SON DAKİKA VELİMEŞE HABERLERİ

Son Dakika Velimeşe Haberleri

14:13
Trakyakent Dergisinin 5. Sayısı Yayımlandı Doğu Batı Trakya Belediyeler Birliği'nin (Trakyakent) belediyecilik alanındaki gelişmeleri takip etmek ve belediye personellerinin gelişmelerine her alanda kaynak oluşturmak ve katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı "Trakyakent dergisinin 5. sayısı yayımlandı.
10:30
Karaağaç OSB İlk Toplantısını Yaptı Ergene Havzası Koruma Eylem Planı çerçevesinde Tekirdağ'da kurulan Karaağaç OSB ilk Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Karaağaç OSB İlk Toplantısını Yaptı
17:38
Çorlu Ekim Ayı Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı Türkgücü, Velimeşe ve Ergene-2 OSB kuruluş ile Tekirdağ Ergene Derin Deniz Deşarj A.Ş.'ne katılım konuları konularının görüşüldüğü, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın başkanlığında Çorlu Belediye Meclisi Ekim ayı olağanüstü toplantısı yapıldı.
Çorlu Ekim Ayı Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı
17:02
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Çorlu TSO için yeni hizmet binası yapılacak
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
18:18
Hırsız Olduğu İleri Sürülen Kişinin Öldürüldüğü İddiası Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, bir fabrikaya hırsızlık için girdiği iddia edilen kişinin, güvenlik görevlileri tarafından açılan ateş sonucu öldüğü ileri sürüldü
Hırsız Olduğu İleri Sürülen Kişinin Öldürüldüğü İddiası
16:03
Kaçan Şüpheli Başından Vuruldu Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bir fabrikaya hırsızlık amaçlı girdiği iddia edilen kişi, güvenlik görevlileri tarafından başından vuruldu.
Kaçan Şüpheli Başından Vuruldu
17:52
Başkan Dalgıç, Velimeşe Boza Festivali'nin Açılışına Katıldı Tekirdağ Belediye Başkanı op.Dr.Adem Dalgıç, Çorlu İlçesi'ne bağlı Velimeşe Beldesi'nde geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Boza Festivali'nin açılışına katıldı.
Başkan Dalgıç, Velimeşe Boza Festivali'nin Açılışına Katıldı
17:50
Çorlu'da, "11. Geleneksel Sünnet ve Piknik Şenliği" Düzenlendi Çorlu'da, "11. Geleneksel Sünnet ve Piknik Şenliği" düzenlendi.
Çorlu'da, '11. Geleneksel Sünnet ve Piknik Şenliği' Düzenlendi
10:43
Festivalde Yağlı Güreş Heyecanı Çatalca Belediyesi 14. Erguvan Festivali içerisinde yer alan ve başlı başına dev bir organizasyon niteliği taşıyan Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri festivalin yedinci gününde yapıldı.
Festivalde Yağlı Güreş Heyecanı
16:13
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Çorlu'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kilogram esrar ele geçirildi
13:47
Yeni Göreve Başlayan Kaymakam İçin Kurban Kesildi Büyükşehir Yasası Ergene İlçesi'ne ilk atanan Kaymakam Fatih Kızıltoprak, kalabalık bir grup tarafından karşılandı.
Yeni Göreve Başlayan Kaymakam İçin Kurban Kesildi
18:14
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Malkara Beşiktaşlılar Derneği, Kur'an kursu öğrencilerine forma hediye etti
19:09
Ergene İlçe Jandarma Komutanı Göreve Başladı Tekirdağ'ın Ergene ilçesinin kurulmasının ardından kaymakamdan sonra ilçe jandarma komutanı da atandı.
Ergene İlçe Jandarma Komutanı Göreve Başladı
17:32
Marmaracık Belediye Başkanı Bulut Açıklaması "Ergene ilçesi sadece sanayi değil, turizm kenti de olacak''
Marmaracık Belediye Başkanı Bulut Açıklaması
16:49
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Çorlu'da trafik denetimleri
10:42
Ergene'de İlk İftar Akparti Tekirdağ ve İstanbul İl Başkanlıklarınca Tekirdağ'a bağlı İlçe ve Beldelerde yapılan sokak iftarları devam ediyor.
Ergene'de İlk İftar
13:09
Velimeşe Belediyesi'nden Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Velimeşe Belediyesi, şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği düzenledi.
Velimeşe Belediyesi'nden Şehit ve Gazi Ailelerine İftar
18:03
AK Parti'de Yerel Seçim Çalışmaları İş adamı Sarıer, Ergene Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı
11:54
GAZDAŞ'tan Yeni Güvenlik Uygulaması Uluslararası standartlara sahip uygulamalar gerçekleştiren GAZDAŞ, kurduğu özel bir ekiple kaçak tarama çalışması gerçekleştiriyor.
