SON DAKİKA YAHŞİHAN HABERLERİ

Son Dakika Yahşihan Haberleri

12:16
Bıçaklı Saldırgan Babayı Öldürdü, Oğlunu Yaraladı Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde bir kahvede garson olarak çalışan Selim Türkyılmaz, kahvenin önünde tartıştığı Musa ve oğlu Rüştü Akyaz'ı bıçakla yaraladı.
Bıçaklı Saldırgan Babayı Öldürdü, Oğlunu Yaraladı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:25
Okulların Tatil Edildiği Kırıkkale'de 163 Köy Yolu Kapalı Yoğun kar yağışı nedeniyle Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, 8 ilçe ile 2 beldede okullar 1 gün daha tatil edildi.
10:48
Kırıkkale'nin 6 İlçesinde Okullar Bir Gün Tatil Edildi Kırıkkale'nin ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
10:03
Yurtta Kış Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
13:25
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Kırıkkale'de yoğun kar yağışı nedeniyle 183 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
11:02
Kırıkkale'de 183 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kırıkkale'de kar yağışı nedeniyle 183 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
17:24
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları Başladı Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
12:28
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları KIRIKKALE (AA ) Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
12:23
Sürü Yönetim Elemanı Sertifikası Aldılar Kırıkkale'de Yahşihan İlçesi'nde Kaymakamlık, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Kırıkkale Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği'nin işbirliğinde hazırlanan 'Sürü Yönetimi Elemanı' kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere düzenlenen törenle sertifika verildi.
Sürü Yönetim Elemanı Sertifikası Aldılar
00:13
Çobanlar "Sürü Yöneticisi" Oldu, Oğlak Dolması İkram Edildi Kırıkkale Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği önderliğinde Yahşihan Halk Eğitim Merkezi ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen İş Kur destekli çoban eğitimi Yahşihan Halk Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.
Çobanlar 'Sürü Yöneticisi' Oldu, Oğlak Dolması İkram Edildi
20:11
5 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 4 Aralık Perşembe günü kesinti uygulanacak.
5 İlde Elektrik Kesintisi
12:47
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı Kırıkkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı.
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı
19:02
Kimsesiz Çocuklara Sirk Gösterisi Yahşihan'da, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün katkılarıyla öğrencilere yönelik sirk gösterisi düzenlendi.
Kimsesiz Çocuklara Sirk Gösterisi
17:45
Kırıkkale'de Sirk Gösterisi Yahşihan'da, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün katkılarıyla öğrencilere yönelik sirk gösterisi düzenlendi.
17:45
Yahşihan'da Kan Bağışı Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde kan bağışları alındı.
21:38
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi İstanbul ve Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi
11:51
Taksici Gaspında Üçüncü Şüpheli de Yakalandı Kırıkkale'de bindikleri takside sürücü 65 yaşındaki İbrahim Erdoğan'ın yüzüne biber gazı sıkıp, dövdükten sonra 205 lira parası ve kredi kartını alan 3'üncü şüpheli de yakalandı.
Taksici Gaspında Üçüncü Şüpheli de Yakalandı
15:27
Kırıkkale Valisi Kolat, Köylerde İnceleme ve Açılış Yaptı Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Yahşihan ilçesine bağlı bazı köylerde inceleme ve açılış yaptı.
Kırıkkale Valisi Kolat, Köylerde İnceleme ve Açılış Yaptı
16:13
Taksicinin 205 Lirasını Gasp Ettiler Kırıkkale'de 3 kişi, müşteri olarak bindikleri takside sürücü İbrahim Erdoğan'ın (65), yüzüne biber gazı sıkıp, dövdükten sonra 205 lira parası ve kredi kartını gasp etti.
Taksicinin 205 Lirasını Gasp Ettiler
13:07
Taksicinin Parasını Alan Gaspçılar Yakalandı Kırıkkale'de müşteri olarak bindikleri takside sürücü 65 yaşındaki İbrahim Erdoğan'ın yüzüne biber gazı sıkıp, dövdükten sonra 205 lira parası ve kredi kartını alan üç şüpheliden ikisi yakalandı.
