SON DAKİKA VELİ AGBABA/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Veli Agbaba/biyografisi Haberleri

 • 21:13Hacı Bektaş VeliHacı Bektaş Veli" Konulu Sempozyum ve FestivalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hacı Bektaş Veli Türbesi'ni ziyaret detaylar- Hacı Bektaş Veli Müzesinden detaylar- Alevi Dedesi Hüseyin Dedekargınoğlu'nun açıklamaları- Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ersal'ın açıklamaları "Hacı Bektaş Veli" konulu sempozyum ve festival- Sempozyum düzenleme kurulu üyesi Yrd. Doç. Dr. Ersal: - "Alevilik ve Bektaşilik konusunda özgün, söylenmemiş çok ciddi bildiriler vardı.
 • 15:30Hacı Bektaş Veli" Konulu Sempozyum ve FestivalNevşehir'de düzenlenen "1'inci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali" ile "2'nci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü ve Barış Sempozyumu" düzenleme kurulu üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ersal, sunulan bildiriler ve katılımcılar dikkate alındığında toplantının başarılı geçtiğini söyledi.
 • 21:35Hacı Bektaş VeliHacı Bektaş Veli" Konulu Sempozyum ve FestivalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Hacı Bektaş Veli" konulu sempozyum ve festival - Salondan görünüm- Alevi dedesi Hüseyin Dedekargınoğlu konuşması "Hacı Bektaş Veli" konulu sempozyum ve festival- Alevi dedesi Dedekargınoğlu: - "Şehirlere baktığımızda bazı gençlerin Alevi anlayışı, anti Sünnilik hatta anti İslam üzerine kurulu olduğundan Sünniler ile ortak paydalarımıza bile karşı çıkmaktalar.
 • 16:48Hacı Bektaş Veli" Konulu Sempozyum ve FestivalAlevi dedesi Hüseyin Dedekargınoğlu, şehirlerde yaşayan genç Alevi nüfusunun bazı yanlışlara sürüklendiğini belirterek, "Şehirlere baktığımızda bazı gençlerin Alevi anlayışı, anti Sünnilik hatta anti İslam üzerine kurulu olduğundan Sünniler ile ortak paydalarımıza bile karşı çıkmaktalar.
 • 16:05CHP'li Ağbaba: Türkiye'nin Demokrasiyle Yönetilmediğinin KanıtıCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Digitürk’ün 7 televizyon kanalını platformdan çıkarmasına ilişkin “Yapılan uygulama Türkiye’nin artık demokrasiyle yönetilmediğinin en açık kanıtıdır.
 • 18:051. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali1. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik FestivaliNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘1. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali’ ile ‘2. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü ve Barış Sempozyumu’ yerli ve yabancı birçok bilim insanı ve sanatçının katılımlarıyla başladı.
 • 13:25CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "HDP'nin yine baraj problemi yok. CHP'nin Meclis'e daha güçlü girebilmesi için, Kemal Kılıçdaroğlu'nun başbakan olması için oyların bölünmemesi gerekiyor" dedi.
 • 12:49Hacı Bektaş Veli" Sempozyum ve Festivali BaşladıNevşehir'de, "1'inci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali" ile "2'nci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü ve Barış Sempozyumu" başladı.
 • 17:22Ağbaba: Utanmadan Bizim Bildirgemizi Örnek AlmışlarCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AK Parti’nin asgari ücreti 1300 TL yapma vaadine ilişkin “Daha önce 'kaynak nerede?
 • 12:23Hacı Bektaş VeliHacı Bektaş Veli" Sempozyum ve FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç ile röportaj, "Hacı Bektaş Veli" sempozyum ve festivali yarın başlayacak- Nevşehir'de ikincisi düzenlenen uluslararası sempozyum ve festivalde, Hacı Bektaş-ı Veli'nin felsefesi tanıtılacak- Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kılıç: - "Amacımız Hacı Bektaş-ı Veli'nin felsefesini bütün dünyaya haykırabilmek, 'Gelin bir olalım, diri olalım' diyebilmektir" Anadolu'nun manevi önderlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin felsefesi, Nevşehir'de yarın ikincisi gerçekleştirilecek uluslararası sempozyum ve festivalle tanıtılacak.
 • 12:06Hacı Bektaş Veli" Sempozyum ve Festivali Yarın BaşlayacakAnadolu'nun manevi önderlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin felsefesi, Nevşehir'de yarın ikincisi gerçekleştirilecek uluslararası sempozyum ve festivalle tanıtılacak.
 • 17:16Okulda Devam Eden Tadilata Veli TepkisiOkulda Devam Eden Tadilata Veli TepkisiRize'de dış cephe tadilatı devam eden ilköğretim okulu eğitime açılınca, veliler tehlike nedeniyle şikayetçi oldu.
 • 15:46Okulda Devam Eden Tadilata Veli TepkisiÇamlıhemşin ilçesinde dış cephe tadilatı süren ilköğretim okulunda eğitime başlanınca veliler, tehlike oluşturabileceği gerekçesiyle şikayetçi oldu.
 • 12:37CHP'li Ağbaba: Mazot 1 Lira 80 Kuruş OlacakCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, iktidar olmaları halinde çiftçiye mazotu 1 lira 80 kuruştan vereceklerini belirtti.
 • 14:01Veli Ağbaba: Suçlu Olmasan Gizlilik Kararı AlmazsınVeli Ağbaba: Suçlu Olmasan Gizlilik Kararı AlmazsınCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, içinde silah olduğu ortaya çıkan MİT'e ait tırlarının durdurulmasına ilişkin davada gizlilik kararı verilmesiyle ilgili “Neyi gizliyorsun? Gizlemek istediğin ne? Gizlemek istediğin senin suçlu olduğunu gösteriyor.
 • 13:13CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Umarız Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Türkiye'de çocukların ölmediği, gençlerin şehit edilmediği, askerlerimizin şehit edilmediği bir dönemi yaşarız" dedi.
 • 16:25Veli Kavlak Çalışmalara BaşlıyorBeşiktaş’ta omzundan ameliyat olan Veli Kavlak, yarından itibaren bireysel çalışmalara başlayacak.
 • 10:30Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali YapılacakKöklü ve bizi biz yapan değerleri, çağdaş yaşam, bilim ve teknoloji ile harmanlayarak geleceğe ışık tutmak amacıyla yola çıkan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 8-10 Ekim tarihleri arasında uluslar arası katılımcıların da katkıları ile “Uluslararası Hacı Bektaş Veli Hoşgörü, Barış ve Gençlik Festivali” ni gerçekleştirecek.