SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Son Dakika Vladimir Putin Haberleri


VLADİMİR PUTİN

Rusya Federasyonu'nun 2000-2008 yılları arasında cumhurbaşkanlığını görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Komunist Partisi başkanı Zyuganov'un önünde %52,9 luk oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilmiş, 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71in üzerinde oyla tekrar cumhurbaşkanı... Devamı

17:55
Litvinenko Soruşturmasında Putin Nükleer Terörizmle Suçlandı' İspanya'da bir mahkemede, eski ajan Aleksandr Litvinenko'ya Vladimir Putin'in Rus organize suç mafyasıyla ilişkilerini sergilemesini durdurmak için Kremlin'in emriyle suikast yapıldığı iddia edildi.
17:46
İngiltere'de Eski Rus Ajanının Ölümü Litvinenko'nun ölümüne ilişkin Londra'da kamu soruşturması yürütülüyor Soruşturmayı yürüten avukat Tam: "Litvinenko'nun saç örnekleri, kendisinin iki kere zehirlenmiş olabileceğine işaret ediyor" Eski ajanın otopsisini yapan Patoloji Uzmanı Cary: "Batı dünyasında gerçekleştirilen en tehlikeli otopsiyi.
15:59
Rusya, Krizle Mücadele Planını Hazırladı Rusya, ekonomik krizin etkilerinden korunmak amacıyla mücadele planı hazırladı.
Rusya, Krizle Mücadele Planını Hazırladı
14:29
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Federasyon Konseyi, Gürcistan'dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Abhazya ile imzalanan "İttifak ve Stratejik Ortaklık Anlaşması"nı onayladı.
12:15
Rusya'da Krizle Mücadele Paketi Onaylandı, Bütçe Yüzde 10 Küçülecek Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, bütçede yüzde 10 civarında kesinti öngören, küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi, işsizlik fonlarının güçlendirilmesi, sosyal harcamaların garanti edilmesi gibi bir dizi tedbir içeren ekonomik krizle mücadele paketini onayladı.
Rusya'da Krizle Mücadele Paketi Onaylandı, Bütçe Yüzde 10 Küçülecek
11:24
Rusya'da Putin Karşıtlarından Atak Rusya'nın tanınmış muhaliflerinden Aleksey Navalni, 1 Mart'ta halkı sokaklara dökülmeye çağırdı.
Rusya'da Putin Karşıtlarından Atak
09:27
Auschwitz Toplama Kampının 70. Kurtuluş Yıldönümü Auschwitz toplama kampının kurtarılmasının 70'inci yıldönümü törenlerle anılıyor.
Auschwitz Toplama Kampının 70. Kurtuluş Yıldönümü
09:10
S&P Rusya'nın Kredi Notunu Düşürüp Ülkeyi Resmen Çöpe Attı S&P Rusya'nın kredi notunu yatırım yapılabilir düzeyin altında indirdi.
S&P Rusya'nın Kredi Notunu Düşürüp Ülkeyi Resmen Çöpe Attı
00:09
Putin Hükümetle Krizi Görüştü: Sosyal İstikrar Bir Numaralı Hedef Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova dışında yer alan Novo Ogoryova devlet başkanlığı rezidansında hükümet üyeleri ile yaptığı toplantıda krizle mücadele programını ele aldı.
Putin Hükümetle Krizi Görüştü: Sosyal İstikrar Bir Numaralı Hedef
23:51
Peskov: Rusya, Batı'nın 'Ekonomik Şantajına' Teslim Olmayacak Rusya Devlet Başkanı Putin'in Basın Danışmanı Dmitry Peskov, Rusya'nın, Ukrayna'daki durumun bozulması nedeniyle Rusya'ya karşı yeni yaptırım tehdidinde bulunan Batı'nın "ekonomik şantajına" teslim olmayacağını bildirdi.
Peskov: Rusya, Batı'nın 'Ekonomik Şantajına' Teslim Olmayacak
19:30
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ukrayna'nın doğusundaki gelişmeler- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz" NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya'nın Ukrayna'daki ayrılıkçılara destek, eğitim, ekipman ve asker sağlamaya devam ettiğini bildirdi.
