13:2000
SON DAKİKA YABANCI DAMAT DİZİSİ HABERLERİ

Son Dakika Yabancı Damat Dizisi Haberleri

   

  Ankara: Ato, Bankacılık Sektöründeki Yabancı Sermaye Payındaki Tehlikeye Dikkat Çekti

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Türk bankacılık sisteminin hızla yabancıların eline geçtiğini belirterek, "Türk bankacılığı yabancılaşıyor. Yakında bütün bankalara 'bank' diyeceğiz" dedi. (03 Eylül 2006 Pazar )

   

  Aşkların en Güzeli

  Geçen Yıl Tanıştığı Burcu Esmersoy'a Aşık Olan Ve Kısa Sürede Evlenen Ferrari Takımı'nın Reklam Müdürü Massımo Cusımano, İlişkisiyle İlgili İlk Kez Konuştu. (31 Ağustos 2006 Perşembe )

   

  Evanthia Reboutsika Türk - Yunan Dostluğu İçin Çaldı

  İstanbul- "Bir Tutam Baharat-politiki Kouzina" Ve "Babam Ve Oğlum" Filmlerinin Müziklerini Yapan Evanthia Reboutsika, Elli Paspala İle Birlikte Türkiye'deki Sevenleri İle Buluştu. Tarabya'daki Enka... (03 Temmuz 2006 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:20:03. #1.11#