SON DAKİKA YAKAKENT HABERLERİ

Son Dakika Yakakent Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 14:54Emekli Emniyet Müdürü Toprağa VerildiEmekli Emniyet Müdürü Toprağa VerildiSamsun’un Bafra ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden emekli birinci sınıf emniyet müdürü toprağa verildi.
 • 23 Ağustos 2016 11:05Saski'den 4 İlçeye 7.7 Milyonluk Alt Yapı YatırımıSaski'den 4 İlçeye 7.7 Milyonluk Alt Yapı YatırımıSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs ilçelerinin alt yapı sorununu çözeceklerini söyledi.
 • 13 Ağustos 2016 16:59Alaçam'da 8. Sünnet Şöleni YapıldıAlaçam'da 8. Sünnet Şöleni YapıldıSamsun Alaçam Belediyesi tarafından organize edilen 8. Sünnet Şöleni yapıldı.
 • 05 Ağustos 2016 11:36Başkan Yılmaz'dan Mitinge DavetBaşkan Yılmaz'dan Mitinge DavetSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde düzenlenen demokrasi nöbetlerinde Pazar günü Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne tüm Samsun halkını davet etti.
 • 03 Ağustos 2016 21:24Emniyet Amiri Tutuklandı, Başkomisere Adli KontrolSamsun’da, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında gözaltına alınarak adliyeye çıkarılan emniyet amiri tutuklanırken, başkomiser ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 03 Ağustos 2016 20:41Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaSamsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen Yakakent İlçe Emniyet Amiri Ali Türkmen tutuklanırken, yardımcısı başkomiser Emrah Çınar ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
 • 03 Ağustos 2016 17:06Denizde Boğulan Doktor İçin Hazin TörenDenizde Boğulan Doktor İçin Hazin TörenZıpkınla balık avlamak için girdiği denizde boğulan Uzm. Dr. Muhammet Arif Bahadır’ın çalıştığı hastanede düzenlenen törende öğretmen olan eşi Feride Bahadır, “Denizi çok severdi, sevdiğine kavuştu” dedi.
 • 03 Ağustos 2016 14:59Yakakent İlçe Emniyet Amiri Türkmen ile Yardımcısı Başkomiser Çınar Adliyeye Sevk EdildiYakakent İlçe Emniyet Amiri Türkmen ile Yardımcısı Başkomiser Çınar Adliyeye Sevk EdildiSamsun'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yakakent İlçe Emniyet Amiri Ali Türkmen ile yardımcısı Başkomiser Emrah Çınar, adliyeye sevk edildi.
 • 03 Ağustos 2016 14:52Samsun Fetö/pdy Soruşturmasında Gözaltına Alınan Emniyet Amiri ve Başkomiser Adliyeye Sevk EdildiSamsun Fetö/pdy Soruşturmasında Gözaltına Alınan Emniyet Amiri ve Başkomiser Adliyeye Sevk EdildiSamsun FETÖ/PDY soruşturmasında gözaltına alınan emniyet amiri ve başkomiser adliyeye sevk edildiSAMSUN'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Yakakent İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Emniyet Amiri Ali T. ile başkomiser Emrah Ç. adliyeye sevk edildi.
 • 03 Ağustos 2016 13:48Fetö/pdy Soruşturmasında Gözaltına Alınan Emniyet Amiri ve Başkomiser Adliyeye Sevk EdildiSAMSUN'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Yakakent İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Emniyet Amiri Ali T. ile başkomiser Emrah Ç. adliyeye sevk edildi.
 • 03 Ağustos 2016 13:35Gözaltına Alınan Emniyet Amiri ve Başkomiser AdliyedeGözaltına Alınan Emniyet Amiri ve Başkomiser AdliyedeSamsun’da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 3 gün önce gözaltına alınan Yakakent İlçe Emniyet Amiri ile bir başkomiser adliyeye çıkarıldı.
 • 03 Ağustos 2016 13:20Samsun'un Batı İlçelerinde Alt Yapıya Yatırım 2 Katına ÇıkacakSamsun'un Batı İlçelerinde Alt Yapıya Yatırım 2 Katına ÇıkacakSamsun Büyükşehir Belediyesi, kentin batı bölgesindeki en uzak iki ilçesi olan Alaçam ve Yakakent’te alt yapı hizmetlerine devam ediyor.