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg
18:56
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz"
18:16
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler Rusya Devlet Başkanı Putin: "Ukrayna'da yaşananlar iç savaş, Ukrayna ordusu ise NATO'nun lejyonu"
17:43
Stoltenberg, Putin'e Cevap Verdi: Saçmalık NATO Gelen Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, ‘Ukrayna’da bir NATO lejyonu savaşıyor’ dediği iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.
17:41
Macaristan, "Türk Akımı"Nı Bekliyor - Peter Szijjarto Macaristan, "Türk Akımı"nı bekliyor- Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto: "Türkiye ve Rusya anlaştığında, yeni hat üzerinden doğalgaz almaya hazırız" DİYAR GÜLDOĞAN/HALİT GÜLŞEN - Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Güney Akım projesinin iptal edilmesinin ardından, Rusya'dan Türkiye'nin Yunanistan sınırına ulaşması planlanan ve "Türk Akımı" olarak adlandırılan yeni boru hattından doğalgaz almaya hazır olduklarını söyledi.
Macaristan, 'Türk Akımı'Nı Bekliyor - Peter Szijjarto
17:11
Putin: Ukrayna Ordusu, Rusya'yı Çevrelemek İçin Kullanılan Bir NATO Lejyonu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna ordusunun Rusya’yı çevrelemek gibi jeopolitik amaçlar için kullanılan NATO lejyonu olduğunu söyledi.
Putin: Ukrayna Ordusu, Rusya'yı Çevrelemek İçin Kullanılan Bir NATO Lejyonu
14:32
Rusya Sert Çıktı: Tehdit ve Şantajla Kimse Politikamızı Değiştiremez Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in basın danışmanı Dmitri Peskov, tehdit, şantaj ve ekonomik baskılarla Rusya’nın Ukrayna politikasında değişim yapılamayacağını söyledi.
Rusya Sert Çıktı: Tehdit ve Şantajla Kimse Politikamızı Değiştiremez
13:17
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları SYRIZA hükümet kurma konusunda ANEL ile anlaştı ANEL Genel Başkanı Kammenos: "Şu andan itibaren hükümet var. Çipras Başbakan olacak"
11:28
Ukrayna'nın Doğusundaki Tansiyon Düşürülmeye Çalışılıyor Ukrayna'da son altı ay içerisindeki en şiddetli çatışmaların yaşandığı doğu bölgelerinde gerilimin düşürülmesi için taraflar üzerinde diplomatik baskı artıyor.
Ukrayna'nın Doğusundaki Tansiyon Düşürülmeye Çalışılıyor
17:26
Ukraynalılar "Barış Yürüyüşü" Yaptı Türkiye'de yaşayan bir grup Ukraynalı, ülkelerinde barışın hakim olması için yürüdü.
17:02
Türkiye'de Yaşayan Ukraynalılar Rusya'yı Protesto Etti Ukraynalılar, kendi ülkelerinde yaşananlara dikkat çekmek için Tünel Meydanı'ndan Galatasaray Meydanı'na yürüdü.
Türkiye'de Yaşayan Ukraynalılar Rusya'yı Protesto Etti
16:49
İstanbul'da Yaşayan Ukraynalılar Rusya'yı Protesto Etti... Haber-Kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA Ukraynalılar, kendi ülkelerinde yaşananlara dikkat çekmek için Tünel Meydanı'ndan Galatasaray Meydanı'na yürüdü.
İstanbul'da Yaşayan Ukraynalılar Rusya'yı Protesto Etti...
15:15
Steinmeier, Güncel Gelişmeleri Değerlendirdi Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier, PEGIDA'nın Almanya'nın imajına zarar verdiğini söyledi Steinmeier: "Ortadoğu'daki barış sürecinde gelişme olmazsa dördüncü İsrail Gazze savaşı sonuncusu olmayacak"
13:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Bakan Yıldız: "Dünyada günde yaklaşık 93 milyon varil petrol satılıyor.
