SON DAKİKA YAHYALI HABERLERİ

Son Dakika Yahyalı Haberleri

11:15
Bir Günde Üç İhale Büyükşehir Belediyesi'nde hizmet ve yatırımlar hız kesmiyor.
19:14
Başıboş Köpekler Korku Salıyor Kayseri'nin Yahyalı ilçe sokaklarında başıboş gezen köpek sayısı her geçen gün artmaya başladı.
Başıboş Köpekler Korku Salıyor
11:49
Kayseri'de Trafik Kazaları: 8 Yaralı Kayseri'nin Kocasinan, Melikgazi ve Yeşilhisar ilçelerinde meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında toplam 8 kişi yaralandı.
Kayseri'de Trafik Kazaları: 8 Yaralı
17:33
Kaski'de İhale Günü Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nce altı ihalenin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
10:32
Kimse Yok Mu, Yahyalı'da 500 Aileye Gıda Paketi Dağıttı Ramazan ayının başlamasıyla fakir ve yoksul ailelerin yardımına koşan Kimse Yok mu Derneği, Yahyalı ilçesinde 500 yoksul aileye Ramazan ayına özel hazırlanan gıda paketlerini dağıttı.
Kimse Yok Mu, Yahyalı'da 500 Aileye Gıda Paketi Dağıttı
09:04
Şark Köşesine İlgi Artıyor Şark köşesinin sağlık açısından faydalı olduğunu söyleyen İsmail Uçak “Eski baba dede usulüne yani şark köşesine dönüş var” dedi.
Şark Köşesine İlgi Artıyor
14:13
Yahyalı'da Çevre Düzenleme Çalışmaları Yahyalı İlçesi'ndeki çevre düzenleme çalışmaları kapsamında, merkez Camii Kebir etrafında bulunan eski ve harabe evlerin yıkımına başlandı.
Yahyalı'da Çevre Düzenleme Çalışmaları
11:12
Yahyalı Serhat Dershanesi Lys'de de İlçe Birincilerini Çıkardı Yahyalı Serhat Dershanesi, YGS'den sonra LYS'de de ilçede birincilerini çıkardı.
Yahyalı Serhat Dershanesi Lys'de de İlçe Birincilerini Çıkardı
12:09
Kız Hamamı Ulusal Kültürel Miras Envanterinde Kayseri'nin ünlü düğün geleneklerinden Kız Hamamı, kültürel miras ve ulusal envantere girdi.
17:54
Kayseri'den Kısa Kısa Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı, ramazan öncesi Yahyalı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağışta bulundu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:56:48. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAHYALI HABERLERİ
[Hata Bildir]