09:2500
SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Son Dakika Vladimir Putin Haberleri


VLADİMİR PUTİN

Rusya Federasyonu'nun 2000-2008 yılları arasında cumhurbaşkanlığını görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Komunist Partisi başkanı Zyuganov'un önünde %52,9 luk oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilmiş, 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71in üzerinde oyla tekrar cumhurbaşkanı... Devamı

  Bülent Arınç: Ekmeleddin Olsaydı O Oturacaktı

  Bülent Arınç: Ekmeleddin Olsaydı O Oturacaktı

  AK Parti Konya Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı tarafından bir otelde düzenlenen 7. Tanıtım Medya Günleri'ne katılan Arınç, gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, 'Türkiye terörün acılarını saracak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Arınç, Konya'da Açıklaması

  Arınç: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmaları) Yolsuzluk var mı, hırsızlık var mı, israf var mı bunları konuşalım, tartışalım ama bunun dışında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğu için buna karşı çıkıyorsak, hakeza, olmaz da ekmek için Ekmeleddin bey seçilseydi o oturacaktı kardeşim, Demirtaş oturacaktı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

 

  Steinmeier: Rusya'nın Kurduğu Avrasya Ekonomik Birliği İstişarelerine Katılalım

  Almanya Federal Dışişleri Bakanı Frank-WalterSteinmeier bugün mevkidaşı Sergey Lavrov ile görüşmek üzere Rusya’ya gidiyor. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Rusya Geri Adım Atmıyor

  Rusya Geri Adım Atmıyor

  Ukrayna krizine paralel olarak liderler arasındaki karşılıklı suçlamalar da devam ediyor. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Uçağı Arızalanan Kuzey Kore Heyetinin Putin ile Görüşmesi Tehlikeye Girdi

  Rusya’nın başkenti Moskova’ya giden Kuzey Kore İşçi Partisi Sekreteri Choe Ryong-hae'nin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya gelip gelemeyeceği Güney Kore medyasında geniş yer aldı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Rusya'ya Şimdilik Yeni Yaptırım Yok

  Rusya'ya Şimdilik Yeni Yaptırım Yok

  AB Dışişleri Bakanları Ukrayna'daki ayrılıkçılara ek yaptırım kararı alırken, Rusya'ya yönelik şu aşamada yeni bir adım atılmaması kararlaştırıldı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ukrayna Krizi Çıkmazda

  Ukrayna Krizi Çıkmazda

  Batılı liderlerin G20 zirvesindeki Ukrayna krizi ile ilgili sert eleştirileri Vladimir Putin'i fazla etkilemedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Putin: Batının Kırım'ın Rusya'ya Bağlanmasına Tepkisi Normal Değil

  Putin: Batının Kırım'ın Rusya'ya Bağlanmasına Tepkisi Normal Değil

  rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Batı'nın Kırım'ın Rusya topraklarına dahil olmasına tepkisinin kesinlikle normal olmadığını çünkü uluslararası hukuk normlarının ihlal edilmediğini bildirdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Putin: Kırım'ın Rusya'ya Bağlanmasında Rus Ordusu Görev Aldı

  Putin: Kırım'ın Rusya'ya Bağlanmasında Rus Ordusu Görev Aldı

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kırım'ın Rusya'ya bağlanmasında Rus ordusunun görev aldığını, Ukrayna ordusunu bloke ederek kan dökülmesini engellediğini söyledi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ab, Ukrayna Stratejisini Görüşüyor

  Ab, Ukrayna Stratejisini Görüşüyor

  AB üyesi ülkelerin dışişleri bakanları bugün Brüksel'de yapacakları toplantıda Ukrayna'daki Moskova yanlısı ayrılıkçılara karşı uygulanacak yeni yaptırımları ele alıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Iv. Türk Dili Konuşan Ülkeler ve Toplulukları Medya Forumu'

  Iv. Türk Dili Konuşan Ülkeler ve Toplulukları Medya Forumu"

  "IV. Türk Dili Konuşan Ülkeler ve Toplulukları Medya Forumu"- Havadis gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Düzgün: - "Anadolu Ajansı son dönemde büyük bir atılım gerçekleştirdi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  İsveç Dışişleri Bakanı: Rusya, İsveçlileri Ciddi Korkutuyor

  İsveç Dışişleri Bakanı Margot Wallström, Rusya’nın ilk defa İsveçlileri ciddi şekilde korkuttuğunu söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  G20 Zirvesi'nin Ardından

  G20 Zirvesi'nin Ardından

  Zirve karşıtı gösteriler çok ses getirmedi Aborjinler bayrak yaktı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Putin, Uyumak İçin G20'den Erken Ayrıldı

