07:4300
SON DAKİKA VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Son Dakika Vladimir Putin Haberleri


VLADİMİR PUTİN

Rusya Federasyonu'nun 2000-2008 yılları arasında cumhurbaşkanlığını görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Komunist Partisi başkanı Zyuganov'un önünde %52,9 luk oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilmiş, 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71in üzerinde oyla tekrar cumhurbaşkanı... Devamı

  Bakan Yıldız, AK Parti Kilis İl Kongresine Katıldı

  Bakan Yıldız, AK Parti Kilis İl Kongresine Katıldı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "16 Aralık’a kadar başarılı olan iyi olan Recep Tayyip Erdoğan, 17 Aralık’ta birden nasıl kötü oldu" dedi. (Dün 16:51)

   

  AK Parti Kilis İl Kongresi

  Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Ne oldu da 16 Aralık'a kadar başarılı olan, iyi olan Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık'ta birdenbire kötü oldu. (Dün 16:42)

   

  Obama: Satrançta Putin'e Yenilmedik

  Obama: Satrançta Putin'e Yenilmedik

  ABD Başkanı Obama, Rusya ekonomisinin koşullarına dikkat çekerek Putin'in manevralarıyla Batıyı alt edemediğini söyledi. (Dün 16:19)

   

  Bakan Yıldız: Petrol Ürünlerinde 6 Ayda 6 Milyar Dolar Tasarruf Sağlandı (2)

  Bakan Yıldız: Petrol Ürünlerinde 6 Ayda 6 Milyar Dolar Tasarruf Sağlandı (2)

  'beraber YEMEK YEDİĞİMİZ ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN ALDATILDIK' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kilis 5'inci il kongresine katıldı. (Dün 15:46)

   

  Deri Sektörü, Rusya'daki Kriz Nedeniyle İtalya'ya Açılıyor

  Rusya'ya ihracatının son 10 ayda yüzde 12 düşmesinin ardından gözünü alternatif pazarlara çeviren Türk deri sektörü, dış satımını yüzde 20 artırdığı İtalya'da, 2015 yılını Türk deri yılı ilan etti Türkiye Deri Sanayicileri Derneği Başkanı Matraş: "Reklam ve pazarlama çalışmalarımız devam ediyor. (Dün 12:02)

   

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Yılın üçüncü çeyreğinde, Türkiye'nin temmuz ayında cari işlemler açığı 2 milyar 634 milyon dolar olurken, yıllıklandırılmış bazda cari işlemler açığı 48 milyar 485 milyon dolarla son 3,5 yılın en düşük seviyesine geriledi Türkiye, Mali Eylem Görev Gücü listesinde, koyu gri listeden gri listeye yükseldi Milli Piyango İdaresine ait şans oyunlarının lisansının 10 yıl süreyle özelleştirilmesine ilişkin ihalede, en yüksek teklifi 2 milyar 755 milyon dolarla Net Şans Hitay Ortak Girişim Grubu verdi (Dün 10:11)

   

  194 Kaçak Göçmen Kurtarıldı

  194 Kaçak Göçmen Kurtarıldı

  Türkiye üzerinden Avrupa'ya geçmeye çalışan 194 Suriyeli, içinde bulundukları gemi İtalya açıklarında batmak üzereyken kurtarıldı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Putin'den Oligarklardan Yardım İstedi

  Putin'den Oligarklardan Yardım İstedi

  Rusya Devlet Başkanı Putin, ülkenin önde gelen 40 iş adamıyla bir araya geldi, krizi atlatmak için destek istedi; "Ekonomiyi çeşitlendirmeliyiz" dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dortmund'u Selke Yıktı

  Dortmund'u Selke Yıktı

  Bundesliga'da düşme hattında yer alan Borussia Dortmund, Werder Bremen'e 2-1 yenildi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Voleybol Dünyasının Acı Günü

  Voleybol Dünyasının Acı Günü

  Türk voleybolunun duayen isimlerinden, eski milli oyuncu ve antrenör Cengiz Göllü 76 yaşında vefat etti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Rusya Devlet Başkanı Putin Açıklaması