 • 03 Ağustos 2016 13:08Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaSamsun'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yakakent İlçe Emniyet Amiri Ali Türkmen ile yardımcısı Başkomiser Emrah Çınar, adliyeye sevk edildi.
 • 03 Ağustos 2016 04:58Doktor Zıpkınla Balık Avlamak İçin Girdiği Denizden ÇıkamadıDoktor Zıpkınla Balık Avlamak İçin Girdiği Denizden ÇıkamadıSamsun'un Yakakent ilçesinde zıpkınla balık avlamak için denize giren uzman doktorun denizden çıkmadığını gören arkadaşları yardım istedi. Denizden Bahadır'ın cansız bedeni çıktı.
 • 02 Ağustos 2016 12:23Yakakent İlçe Emniyet Amirliği'ne GörevlendirmeYakakent İlçe Emniyet Amirliği'ne GörevlendirmeSamsun Bafra Bölge Trafik İstasyon Amiri Murat Sarı, Alaçam İlçe Emniyet Amirliği’ne vekalet görevlendirildi.
 • 01 Ağustos 2016 13:12Samsun'a İkinci Milli Emlak Müdürlüğü KurulduSamsun Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü’ne ikinci bir Milli Emlak Müdürlüğü kuruldu.
 • 01 Ağustos 2016 12:17Fetö'nün Darbe GirişimiFetö'nün Darbe GirişimiSamsun'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan bir asker, bir mühendis ve bir polis memuru adliyeye sevk edildi.
 • 01 Ağustos 2016 11:54Saski'den Yakakent'te 23 Milyon Liralık ProjeSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Yakakent ilçesinin alt yapı sorununu çözmek için, büyük bir projeye başladıklarını söyledi.
 • 01 Ağustos 2016 10:10Saski'den Yakakent'e 23 Milyon Liralık ProjeSaski'den Yakakent'e 23 Milyon Liralık ProjeSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Yakakent ilçesinin alt yapı sorununa neşter vurmak için büyük bir projeye başladıklarını söyledi.
 • 28 Temmuz 2016 13:21Demokrasi Nöbetine Mehter Takımı Damga VurduDemokrasi Nöbetine Mehter Takımı Damga VurduSamsun’un Alaçam ilçesinde demokrasi nöbetinin 13. gününde halk mehteran takımı ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdü.
 • 25 Temmuz 2016 18:16Bafra Karma ve Medikal İhtisas Osb Hız KesmiyorBafra Karma ve Medikal İhtisas Osb Hız KesmiyorBafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, OSB Müdürü Mustafa Reis ile birlikte yatırımcı firmaların Bafra Karma ve Medikal Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) devam eden inşaat çalışmalarında incelemelerde bulundular.
 • 03 Temmuz 2016 13:28Güncelleme- Sinop'ta Tır ile Otomobil Çarpıştı: 5 Ölü, 3 YaralıSinop'ta tır ile otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 27 Haziran 2016 19:00Samsun Polisinden Boğulmalara Karşı Afişli UyarıSamsun Emniyet Müdürlüğü, deniz giren vatandaşları boğulma vakalarına karşın dikkatli olmaları konusunda afişlerle uyarılarda bulundu.
 • 27 Haziran 2016 17:57Emniyet Müdürlüğü Boğulmalara Karşı UyardıEmniyet Müdürlüğü Boğulmalara Karşı UyardıSamsun İl Emniyet Müdürlüğü, Karadeniz’deki kuvvetli akıntılara karşı vatandaşları, broşür ve afişlerle uyardı.
 • 27 Haziran 2016 16:16Çiftçilere Yapılacak Destekleme Miktarı Belli OlduGıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Nail Kırmacı, 2015 Yılı ürünü yağlı tohumlu bitkiler, hububat ve baklagil fark ödemesi desteği için bu yıl içerisinde Samsunlu çiftçilere toplamda yapılacak olan destekleme miktarlarının belli olduğunu söyledi.
 • 27 Haziran 2016 11:39Balık Çiftliklerine Sahil Güvenlikten Sıkı DenetimSahil Güvenlik Trabzon Grup Komutanlığı, Karadeniz'deki balık çiftliklerine yönelik düzenlediği denetimlerle kirlilik ve çevresel etkilerin tespitinin yanı sıra firmaların çalışma koşullarını da inceliyor.
