00:0800
SON DAKİKA VİYANA HABERLERİ

Son Dakika Viyana Haberleri

  Başkan Selim Yağcı'nın Viyana Temasları

  Başkan Selim Yağcı'nın Viyana Temasları

  Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Marmara Belediyeler Birliği Üst Düzey İstişare Toplantısı kapsamında Avusturya’nın başkenti Viyana’da temaslarda bulundu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gazeteci Yursever, Son Yolculuğuna Uğurlardı

  Gazeteci Yursever, Son Yolculuğuna Uğurlardı

  Yurt dışında yıllarca çeşitli gazetelerde görev yaptıktan sonra 12 Kasım'da Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayatını kaybeden gazeteci Ali Haydar Yurtsever, İstanbul'dan sonra İzmir'deki cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Avusturya'da Terörle Mücadele

  Hükümetin hazırladığı tasarıya göre, terör örgütlerine katılma niyetinde olan gençlerin yurt dışına çıkışı engellenecek, terör örgütlerine katılanların vatandaşlıkları iptal edilecek, IŞİD, El Kaide ve diğer örgütlere ait semboller yasaklanacak. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Gazeteci Ali Haydar Yurtsever İçin Tgc Önünde Tören Yapıldı

  Gazeteci Ali Haydar Yurtsever İçin Tgc Önünde Tören Yapıldı

  12 Kasım'da Viyana'da vefat eden Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Sürekli Basın Kartı sahibi Ali Haydar Yurtsever için Türkiye Gazeteciler Cemiyeti önünde tören düzenlendi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Gazeteci Yurtsever, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

  Yurtsever için Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nde tören düzenlendi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Gazeteci Yurtsever, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

  Gazeteci Yurtsever, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

  Gazeteci Ali Haydar Yurtsever'in vefatı dolayısıyla Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nde tören düzenlendi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

 

  Viyana'da 2 Yaşındaki Kızını Haşlayarak Öldürdü

  Viyana'da 2 Yaşındaki Kızını Haşlayarak Öldürdü

  Avusturya'nın başkenti Viyana'da 26 yaşındaki bir baba, cezalandırmak istediği 2 yaşındaki kızını banyoya sokarak sıcak suyu açınca ölümüne neden oldu. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Henkel Yetenekli Gençleri Davet Ediyor

  Henkel, "Creat. Learn. Grow." sloganıyla, tüm dünyadaki öğrencileri, sürdürülebilir ürünlere ve teknolojilere yönelik vizyoner fikirlerini ortaya koymaya davet ediyor. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz

  Atatürk, Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından ilk kez ATO Congresium'da "Atatürk'ü Anma Töreni" düzenlendi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Ülkemizin aydınlarını, tarihçilerini, araştırmacılarını, siyasetçilerini ve gençlerimizi, bir tarafgirliğe kapılmadan, tek yönlü bakış açısına saplanmadan, (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  BM, Sierra Leone'ye Ebolayla Mücadele İçin Ekipman Gönderdi

  BM, Sierra Leone'ye Ebolayla Mücadele İçin Ekipman Gönderdi

  BM Atom Ajansı, Sierra Leone'ye Ebola virüsüne karşı kısa sürede tanı koyulabilmesini sağlayan ekipmanlar gönderdi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Agit Ukrayna'ya Giren Konvoylarda Silah Buldu

  Agit Ukrayna'ya Giren Konvoylarda Silah Buldu

  AGİT gözlemcileri Rusya'dan Ukrayna'ya giriş yapan 19 kamyonette havan topu ve roketatar sistemi buldu. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Budapeşte'de Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Budapeşte'de Açıklaması

  ''Macaristan ve Türkiye ortak projelerle birbirini daha iyi bir şekilde tanımaya çalışıyor. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Macaristan'da

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Macaristan'da

  Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye ziyarette bulundu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakanlığın Avusturya'da Düzenlediği Göç Programına Ev Sahibi Ülke Katılmadı

  T.C. Başbakanlığı bünyesindeki Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ve Yunus Emre Enstitüsü tarafından Viyana'da düzenlenen 'Avusturya ve Göç | 50. Yılında Avusturya'daki Türkler' etkinliğine ev sahibi ülkeden tek bir temsilcinin bile katılmaması tartışma konusu oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  İran ile Nükleer Müzakereler

  Müzakereler kapsamında Kerry, Ashton ve Zarif, Umman'da bir araya geldi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Avusturya'da

