SON DAKİKA VEDAT YİLMAZ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Vedat Yilmaz/biyografisi Haberleri

 • 20:46TBMM Başkanı Yılmaz Medyaya Yapılan Operasyon Sorusuna Teşekkür EttiAdli yılın açılışı sebebiyle TBMM'de resepsiyon veriliyor.
 • 14:31Başkan Yılmaz, Bolu'nun Çehresini Değiştiren Kadınlarla Bir Araya GeldiBaşkan Yılmaz, Bolu'nun Çehresini Değiştiren Kadınlarla Bir Araya GeldiBolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışan ve şehirde görsel açından harika çalışmalara imza atan kadınlarla Karaçayır Parkı’nda bir araya geldi.
 • 13:50MHP'li Yılmaz: Orta ve Uzun Vadede Ülke Olarak Bunun Bedelini ÖdeyeceğizMHP'li Yılmaz: Orta ve Uzun Vadede Ülke Olarak Bunun Bedelini ÖdeyeceğizMali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Koza Holding, İpek Üniversitesi, Kanaltürk televizyonu, Bugün gazetesi ve Akın İpek'in evine yapılan baskınlara tepkiler devam ediyor.
 • 09:57Durmuş Yılmaz: Medya ve Sermayeye El Koyma, G-20'de Türkiye'yi Zora SokarEski Merkez Bankası Başkanı ve MHP Milletvekili Durmuş Yılmaz, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin büyük şirketlere ve medyaya baskın yapılacağı yönündeki paylaşımını değerlendirdi.
 • 07:31IŞİD'in Rehin Aldığı Konsolos Öztürk Yılmaz CHP'den Aday OluyorIŞİD'in Rehin Aldığı Konsolos Öztürk Yılmaz CHP'den Aday OluyorHaziran 2014'te IŞİD militanlarının rehin aldığı Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz, CHP'den milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti.
 • 02:52Başbakan Yardımcısı Yılmaz: "Polisimiz, Güvenlik Güçlerimiz Olayla İlgili Her İhtimali Dikkate Alan...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanına düzenlenen silahlı saldırı- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın parti binasını girişi ve başsağlığı - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın açıklamaları Eski AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanına düzenlenen silahlı saldırı- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz: - "Polisimiz, güvenlik güçlerimiz olayla ilgili her ihtimali dikkate alan bir çalışma yürütüyorlar.
 • 02:51Başbakan Yardımcısı Yılmaz: Başbakan Yardımcısı Yılmaz: "Polisimiz, Güvenlik Güçlerimiz Olayla İlgili Her İhtimali Dikkate Alan...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanına düzenlenen silahlı saldırı- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın parti binasını girişi ve başsağlığı - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın açıklamaları Eski AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanına düzenlenen silahlı saldırı- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz: - "Polisimiz, güvenlik güçlerimiz olayla ilgili her ihtimali dikkate alan bir çalışma yürütüyorlar.
 • 19:15Şehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehit polis memurunun cenazesinin Nur Cami ve Külliyesi'ne getirilmesi-Baba Hüseyin Dikmen burada şehit oğlunu fotoğrafını öpmesi-Şehitin yakınları-Çatılarda dua eden vatandaşlar-Cenaze namazının kılınması-Şehidin cenazesinin tekbirle eşliğinde taşınması Şehitlerimizi uğurluyoruz- Silopi'deki saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de defnedildi Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de toprağa verildi.
 • 18:44Şehit Polis Yılmaz Dikmen, Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Yılmaz Dikmen, Kırıkkale'de Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin polis aracına yaptığı roketatarlı saldırıda şehit olan polis memuru 42 yaşındaki Yılmaz Dikmen'in cenazesi, memleketi Kırıkkale'de, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 18:05Ek Ödenek Sorununu Bakan Yılmaz ÇözdüEk Ödenek Sorununu Bakan Yılmaz ÇözdüAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi inşaatı kapsamında devam eden Radyoterapi Ünitesi ile ilgili ek ödenek sorununun Rektör Mustafa Solak’ın Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile gerçekleştirdiği görüşme ile çözüldüğü bildirildi.
 • 17:41Murat Yılmaz Altınordu'daMurat Yılmaz Altınordu'daForvete takviye konusunda çalışmalarını sonlandıran PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu, Adanaspor’un 27 yaşındaki futbolcusu Murat Yılmaz ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 16:50Şehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlanıyorŞehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen Son Yolculuğuna UğurlanıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis memuru Yılmaz Dikmen'in cenazesinin helallik için cenaze aracıyla Sanayi Mahallesi'ndeki baba evine götürülmesi-Şehit yakınlarının ağlaması-Bekleyen vatandaşlar Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in (44) cenazesi, son yolculuğuna uğurlanıyor.