11:02
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması KAYSERİ (İHA) – Kayseri’de Yerel ve Bölgesel Medya buluşmasında konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Yeni Türkiye’de herkes kendine çeki düzen vermeli” dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması
17:09
Eski KGB Ajanının Ölmeden Önceki Ses Kaydı Putin'i Zora Sokacak Londra'da 2006 yılında zehirlenerek öldürülen KGB eski ajanı Litvinenko'nun ölümünden bir yıl önce kaydettiği ve Rusya lideri Putin ile uluslararası bazı suçlular arasındaki yakın ilişkileri anlattığı bir ses kaydı ortaya çıktı.
Eski KGB Ajanının Ölmeden Önceki Ses Kaydı Putin'i Zora Sokacak
15:52
Ukrayna'nın Mariupol Kentindeki Saldırı Ölü sayısı 15'e çıktı, Ukraynalı yetkililer ayrılıkçıları suçladı Başbakan Yatsenyuk, güvenlik birimlerini acil toplantıya çağırdı.
11:26
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Ayhan Güner, pırlanta gibi değerli taşlardan alınan ÖTV'nin kalkmasıyla 20 milyar dolarlık pazarın bizi beklediğini söyledi.
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor
21:53
Gürcistan'dan Rusya'ya Tepki Gürcistan Dışişleri Bakanlığı: "Abhazya, Gürcistan'ın ayrılmaz bir parçasıdır"
21:28
Kiev ile Moskova Arasında Söz Düellosu Ukrayna'nın doğusunda son günlerde şiddetlenen çatışmalar Kiev yönetimi ile Moskova'yı bir kez daha karşı karşıya getirdi.
Kiev ile Moskova Arasında Söz Düellosu
17:23
Asla İphone Kullanmıyor! Son dönemin belki de en çok tartışılan ismi, iPhone hakında hiç de iyi şeyler düşünmüyor!
16:08
Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Vefatı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Suudi Arabistan Kralı Abdullah'a Allah'tan rahmet, ailesine ve kardeş Suud halkına başsağlığı dilerim" İngiltere, Rusya ve Almanya hükümetleri de Kral Abdullah'ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
15:24
Artık Ateşkes İçin Çaba Göstermeyeceğiz' Ukrayna'nın Donetsk kentinde bir troleybüs durağını hedef alan kanlı saldırı sonrası Rus ayrılıkçılar saldırıya hazırlandıklarını açıkladı.
Artık Ateşkes İçin Çaba Göstermeyeceğiz'
14:35
Ermenistan'da 7 Kişilik Aileyi Katleden Rus Asker Yargılanıyor Gümrü'de 7 kişilik bir aileyi öldürdüğü iddia edilen Rusya'nın Ermenistan'daki askeri üssünde görevli Valeri Permyakov isimli asker, mahkemeye çıkartıldı.
13:42
Rusya'nın Gelişmiş Demokrasi İçin Onlarca Yıla İhtiyacı Var Rusya Başbakan Birinci Yardımcısı İgro Şuvalov, Rusya’nın batı tarzı gelişmiş bir demokrasiye ulaşması için onlarca yıla ihtiyacı olduğunu söyledi.
12:44
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Duma, Abhazya ile imzalanan anlaşmayı onayladı.
12:09
Suudi Kralı Öldü, Rusya'da Dolar Sert Düştü Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz'in vefat etmesinin ardından petrol fiyatları yükselişe geçti.
20:39
Almanya'da Yabancı ve İslam Karşıtı Gösteriler Almanya Cumhurbaşkanı Gauck: "Siyasetin, herkesin yararı için Almanya’nın göçe ihtiyacı duyduğunu açık bir şekilde ifade etmesi lazım"
14:40
Ab, Türk Akımı ile İlgili Rusya'dan Bilgi İstedi Avrupa Birliği Rusya Delegasyonu Başkanı Vygaudas Usackas, Rusya’nın Türkiye üzerinden inşa edeceği Türk Akımı ile ilgili yeterli bilgilerinin olmadığını, 2019’da sevkiyatın Ukrayna yerine Türkiye üzerinden yapılacağı yönündeki açıklamaların da sürpriz olduğunu söyledi.
