SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ

Son Dakika Yapı Kredi Bankası Haberleri

09:12
Boyner Büyük Mağazacılık'a Üç Yeni Genel Müdür Yardımcısı Boyner Büyük Mağazacılık yönetiminde 1 Aralık 2014 tarihi itibarıyla gerçekleşen atamalarla, 3 Genel Müdür Yardımcılığı görevine yeni isimler getirildi.
Boyner Büyük Mağazacılık'a Üç Yeni Genel Müdür Yardımcısı
16:41
Geleceğe Yön Verecek Liderler YGA Zirvesi'nde Buluştular Bu yıl yedincisi düzenlenen YGA Zirvesi, 29 Kasım tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Sarayı'nda gerçekleştirildi.
Geleceğe Yön Verecek Liderler YGA Zirvesi'nde Buluştular
15:28
Hayatı Blıppar İle Keşfetmeye Hazır Mısınız? Dünyanın önde gelen artırılmış gerçeklik platformlarından Blippar, dünyadaki 10. merkez ofisini Türkiye'de açtı.
Hayatı Blıppar İle Keşfetmeye Hazır Mısınız?
14:53
Yapı Kredi Altın Günleri Erzurum'da Yapı Kredi Bankası'nın müşterileri için hazırladığı "Altın Mevduat Hesabı" kapsamında düzenlenen Altın Günleri, 2 3 Aralık tarihlerinde Erzurum'da yapılacak.
12:29
Andre Rieu'nun Konserine Yoğun İlgi Pınar Sabancı çifti sanatçıyı izlemek için gelenler arasında yer aldı.
Andre Rieu'nun Konserine Yoğun İlgi
11:58
İstanbul André Rıeu Ile Dans Ettı Klasik Müziğin Madonnası André Rieu'nun Ülker Sports Arena'da yapılan konserine ilgi büyüktü Sanat, siyaset ve iş dünyasından konsere büyük ilgi Klasik müziği olimpiyat statlarına taşıyan André Rieu'nun, dün gece Ülker Sports Arena'da yapılan konserine sanat,siyaset ve iş dünyasından yoğun ilgi vardı.
İstanbul André Rıeu Ile Dans Ettı
15:56
YKBA Akademi Zirvesi 5. Kez Düzenledi Yapı Kredi'nin 70. yılı kapsamında gerçekleşen Akademi Zirvesi'nde Prof. Dr. Gary Hamel iş modellerinin hızla değiştiği günümüzde kurumların değişim hızını nasıl yakalayacağını anlattı.
16:17
Kurumlar Eski Alışkanlıklarını Yaratıcılıkla Bırakmalı" Yapı Kredi'nin 70. yılı kapsamında gerçekleşen Akademi Zirvesi'nde, London Business School stratejik yönetim profesörü Prof. Dr. Gary Hamel, iş modellerinin hızla değiştiği günümüzde kurumların, gelişmelere ancak "yaratıcı yöntemlerle" eski alışkanlıklarını bırakarak, ayak uydurabileceklerini söyledi.
Kurumlar Eski Alışkanlıklarını Yaratıcılıkla Bırakmalı'
15:45
Yapı Kredi Prof. Dr. Gary Hamel'ı Ağırladı Gary Hamel: "Biz öyle bir dünyada yaşıyoruz ki gerçekten yerleşik şirketleri değişim rüzgarlarından hiçbir şey korumuyor" "En hızlı büyüyen ve yeni pazar değeri yaratan şirketler asi, sıra dışı ve devrimci şirketler"
15:05
Andre Rieu: Dünyanın En İyi Seyircisi ile Buluşmak Çok Keyifli Türkiye'ye ikinci kez gelen Andre Rieu, İstanbulluları büyüledi.
Andre Rieu: Dünyanın En İyi Seyircisi ile Buluşmak Çok Keyifli
12:24
Andre Rieu: "Dünyanın En İyi Seyircisi ile Buluşmak Çok Keyifli" Türkiye'ye ikinci kez gelen Andre Rieu, İstanbulluları büyüledi.
Andre Rieu: 'Dünyanın En İyi Seyircisi ile Buluşmak Çok Keyifli'
11:32
Dünyanın En Önemlı Müzısyenlerınden André Rıeu?nun Sınan Erdem Spor Salonu?nda Yapılan Konserıne... İkinci Konser Ülker Sports Arena'da 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak!
Dünyanın En Önemlı Müzısyenlerınden André Rıeu?nun Sınan Erdem Spor Salonu?nda Yapılan Konserıne...
14:37
Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor! INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor.
Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor!
13:57
Kendime Gömülü Kaldım" Sergisi Handan Börüteçene'nin sergisi, 3 31 Aralık'ta İstanbul Arkeoloji Müzeleri'nde görülebilecek.
13:57
Kendime Gömülü Kaldım Sergisi Handan Börüteçene Handan Börüteçene'nin Kendime Gömülü Kaldım adlı sergisi, 3 ile 31 Aralık tarihleri arasında İstanbul Arkeoloji Müzeleri'nde yapılacak.