 • 12:31Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Erdoğan Bahçeli'ye İlham Olmalı"Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MHP Lideri Bahçeli’ye ilham olması gerektiğini belirterek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tek adamlıkla suçlayan Bahçeli kendisi ile Erdoğan arasında bir kıyaslama yapmalıdır” dedi.
 • 22:42Şehit Polis Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarŞehit Polis Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin evinden ve vatandaşlardan detaylar- Baba Hüseyin Dikmen Şırnak'taki polisevine düzenlenen terör saldırısı- Silopi ilçesinde teröristlerin roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'deki baba evinde yas var Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca polisevine düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen'in Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.
 • 21:49Kırıkkaleli Şehit Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarKırıkkaleli Şehit Yılmaz Dikmen'in Baba Evinde Yas VarŞırnak’ın Silopi ilçesinde polis aracına düzenlenen terörist saldırıda şehit olan polis memuru Yılmaz Dikmen’in baba evinde yas var. Şehidin babası Hüseyin Dikmen, “Keşke oğlumun yerine ben ölseydim. Ne olursun bizi bırakma” diyerek gözyaşı döktü.
 • 19:58Silvan'da Yola Yerleştirilen Patlayıcının İnfilak Ettirilmesi - Başbakan Yardımcısı YılmazSilvan'da Yola Yerleştirilen Patlayıcının İnfilak Ettirilmesi - Başbakan Yardımcısı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın valiliğe girişi- Yılmaz'ın Valilik anı defterini imzalaması - Yılmaz'ın Valilik makamında konuşması- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu'nun konuşması Silvan'da yola yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi- Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "Şehrin içinde, sivillerin yaşadığı bir mahallede bombalama hadisesini yapanların nasıl bir zihniyete sahip olduklarını başta Diyarbakır halkı olmak üzere tüm halkımızın vicdanına havale ediyorum"- "Bu ve benzer hadiseler, terör örgütünün sivil vatandaşların hayatını hiçe saydığını gösteren birer örnektir"- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Arzu: - "Kendileri, 'Silah artık bir çözüm aracı değil, silahların gömülmesi gerekir' derken, daha sonra bu silahların şehirde patlatılmasını kınıyorum.
 • 19:18Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Karacadağ Kalkınma Ajansı Toplantısına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Karacadağ Kalkınma Ajansı Sosyal Etkileşim Programı Tanıtım ve Sonuç İlan Toplantısı- Başbakan Yardımcısı Yılmaz Diyarbakır - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Mıtannı Otel'de düzenlenen Karacadağ Kalkınma Ajansı Sosyal Etkileşim Programı Tanıtım ve Sonuç İlan Toplantısı'na katıldı.
 • 19:18Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin 2023 hedeflerine sadece belirli yörelerin potansiyeliyle yürüyemeyeceğini belirterek, "Doğudan batıya, kuzeyden güneye, ülkemizin her karışını, bütün potansiyellerini dikkate alan bir anlayış içinde ajanslarımızı şekillendirdik" dedi.
 • 19:17Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin 2023 hedeflerine sadece belirli yörelerin potansiyeliyle yürüyemeyeceğini belirterek, "Doğudan batıya, kuzeyden güneye, ülkemizin her karışını, bütün potansiyellerini dikkate alan bir anlayış içinde ajanslarımızı şekillendirdik" dedi.
 • 19:17Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Karacadağ Kalkınma Ajansı Toplantısına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Yılmaz, Karacadağ Kalkınma Ajansı Toplantısına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Karacadağ Kalkınma Ajansı Sosyal Etkileşim Programı Tanıtım ve Sonuç İlan Toplantısı- Başbakan Yardımcısı Yılmaz Diyarbakır - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Mıtannı Otel'de düzenlenen Karacadağ Kalkınma Ajansı Sosyal Etkileşim Programı Tanıtım ve Sonuç İlan Toplantısı'na katıldı.
 • 18:20Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 12 yaşındaki bir çocuğun hayatını kaybettiği bombalı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunarak, bu ve benzer olayların terör örgütünün insanların hayatını nasıl hiçe saydığını gösterdiğini vurguladı.
 • 17:41Yılmaz: Türkiye'nin Bütün Renklerini Yansıtan Bir Kabinemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan genel ve detay görüntüler- Başbakan Yardımcısı Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Diyarbakır'da- Yılmaz: "HDP'lilerin de MHP'lilerin de olduğu bir kabinemiz var. Türkiye'nin bütün renklerini yansıtan bir kabinemiz var. Bu da AK Parti'nin getirdiği noktayı gösteriyor.
