SON DAKİKA VEDAT YİLMAZ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Vedat Yilmaz/biyografisi Haberleri

 • 14:57 Başkan Yılmaz Finans Zirvesi'nde Başkan Yılmaz Finans Zirvesi'nde Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yurt dışı ile yurt içinden yerel yönetim ve finans dünyasının tanınmış isimlerinin bir araya geldiği Marmara Belediyeler Birliği tarafından İstanbul’da düzenlenen “Yerel Yönetimler Finans Zirvesi”ne katıldı.
 • 13:52 Kalkınma Bakanı Yılmaz, Diyarbakır'da Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Silvan Projesi'ni Allah'ın izniyle hayata geçireceğiz.
 • 13:22 Özhaseki ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Şırnak'ta Özhaseki ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Şırnak'ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz çatışmaların yoğun olarak yaşandığı Şırnak’ın İdil İlçesi’ni ziyaret etti.
 • 13:01 Bakan Yılmaz: Projelerimize Saldıranlar Diyarbakır'a ve Gençlerimize Saldırıyor Bakan Yılmaz: Projelerimize Saldıranlar Diyarbakır'a ve Gençlerimize Saldırıyor Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, gerçek anlamda kalkınmanın herkesi içine alan bir süreç olduğunu, insan odaklı bir kalkınma anlayışına sahip olduklarını belirtti.
 • 11:52 Cem Yılmaz Hayranlarına Kızdı: Geçen Sene İstifa Ettik Cem Yılmaz Hayranlarına Kızdı: Geçen Sene İstifa Ettik Ozan Güven'le yemek yerken kendisini görüntüleyen hayranlarına kızan Cem Yılmaz, "Biz ünlü değiliz. Geçen sene bıraktık, istifa ettik o işlerden" diyerek tepki gösterdi.
 • 21:24 Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: "Hayal Bile Edilemeyen Bir Yatırımı Gerçekleştiriyoruz" Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, memba suyu kalitesindeki Karadere sularını evlerdeki musluklara taşıyacak projenin tünel inşaatına başlanıldığını müjdeledi.
 • 19:29 Bakan Cevdet Yılmaz, Şırnak'ta Bakan Cevdet Yılmaz, Şırnak'ta Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Şırnak'ın İdil ilçesine geldi.
 • 18:53 İdil - Kalkınma Bakanı Yılmaz: Cizre ve Silopi'den Sonra İdil'de de Yaralar Sarılıyor İdil - Kalkınma Bakanı Yılmaz: Cizre ve Silopi'den Sonra İdil'de de Yaralar Sarılıyor Kalkınma Bakanı Yılmaz: Cizre ve Silopi'den sonra İdil'de de yaralar sarılıyorKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Şırnak'ın Silopi ve Cizre'den sonra İdil İlçesi'nde de yaraların sarılmaya başlandığını belirterek, "Silopi'de bin 200, Cizre'de 2 bin ve İdil'de 750 gencimizi istihdam ettik. Esnafımıza da, vatandaşlarımıza da sahip çıkacağız" dedi.
 • 18:29 Kalkınma Bakanı Yılmaz İdil'de Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Devletin birinci görevi halkın can ve mal güvenliğidir.
 • 17:51 Bakan Yılmaz İdil'de Bakan Yılmaz İdil'de Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Şırnak’ın İdil ilçesindeki sokağa çıkma yasağının ardından küçük zararları hızlı bir şekilde telafi ettiklerini belirterek, Cizre’de 2 bin, Silopi’de bin 200, İdil’de ise 750 kişinin istihdam edildiğini kaydetti.
 • 13:30 Burak Yılmaz, Sakatlığı Sebebiyle Yine Kadroda Yok Burak Yılmaz, Sakatlığı Sebebiyle Yine Kadroda Yok Çin basını, Burak Yılmaz'ın sakatlanmasıyla ilgili "Adalesindeki sakatlık kronik." iddiasında bulundu. Milli futbolcu, bu hafta oynanacak maçta da oynayamayacak.
 • 21:51 Tübitak Opmer Temel Atma Töreni - Yılmaz: 'Karada, Denizde, Havada Olacağız Ama Uzayı da Boş... Tübitak Opmer Temel Atma Töreni - Yılmaz: 'Karada, Denizde, Havada Olacağız Ama Uzayı da Boş... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TÜBİTAK OPMER temel atma töreni Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması TÜBİTAK OPMER temel atma töreni Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Milli seferberlik içerisinde karada, denizde, havada olacağız ama uzayı da boş bırakmayacağız" "Yüksek katma değerli ürünleri üretip ihraç edersek hiç şüpheniz olmasın ki o 500 milyar dolarlık ihracat ve Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olması hedefini yakalarız" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, savunma sanayisine yönelik çalışmalara ilişkin, "Milli seferberlik içerisinde karada, denizde, havada olacağız ama uzayı da boş bırakmayacağız." dedi.