  "Rusya'yı kimsenin korkutamayacağı, izole edemeyeceği ve baskı altına alamayacağı gayet açık. Bunu kimse yapamadı ve yapamayacak" (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Putin: Bu Yıl 230'dan Fazla Ajan Ortaya Çıkardık

  Putin: Bu Yıl 230'dan Fazla Ajan Ortaya Çıkardık

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2014 yılında 230’tan fazla yabancı ajanı ortaya çıkardıklarını söyledi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Rusya'nın Gözünü Korkutmak Mümkün Değil'

  Rusya'nın Gözünü Korkutmak Mümkün Değil"

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kremlin’de düzenlenen Federal Güvenlik Servisi’nin (FSB) toplantısından yaptığı konuşmada, Rusya’nın gözünün korkutulmasının ya da izole edilmesinin mümkün olmadığını söyledi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

  Deik Genel Kurulu

  Deik Genel Kurulu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5) "Anadolu Ajansı, dünyanın en iyi ajansları arasına giriyor, girecek. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Putin'in Sözleri Kıbrıs Rum Kesimi'nde Soğuk Duş Etkisi Yaptı

  Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin’in geleneksel yıllık basın toplantısında Kıbrıs’tan söz ederken Kuzey ve Güney Kıbrıs demesi ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan övgüyle söz etmesi Rusya’yı uzun yıllardır “doğal müttefik “ olarak kabul eden Rum yönetimini kaygılandırdı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  ABD ve Kanada'nın Yeni Yaptırım Kararına Rusya'dan Sert Tepki

  ABD ve Kanada'nın Yeni Yaptırım Kararına Rusya'dan Sert Tepki

  ABD ve Kanada’nın Rusya ve Kırım’a yönelik ek yaptırım kararlarına Rusya Dışişleri Bakanlığı sert tepki gösterdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Finans Sektörüne 'Yüksek Faiz' Uyarısı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüksek faiz konusunda finans sektörünü uyararak, “Kredi noktasında lütfen gözlüklerinizi dikkatli seçin, yakın uzak sıkıntı olmasın. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Taner Yıldız: Rusya'ya Askeri Üs İddiası Yıpratma Amaçlı

  Taner Yıldız: Rusya'ya Askeri Üs İddiası Yıpratma Amaçlı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Akkuyu’da kurulacak nükleer santral karşılığında Rusya’nın Türkiye’de askeri üs kuracağı iddiasının yıpratmaya dönük açıklamalar olduğunu söyledi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türk Turizmcisine Rusya'dan Rahatlatan Haber: Şimdilik Rahat Olsun

  Türk Turizmcisine Rusya'dan Rahatlatan Haber: Şimdilik Rahat Olsun

  Rusya'da faaliyet gösteren turizm işletmesi sahipleri Ruble'deki düşüşün sektöre yansımalarını değerlendirdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan

  Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Akkuyu Nükleer Santrali ile ilgili olarak Ruslara Akdeniz'i kontrol edebilecek bir askeri üs verileceği ve görüşmeler yapıldığı iddialarını yalanladı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Taner Yıldız: 'Biz, Bu Konunun Tarafı Değiliz'

  Taner Yıldız: "Biz, Bu Konunun Tarafı Değiliz"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "AK Parti hükümetlerimizin Akkuyu'da Akdeniz'e kurulacak nükleer güç santrali karşısında Rusya'ya askeri bir üs vermeyle alakalı herhangi bir görüşmesi olmamıştır, müzakere söz konusu değildir" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "AK Parti hükümetlerimizin Akkuyu'da Akdeniz'e kurulacak nükleer güç santrali karşısında Rusya'ya askeri bir üs vermeyle alakalı herhangi bir görüşmesi olmamıştır, müzakere söz konusu değildir" dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan Bu Defa Kendine Kızdı: Bu Konuda Başarısız Oldum!

  Erdoğan Bu Defa Kendine Kızdı: Bu Konuda Başarısız Oldum!

  Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakanlığı dönemi ile ilgili bir başarısızlık itirafında bulundu. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “AK Parti hükümetlerimizin Akdeniz’de kurulacak nükleer güç santralı karşılığında askeri bir üs vermeyle alakalı herhangi bir görüşmesi olmamıştır” dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "AK Parti hükümetlerimizin Akkuyu'da Akdeniz'e kurulacak nükleer güç santrali karşısında Rusya'ya askeri bir üs vermeyle alakalı herhangi bir görüşmesi olmamıştır, müzakere söz konusu değildir" (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türk Turizmcisine Rusya?dan Rahatlatan Haber ?sektör Şimdilik Rahat Olsun?