Kendime Gömülü Kaldım Sergisi Handan Börüteçene
03:01
Andre Rieu Konser İçin İstanbul'a Geldi Dünyaca ünlü keman virtüözü Andre Rieu, ‘Good Music In Town Konserleri kapsamında hayranlarına konser vermek için İstanbul’a geldi.
Andre Rieu Konser İçin İstanbul'a Geldi
18:28
Artırılmış Gerçeklik Firması Blippar, Türkiye'de Artırılmış gerçeklik konusunda dünyada isminden sıklıkla bahsettiren Blippar'ın Türkiye ofisi açıldı.
Artırılmış Gerçeklik Firması Blippar, Türkiye'de
12:45
Hayatı Blıppar ile Keşfetmeye Hazır Mısınız? Dünyanın önde gelen artırılmış gerçeklik platformlarından Blippar, dünyadaki 10. merkez ofisini Türkiye’de açtı.
09:37
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi Mustafa Koç ekonomi gazetecilerine Holding'in önümüzdeki yıl açılacağı dış pazarları ve şirketin hedeflerini anlattı. Koç'a göre Türkiye'deki vergiler çok yüksek.
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi
09:06
Rem Koolhaas, MARKA 2014 Sahnesinde Pritzker Mimarlık Ödülü'nü alan ve Time dergisi tarafından dünyanın gidişatını en çok etkileyen 100 kişi arasında gösterilen Rem Koolhas, MARKA 2014 için Türkiye'ye geliyor.
08:55
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması Ekonomi gazetecileri ile bir araya gelen Koç Holding Başkanı Mustafa Koç Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalar yaptı. Koç Türk futbolundan hicap duyduğunu söyledi.
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması
11:23
İngiliz Supermodel ve Oyuncu Lily Cole Marka 2014'te Alışılmışın dışında güzelliği ile oyuncak bir bebeği andıran supermodel ve oyuncu Lily Cole, MARKA 2014 için Türkiye'ye geliyor.
17:06
Zeki Müren Desenleri Sergisi CKM'de "Mora Bayılırdım" Zeki Müren Desenleri Sergisi, 19 Kasım – 19 Aralık tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi'nde büyük bir sergiyle gerçekleşecek.
23:37
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Kredi Sözleşmesi İmzalandı Haber-Kamera: Özgür ARSLAN / İstanbul DHA 15 yıl vadeli ve 272 milyon euro tutarındaki kredi sözleşmesi, Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, DİA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Bayar, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Yapı Kredi Genel Müdür Vekili Carlo Vivaldi tarafından imzalandı.
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Kredi Sözleşmesi İmzalandı
23:30
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Kredi Sözleşmesi İmzalandı 15 yıl vadeli ve 272 milyon euro tutarındaki kredi sözleşmesi, Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, DİA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Bayar, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Yapı Kredi Genel Müdür Vekili Carlo Vivaldi tarafından imzalandı.
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Kredi Sözleşmesi İmzalandı
21:28
SPK Haftalık Bülteni SPK Yapı Kredi'nin 10 milyar lira tutarında borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı Halka açık, borsada işlem görmeyen statüdeki Umpaş Holding AŞ Borsa İstanbul'a geliyor 12 şirket borçlanma aracı ihracı için SPK'ya başvurdu.
18:46
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Projesi Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son 7 yıldır kamu ve özel sektör işbirliğiyle sağlık yatırımlarında çekilen sıkıntıların artık bittiği bir günü yaşadığını söyledi.
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü Projesi
17:02
Yapı Kredi Akademi Zirvesi'nde, Prof. Hamel'i Ağırlıyor 70. yılı kapsamında 28 Kasım'da düzenlenecek Akademi Zirvesi 2014'e dünyanın önde gelen düşünce liderlerinden, stratejist, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Gary Hamel konuk oluyor.
Yapı Kredi Akademi Zirvesi'nde, Prof. Hamel'i Ağırlıyor
17:27
Mora Bayılırdım Zeki Müren Desenleri Sergisi Ckm'de Açıldı Haber-Kamera Naci YÖNER - İstanbul DHA KADIKÖY Belediyesi ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliğiyle hazırlanan Mora Bayılırdım Zeki Müren Desenleri Sergisi, Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi (CKM Sanat Galerisi'nde ) açıldı.
Mora Bayılırdım Zeki Müren Desenleri Sergisi Ckm'de Açıldı
15:57
Yapı Kredi Bankacılık Akademisi'ne "Uluslararası En İyi Kurumsal Üniversite" Ödülü Yapı Kredi Bankacılık Akademisi, The Corporate University Best in Class (CUBIC) Ödülleri'nde "Uluslararası En İyi Kurumsal Üniversite" ödülüne layık görüldü.
Yapı Kredi Bankacılık Akademisi'ne 'Uluslararası En İyi Kurumsal Üniversite' Ödülü
15:45
Zeki Müren Desenleri Sergisi Ckm'de Kadıköy belediyesi ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliğiyle hazırlanan "Mora Bayılırdım" Zeki Müren Desenleri Sergisi, Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi (CKM Sanat Galerisi'nde ) açıldı.
