dünya Miras Listesi'ne Alınması - Bakan Yılmaz (2)Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Dünya Miras Listesi'ne Alınması - Bakan Yılmaz (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın konuşması Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri, Dünya Miras Listesi'nde- Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Bu karar, değerlerimizin uluslararası alanda daha fazla tanınması ve turizm bakımından son derece önemlidir"- "Diyarbakır, sadece bu iki değeriyle değil, daha birçok değeriyle de son derece büyük bir potansiyele sahiptir" ABDULLAH ÇELİK - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçelerinin UNESCO Dünya Miras Listesi'ne kabul edilmesine ilişkin, "Bu karar, değerlerimizin uluslararası alanda daha fazla tanınması ve turizm bakımından son derece önemlidir" dedi.
 • 13:22Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Dünya Miras Listesi'ne Alınması - Bakan YılmazDiyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri'nin Dünya Miras Listesi'ne Alınması - Bakan YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın Hevsel Bahçeleri açıklaması Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri, Dünya Miras Listesi'nde- Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Bu karar, değerlerimizin uluslararası alanda daha fazla tanınması ve turizm bakımından son derece önemlidir"- "Diyarbakır, sadece bu iki değeriyle değil, daha birçok değeriyle de son derece büyük bir potansiyele sahiptir" ABDULLAH ÇELİK - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçelerinin UNESCO Dünya Miras Listesi'ne kabul edilmesine ilişkin, "Bu karar, değerlerimizin uluslararası alanda daha fazla tanınması ve turizm bakımından son derece önemlidir" dedi.
 • 13:04Yılmaz: Yılmaz: "Halkımızın En Kısa Sürede Hükümete Kavuşması İçin Gayret Sarf Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın açıklaması Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de: - "Halkımızın en kısa sürede hükümete kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Halkımızın en kısa sürede hükümet kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz"Bingöl'de bulunan Bakanı Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçiminde halk iradesinin tek başına bir hükümet çıkarmadığını belirterek, parlamentodaki partilerin bir araya gelerek, hükümet kurması gerektiğini söyledi.
 • 11:27Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Halkımızın en kısa sürede hükümet kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" Bingöl'de bulunan Bakanı Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçiminde halk iradesinin tek başına bir hükümet çıkarmadığını belirterek, parlamentodaki partilerin bir araya gelerek, hükümet kurması gerektiğini söyledi.
 • 11:25Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Halkımızın en kısa sürede hükümet kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" Bingöl'de bulunan Bakanı Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçiminde halk iradesinin tek başına bir hükümet çıkarmadığını belirterek, parlamentodaki partilerin bir araya gelerek, hükümet kurması gerektiğini söyledi.
 • 22:44Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ramazanda huzur içinde iftar yaptıklarını, ama maalesef, İslam dünyasında bu huzuru bulamayan birçok ülke olduğunu belirterek, "Hemen yanımızda Suriye, Irak, Mısır, Libya, Afganistan, Somali, Filistin gibi birçok İslam ülkesi, maalesef arzu etmediğimiz bir durumdadır" dedi.
 • 22:05Bakan Yılmaz İftar Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cevdet Yılmaz'ın gelişi, - Vatandaşlarla selamlaşması, - Yılmaz'ın konuşması, BİNGÖL - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle verilen iftar programına katıldı.
 • 22:04Bakan Yılmaz İftar Programına KatıldıBakan Yılmaz İftar Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cevdet Yılmaz'ın gelişi, - Vatandaşlarla selamlaşması, - Yılmaz'ın konuşması, BİNGÖL - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle verilen iftar programına katıldı.
 • 21:52Bakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarBakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Her şeyin merkezinde insan var. İnsan varsa her şey değerli, kıymetli. Binalar, yollar, fiziki bir takım işler insan varsa kıymetli. İşte o iyi insanları yetiştirmek misyonunu bugün her zamankinden daha fazla gündeme gelmesi lazım." dedi.
