05:3800
SON DAKİKA YAKAKENT HABERLERİ

Son Dakika Yakakent Haberleri

  Yakakent Belediyesinde Devir Teslim Töreni

  Yakakent Belediyesinde Devir Teslim Töreni

  Yakakent'te yeni AK Parti'li Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, bir önceki dönem Belediye Başkanı Burhan Bayrakdar'dan görevi devraldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Leylekler Yuvalarına Dönüyor

  Leylekler Yuvalarına Dönüyor

  Kızılırmak Deltası'nda konaklayan ve her yıl sonbaharda sıcak ülkelere göç eden leylekler, baharın gelişiyle yuvalarına dönmeye başladı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'da AK Parti'nin Yüzü Güldü

  Samsun'da 30 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Ak Parti, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ve 17 ilçeden 16'sının kazanarak önemli başarıya imza attı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'un İlçelerinde Kim Kazandı?

  Samsun'un İlçelerinde Kim Kazandı?

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Samsun'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 15'ini AK Parti, 1'ini MHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Kılıç: 'Büyükşehir ile 17 İlçenin 16'sını Kazandık'

  Bakan Kılıç: "Büyükşehir ile 17 İlçenin 16'sını Kazandık"

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 17 ilçenin 16’sını kazandıkları söyledi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Köktaş'tan Açıklama

  Köktaş'tan Açıklama

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, kesin olmayan sonuçlara göre 12 ilçeyi kazandıklarını söyledi. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  İlk Kez Şubat Ayında Yağmur Duasına Çıktılar

  Yakakent ilçesinde her yıl mayıs ayında yağmur duasına çıkan köylüler, bu yıl kuraklık nedeniyle ilk kez şubat ayında yağmur duası yaptı. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Samsunlu kadınlara "ipek" gibi gelir -

  Samsun'da kadınların istihdama katılması için Kozabirlik Genel Müdürlüğü'nden temin edilen 8 bin dut ağacı fidesi toprakla buluştu. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Samsunlu Kadınlara 'İpek' Gibi Gelir

  Samsunlu Kadınlara "İpek" Gibi Gelir

  Samsun'da kadınların koza üretimi yaparak istihdama katılması için Kozabirlik Genel Müdürlüğü’nden temin edilen 8 bin dut ağacı fidesi toprakla buluştu Tarla ve bahçelerin kenarlarına dikilen dut ağacı fidelerinin 2 yıl sonra yaprak vermeye başladığında kadınlara ipek böceği dağıtımı da yapılacağı belirtildi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Yakakent Skm Açılışı

  AK Parti Yakakent Skm Açılışı

  AK Parti Yakakent İlçesi Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yapılan törenle açıldı. (21 Şubat 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri