12:2500
SON DAKİKA YALOVA HABERLERİ

Son Dakika Yalova Haberleri

   

  Bursa'da Deniz Seferleri İptal

  Bursa’da, gece saatlerinden bu yana etkili olan sis hayatı olumsuz etkilerken, yoğun sis sebebiyle deniz seferleri de iptal edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Arnavutluk'a Kaçtı, Parası Bitince Döndüğü Türkiye'de Yakalandı

  Arnavutluk'a Kaçtı, Parası Bitince Döndüğü Türkiye'de Yakalandı

  5 yıl hapis cezası aldıktan sonra Arnavutluk'a kaçan 34 yaşındaki Ahmet Aydemiroğlu kaçak olarak Türkiye'ye döndükten kısa bir süre sonra Yalova'da yakalandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yalova Belediye Başkanı Salman Açıklaması

  "Ne yazık ki bizim kentsel dönüşüm olayı da ağır aksak gidiyor, doğru gitmiyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Gönül Açıklaması

  "2015 seçimleri de Türkiye için çok önemli seçimlerde bir tanesi. Çünkü Türkiye'nin gerçekten ihtiyacı olan yeni anayasayı yapabilme gücünü milletin vereceği bir seçim olacak" (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  100'e Yakın Sabıkası Olan Şahıs Yakalandı

  100'e Yakın Sabıkası Olan Şahıs Yakalandı

  Hırsızlık, silahla yağma, sahtecilik gibi 100’e yakın sabıkası bulunan bir şahıs, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro amirliği ekiplerince Yalova’da gözaltına alındı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sürpriz Evlilik Teklifi

  Yalova’da ses sanatçısı bir genç, konser verdiği sırada kız arkadaşına ''Benimle evlenir misin'' diyerek evlenme teklifi etti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kivi Kebabı

  Kividen kebap yaptı- Yalova'nın Subaşı beldesinde düzenlenen "3. Yalova Subaşı Kivi Festivali"nde bir kebapçının kividen yaptığı kebap beğeni topladıYALOVA (AA) - Subaşı beldesinde düzenlenen "3. Yalova Subaşı Kivi Festivali"nde bir kebapçının kividen yaptığı kebap beğeni topladı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Gazete kupürleriyle siyaset yapanlara ülkeyi emanet edip bu ülkenin geleceğini karartamayız.AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı 72. İl Danışma Meclisi İzmit’te gerçekleştirildi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 12:25:23. #1.12#