 • 17:38Yılmaz: Türkiye'nin Bütün Renklerini Yansıtan Bir Kabinemiz VarYılmaz: Türkiye'nin Bütün Renklerini Yansıtan Bir Kabinemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan genel ve detay görüntüler- Başbakan Yardımcısı Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Diyarbakır'da- Yılmaz: "HDP'lilerin de MHP'lilerin de olduğu bir kabinemiz var. Türkiye'nin bütün renklerini yansıtan bir kabinemiz var. Bu da AK Parti'nin getirdiği noktayı gösteriyor.
 • 17:09CHP Borçka İlçe Başkanlığına Yılmaz, SeçildiCHP Borçka İlçe Başkanlığına Vehbi Yılmaz, seçildi Bir düğün salonunda yapılan 35. olağan genel kurula CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt, CHP Borçka İlçe Başkanı Sefer Şirin ve diğer partililer katıldı.
 • 16:53Başbakan Yardımcısı Yılmaz: Demokratik Siyasetin Kapıları Ardına Kadar Açık (2)Yılmaz, POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU SALDIRIYI KINADI Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyareti sırasında meydana gelen ve bir polisin şehit, bir polisin de yaralandığı olayı da değerlendirdi.
 • 16:42Başbakan Yardımcısı Cevdet YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın konuşması DİYARBAKIR - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen, 2 polisin yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 16:39Başbakan Yardımcısı Cevdet YılmazBaşbakan Yardımcısı Cevdet YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın konuşması DİYARBAKIR - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen, 2 polisin yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 16:27Başbakan Yardımcısı Yılmaz: Demokratik Siyasetin Kapıları Ardına Kadar AçıkBaşbakan Yardımcısı Yılmaz: Demokratik Siyasetin Kapıları Ardına Kadar AçıkBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye bütün siyasi kanalların açık olduğu bir ülke. Demokratik siyasetin kapılarının ardına kadar açık olduğu bir ülke. Böyle bir ülkede terör saldırısı yapan, şiddete başvuranların hiçbir iyi niyet taşımadıkları çok açık ve net ortada.
 • 16:26Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, HDP'lilerin de MHP'lilerin de olduğu bir kabinenin olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bütün renklerini yansıtan bir kabinemiz var. Bu da AK Parti'nin getirdiği noktayı gösteriyor.
 • 16:22Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, HDP'lilerin de MHP'lilerin de olduğu bir kabinenin olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bütün renklerini yansıtan bir kabinemiz var. Bu da AK Parti'nin getirdiği noktayı gösteriyor.
 • 15:37Vedat Ibisevic, Hertha Berlin'deAlmanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Stuttgart'ta forma giyen Bosna Hersekli futbolcu Vedat Ibisevic, Hertha Berlin'e transfer oldu.
 • 15:20Vedat Şahin ve Koruması İçin Bafra'da Mevlit OkutulduVedat Şahin ve Koruması İçin Bafra'da Mevlit OkutulduYeraltı dünyasının ünlü ismi Bafralı Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin, Şehmi Erkan Şahin ve koruması Ferdi Topal için Kavakpınar mahallesinde evlerinin önünde bir mevlid-i şerif düzenlendi.
 • 14:07TBMM Başkanı Yılmaz: Milletimizin Varlığına Kastedenlere Karşı Tek Vücut Halinde Mücadele VereceğizTbmm Başkanı İsmet Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
 • 12:54Serkan Yılmaz, 10 Telli Gitarı ile Adana'da Konser VerecekSerkan Yılmaz, 10 Telli Gitarı ile Adana'da Konser VerecekArjantin’de yaşayan Türk besteci Serkan Yılmaz, 10 telli gitarı ile Adanalılara müzik ziyafeti verecek.
 • 09:44Serkan Yılmaz Adana'ya GeliyorSerkan Yılmaz Adana'ya GeliyorArjantin’de yaşayan Türk besteci Serkan Yılmaz, 10 telli gitarı ile Adanalılara müzik ziyafeti çekecek.
 • 20:19Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Oflayıp Puflamak Yok, Koşacağız"Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için partisinin teşkilat üyelerine seslenerek, “Oflamak, puflamak yok, hep birlikte koşacağız. Koşmuyorsak ‘bu iş bizim işimiz değil’ diyeceğiz ve kenara çekileceğiz” dedi.
 • 16:59Başkan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'den 30 Ağustos MesajıEskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof Dr. Yılmaz Büyükerşen, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı.
 • 15:18Başkan Yılmaz, Başkan Yılmaz, " 30 Ağustos, Türk Milletinden Dünyaya Bir Mesajdır"Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 15:08Babacan'dan Boşalan Görevi Yılmaz ÜstlenecekBabacan'dan Boşalan Görevi Yılmaz ÜstlenecekAK Parti'de görevli bir yetkili Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın Babacan'dan boşalacak görevleri üstleneceğini bildirdi.