  Türk Turizmcisine Rusya?dan Rahatlatan Haber ?sektör Şimdilik Rahat Olsun?

  Rusya'da faaliyet gösteren turizm işletmesi sahipleri Rubledeki düşüşün sektöre yansımalarını değerlendirdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'te farklı bölgelerde yaşanan savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları ve doğal afetler dünya gündeminde öne çıktı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün ikinci çeyreğinde hem Ortadoğu hem de Ukrayna'da çatışmalar hız kesmedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün son çeyreğinde ABD, Rusya, Ortadoğu ve Pakistan başta olmak üzere dünyada önemli gelişmeler yaşandı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kanada'dan Rusya'ya Yeni Yaptırımlar

  Kanada, bir dizi yaptırımlar uyguladığı Rusya'ya karşı yeni yaptırımlar getirdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Almanya'dan AB'ye "Rusya'ya Yaptırım" Uyarısı

  Dışişleri Bakanı Steinmeier: ‘’(Rusya'daki ekonomik kriz) Bunun, tamamen kontrolden çıkması bizim çıkarımıza değil’’ (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Putin'den Orduya "Yerli Sanayi" Talimatı

  Rusya Devlet Başkanı Putin, Savunma Bakanlığı üst düzey kadrosuyla düzenlenen toplantıya katıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Özfatura: İçinde Adalet Olmayan Sarayın İçine Tüküreyim

  Deneyimli siyasetçi, İzmir eski Büyükşehir Belediye Başkanı Burhan Özfatura, “Adalet sarayından bahsediyorsun. İçinde adalet olmayan sarayın içine tüküreyim. Saray değil, gecekonduda hizmet etsin ama içinde adalet olsun.” dedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Sırbistan Dışişleri Bakanı Daçiç, Moskova'da

  Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Sırp mevkidaşı Daçiç'le Güney Akım projesinin iptalinden sonra enerji işbirliği ve ekonomik konularını değerlendirdi Lavrov: "Ekonomi alanındaki işbirliğinin genişletilmesi, enerji alanındaki işbirliği, Sırbistan'ın Avrupa'ya olası yeni sevkiyat güzergahına ilişkin ilgisi üzerine konuştuk" Daçiç: "Güney Akımın iptal edilmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradık. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Madenciler Yeraltında Eylemde

  Madenciler Yeraltında Eylemde

  Zonguldak Ereğli'de özel kömür işletmesinde çalışan 500 madencinin, 60 arkadaşları işten çıkarıldığı için başlattıkları ocaktan çıkmama eylemi ikinci gününe girdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Suriyeli Sanatçıya 5 Yıl Hapis

  Suriyeli Sanatçıya 5 Yıl Hapis

  Birçok sanatçının cezaevinde tutulduğu Suriye’de dizi ve tiyatro sanatçısı Samer Kukaş ‘teröre destek vermek’ suçlaması ile yargılandığı davada beş yıl hapse mahkum edildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Dink Cinayetinin İstihbaratçıları Ne Dediler?

  Dink Cinayetinin İstihbaratçıları Ne Dediler?

  Dink cinayetinde nihayet sorgulanmalarına izin verilen istihbaratçı polisler, Dink’in “kesinlikle öldürüleceğini” kaydeden istihbarat raporu ile ilgili olarak topu birbirlerine atıyorlar. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ab, Kırım'a Yaptırımları Ağırlaştırdı

  Ab, Kırım'a Yaptırımları Ağırlaştırdı

  AB, Rusya'ya yönelik baskısını artırıyor. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bulgaristan, Güney Akım İçin Ön Çalışmalara İzin Verecek

  Başbakan Borisov: "Projeyle ilgili bu aşamadaki gerekli izinleri vermeliyiz, yoksa ikili anlaşmaları ihlal etmiş oluruz ve tüm masrafları biz ödemek zorunda kalırız" (19 Aralık 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 07:43:05. #1.11#