Ab, Türk Akımı ile İlgili Rusya'dan Bilgi İstedi
12:19
Nazarbayev ve Obama Telefonla Ukrayna Krizini Konuştu Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, ABD Başkanı Barack Obama ile telefonda Ukrayna krizini konuştu.
11:24
AİHM Timoşenko Kararını Açıklayacak AİHM, Ukrayna eski Başbakanı Yulya Timoşenko'nun yaptığı başvuru hakkındaki kararını bugün açıklıyor.
AİHM Timoşenko Kararını Açıklayacak
10:05
Güney Kore Devlet Başkanı, Putin'in Davetini Değerlendiriyor Güney Kore Devlet Başkanı Park Geun-hye'in, Rusyalı meslektaşı tarafından, 9 Mayısta düzenlenecek törene davetini değerlendirdiği, henüz kesin karar vermediği belirtildi.
Güney Kore Devlet Başkanı, Putin'in Davetini Değerlendiriyor
08:54
Ukrayna Görüşmelerinde İlerleme Sağlandı' Ukrayna sorununun çözümü için 4 ülkenin dışişleri bakanının dün Berlin'de yaptığı toplantıda kayda değer ilerleme sağlandığı açıklandı.
Ukrayna Görüşmelerinde İlerleme Sağlandı'
01:06
Ukrayna'daki Gelişmeler BM Genel Sekreter Yardımcısı Feltman: "Ukrayna'da sadece sözde kalan ateşkesin güçlendirilmesi ve sürdürülmesi öncelikli ve acildir" ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Power: "Putin'in barış planı üzerindeki perdeyi kaldırma ve bunun bir işgal planı olduğunu söylemenin zamanı geldi" İngiltere'nin BM Daimi Temsilcisi.
00:28
Ukrayna'daki Gelişmeler Tüm Ukraynalıların Vatan Birliği Partisi Başkanı Timoşenko: "Rusya'da 7 aydan beri tutuklu bulunan Nadejda Savçenko'nun 26 Ocak'ta serbest bırakılması gerekiyor"
22:00
Putin'den, Kabine Üyeleriyle Ekonomi Zirvesi Rusya Devlet Başkanı Putin, Başbakan Medvedev ve kabinenin ekonomiden sorumlu kurmaylarıyla bir araya geldi.
18:01
Putin Kabineyi Topladı, Krizle Mücadele İçin 2008'i Örnek Gösterdi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova dışında Novo-Ogaryovo’da bulunan devlet başkanlığı rezidansında hükümet üyeleri ile ekonomik kriz ve alınacak önlemleri görüştü.
Putin Kabineyi Topladı, Krizle Mücadele İçin 2008'i Örnek Gösterdi
18:01
Ek Bilgilerle) Obama: Müslümanların Saldırgan Bir Biçimde Tek Tipleştirilmesini Reddediyoruz Abd Başkanı Barack Obama, Amerikan başkanlarının geleneksel olarak her yıl Kongre'de yaptıkları 'Birliğin Durumu' konuşmasında Müslümanları tek tipleştirmeyi reddettiklerini belirterek şunları kaydetti: "Amerikalılar olarak, tehdit altında olduğumuz zaman bile kişilerin haysiyetine saygılıyızdır; işte bu yüzden işkenceyi yasakladım. İşte bu yüzden dünyanın bazı kısımlarında yeniden baş gösteren korkunç antisemitizme karşı sesimizi yükseltmeye devam ediyoruz.
13:57
Moskova Meydan Okudu: Rus Askerlerin Ukrayna'ya Girdiğini İspatlayın Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus ordusunun Ukrayna’ya girdiği yönündeki iddiaların gerçekleri yansıtmadığını, elinde kanıt bulunanların bunu ortaya koyması gerektiğini söyledi.
Moskova Meydan Okudu: Rus Askerlerin Ukrayna'ya Girdiğini İspatlayın
07:20
Obama "Birliğin Durumu" Konuşmasını Yaptı ABD Başkanı Obama: "Irak ve Suriye'de, askeri gücümüz de dahil olmak üzere Amerikan liderliği IŞİD'in ilerleyişini durduruyor.
Obama 'Birliğin Durumu' Konuşmasını Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:16:25. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ
[Hata Bildir]