11:0300
SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ

Son Dakika Yapı Kredi Bankası Haberleri

   

  Yapı Kredi Bankası Erzin Şubesi Hizmete Girdi

  Yapı Kredi Bankası Erzin Şubesi Hizmete Girdi

  Yapı Kredi Bankası Hatay’ın Erzin ilçesinde şube açtı. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Karadayı'dan New Cıty Açıklaması

  Karadayı'dan New Cıty Açıklaması

  Karadayı İnşaat Group Başkanı Ahmet Metin Karadayı son günlerde kamuoyunda yaşanan bilgi kirliliğine dikkat çekerek, şirket haricinde yapılan açıklama ve dedikodulara itibar edilmemesini istedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  SPK Başkanı Ertaş, Aa Finans Masası'na Konuk Olacak

  SPK Başkanı Ertaş, Aa Finans Masası'na Konuk Olacak

  Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı (SPK) Dr.Vahdettin Ertaş, yarın saat 14.30'da gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda sermaye piyasasındaki gelişmeleri ve gündeme ilişkin soruları yanıtlayacak. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  MASKİ Gördes'te İşlemleri Devraldı

  MASKİ Gördes'te İşlemleri Devraldı

  MANİSA'nın Büyükşehir olmasıyla birlikte kurulan MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için yaptığı çalışmalara devam ediyor. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Şirketler Arası Rekabet 3'üncü Senesinde

  Şirketler Arası Rekabet 3'üncü Senesinde

  İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası. 16 Eylül Salı günü başlayan turnuva 28 Eylül'e kadar T.E.D.'de gerçekleştirilecek. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Yapı Kredi'nin 70. Kuruluş Yıl Dönümü

  Yapı Kredi'nin 70. Kuruluş Yıl Dönümü

  Yapı Kredi Üst Yöneticisi Açıkalın (3): "Her anını, her duygusunu sınırsız yaşayan bir ülkeye 'sınırsız hizmet' sunarak tam 70 yıldır ilklerin bankası unvanını taşıyoruz" "Müşteri odaklı akıllı büyüme stratejisiyle karlılığımızı artırarak ilk yarıda 929 milyon TL kar elde ettik "Sermaye yeterlilik oranımız, (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

  Dalaman Ziraat Odası ile Yapı Kredi Bankası Arasında İşbirliği Protokolü

  Dalaman Ziraat Odası ile Yapı Kredi Bankası Arasında İşbirliği Protokolü

  Yapı Kredi Bankası Dalaman Şubesi ile Dalaman Ziraat Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  TMO'dan 'Mısır Alımı'Na İlişkin Açıklama Açıklaması

  TMO'dan "Mısır Alımı"Na İlişkin Açıklama Açıklaması

  "TMO, mısır üretimi yapılan bölgelerdeki tüm işyerlerinde 18 Ağustos 2014 Pazartesi günü itibariyle mısır alımına başlayacaktır" "Mısır müdahale alım fiyatı 2014 yılında, ton başına 680 lira olarak belirlenmiştir" (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Fikrimobil Proje Yarışması'na Çukurova Üniversitesi Damga Vurdu

  Fikrimobil Proje Yarışması'na Çukurova Üniversitesi Damga Vurdu

  Üniversite öğrencilerinin mobil teknoloji altyapıları ile gerçekleştirecekleri yaratıcı fikirlerini ortaya çıkarmaları ve sonucunda da bir prototip üretmeleri için tasarlanan FikriMobil Proje Yarışması sonuçlandı. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Fikri Mobil Proje Yarışmasına Çukurova Üniversitesi Damga Vurdu

  Fikri Mobil Proje Yarışmasına Çukurova Üniversitesi Damga Vurdu

  Üniversite öğrencilerinin mobil teknoloji altyapıları ile gerçekleştirecekleri fikirlerini ortaya çıkarmaları ve sonucunda da bir prototip üretmeleri için tasarlanan Fikri Mobil Proje Yarışması sonuçlandı. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Trakya'nın En Büyük Tarım Fuarı Çorlu'da Açılıyor

  Renkly Fuarcılık tarafından bu yıl 7.'si düzenlenen Çorlu Tarım Fuarıyla ilgili basın toplantısı düzenlendi. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Piyasalarda Gün Sonu

  Borsa günlük bazda yüzde 0,08 değer kaybetti Borsa İstanbul Altın Piyasası endeksi yüzde 0,14 geriledi, altının kilogram fiyatı 88 bin 700 lira oldu. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Yapı ve Kredi Bankası, Borçlanma Aracı Tertip İhraç Belgeleri Alınması İçin SPK'ya Başvurdu

  Yapı ve Kredi Bankası, Meduim Term Note Programı kapsamında ihraç edilmesi planlanan 2 milyon 800 bin dolar ve 6 milyon 200 bin dolar tutarlarındaki borçlanma araçları için tertip ihraç belgeleri alınabilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvurulduğunu bildirdi. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Yapı Kredi'nin Net Karı 929 Milyon TL

  Yapı Kredi 2014 yılının ilk yarısını 929 milyon lira net karla tamamladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Teknosa.com'da World'e Özel 50 TL'ye Varan Worldpuan!

  Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa, online Alışveriş Sitesi Teknosa.com'da World'e özel 50 TL'ye varan Worldpuan. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!25 - 28 Temmuz 2014 tarihinde teknosa.com'dan, Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile tek seferde yapılacak 500 - 999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  SPK Haftalık Bülteni

  Arçelik yurt dışında satmak üzere 500 milyon avro tutarında borçlanma aracı ihracı için SPK'ya başvurdu Kurul, Doğuş Varlık Kiralama AŞ'nin yurt dışında satmak üzere 370 milyon dolarlık kira sertifikası ihracı başvurusunu onayladı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yapı Kredi Yılın İlk Yarısında 929 Milyon Lira Net Kar Elde Etti

  Yapı Kredi CEO'su Açıkalın: "Yılın ilk yarısında toplam kredilerde sektörün 2 puan üzerinde büyüyerek yüzde 9 artış ile 108,7 milyar TL’ye ulaşıldı" "Mevduat hacmimizi 96,1 milyar TL'ye çıkararak pazar payımızı yüzde 9,6'ya yükselttik" "Yılı, planladığımız gibi 1.000 şubeli bir banka olarak. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yapı Kredi'nin İlk Yarı Net Karı 929 Milyon Tl

  Yapı Kredi, 2014 yılının ilk yarısını 929 milyon TL net kârla tamamladı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Piyasalarda Gün Sonu

  Borsa günlük bazda yüzde 0,39 değer kazandı Borsa İstanbul Altın Piyasası endeksi yüzde 0,23 yükseldi, altının kilogram fiyatı 88 bin lira oldu. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Arınç: Bunlar 3 Ay Bu Ülkeyi Yönetemezler

  Arınç: Bunlar 3 Ay Bu Ülkeyi Yönetemezler

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Elazığ'da katıldığı iftarda "40 senedir bu işin içindeyim. Bugünkü başkanlarıyla milletvekilleriyle bunlar 3 ay bu ülkeyi yönetemezler." dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanı seçimi) İstatistikler gösteriyor ki Allah'ın izniyle yüzde 54 55'ler civarında birinci turda bunu kazanacağız ama oy oranı o kadar yüksek olmalı ki bütün dünya Türkiye'nin verdiği kararı ayakta alkışlamalı" "Cesaretinden, başarısından, insanlığından özellikle İslam aleminin meselelerine. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Tat Gıda Ayrılma Hakkı Kullanım Esaslarını Açıkladı

  TAT Gıda, Maret'in satışı konusunda oy kullanan, genel kurul toplantı tutanağına işleten pay sahiplerinin, paylarını satmasına ilişkin fiyatın belirlendiğini söyledi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Tat Gıda'da Ayrılma Hakkı Kullanım Esasları Belirlendi

  Tat Gıda'da Ayrılma Hakkı Kullanım Esasları Belirlendi

  Ayrılma hakkı fiyatı, 1,00 lira nominal değerli beher pay başına 2,31 lira olarak belirlendi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yapı Kredi Portföy Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi

  Yapı Kredi Portföy'ün adından söz ettiren portföy yönetimi alanındaki başarısı uluslararası prestije sahip yayınların ödülleri ile taçlanmaya devam ediyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde Gazze'ye saldırıları protesto eden vatandaşlardan bir grup beklemeye devam ediyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yapı Kredi Portföy "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi" Oldu

  Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay: "Aldığımız ödüller ile başarılı performansımız, uluslararası standartlardaki şeffaflığımız ve kredibilitemiz katlanarak artıyor" (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Derleme<br/>dün Geceden Bu Yana "İsrail'in Gazze'ye Karadan Saldırısı Protesto Edildi"...

  AK Parti'li çok sayıda milletvekili ile CHP'li Tanal ve Özel, İsrail Büyükelçiliği konutunun önünde Gazze'ye kara harekatını protesto etti İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan kalabalık bir grup, Gazze'ye karadan saldırıyı protesto etti Konya, İzmir, Adana, Bursa ve Bilecik'te de protesto gösterileri düzenlendi, hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazları kılındı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İsrail Saldırılarını Protesto İçin Konsolosluk Önünde Bekleyiş Sürüyor

  İsrail Saldırılarını Protesto İçin Konsolosluk Önünde Bekleyiş Sürüyor

  İsrail'in Gazze'ye karadan saldırısını protesto eden gruptan bazılarının, İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğunun bulunduğu plazanın önünde bekleyişi sürüyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  İsrail'i protesto eden gruptan bazıları, İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu'nun bulunduğu plazanın önünde dualar okuyarak beklemeye devam ediyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ziraat Odası Üyelerine Kredi İmkanı

  Ziraat Odası Üyelerine Kredi İmkanı

  Yapı Kredi, ziraat odaları ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Thk Simav Şubesi Başkan Yardımcısı Mutlu Açıklaması

  "THK Genel Merkezi'nde toplanan fitre ve zekatlarla, geçtiğimiz yıl 300 bin Türk gencine, THK tesislerinde ücretsiz havacılık kursu verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz" (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 11:03:40. #1.11#