 • 19:32 Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Yılmaz, Erzincan'da Kuran kursu açılışı ve bazı programlara katılmak üzere Erzincan'a gelen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, "İslamla terörü özdeşleştiren son yıllardaki bu algı operasyonları batıda ve dünyanın pek çok yöresinde Müslüman kardeşlerimizin başlarını önüne eğdiriyor.
 • 13:06 Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, enflasyondaki düşme eğiliminin, Orta Vadeli Programda (OVP) yıl sonu enflasyon hedefi olarak yer alan yüzde 7,5'in korunmasını sağladığını bildirdi.
 • 10:06 Başkan Yılmaz, Meteoroloji Bölge Müdürü'ne Veda Yemeği Verdi Başkan Yılmaz, Meteoroloji Bölge Müdürü'ne Veda Yemeği Verdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde araştırmacı olarak geçici görevle görevlendirilen Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Murat Asar için veda yemeği verdi.
 • 19:41 Yılmaz Vural: Yılmaz Vural: "Adanaspor'un Başardığını Biz de Başarabilirsek, Bu Adana Futbolu İçin Tarihi Bir Gün... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adana Demirspor Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın basın toplantısı Adana Demirspor Teknik Direktörü Vural: "Akşam kendilerini tüylerim diken diken izledim. Çok mutlu oldum. Hocasını, antrenörünü, oyuncularını, yöneticilerini hepsini tebrik ediyorum.
 • 18:18 Yılmaz Vural'dan İddialı Sözler Yılmaz Vural'dan İddialı Sözler PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Bakın Süper Lig’e çıkalım bu takım sınıf atlayacak.
 • 18:13 Yılmaz Vural: Olur Mu Ya Kuddusi, Nasıl Alanyalı Hakem Verirsin Yılmaz Vural: Olur Mu Ya Kuddusi, Nasıl Alanyalı Hakem Verirsin Adana Demirspor hocası Yılmaz Vural, Erciyesspor maçında hatalı karar veren hakemin Alanyalı olmasına vurgu yaparak "Olur mu ya Kuddisi. Nasıl Alanyalı verirsin. Uyuz oluyorum bu işe" dedi.
 • 18:03 Yılmaz Vural, Futbolcularına Güveniyor Yılmaz Vural, Futbolcularına Güveniyor Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, çok önemli bir süreçte bulunduklarını, matematiksel olarak Play-Off'u garantilemediklerini belirterek, "Çalışmalarımız büyük bir titizlikle sürüyor.
 • 17:55 Adana Demirspor-Yılmaz Vural'dan Mhk Başkanı Müftüoğlu'na Tepki Adana Demirspor-Yılmaz Vural'dan Mhk Başkanı Müftüoğlu'na Tepki Ptt 1'inci Lig'de mücadele veren Adana Demirspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural, eski hakem Deniz Çoban'ın Kayseri Erciyesspor ile oynadıkları maçta yan hakemin Alanya bölgesinden olduğu yönünde sosyal medyada paylaşım yaptığını iddia etti.
 • 17:01 Başkan Yılmaz, Mübadil Hatice Karen'in Cenazesine Katıldı Başkan Yılmaz, Mübadil Hatice Karen'in Cenazesine Katıldı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehrin ilk kuşak mübadillerinden Hatice Karen’in cenaze törenine katıldı.
 • 13:42 Başkan Kale Vedat Kora Parkında İncelemelerde Bulundu Başkan Kale Vedat Kora Parkında İncelemelerde Bulundu Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, yeniden dizayn edilen Vedat Kora Parkında incelemelerde bulundu.
 • 11:53 Tahir Sarıkaya'dan Yılmaz Morgül'e Çok Sert 'Erkeklik' Göndermesi Tahir Sarıkaya'dan Yılmaz Morgül'e Çok Sert 'Erkeklik' Göndermesi "Herkes erkek olmayı benden öğrenecek" diyen Yılmaz Morgül'e sert sözlerle yüklenen Tahir Sarıkaya, "Erkekliği senden öğreneceksek ben cinsiyetimi değiştireceğim" dedi.
 • 08:31 Burak Yılmaz, Galatasaray Kendisini Takibi Bıraktığı İçin Üzgün Burak Yılmaz, Galatasaray Kendisini Takibi Bıraktığı İçin Üzgün Galatasaray twitter hesabı, Çin'e gönderdiği Burak Yılmaz'ı takip listesinden çıkarınca golcü oyuncu hayal kırıklığı yaşadı.