 • 19 Haziran 2016 09:14Yaşlı Adamdan 16 Gündür Haber AlınamıyorYaşlı Adamdan 16 Gündür Haber Alınamıyorİstanbul’dan memleketi Sinop’a gelmek için yola çıkan yaşlı adamdan 16 gündür haber alınamıyor.
 • 17 Haziran 2016 12:15Mevsim Şartları Uygun Giderse Üreticinin Yüzü GülecekMevsim Şartları Uygun Giderse Üreticinin Yüzü Gülecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çeltik tarlalarının havadan görüntüsü Çeltik ekimi yapılan tarlaların görüntüsü Çeltik tarlarında gübreleme ve ilaçlama yapılmasından görüntü Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ile röportaj "Mevsim şartları uygun giderse üreticinin yüzü gülecek" Bafra Ziraat Odası Başkanı Tosuner: "Türk tarımı için stratejik önemi gittikçe artan bir ürün olma özelliğini sürdüren ve bataklıkta yetişen tek tahıl bitkisi olarak bilinen çeltik, üreticilerimizin umudu" "Samsun genelinde 160 bin dönümlük alanda ekimi gerçekleştirilen çeltik, mevsim şartları uygun giderse üreticimizin yüzünü güldürecek" Önemli tarım ürünlerinden çeltik üretiminde verim artışının hava şartlarının uygun gitmesine bağlı olduğu bildirildi.
 • 17 Haziran 2016 12:09Mevsim Şartları Uygun Giderse Üreticinin Yüzü GülecekÖnemli tarım ürünlerinden çeltik üretiminde verim artışının hava şartlarının uygun gitmesine bağlı olduğu bildirildi.
 • 15 Haziran 2016 15:06Cankurtaranlar Göreve BaşladıCankurtaranlar Göreve BaşladıSamsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi yeni deniz sezonu için 50 cankurtaranı görevlendirdi.
 • 14 Haziran 2016 13:25Samsun'da 121 Balıkçı Teknesine Bagis TakılacakGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca hayata geçirilen Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS) kapsamında Samsun'da 121 balıkçı teknesine BAGİS cihazı takılacak.
 • 14 Haziran 2016 13:07Balıkçı Gemileri Elektronik Olarak İzlenecekSamsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, balıkçı gemilerinin konumunun, hızının izleneceği, av faaliyetlerinin ve avladığı ürünlerin takip edilebileceği bir sistemin hayata geçirileceği bildirildi.
 • 11 Haziran 2016 02:36Esnaf Odaları İftarda BuluştuEsnaf Odaları İftarda BuluştuSamsun Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği (SESOB) tarafından Bafra, Alaçam, Yakakent oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerine iftar yemeği verildi.
 • 10 Haziran 2016 17:46İstanbul'da, 12 Haziran'da Yine Elektrik Kesintisi Olacakİstanbul'da, 12 Haziran'da Yine Elektrik Kesintisi Olacakİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ yaptığı açıklamada, Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde 12 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.
 • 08 Haziran 2016 09:33Arslan: Arslan: "Fener-koşuköy Sahilleri Turizme Kazandırılmalı"Samsun Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Fener-Koşuköy sahillerinin deniz turizmine kazandırılması gerektiğini söyledi.
 • 04 Haziran 2016 21:07Samsun'a 2 Mavi BayrakSamsun'a 2 Mavi BayrakSamsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Fener Plajı ‘Ulusal Mavi Bayrağı’nı düzenlenen törenle göklere çekti.
 • 04 Haziran 2016 10:45Bafra Tso'dan Alaçam ve Yakakent İçin Girişimcilik EğitimiBafra Tso'dan Alaçam ve Yakakent İçin Girişimcilik EğitimiSamsun Bafra Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) tarafından, KOSGEB ve İŞKUR işbirliği ile planlanan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" Alaçam Gençlik Merkezi’nde başladı.
 • 03 Haziran 2016 18:25Samsun'daki "Rüşvet ve Görevi Kötüye Kullanma" OperasyonuSamsun'un 3 ilçesinde "Rüşvet, görevi kötüye kullanma ve Orman Kanunu'na muhalefet" suçlarını işledikleri iddiasıyla gözaltına alınan 14 kişi serbest bırakıldı.