 • 12:30Myp Lideri Yılmaz: Myp Lideri Yılmaz: "Bahçeli Gerçek Ülkücülere Kapıyı Kapatmasaydı Şimdi Bu Ülkede MHP İktidarı...Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “MHP yönetimi büyük bir titizlikle ne kadar gerçek vatan evladı, ülkücü var ise ihraç ederek partinin dışına itmiştir” dedi.
 • 00:50Başbakan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması62. Hükümette Kalkınma Bakanı olan ve Geçici Bakanlar Kurulu'nda Başbakan Yardımcılığı görevine getirilen Cevdet Yılmaz, "Kasım seçimleriyle birlikte 2016'ya giderken belirsizliklerin azaldığı, istikrarın güçlendiği ve Türkiye'de demokrasinin daha ileri noktalara geldiği bir ortamda kalkınmamızı devam ettireceğimize yürekten inanıyorum" dedi.
 • 00:48Başbakan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması62. Hükümette Kalkınma Bakanı olan ve Geçici Bakanlar Kurulu'nda Başbakan Yardımcılığı görevine getirilen Cevdet Yılmaz, "Kasım seçimleriyle birlikte 2016'ya giderken belirsizliklerin azaldığı, istikrarın güçlendiği ve Türkiye'de demokrasinin daha ileri noktalara geldiği bir ortamda kalkınmamızı devam ettireceğimize yürekten inanıyorum" dedi.
 • 17:15Vali Şerif Yılmaz: 30 Ağustos Zaferi, Büyük Bir DestandırVali Şerif Yılmaz: 30 Ağustos Zaferi, Büyük Bir DestandırKütahya Valisi Şerif Yılmaz, 30 Ağustos Zaferi’nin Türk milletinin ordusuyla birlikte yazdığı bir büyük destan olduğunu kaydetti.
 • 16:56AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç: AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç: "Hedeflere Hızla İlerliyoruz"AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine her zamankinden daha yakın olduklarını söyledi.
 • 15:55İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz Hakkında İddianame HazırlandıHalkalı'da tartıştığı motosiklet sürücüsünü tabancasıyla vurarak öldüren İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz hakkında haksız tahrik altında "kasten öldürme" suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 13:35Ahmet Reyiz Yılmaz: Ahmet Reyiz Yılmaz: "Mhp Türk İslam Davasını Terk Etmiştir"Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’nin Türk İslam davasını terk ettiğini savunarak, “Ya Bahçeli taraftarısın ya da hainsin anlayışı artık bu ülkeye, millete ve Türk İslam davasına ihanete dönüşmektedir” dedi.
 • 12:13Chpli Yılmaz: Ülkemizin İhtiyacı Seçim Değil, Çözüm HükümetiydiChpli Yılmaz: Ülkemizin İhtiyacı Seçim Değil, Çözüm HükümetiydiCHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, "Biz, ülkemizin ihtiyacının seçim hükümeti olmayıp, çözüm hükümeti olduğunu ısrarla anlattık. Ancak peşin bir karar çerçevesinde, ülkemizin zamanını boşa geçirerek AKP koalisyonla ilgili görüşmelerde bulundu.
 • 11:47Yılmaz Güney'in "Umut"U Seyirciyle BuluşacakKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sinema filmlerinin uluslararası standartlarda korunması ve restore edilmesi için yürütülen çalışmalar kapsamında, yönetmen Yılmaz Güney'in ilk filmi "Umut"un dijital ortama aktarımının tamamlandığını bildirdi.
 • 11:43Yılmaz Güney'in "Umut"U Seyirciyle BuluşacakKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sinema filmlerinin uluslararası standartlarda korunması ve restore edilmesi için yürütülen çalışmalar kapsamında, yönetmen Yılmaz Güney'in ilk filmi "Umut"un dijital ortama aktarımının tamamlandığını bildirdi.
 • 11:05Nevşehir Chpli Necati Yılmaz: Ülkemizin İhtiyacı Seçim Değil Çözüm HükümetidirNevşehir Chpli Necati Yılmaz: Ülkemizin İhtiyacı Seçim Değil Çözüm HükümetidirChpli Necati Yılmaz: Ülkemizin ihtiyacı seçim değil çözüm hükümetidir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, ülkemizin ihtiyacının seçim hükümeti olmayıp, çözüm hükümeti olduğunu ısrarla belirtmelerine karşın AKP'nin Cumhurbaşkanı'nın bu konuda verdiği talimata uygun şekilde ülkeyi seçime götürdüğünü söyledi.