08:5700
SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ

Son Dakika Yapı Kredi Bankası Haberleri

  Fıtch'den Sektör Lideri Yapı Kredi Leasıng'e Derecelendirme

  Fitch Ratings, Yapı Kredi Leasing'in yerel uzun vadeli borçlanma notunu AAA(tur) değerlendirdi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Fitch, Yapı Kredi Leasing'in Notunu Değerlendirdi

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Yapı Kredi Leasing’in yerel uzun vadeli borçlanma notunu AAA(tur) olarak değerlendirdi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Fıtch'den Sektör Lideri Yapı Kredi Leasıng'e Derecelendirme

  Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Özgür Maraş, Yapı Kredi Leasing olarak son 5 yıldır sektör lideri olduklarını vurgulayarak, "En önemli hedefimiz 2014 yılında da sektör lideri bayrağını taşımaya devam etmek" dedi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Nazillili Çiftçilere Uygun Finansman Desteği

  Nazillili Çiftçilere Uygun Finansman Desteği

  Yapı Kredi, Nazilli Sağ ve Sol Sahil Sulama Birliği ile işbirliği protokolü imzalayarak, birlik üyesi çiftçiye daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Jcr, Yapı Kredi Faktoring'i Yatırım Yapılabilir Kategorisine Aldı

  Japon derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Yapı Kredi Faktoring’in Uzun Vadeli Ulusal Notu’nu AAA (Trk), Kısa Vadeli Ulusal Notunu A 1+ (Trk) olarak verdi ve söz konusu notlara ilişkin görünümleri ise stabil olarak belirledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Jcr'dan En Yüksek Derecelendirme Notu Yapı Kredi Faktoring'e

  Japon derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, faktoring sektöründe, toplam ciro kriterine göre lider olan Yapı Kredi Faktoring’in Uzun Vadeli Ulusal Notu’nu AAA (Trk), Kısa Vadeli Ulusal Notu’nu A-1+ (Trk) ve söz konusu notlara ilişkin görünümleri ise Stabil olarak belirledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Jcr'dan En Yüksek Derecelendirme Notu Yapı Kredi Faktoring'e

  Japon derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, faktoring sektöründe, toplam ciro kriterine göre lider olan Yapı Kredi Faktoring'in Uzun Vadeli Ulusal Notu'nu AAA (Trk), Kısa Vadeli Ulusal Notu'nu A-1+ (Trk) ve söz konusu notlara ilişkin görünümleri ise Stabil olarak belirledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  SPK Haftalık Bülteni

  SPK Haftalık Bülteni

  SPK, Ran Lojistik ile ilgili olarak Ramiz Benli hakkında suç duyurusunda bulunmaya karar verdi Kurul, Alternatif YO'nun tasfiye talebini olumlu karşıladı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Tspb'nin Yeni Başkanı İlhami Koç Oldu

  Yeni Sermaye Piyasası Kanunu'nun yürürlüğe girmesiyle üyeleri arasına banka ve aracı kurumlarının yanı sıra portföy yönetim şirketleri ve yatırım ortaklıkları da eklenen Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkanlığına, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İlhami Koç getirildi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Yapı Kredi Worldcard'dan Mtv Ödemelerinde 3 Taksit

  Türkiye'nin en bonkör kartı Worldcard Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemede 3 taksit imkanı sunuyor. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Yapı Kredi Play Kart ile Nuvolulara Özel %25 İndirim

  Nuvolular Play ile yaz boyunca yaptıkları cafe, restoran, eğlence sektörü harcamalarında tam %25 indirim kazanıyorKampanya Koşulları-Kampanya 1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yalnızca Play kart ile tek seferde yapılan 10 TL ve üzerindeki harcamalarda geçerlidir. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Worldcard'ten Motorlu Taşıtlar Vergisi İçin 3 Taksit İmkanı

  Yapı Kredi’nin tüm bireysel kredi kartı kullanıcıları 31 Temmuz tarihine kadar gerçekleştirecekleri 100 lira ve üzeri motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanına sahip olacak. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yazın Tadını Yine Adios'la Çıkarıyos!

  Yazın Tadını Yine Adios'la Çıkarıyos!

  Yapı Kredi'nin bedavaya seyahat ettiren kartı adios, yazlık yerlerdeki anlaşmalı otel ve restoranlarda indirim fırsatı sunuyor. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.09.2014 08:57:21. #1.11#