00:1500
SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Son Dakika Vladimir Putin Haberleri


VLADİMİR PUTİN

Rusya Federasyonu'nun 2000-2008 yılları arasında cumhurbaşkanlığını görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Komunist Partisi başkanı Zyuganov'un önünde %52,9 luk oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilmiş, 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71in üzerinde oyla tekrar cumhurbaşkanı... Devamı

  Putin ve Merkel'den Doğalgaz Görüşmesi

  Rusya Devlet Başkanı Putin ve Almanya Başbakanı Angela Merkel'in telefonda, Ukrayna ve Rusya arasındaki doğalgaz sorununu konuştu. (Dün 16:15)

   

  Rusya Doları Frenleyemiyor, 42 Rubleye Dayandı

  Rusya Doları Frenleyemiyor, 42 Rubleye Dayandı

  Ukrayna krizi nedeni ile uygulanan yaptırımlar, petrol fiyatlarının aşırı düşmesi ve küresel piyasalarda yaşanan gelişmeler nedeni ile dolardaki artış devam ediyor. (Dün 16:12)

   

  Erdoğan: 'Peşmerge Sayısı 150'ye İndirildi'

  Erdoğan: 'Peşmerge Sayısı 150'ye İndirildi'

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Estonya’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonyalı mevkidaşı Toomas Hendrik Ilves’le gerçekleştirdiği basın toplantısında, “Peşmergeler’den PYD bir grubun ki 200 kişinin gelmesini kabul etti. (Dün 13:52)

   

  Erdoğan, Estonya Cumhurbaşkanı Ilves'le Basın Toplantısı Düzenledi

  Erdoğan, Estonya Cumhurbaşkanı Ilves'le Basın Toplantısı Düzenledi

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Estonya’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonyalı mevkidaşı Toomas Hendrik Ilves’le gerçekleştirdiği basın toplantısında, “Peşmergeler’den PYD bir grubun, 200 kişinin gelmesini kabul etti. (Dün 13:48)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Estonya'da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Estonya Cumhurbaşkanı Ilves ile ortak basın toplantısı düzenledi. (Dün 13:09)

   

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve BAE Genelkurmay Başkan Yardımcısı Muhammed Al Nahyan ile görüştü. (Dün 00:08)

   

  Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi Al Nahyan ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Genelkurmay Başkanı Muhammed bin Zeyd Al Nahyan ile görüştü. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Rusya'ya Göre Petrolde Adil Fiyat 90-110 Dolar Arası

  Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, sanayi üretiminde risk oluşmaması için petrolde adil fiyatın 90-110 dolar aralığında olması gerektiğini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: ABD Yardımları Türkiye'ye Rağmen Yaptı

  Erdoğan: ABD Yardımları Türkiye'ye Rağmen Yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin Kobani'de IŞİD ile savaşan PYD'ye yaptığı silah yardımı için, "Türkiye bu işe olumlu baktı mı, bakmadı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abd Türkiye'ye Rağmen Pyd'ye Silah Gönderdi'

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Abd Türkiye'ye Rağmen Pyd'ye Silah Gönderdi"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin Türkiye’ye rağmen PYD’ye silah gönderdiğini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan-Berzins Ortak Basın Toplantısı

  Erdoğan-Berzins Ortak Basın Toplantısı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "(ABD Başkanı Obama ile yaptığı telefon görüşmesi) PYD’nin, PKK’yla aynı durumda olduğunu kendilerine telefon görüşmemde ifade ettim. ‘O da bir terör örgütüdür’ dedim. 'Dolayısıyla burada PYD’ye yapacağınız yardımlar bir terör örgütüne gitmektedir. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ukrayna'da Ayrılıkçı Milis Güçlerden Saldırı Tehdidi

  Ukrayna’nın doğu bölgesinde yerel milis güçleri ordunun kontrolüne geçen Slavyansk, Kramatorsk ve Mariupol kentlerini yeniden ele geçirmek için plan yaptıklarını açıkladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Letonya'da (2)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Letonya'da (2)

  "birinci TERCİHİMİZ ÖSO" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins ile ortak basın toplantısı düzenledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Çözüm Sürecini Hazmedemeyen Gruplar Var

  Türkiye’deki çözüm sürecini hazmedemeyen gruplar olduğunu söyleyen Erdoğan, “Özellikle bölücü terör örgütü burayı tıkamak için, önünü kesmek için, uzantısı olan siyasi partinin de ne yazık ki bu istikamette gayretleri sebebiyle bazı sıkıntılar yaşanıyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kırım Tatarları, Rusya'da Teşkilatlanıyor

  Kırım Tatarları, Rusya'da Teşkilatlanıyor

  Halk referandumu sonucu Rusya’ya bağlanan Kırım’da yaşayan Tatarlar, Rusya Federasyonu genelinde " Kırım" adı altında örgütlenmek için kolları sıvadı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yatsenyuk: 'Putin'in Görevi Ukrayna'yı Dondurmak'

  Başbakan Yatsenyuk: "Putin'in Görevi Ukrayna'yı Dondurmak"

  Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenyuk, yaklaşan kış ayları öncesi gaz kesintisi nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i suçladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Rusya-Ukrayna Doğalgaz Anlaşması Haftaya Kaldı

  Rusya-Ukrayna Doğalgaz Anlaşması Haftaya Kaldı

  Ukrayna doğalgaz krizinin çözülmesi için Rusya, Ukrayna ve Avrupa Birliği (AB) arasında Brüksel’de yapılan zirvede anlaşma sağlanamadı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler

  Vladimir Putin ve Petro Poroşenko, doğuda ateşkese tamamen riayet edilmesi gerektiği konusunda mutabık kaldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Atso Başkanı Budak'tan Eleştiri

  Atso Başkanı Budak'tan Eleştiri

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı İzzet Bayar’ın başkanlığında yapıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:15:49. #1.11#