 • 03 Haziran 2016 17:18İş'te Ben Projesiİş'te Ben Projesi"Nde Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiSamsun’da yürütülen, "İş’te Ben Projesi" çerçevesinde "Girişimcilik" konulu Kompozisyon Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
 • 03 Haziran 2016 16:46Alaçam'daki Operasyonda Gözaltna Alınanlar SerbestSamsun İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şubesi tarafından Alaçam ilçesinde yürütülen operasyonda gözaltına alınan 14 şüpheli serbest kalırken, 3’üne adli kontrol verildi.
 • 03 Haziran 2016 16:21Rüşvet Operasyonu Şüphelileri SerbestSamsun İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, 'rüşvet', 'görevi kötüye kullanmak' ve 'Orman Kanunu'na muhalefet' suçlamalarıyla gözaltına aldığı, aralarında devlet memurlarının da bulunduğu 14 kişi, savcılık ve nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
 • 03 Haziran 2016 13:32Sinop'ta Otomobille Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 2 YaralıSinop'ta otomobille kamyonun çarpışması sonucu aynı aileden bir kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 03 Haziran 2016 10:52Ölüm Onu Memleket Dönüşünde YakaladıÖlüm Onu Memleket Dönüşünde Yakaladıİstanbul’dan ailesiyle Samsun’un Yakakent ilçesine taşınan bir aile, Sinop’ta kamyonla kafa kafaya çarpıştı.
 • 01 Haziran 2016 17:205 Projeye OnayAK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Liman Gölü Sahil Tahkimat Etüt Projesi, Yakakent Sahil Etüt Projesi ve 19 Mayıs Yörükler Sahil Etüt Projelerinin onaylandığını açıkladı.
 • 01 Haziran 2016 14:18Bilecik'e Genç ve Dinamik Bir Vali AtandıBilecik'e Genç ve Dinamik Bir Vali Atandıİçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan Valiler Kararnamesi Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.
 • 01 Haziran 2016 12:04Samsun'da Rüşvet Operasyonu: 14 GözaltıSamsun'da Rüşvet Operasyonu: 14 GözaltıSamsun'da rüşvet operasyonu: 14 gözaltıSamsun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; 'rüşvet', 'görevi kötüye kullanmak' ve 'orman kanuna muhalefet' suçlarından aralarında devlet memurlarının da bulunduğu 1'i kadın 14 kişiyi gözaltına aldı.
 • 01 Haziran 2016 11:08Samsun'da Rüşvet Operasyonu: 14 GözaltıSamsun'da Rüşvet Operasyonu: 14 GözaltıSamsun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; 'rüşvet', 'görevi kötüye kullanmak' ve 'orman kanuna muhalefet' suçlarından aralarında devlet memurlarının da bulunduğu 1'i kadın 14 kişiyi gözaltına aldı.
 • 01 Haziran 2016 11:02Rüşvet ve Görevi Kötüye KullanmaRüşvet ve Görevi Kötüye Kullanma" Operasyonu - SamsunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Göz altına alınan şahısların sağlık kontrolüne götürülmesinden görüntüler Samsun'da "Rüşvet ve görevi kötüye kullanma" operasyonu Aralarında devlet memurlarının da bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı Samsun'un 3 ilçesinde "Rüşvet, görevi kötüye kullanma ve Orman Kanunu'na muhalefet" suçlarını işledikleri iddiasıyla 14 kişi gözaltına alındı.
 • 01 Haziran 2016 10:51Samsun'da "Rüşvet ve Görevi Kötüye Kullanma" OperasyonuSamsun'un 3 ilçesinde "Rüşvet, görevi kötüye kullanma ve Orman Kanunu'na muhalefet" suçlarını işledikleri iddiasıyla 14 kişi gözaltına alındı.
 • 01 Haziran 2016 10:19Jandarmadan Operasyon: 14 GözaltıJandarmadan Operasyon: 14 GözaltıSamsun İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şubesi tarafından Alaçam ilçesinde yürütülen operasyonda kamu görevlilerinin de aralarında bulunduğu 1’i kadın 14 şüpheli gözaltına alındı.