 • 00:52 Yattara ve Yılmaz Morgül'ün Pilav Kavgası! (3 Adam Skeci) Yattara ve Yılmaz Morgül'ün Pilav Kavgası! (3 Adam Skeci) 3 Adam, Survivor'da birleşme partisine özel skeçler hazırladı.
 • 00:22 Yılmaz Morgül Yine Takım Ruhuna Vurgu Yaptı! (3 Adam Skeci) Yılmaz Morgül Yine Takım Ruhuna Vurgu Yaptı! (3 Adam Skeci) 3 Adam, Survivor'da birleşme partisine özel skeçler hazırladı.
 • 19:06 Karaman - Şevki Yılmaz, Cenaze Namazı Kıldırdı Karaman - Şevki Yılmaz, Cenaze Namazı Kıldırdı Şevki Yılmaz, cenaze namazı kıldırdıKapatılan Refah Partisi'nden 20'nci dönem milletvekili yapan Şevki Yılmaz, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren yeğeni Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekteri Dr. Ayhan Erenoğlu'nun cenaze namazını kıldırdı.
 • 17:47 Milli Savunma Bakanı Yılmaz Şehit Ailesini Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Yılmaz Şehit Ailesini Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki operasyonda PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Serdal Uyanık’ın ailesini ziyaret etti.
 • 17:45 Şevki Yılmaz, Yeğeninin Cenaze Namazını Kıldırdı Şevki Yılmaz, Yeğeninin Cenaze Namazını Kıldırdı Kapatılan Refah Partisi'nden 20'nci dönem milletvekililiği yapan Şevki Yılmaz, geçirdiği kalp krizi sonucu 47 yaşında yaşamını yitiren yeğeni, Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekteri Dr. Ayhan Erenoğlu'nun cenaze namazını kıldırdı.
 • 14:37 Yılmaz Vural'ın İlk Maçında Kayseri Erciyesspor Küme Düştü Yılmaz Vural'ın İlk Maçında Kayseri Erciyesspor Küme Düştü Teknik direktör Yılmaz Vural, Adana Demirspor'un başındaki ilk maçına çıktı. Karşılaşma 2-2 sona ererken Kayseri Erciyesspor küme düştü.
 • 13:26 Şevki Yılmaz, Yeğeninin Cenaze Namazını Kıldırdı Şevki Yılmaz, Yeğeninin Cenaze Namazını Kıldırdı Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu'nun cenaze namazını, dayısı eski milletvekili Şevki Yılmaz kıldırdı.
 • 16:54 CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin Açıklaması CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin Açıklaması CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, 1 Mayıs dolayısıyla yayımladığı yazılı mesajında emeğin en yüce değer olduğunu belirtti.
 • 15:30 Başkan Yılmaz Vatandaşların Sıkıntılarını Dinledi Başkan Yılmaz Vatandaşların Sıkıntılarını Dinledi Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz halkın akın ettiği Atatürk Orman Parkı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 13:35 Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Bu İttifakın Sonu Erken Seçim ve Anayasa Yetkisi" Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Yerel mahkemenin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kongre süreci hakkında verdiği karara ilişkin olarak "AK Parti-Bahçeli ittifakı milleti yendi.
 • 17:36 Hatice Yılmaz: Selanik Sorusu Çelişkili Ama Doğru Hatice Yılmaz: Selanik Sorusu Çelişkili Ama Doğru 1 milyon 600 binden fazla ortaokul 8'inci sınıf öğrencisinin katıldığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ortak sınavları 27-28 Nisan'da düzenlendi.
 • 16:46 CHP'li Yılmaz, İşçilerle Bir Araya Geldi CHP'li Yılmaz, İşçilerle Bir Araya Geldi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın Şeker-İş Muş Şube Başkanı Fikret Sancar'ı ziyareti Yılmaz'ın fabrika yemekhanesinde işçilere hitap etmesi Sancar'ın konuşması Yılmaz'ın hastane ziyareti CHP'li Yılmaz, Muş'ta işçilerle bir araya geldi CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Muş Şeker Fabrikası işçileriyle bir araya geldi.
 • 15:16 CHP'li Yılmaz, Muş'ta İşçilerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Muş Şeker Fabrikası işçileriyle bir araya geldi.
 • 14:31 Burak Yılmaz, Sakatlığı Nedeniyle Kadro Dışı Kaldı Burak Yılmaz, Sakatlığı Nedeniyle Kadro Dışı Kaldı Sakatlığı nedeniyle transfer olduğu Beijing Guoan'da ilk maçına geçen hafta çıkan Burak Yılmaz, tekrar sakatlandı.
