23:2800
SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Son Dakika Vladimir Putin Haberleri


VLADİMİR PUTİN

Rusya Federasyonu'nun 2000-2008 yılları arasında cumhurbaşkanlığını görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Komunist Partisi başkanı Zyuganov'un önünde %52,9 luk oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilmiş, 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71in üzerinde oyla tekrar cumhurbaşkanı... Devamı

   

  Rusya'nın Karşı Yaptırım Kararı Alması

  Moskova yönetimi, ABD ve AB ülkelerinden alımını durdurduğu bazı ürünleri yasak listesinden çıkardı. (Bugün 17:43)

   

  Bono Alanların Eli Yanabilir

  Bono Alanların Eli Yanabilir

  The Doman Group Portföy Yöneticisi Öner Ayan: "Amerikan fon yöneticileri şu an için çok kritik olan düşük faiz, değerlenmiş borsa noktasında denge kurmaya çalışıyor. (Bugün 13:13)

   

  Putin ve Obama'ya 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' Daveti

  Putin ve Obama'ya "Cumhurbaşkanı Erdoğan" Daveti

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Barack Obama, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı yemin törenine davet edildi. (Bugün 11:12)

   

  Avusturya'da Yaptırımlara Karşı "Daha Fazla Elma Yeme" Kampanyası

  Rusya'nın uygulamaya başladığı yaptırımlar Avusturyalı çiftçileri de etkiledi Tarım Bakanı Rupprechter: "Eğer her hafta bir elma fazla yersek meyve sebze pazarında oluşacak zararı kapatabiliriz" (Dün 16:00)

   

  Bulgaristan'dan Rusya'ya Güney Akım Darbesi

  Rusya'nın Avrupa pazarlarına doğrudan ulaşmasını sağlayacak Güney Akım doğalgaz boru hattı çalışmaları durduruldu. (Dün 14:02)

   

  Türkiye Rusya'ya Gıda İhracatını Artırıyor

  Moskova'nın Batılı gıda ürünlerine uyguladığı yasaklardan ekonomik olarak faydalanmak isteyen Türkiye, Rusya'ya yaptığı gıda ihracatını artırmaya hazırlanıyor. (Dün 12:43)

   

  Rusya'nın 'tavuk budu' ihtiyacı -

  Rusya'nın "tavuk budu" ihtiyacı -

  Rusya'nın Ukrayna krizi nedeniyle birçok Batılı ülkeye karşı yaptırım kararı almasının ardından büyük bölümü ABD'den ihraç edilen tavuk ihtiyacının giderilmesi için alternatif tedarikçi arayışları gündeme geldi. (Dün 12:04)

   

  Rusya'dan İkinci Ambargo Tehdidi; Otomobil Alımları da Durabilir

  Rusya'dan İkinci Ambargo Tehdidi; Otomobil Alımları da Durabilir

  Ukrayna krizi nedeni ile Batılı ülkelerin yaptırımlarına Rusya gıda ürünlerine ithalat yasağı getirerek karşılık verdi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Azeri Diasporası Lideri Abbasov Açıklaması

  Azeri Diasporası Lideri Abbasov Açıklaması

  Rusya’da faaliyet gösteren Azerbaycan Teşkilatları Birliği Başkanı Abbas Abbasov, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmasının Rus-Türk ilişkilerini daha da artıracağını ifade etti. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Der'den Rabia Günü Açıklaması

  Der'den Rabia Günü Açıklaması

  Özgür-der Sivas Şubesi üyeleri, 14 Ağustos Dünya Rabia Günü nedeniyle yaptığı basın açıklamasında Müslümanlara yapılan zulme tepki gösterdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Özgür-Der'den Rabia Günü Açıklaması

  Özgür-Der'den Rabia Günü Açıklaması

  Özgür-der Sivas Şubesi üyeleri, '14 Ağustos Dünya Rabia Günü' nedeniyle yaptığı basın açıklamasında Müslümanlara yapılan zulme tepki gösterdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Irak ve Ukrayna'nın Konuşulacağı AB Dışişleri Bakanları Toplantısı Başladı

  Irak ve Ukrayna'nın Konuşulacağı AB Dışişleri Bakanları Toplantısı Başladı

  AB Bakanları’nın IŞİD’in saldırıları sonucu yaşadıkları bölgelerden kaçmak zorunda kalan binlerce Iraklı ve Ukrayna’da yaşanan son gelişmeleri görüşmek bir araya geldikleri AB Dışişleri Bakanları toplantısı Brüksel’de başladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Rus Askeri Araçları Ukrayna'ya Girdi

  Rus Askeri Araçları Ukrayna'ya Girdi

  Rusya Ordusuna bağlı zırhlı araçlardan oluşan bir konvoyun Ukrayna topraklarına girerken gözlendiği bildirildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 23:28:21. #1.12#