GAZDAŞ'tan Yeni Güvenlik Uygulaması
12:53
Tekirdağ'da Göletlere Yavru Balıklar Bırakıldı Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından 44 gölete 151 bin yavru sazan balığı bırakıldı.
Tekirdağ'da Göletlere Yavru Balıklar Bırakıldı
22:46
60 Gündür Maaşlarını Alamıyorlar Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi Demiryolu altı Mevki Velimeşe yolu üzerinde olan bir boru fabrikasında ekonomik sıkıntılar nedeniyle işten çıkartılan işçiler yaklaşık 60 günden bu yana maaşlarını alamamaktan şikayetçi.
60 Gündür Maaşlarını Alamıyorlar
14:24
3 Aydır Ücretlerini Alamayan İşçiler Fabrika Önünde Eylem Yaptı Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde çalıştıkları plastik boru fabrikasından 3 aydır ücretlerini alamadıklarını iddia eden 20 işçi, işyeri önünde protesto gösterisi yaptı, ortak taleplerini içeren mektubu işyeri sahibine gönderdi.
3 Aydır Ücretlerini Alamayan İşçiler Fabrika Önünde Eylem Yaptı
10:27
BİSADER'den Velimeşe Belediye Başkanı'na Ziyaret BİSADER Genel Başkanı Mehmet Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri, Velimeşe Belediye Başkanı Rasim Yüksel'e nezaket ziyaretinde bulundu.
BİSADER'den Velimeşe Belediye Başkanı'na Ziyaret
19:32
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Çorlu Belediyesi temmuz ayı olağan meclis toplantısı yapıldı
14:49
Çorlu'da Fabrika Yangını Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Velimeşe Organize Sanayi Sitesinde bulunan bir fabrikada yangın çıktı.
Çorlu'da Fabrika Yangını
11:11
Çorlu Belediyesi Folklor Ekibi Büyüledi Çorlu Belediyesi Halk Oyunları Ekibi ve Latin Dansları Grubu, Kıyıköy Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Şenlikleri'nde gösteriler yaptı.
Çorlu Belediyesi Folklor Ekibi Büyüledi
11:41
Çorlu'da Jandarmadan Tefeci Operasyonu Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde jandarma tarafından tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.
Çorlu'da Jandarmadan Tefeci Operasyonu
09:56
Kilikadılılar Derneğinden Su Altı Dalış Etkinliği Kilikadılılar Derneği, sağlıklı yaşam ve spor yapmanın önemine dikkat çekmek amacıyla, Saroz Körfezi'nde dalış etkinliği gerçekleştirdi.
Kilikadılılar Derneğinden Su Altı Dalış Etkinliği
12:29
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Futbol okullarının dostluğu, Şarköy'de başladı
09:25
Fabrikalar Arası Futbol Şampiyonası Sona Erdi Velimeşe Belediyesinin düzenlediği, Fabrikalar Arası Futbol Şampiyonasını bu sene kazanan Hobim Bilgi İşlem oldu.
Fabrikalar Arası Futbol Şampiyonası Sona Erdi
02:29
Tekirdağ'da Trafik Kazası Çorlu'da bir kişinin ağır yaralandığı kazada iki otomobil kullanılamaz hale geldi
Tekirdağ'da Trafik Kazası
20:41
Jandarmadan Korsan Cd Operasyonu TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ'ın Velimeşe beldesinde jandarma ekipleri tarafından 8 bin adet korsan CD ele geçirildi.
Jandarmadan Korsan Cd Operasyonu
13:57
Tekirdağspor 2 Futbolcu ile Sözleşme İmzaladı Tekirdağspor kulübü yenilenen Yönetim Kurulu ardından yeni sezon için ilk transferlerini gerçekleştirdi.
Tekirdağspor 2 Futbolcu ile Sözleşme İmzaladı
12:16
Resim Atölyesi Açıldı Bu yıl 49'uncusu kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan resim atölyesi, Cengiz Topel Meydanı'nda Belediye Başkanı Op.Dr.Adem Dalgıç'ın katılımı ile açıldı.
Resim Atölyesi Açıldı
14:49
Başkan Cem Kara Komşu İlçe Festivalinin Açılışında Yaz aylarının gelmesi ile beraber belediyeler de festivallerini düzenlemeye devam ediyor.
Başkan Cem Kara Komşu İlçe Festivalinin Açılışında
17:52
Yıldızgücüspor, Yaşlı Kurtla Hedefe Koşuyor 2012-2013 sezonu Türkiye Şampiyonası 2.kademe de rakiplerini yenen Nazilli Yıldızgücüspor U19 futbol takımı yarı finale kaldı.