Taksicinin Parasını Alan Gaspçılar Yakalandı
12:32
Sınır Tespit ve İdari Bağlılığın Değiştirilmesi Kararları İçişleri Bakanlığının sınır tespit ve idari bağlılığın değiştirilmesine ilişkin kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Sınır Tespit ve İdari Bağlılığın Değiştirilmesi Kararları
23:20
6 İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'taki bazı alanlara, 4 Kasım'da elektrik verilemeyecek.
16:28
Türk-İş Genel Sekreteri Kavlak, Annesini Kaybetti Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın annesi Adeviye Kavlak (92) vefat etti.
Türk-İş Genel Sekreteri Kavlak, Annesini Kaybetti
18:21
Eğitimli Köpekler Maharetlerini Sergiledi Görme engelliler için ‘Rehber Köpeği Eğitimi Projesi’ kapsamında eğitimli köpekler maharetlerini sergiledi.
Eğitimli Köpekler Maharetlerini Sergiledi
14:46
Kırıkkale'de Eğitimli Köpeklerle Gösteri Sunuldu Kırıkkale'de eğitimli köpeklerle gösteri sunuldu- KÜ Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arıkan: "Görme engelliler için Rehber Köpeği Eğitimi Projesi hayata geçirilirse, eğitilen köpekler, görme engelli sahipleri için göz vazifesi görecek"KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) Veteriner Fakültesince "Köpek Eğitim Gösterisi" düzenlendi.
Kırıkkale'de Eğitimli Köpeklerle Gösteri Sunuldu
12:25
Kırıkkale'de Eğitimli Köpeklerle Gösteri Sunuldu Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Köpek Eğitim Gösterisi düzenledi.
09:55
Mavi Kapaklar Engelli Vatandaşa Ümit Oldu Yahşihan Kaymakamlığının ilçe genelinde uygulamaya koyduğu “Şişe Kapakları Engelliler için Umut Oluyor” projesiyle bedensel engelli bir kişi daha akülü tekerlekli sandalyeye kavuştu.
Mavi Kapaklar Engelli Vatandaşa Ümit Oldu
15:57
Yahşihan'da "Geri Dönüşüm ve Çevre Bilinci" Semineri Yahşihan Kaymakamlığı tarafından ilçede görev yapan öğretmenlere yönelik "Geri dönüşüm ve çevre bilinci" konulu seminer düzenlendi.
16:44
Kırıkkale'de MHP Kadın Kollarına Yeni Başkan Kırıkkale'de MHP Kadın Kolları Başkanlığına Raziye Özçelik getirildi.
Kırıkkale'de MHP Kadın Kollarına Yeni Başkan
11:43
Düğünlerde Silah Atılmasına Karşı Projeye Ödül Kırıkkale Emniyet Müdürü Hasan Onar ile Yahşihan ilçe Kaymakamlığı tarafından yürütülen 'Düğünlerde Silah Atmayalım Hayatları Karartmayalım' projesi, Umut Vakfı tarafından ödüle layık görüldü.
Düğünlerde Silah Atılmasına Karşı Projeye Ödül
18:36
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamada; 25 Eylül günü 7 kentte elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak
14:04
Şeker Pancarı Alımlarına Başlandı Kırıkkale'de merkez, ilçe ve beldelerinde şekler pancarı alımları başladı.
Şeker Pancarı Alımlarına Başlandı
18:08
Kırıkkale'de Köylülere Çaylar Jandarmadan Kırıkkale Yahşihan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 'Çaylar Jandarmadan' projesi kapsamında köylerde kahvehaneleri tek tek ziyaret ederek vatandaşlara suç ve suçlularla mücadele konusunda uyarılarda bulundu.
Kırıkkale'de Köylülere Çaylar Jandarmadan
15:12
Jandarmadan Kurban Bayramı Öncesi Uyarı Yahşihan Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla canlı hayvan satıcılarını sahte para ve hayvan hırsızlıklarına karşı uyardı.
