SON DAKİKA VELİ AGBABA/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Veli Agbaba/biyografisi Haberleri

 • 11:23Veli Kavlak'ın İyileşme Süreci Yine Uzadı!Veli Kavlak'ın İyileşme Süreci Yine Uzadı!Geçtiğimiz sezon oynanan Fenerbahçe maçından bu yana sahalardan uzak kalan Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak'ın iyileşme süreci yine uzadı.
 • 21:59Veli Kavlak'ın İyileşme Süreci Yine UzadıVeli Kavlak'ın İyileşme Süreci Yine UzadıVeli Kavlak'ın iyileşme süreci yine uzadı Tedavi olumlu olursa 2-3 ay, ameliyat gerekirse 6 ay daha yok Tolgay'ın durumu kötünün iyisi Geçtiğimiz sezon oynanan Fenerbahçe maçından bu yana sahalardan uzak kalan Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak'ın iyileşme süreci yine uzadı.
 • 21:18Veli Kavlak'tan Beşiktaş'a Kötü HaberBeşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya, Veli Kavlak’ın 2-3 aydan önce yeşil sahada forma giyemeyeceğini söyledi.
 • 20:27Veli Kavlak'ın İyileşme Süreci Yine UzadıGeçen sezon oynanan Fenerbahçe maçından bu yana sahalardan uzak kalan Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak'ın iyileşme süreci yine uzadı.
 • 20:16Beşiktaşlı Veli Kavlak En Az 3 Ay YokBeşiktaşlı Veli Kavlak En Az 3 Ay YokBeşiktaşlı Veli Kavlak, sakatlığı nedeniyle en az 3 ay oynayamayacak. Tecrübeli futbolcu iyileşmemesi halinde ameliyat edilecek ve ancak 6 ay sonra sahalara dönebilecek.
 • 17:10Ağbaba: Ağbaba: "Işid'e Karşı Herkesin Bir Tavır Alması Gerekiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi Vakfını ziyareti- Ağbaba'nın açıklama yapması CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "IŞİD'e karşı herkesin bir tavır alması gerekiyor.
 • 15:43CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, DAEŞ'e karşı herkesin bir tavır alması gerektiğini belirterek, "Bu mücadele hep beraber sürdürülebilir.
 • 14:48Veli Efendiye Silahlı Baskın KameradaVeli Efendiye Silahlı Baskın KameradaVeli EFENDİYE SİLAHLI BASKIN KAMERADA (ek görüntü) (Tür: İstanbul)
 • 14:26Veli Efendiye Silahlı Baskın KameradaVeli Efendiye Silahlı Baskın Kamerada(Tür: İstanbul)
 • 14:29Suruç'taki Terör Saldırısı - Tanrıkulu ve AğbabaSuruç'taki Terör Saldırısı - Tanrıkulu ve AğbabaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nun konuşması- CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın konuşması Suruç'taki terör saldırısı- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: "Bugün geldiğimiz nokta birlik olma vaktidir.
 • 00:21Suruç'taki Terör Saldırısı - Ağbaba ve TanrıkuluSuruç'taki Terör Saldırısı - Ağbaba ve TanrıkuluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Patlamanın meydana geldiği yerde incelemenin devam etmesi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın açıklaması- CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nıb açıklaması Suruç'taki terör saldırısı- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "MİT Müsteşarı ve İçişleri Bakanı istifa etmelidir"- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: - "Burası siyaset yapılacak yer değil ancak bunun hesabını soracağız kimse endişelenmesin" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "MİT Müsteşarı ve İçişleri Bakanı istifa etmelidir" dedi.
 • 16:04Ağbaba Dağı'nda Ağbaba Dağı'nda "Bereket" DiledilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dağlardan görüntüler- At binen insanlardan görüntüler- Dua eden insanlar- Röportajlar Ağbaba Dağı'nda "bereket" dilediler- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Ağbaba Dağı'nı ziyaret eden vatandaşlar, bereketli bir yıl geçirmek için kurban keserek, dua etti Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Ağbaba Dağı'nı ziyaret eden vatandaşlar, bereketli bir yıl geçirmek için kurban kesti, dua etti.
 • 13:55Ağbaba Dağı'nda "Bereket" DiledilerKars'ın Sarıkamış ilçesindeki Ağbaba Dağı'nı ziyaret eden vatandaşlar, bereketli bir yıl geçirmek için kurban kesti, dua etti.
 • 18:14CHP'li Ağbaba: TBMM'de Bir Komisyon Kurularak Bütün Belediyeleri AraştırsınChp'li Veli Ağbaba, TBMM'ye bir önerge hazırladıklarını kaydederek; "TBMM'de bir komisyon kurularak hangi partiden olursa olsun tüm belediyelerin ve belediye başkanlarının araştırılması için önergemizi de Meclis'e sunacağız" dedi.
 • 12:56Ağbaba: "Chp Olarak Hodri Meydan Diyoruz"CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “TBMM’de bir komisyon kurularak hangi partiden olursa olsun tüm belediyelerin ve belediye başkanlarının araştırılması için önergemizi Meclis’e sunacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak ’’Hodri Meydan’’ diyoruz” dedi.
 • 12:55CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TBMM'de bir komisyon kurularak, hangi partiden olursa olsun tüm belediyelerin ve belediye başkanlarının araştırılması için önerge vereceklerini belirterek, "CHP olarak 'hodri meydan' diyoruz.