Yıldızgücüspor, Yaşlı Kurtla Hedefe Koşuyor
14:06
Çorlu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Çorlu ilçesine bağlı Velimeşe beldesinde meydana gelen kazada, 1 kişi yaralandı.
Çorlu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
18:43
Göçmenler Kilikadılılar Derneği'nin Pikniğinde Buluştu Çorlu Kilikadılılar Derneği'nin geleneksel bahar pikniğinin beşincisi Velimeşe Beldesi mesire alanında düzenledi.
Göçmenler Kilikadılılar Derneği'nin Pikniğinde Buluştu
16:43
Edirneli Güreşçiler Birincilikle Döndü Edirne Belediyesi Güreşçileri, Çorlu Velimeşe ve İstanbul Sultangazi Güreşleri'nden birinciliklerle döndü.
Edirneli Güreşçiler Birincilikle Döndü
15:42
Göçmenler Rumeli Balkan Federasyonu'nun Pikniğinde Buluştu Balkan Göçmenleri İktisadi ve Sosyal Araştırmalar Derneği (BİSADER) Genel Başkanı Mehmet Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri, Rumeli Balkan Federasyonu tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen pikniğe katıldı.
Göçmenler Rumeli Balkan Federasyonu'nun Pikniğinde Buluştu
16:06
8. Geleneksel Pilav Şenliğine Büyük İlgi Çorlu Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin 8.geleneksel pilav günü düzenlendi.
8. Geleneksel Pilav Şenliğine Büyük İlgi
18:26
Emlak Rayiç Değerlendirme Takdir Komisyonu Toplantıları Başladı ekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Emlak Rayiç Değerlendirme Takdir Komisyonu toplantılarının ilk oturumu gerçekleştirildi.2014-2017 yıllarını kapsayan Emlak Vergisi Genel Beyan Dönemine ilişkin arsa metrekare birim değerlerinin takdirini yapmak üzere...
Emlak Rayiç Değerlendirme Takdir Komisyonu Toplantıları Başladı
16:35
Tekirdağ'da Çalınan Hayvanlar Sahibine Teslim Edildi Çorlu ilçesinde çalınan 92 adet küçükbaş hayvan sahibine teslim edildi.
18:28
Öğretmenler Korosundan Türk Halk Müziği Konseri Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Öğretmenler Korosu Şef Buğra Keskin yönetiminde Türk Halk Müziği Konseri sundu.
Öğretmenler Korosundan Türk Halk Müziği Konseri
18:13
Ergene Deniz Derin Deşarj A.Ş. Toplantısı Yapıldı Tekirdağ Ergene Derin Deniz Deşarj A.Ş.(TEDDD) Yönetim Kurulu'nun haftalık olağan genel kurul toplantısı Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında yapıldı.
Ergene Deniz Derin Deşarj A.Ş. Toplantısı Yapıldı
10:15
U-19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları U-19 Türkiye Şampiyonası 1.kademe müsabakalarının, Çanakkale Grup merkezinde oynanacak maçların teknik toplantısı yapıldı.
18:22
Köprülü'den İçişleri ve Dışişleri Bakanlarına Bulgaristan Seçimleri Sorusu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu tarafından yanıtlanması istemiyle iki ayrı soru önergesi verdi.
Köprülü'den İçişleri ve Dışişleri Bakanlarına Bulgaristan Seçimleri Sorusu
15:28
Velimeşe Türkiye Şampiyonasında Tekiradğ'ın Çorlu ilçesine bağlı Velimeşe Belediye Spor Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı.futbol takımı il şampiyonası müsabakalarında da oynadığı Sultanköy Belediye Sporu 3-1, Tekirdağ sporu da 2-1 yenerek namağlupluk serisini devam...
Velimeşe Türkiye Şampiyonasında
18:40
Velimeşe Belediyespor ve Tekirdağspor Bölge Şampiyonasına Katılma Hakkı Kazandı Tekirdağ Bölgesi U19 Ligi'nde grubunu şampiyon olarak tamamlayan ardından da Türkiye Şampiyonası'nda Tekirdağ temsilcisi olabilmek için play-off grubuna katılan Velimeşe Belediyespor ve Tekirdağspor, şampiyonaya katılma hakkı elde etti.
Velimeşe Belediyespor ve Tekirdağspor Bölge Şampiyonasına Katılma Hakkı Kazandı
12:01
Nişan Konvoyunda Kaza: 4 Yaralı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde nişan konvoyunda bir aracın takla atması sonucu 4 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:11:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VELİMEŞE HABERLERİ
[Hata Bildir]