 • 00:35 Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz "Reform Tecrübeleri" Başlıklı Oturumda Konuştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın panel konuşması Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz,, Irak Kürt Bölgesel Yönetiminin (IKBY) Erbil merkezli Ortadoğu Araştırmalar Enstitüsü (MERI) tarafından düzenlenen ekonomi formunun ikinci gününde "Reform Tecrübeleri" başlıklı oturumda bir konuşma gerçekleştirdi.
 • 21:42 Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Türkiye'nin geçmişten elde ettiği tecrübeleri şunu gösteriyor; siyasi istikrar ekonomik istikrar için çok önemlidir.
 • 21:27 CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Muş'ta Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Sınırların güvenliği en önemli konudur.
 • 17:45 Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın partisinin İl Başkanlığını ziyareti Öztürk Yılmaz'ın CHP İl Başkanlığında konuşması Öztürk Yılmaz'ın partililerle sohbet etmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "(TBMM Başkanı Kahraman'ın laiklikle ilgili sözleri) Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz.
 • 15:53 Barzani, Kalkınma Bakanı Yılmaz ile Erbil'de Bir Araya Geldi Barzani, Kalkınma Bakanı Yılmaz ile Erbil'de Bir Araya Geldi Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, forum ve ikili temaslarda bulunmak üzere dün geldiği Irak'ın Erbil şehrinde bugün Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ile görüştü.
 • 15:19 Muş - CHP'li Yılmaz Meclis Başkanını Eleştirdi Muş - CHP'li Yılmaz Meclis Başkanını Eleştirdi CHP'li Yılmaz Meclis Başkanını eleştirdiCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın "Laiklik yeni anayasada olmamalıdır" sözleri ile TBMM'de dün gece çıkan kavgayı eleştirdi.
 • 14:16 Cevdet Yılmaz - Mesut Barzani Görüşmesi Cevdet Yılmaz - Mesut Barzani Görüşmesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cevdet Yılmaz'ın gelişi ve selamlaşması Mesut Barzani ve Cevdet Yılmaz'ın görüşmesi Kalkınma bakanı Cevdet Yılmaz ve beraberindeki heyet, IKBY Başkanı Mesut Barzani'yi Başkanlık konutunda ziyaret etti.
 • 13:34 Yılmaz Vural: Yılmaz Vural: "Adanaspor Bizim İçin Oynamalı" PTT 1. Lig’de Süper Lig’e çıkma mücadelesi veren Adana Demirspor’un yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural, şampiyonluğu garantileyen Adanaspor’a çağrıda bulunarak, “Adana Demirspor’un çıkmasını istiyorsak Adanaspor’a çok iş düşüyor.
 • 13:14 Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Ne Oldu da Şimdi Laiklik Kötü Bir Şey Oldu" Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Ne oldu da şimdi laiklik kötü bir şey oldu.
 • 21:00 Yılmaz Büyükaydın 6 Futbolcu Hakkında Açıklama Yaptı Trabzonspor Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın, performans eksikliği nedeniyle takımdan ayrı çalışmaları yönünde karar verilen 6 futbolcuyla ilgili açıklamada bulundu.
 • 19:57 Kalkınma Bakanı Yılmaz, Irak'ta Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) güvenliğinin kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Türkiye olarak biz şuna yürekten inanıyoruz; bu bölgenin güvenliği bizim güvenliğimizdir.
 • 18:12 Şeker-İş Sendikası Turhal Şube Başkanı Yılmaz Şeker-İş Sendikası Turhal Şube Başkanı Yılmaz GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Fabrikada çalışan işçiler Şeker fabrikası makinistlik bölümü bakım onarım ustası Doğan Songur'un konuşması Şeker-iş Sendikası Turhal Şube Başkanı Mehmet Elvan Yılmaz'ın açıklaması, Şeker-İş Sendikası Turhal Şube Başkanı Yılmaz: -"Fabrikalarımızın 2016-2017 yılı üretim dönemine daha sağlıklı hazırlanması için bugünden itibaren mesai sonrası, bir ay boyunca 2 saat ücretsiz çalışma yapacağız." Şeker-İş Sendikası Turhal Şube Başkanı Mehmet Elvan Yılmaz, "Fabrikalarımızın 2016-2017 yılı üretim dönemine daha sağlıklı hazırlanması için bugünden itibaren mesai sonrası, bir ay boyunca 2 saat ücretsiz çalışma yapacağız." dedi.