  Kurtulmuş: "IMF heyetlerinin kapısında 3 kuruş için el açan Türkiye'den, uluslararası toplantılarda IMF'nin parasal kaynaklarının artırılmasında IMF'ye borç verme taahhüdünde bulunan bir Türkiye'ye gelmiş olduk" (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş, Avusturya Dışişleri Bakanı Kurz ile Görüştü

  Avusturya'ya işçi göçünün 50. yılı vesilesiyle Viyana'da temaslarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Avusturya Dışişleri ve Uyum Bakanı Sebastian Kurz'u ziyaret etti. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş, Avusturya Dışişleri Bakanı Sebastıan Kurz ile Görüştü

  Avusturya’nın başkenti Viyana’da temaslarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından düzenlenen ’Avusturya ve Göç: 50. Yılında Avusturya’daki Türkler’ konulu konferansı ardından Avusturya Dışişleri Bakanı Sebastian Kurz’u makamında ziyaret ederek heyetler arası görüşmeler gerçekleştirdi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Avusturya'da

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Avusturya Dışişleri ve Entegrasyon Bakanı Sebastian Kurz ile görüştü. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Engelli Parkı Törenle Açıldı

  Engelli Parkı Törenle Açıldı

  Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma ve yardımlaşma derneği tarafından engelli çocukların kullanıma uygun olarak yaptırılan oyun parkı açıldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İran ile Nükleer Müzakereler

  İran Dışişleri Bakanı Zarif, ABD Dışişleri Bakanı Kerry ve AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Ashton'la yarın Umman'ın başkenti Maskat'ta bir araya gelecek. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş: Büyükelçilikler Büyük Oranda Fişleme ile Meşgul Olurlardı

  Avusturya'dan Türkiye'ye işçi göçünün 50. yılı vesilesiyle Viyana'da düzenlenen 'Avusturya ve Göç' programında konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'de zihniyetin değişmeye başladığını iddia etti. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Viyana'da

  Kurtulmuş: "Mesele tamamıyla uydurma, yalan bir haber üzerine oturtulmuş bir algı operasyonudur" "Halen bu haberi temcit pilavı gibi gündeme getirip sanki Türkiye orada bir takım örgütlerle ilişkisi varmış gibi imaj yaratmak, yaratmaya çalışmak, olsa olsa Türkiye'nin aleyhine çalışmak demektir" "Biz barış kültürünü üretmeye çalışıyoruz. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Viyana'da

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Arzu ediyoruz ki bu yasada İslamafobi'nin kışkırttığı korkular değil, şimdiye kadar hakim olan demokratik standartlar hakim olur." dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş: 'İsrail Askerleri Pis Postalları ve Ruhlarıyla Mescid-İ Aksa'yı İşgal Ederek Hayatı Dar...

  Kurtulmuş: "İsrail Askerleri Pis Postalları ve Ruhlarıyla Mescid-İ Aksa'yı İşgal Ederek Hayatı Dar...

  Avusturya’nın başkenti Viyana’da “Avusturya’da göç ve 50. yılında Avusturya’daki Türkler’’ konulu konferansa katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş İsrail’in eleştirerek, “İsrail askerleri pis postalları ve ruhlarıyla Mescid-i Aksa’yı işgal ederek hayatı dar ettiler” dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş: Devlet, Millet Bütünleşmesi İstikametinde Önemli Adımlar Atmıştır

  Kurtulmuş: Devlet, Millet Bütünleşmesi İstikametinde Önemli Adımlar Atmıştır

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Avusturya'nın başkenti Viyana'da, "Devlet, millet bütünleşmesi istikametinde önemli adımlar atmıştır" dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kurtulmuş, Viyana'da Medeniyet Akademisi Açılış Programına Katıldı

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Viyana’ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Wonder Medeniyet Akademisi Sosyal Bilimler ve Sanat Araştırmaları Açılış Programına katıldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 8 Kasım 2014

  Gündem / 8 Kasım 2014

  ANADOLU AJANSI. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş

  Kurtulmuş, Viyana'da- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "47 senedir ilk defa İsrail askerleri o kirli postallarıyla Mescid-i Aksa'ya girdiler. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gündem Özeti / 8 Kasım 2014

  Gündem Özeti / 8 Kasım 2014

  ANADOLU AJANSI. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Avusturya ve Türkiye Arasında Kritik Görüşme

  “Avusturya'ya Göçün 50'inci Yılı Etkinliği” için Viyana'ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'den Diyanet Teşkilatı'na bağlı imamların gelişini yasaklayan "İslam Yasası tasarısı" hakkında görüşmek üzere Dış İşleri Bakanı Sebastian Kurz ile biraraya gelecek. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 00:08:37. #1.12#