Zeki Müren Desenleri Sergisi Ckm'de
10:23
Davutoğlu, Ekonomiyi Emine Nur Günay'a Danışıyor Başbakan Ahmet Davutoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay'ı ekonomi başdanışmanı yaptı.
Davutoğlu, Ekonomiyi Emine Nur Günay'a Danışıyor
22:34
Kadıköy'de 'Zeki Müren Desenleri Sergisi' Açıldı Kadıköy Belediyesi ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliğiyle hazırlanan 'Mora Bayılırdım' Zeki Müren Desenleri Sergisi, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun katılımıyla açıldı.
Kadıköy'de 'Zeki Müren Desenleri Sergisi' Açıldı
20:37
Kadıköy'de "Zeki Müren Desenleri Sergisi" Açıldı Kadıköy Belediyesi ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliğiyle hazırlanan "Mora Bayılırdım" Zeki Müren Desenleri Sergisi, açıldı.
Kadıköy'de 'Zeki Müren Desenleri Sergisi' Açıldı
17:20
Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar Araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından Avis, bu ay araç kiralama ihtiyacı olan herkesin yüzünü güldürüyor.
Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar
11:09
Yılın Sergisi: "İşte Benim Zeki Müren" Açıldı "İşte Benim Zeki Müren" sergisi, müziğe nice farklı tat, nice renk kazandıran sıradışı bir yıldızı, Zeki Müren'i ağırlıyor.
Yılın Sergisi: 'İşte Benim Zeki Müren' Açıldı
08:18
Yılın Sergisi: "İşte Benim Zeki Müren" Açıldı "İşte Benim Zeki Müren" sergisi, müziğe nice farklı tat, nice renk kazandıran sıradışı bir yıldızı, Zeki Müren'i ağırlıyor.
19:57
İşte Benim Zeki Müren" Sergisi Açıldı Yapı Kredi Private Banking ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliği ile hazırlanan "İşte Benim Zeki Müren" sergisi açıldı.
İşte Benim Zeki Müren' Sergisi Açıldı
19:11
İşte Benim Zeki Müren" Sergisi Açıldı Sergide, sanatçının çocukluğundan son günlerine kadar gündelik hayatına ışık tutan belgeleri ve kostümleri yer alıyor.
İşte Benim Zeki Müren' Sergisi Açıldı
12:21
Liderlik Zirvesi, 29 Kasım'da İstanbul'da Gerçekleşecek. "YGA Zirvesi", 29 Kasım günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek.
18:02
Andre Rieu İstanbul'da Konser Verecek Hollandalı kemancı, besteci, orkestra şefi ve Johann Strauss Orkestrası'nın kurucusu Andre Rieu, 27 29 Kasım'da İstanbul'da iki konser verecek.
11:21
Klasik Müziğin Madonnası Andre Rieu Türkiye'ye Geliyor Yüzyılın en büyük müzisyenlerinden kabul edilen André Rieu geçen yıl Türkiye’de verdiği konserin ardından gelen yoğun istek üzerine, bu kez iki konser ile tekrar Türk izleyicilerle buluşuyor.
Klasik Müziğin Madonnası Andre Rieu Türkiye'ye Geliyor
16:08
Mora Bayılırdım" Zeki Müren Desenleri Sergisi Sanatçının 60 yıl önce kumaş taslağı olarak yaptığı desenlerden ve bu desenlerin bazılarının kullanılarak yapılan halılardan oluşan sergi, 19 Kasım'da açılacak.
16:07
Yapı Kredi Nuvo Kullanıcılarını Norveç'e Götürüyor Yeni nesil bankacılık platformu Nuvo, National Geographic Channel iş birliğiyle kullanıcılarını Norveç’e götüreceğini duyurdu.
10:58
Sir Bob Geldof, MARKA 2014'te Dünya çapında bir rock star, müzik dünyasında bir efsane, önemli bir iş adamı ve her şeyin ötesinde dünyanın en etkili konuşmacılarından biri olan Sir Bob Geldof, üçüncü kez MARKA sahnesinde.
13:25
Yapı Kredi Portföy, Türkiye'nin En İyisi Seçildi International Finance Magazine, Yapı Kredi Portföy'ü, "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi" seçti.
11:51
Yapı Kredi Portföy Ödüle Doymuyor Yapı Kredi Portföy yine "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi" olarak seçildi. Bu defa portföy yönetimi alanındaki başarısı International Finance Magazine tarafından teyit edildi.
13:07
Koç Holding, 9 Ayda 51,3 Milyar Lira Satış Geliri Elde Etti Koç Holding, yılın 9 ayında konsolide bazda toplam 51,3 milyar lira satış geliri elde etti.
12:50
Koç Holding'ten Kar Açıklaması Koç Holding, 2014 yılının ilk üç çeyreğinde konsolide bazda toplam 51.3 milyar TL satış geliri elde ederken, yılın ilk 9 ayında gerçekleştirdiği kombine yatırım miktarı 5 milyar TL’ye ulaştı.
Koç Holding'ten Kar Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:20:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ
[Hata Bildir]