 • 21:28Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deMemleketi Bingöl’de düzenlenen iftar programına katılan Bakan Yılmaz, “Bu ramazanda bir rahatız, huzur içerisinde bir iftar yaptık. Maalesef, İslam dünyasında bu huzuru bulamayan birçok ülke var” dedi.
 • 16:39Yılmaz: Yılmaz: "Maalesef İslam Dünyası Çok İyi Bir Görünümde Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın havaalanında karşılanması- Bakan Yılmaz'ın açıklamaları- Bakan Yılmaz'ın havaalanından ayrılışı Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Maalesef İslam dünyası çok iyi bir görünümde değil. Zulüm altında olanlar, açlık çekenler, çatışma içinde olanlar var. Bu ramazanın bütün bu yaşananların atlatılmasına, özellikle Müslümanların birbirlerine karşı çatışmalarının ortadan kalmasına ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum"- "Ramazan sadece bireysel bir ibadet ayı değil aynı zamanda toplumsal ilişkilerin de yoğunlaştığı, ihtiyaç ve sıkıntı içinde olanların halinin daha iyi görüldüğü, dayanışma duygularının güçlendiği bir ay" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İslam dünyasının çok iyi bir görünümde olmadığını belirterek, "Zulüm altında olanlar, açlık çekenler, çatışma içinde olanlar var. Bu ramazanın bütün bu yaşananların atlatılmasına, özellikle Müslümanların birbirlerine karşı çatışmalarının ortadan kalmasına ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum" dedi.
 • 15:50Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İslam dünyasının çok iyi bir görünümde olmadığını belirterek, "Zulüm altında olanlar, açlık çekenler, çatışma içinde olanlar var. Bu ramazanın bütün bu yaşananların atlatılmasına, özellikle Müslümanların birbirlerine karşı çatışmalarının ortadan kalmasına ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum" dedi.
 • 15:47Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İslam dünyasının çok iyi bir görünümde olmadığını belirterek, "Zulüm altında olanlar, açlık çekenler, çatışma içinde olanlar var. Bu ramazanın bütün bu yaşananların atlatılmasına, özellikle Müslümanların birbirlerine karşı çatışmalarının ortadan kalmasına ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum" dedi.
 • 13:04Vali Şerif Yılmaz: Kütahya, Madenlerin En Değerlisine SahipVali Şerif Yılmaz: Kütahya, Madenlerin En Değerlisine SahipKütahya Valisi Şerif Yılmaz, Emet Bor İşletme Müdürü Metin Arslan’ı makamında kabul etti.
 • 17:56TBMM Başkanı Yılmaz: (3)TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, kavganın kimseye faydası olmadığını belirterek, "Bir kavgaya girerseniz beş yumruk attınız, iki yumruk yediniz.
 • 17:52TBMM Başkanı Yılmaz: (3)TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, kavganın kimseye faydası olmadığını belirterek, "Bir kavgaya girerseniz beş yumruk attınız, iki yumruk yediniz.
 • 17:43TBMM Başkanı Yılmaz: (2)TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Ben dört partinin de Türkiye'yi hükümetsiz bırakmama noktasında gayret göstereceklerini, sorumluluk alacaklarını, ondan sonra da 'vermiş olduğun sorumluluğun gereğini yerine getirdik.
 • 17:43TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:43TBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiTBMM Başkanı Yılmaz, Eski Meclis Başkanlarını Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cemil Çiçek- Bülent Arınç- Mehmet Ali Şahin- Köksal Toptan- İsmet Yılmaz- Tokalaşma TBMM Başkanı Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını kabul etti TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:42TBMM Başkanı Yılmaz: (2)TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Ben dört partinin de Türkiye'yi hükümetsiz bırakmama noktasında gayret göstereceklerini, sorumluluk alacaklarını, ondan sonra da 'vermiş olduğun sorumluluğun gereğini yerine getirdik.