Jandarmadan Kurban Bayramı Öncesi Uyarı
11:04
Kırıkkale'de Kurban Satıcılarına Hırsızlık ve Sahte Para Uyarısı Kırıkkale'nin Yahşihan İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde canlı hayvan satıcılarını sahte paraya ve hayvan hırsızlıklarına karşı uyardı.
Kırıkkale'de Kurban Satıcılarına Hırsızlık ve Sahte Para Uyarısı
18:59
Gelibolu Kaymakamı, Ayvalık'a Atandı Balıkesir Ayvalık'ta yaklaşık bir yıldan bu yana Gömeç Kaymakamı Yavuz'un vekalet ettiği Kaymakamlık görevine, Gelibolu Kaymakamı N. Kemal Nazlı'nın atandığı öğrenildi.
Gelibolu Kaymakamı, Ayvalık'a Atandı
18:24
29 Ağustos Tarihinde Bir Çok İlde Elektrik Kesintisi Uygulanacak Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. 29 Ağustos tarihinde, Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Karabük Ve Bartın'da bazı yerlere elektrik verilmeyeceğini açıkladı.
29 Ağustos Tarihinde Bir Çok İlde Elektrik Kesintisi Uygulanacak
17:30
28 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki İllerde 46 Noktada Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım, Ankara'da 31, Zonguldak'ta 6, Karabük'te 3, Çankırı ve Bartın'da 2, Kırıkkale ve Kastamonu'da ise 1'er noktada 28 Ağustos'ta elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
17:18
Bahşılı ve Yahşihan'da Yağışlar Etkili Oldu Kırıkkale’ye bağlı Bahşılı ve Yahşihan ilçelerinde ve köylerinde aşırı yağış etkili oldu.
Bahşılı ve Yahşihan'da Yağışlar Etkili Oldu
04:10
Sağanak Yaşamı Olumsuz Etkiledi Kırıkkale'de etkili olan sağanak, yaşamı olumsuz etkiledi.
Sağanak Yaşamı Olumsuz Etkiledi
03:53
Kırıkkale'de Sağanak Kırıkkale'de etkili olan sağanak, yaşamı olumsuz etkiledi.
Kırıkkale'de Sağanak
12:40
Kırıkkale'den Kısa Kısa Kırıkkale İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Ali Kolat başkanlığında yapıldı.
Kırıkkale'den Kısa Kısa
11:36
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın bazı semtlerine 9 Temmuz Çarşamba günü elektrik verilmeyecek.
13:15
Sanatçılardan Silahsız Düğünlere Destek Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından yürütülen 'Silah atmayalım, hayatları karartmayalım' projesinde düğünlerde sahneye çıkan sanatçılardan da destek geldi.
22:08
Kırıkkale'de Sağanak Yahşihan ve Yenimahalle Mezarlığındaki bazı mezarlarda, hasar oluştu.
Kırıkkale'de Sağanak
17:13
'Silah Atmayalım Hayatları Karartmayalım Projesi" Yahşihan Kaymakamlığının ''Silah Atmayalım Hayatları Karartmayalım Projesi'' kapsamında, düğünlerde bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.
13:40
Berkin Elvan İçin Yürüyen 3 Öğrenci Mahkemeye Çıkarıldı Gezi olayları sırasında öldürülen Berkin Elvan için Kırıkkale'de Üniversitesi Kampusu önünde tepki yürüyüş yaparak halkı kırşırttıkları öne sürülen Türkiye Gençlik Birliği üyesi ve yöneticisi üniversiteli 3 öğrenci, Kırıkkale 1'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkarıldı.
13:16
Yahşihan'da Silahları Susturma Projesi 'Silah Atmayalım Hayatları Karartmayalım' projesi kapsamında, vatandaşlardan düğün ve benzeri etkinliklerde silah atmamaları isteniyor.
Yahşihan'da Silahları Susturma Projesi
17:12
Kırıkkale'de Diş Fırçalama Eğitimi Yahşihan Kaymakamlığı ilçe Sağlık Grup Başkanlığı tarafından ilçede bulunan ilkokul öğrencilerine flor jel uygulaması ve diş fırçalama yöntemleri eğitimi verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:15. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAHŞİHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]