  Putin, Uyumak İçin G20'den Erken Ayrıldı

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna krizi nedeni ile yoğun eleştirilerin geldiği G20 zirvesinden erken ayrıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Putin: Enerji Kaynaklarının Fiyatlarının Düşmesi Rusya'nın Bütçesini Etkilemeyecek

  Rusya devlet Başkanı Vladimir Putin, enerji kaynaklarının fiyatlarının düşmesinin ülke bütçesini etkilemeyeceğini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  G20 Liderler Zirvesi - Liderlerin Ayrılışı

  G20 Liderler Zirvesi - Liderlerin Ayrılışı

  Avustralya'nın Brisbane kentinde yapılan G20 Liderler Zirvesine katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo Brisbane'den ayrıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  G20 Liderler Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu'nun da katıldığı zirvenin "Enerji" başlıklı oturumu sona erdi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  G20 Liderler Zirvesi

  G20 Liderler Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu'nun da katıldığı zirve kapsamında düzenlenen "Küresel Ekonomik İyileşme" konulu ikinci oturumun ardından, "Enerji" başlıklı son oturuma geçildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  G20 Liderler Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu'nun da katıldığı zirve kapsamında düzenlenen "Küresel Ekonomik İyileşme" konulu ikinci oturum başladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Putin: Yaptırımlardan AB'nin Kaybı 6-7,5 Milyar Dolar

  Putin: Yaptırımlardan AB'nin Kaybı 6-7,5 Milyar Dolar

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna krizi nedeni ile Rusya'ya uygulanan yaptırımlardan Ukrayna'nın da etkilendiğini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gürcistan'da, Rusya Karşıtı Protesto Gösterisi

  Gürcistan'da, Rusya Karşıtı Protesto Gösterisi

  Gürcistan'da, Rusya karşıtı protesto gösterisi- Başkent Tiflis'te yaklaşık 30 bin kişi Rusya ile Abhazya arasında imzalanacağı iddia edilen askeri ortaklık anlaşmasını protesto etti- Video bağlantısı ile göstericilere hitap eden eski Cumhurbaşkanı Saakaşvili, Rus işgaline karşı mücadeleye devam edeceklerini söylediTİFLİS (AA) - Gürcistan'da binlerce kişi, Rusya ile Gürcistan'dan tek taraflı bağımsızlığını ilan eden Abhazya arasında imzalanacağı öne sürülen, ortak ordu kurulması yönündeki (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gürcistan'da, Rusya Karşıtı Protesto Gösterisi

  Başkent Tiflis'te yaklaşık 30 bin kişi Rusya ile Abhazya arasında imzalanacağı iddia edilen askeri ortaklık anlaşmasını protesto etti Video bağlantısı ile göstericilere hitap eden eski Cumhurbaşkanı Saakaşvili, Rus işgaline karşı mücadeleye devam edeceklerini söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  G20 Zirvesi

  Avustralya Başbakanı Abbott: "Daha özgür ticaret istiyoruz ve bunu sağlayacağız" G20 liderleri, Ebola salgınının önlenmesi için yapılan çabalara katkıda bulunmayan ülkeleri uyardı ABD Başkanı Obama, Rusya'nın Ukrayna'ya karşı izlediği tutumu "dünyaya yönelik bir tehdit" olarak niteledi Eleştiri oklarının hedefi olan Rus Devlet Başkanı Putin, en sert tepkiyi Kanada Başbakanı Harper'dan aldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  G20'de Ukrayna Krizi! Putin'e 'Soğuk Duş'

  G20'de Ukrayna Krizi! Putin'e "Soğuk Duş"

  Avustralya'da yapılan G20 zirvesinde liderlerin Ukrayna krizi nedeni ile Rusya'yı eleştirmesi Rusya Devlet Başkanı Putin'in zor anlar yaşamasına neden oldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  G20 Liderler Zirvesi - Modern Sanat Galerisi'nde Verilen Resepsiyon

  G20 Liderler Zirvesi- Devlet ve hükümet başkanları için resepsiyon ve yemek verildiBRISBANE (AA) - Avustralya'nın Brisbane kentinde, G20 Liderler Zirvesi'ne katılan devlet ve hükümet başkanları için resepsiyon ve yemek verildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Merkel: Ab, Rusya'ya Karşı Finans Sektöründeki Yeni Yaptırımları Görüşüyor

  Almanya başbakanı Angela Merkel, Avrupa Birliği'nin Ukrayna'daki kriz sebebiyle Rusya'ya finans sektöründe uygulanacak ek ve bireysel yaptırımları değerlendirdiğini söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  G20 Liderler Zirvesi

  Devlet ve hükümet başkanları için resepsiyon ve yemek verildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 09:25:18. #1.13#