SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yatağan Haberleri

16:25
Eğitim-İş İçişleri Bakanı Efkan Ala'yı İstifaya Davet Ediyoruz Eğitim-İş, 17 Aralık sürecini protesto ederek 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü'ne destek veren ve Eğitim-İş Sendikası üyelerinden oluşan gruba yönelik polis müdahalesini eleştiren bir açıklama yayımladı.
Eğitim-İş İçişleri Bakanı Efkan Ala'yı İstifaya Davet Ediyoruz
18:01
Yatağan'da Turizm Çalışmaları Yatağan'daki tarihi ve kültürel yerlerin tur şirketlerine tanıtılması için gezi düzenlendi.
Yatağan'da Turizm Çalışmaları
14:26
Ankara'da Orduevi Önünde Yaşanan Gerginliğin Görüntüleri Ortaya Çıktı Kızılay'a yürümek isteyen öğretmenlere polis müdahalesi sırasında Tandoğan Orduevi'nde nöbet tutan askerlerle, sivil polis arasındaki gerginliğin görüntüleri ortaya çıktı.
Ankara'da Orduevi Önünde Yaşanan Gerginliğin Görüntüleri Ortaya Çıktı
13:00
Muğla'da Turizm Çalışmaları TÜRSAB Bodrum Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Gökbel: "Yatağan'ı acentelerimizin programlarına aldırmaya çalışıyoruz"
12:35
Ankara'daki Olaylarda Eğitim-İş Genel Başkanı ve Yaklaşık 100 Kişi Gözaltında Ankara'da "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü" düzenleyen Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) üyelerine müdahale eden polis, Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir’in de aralarında bulunduğu yaklaşık 100 kişiyi gözaltına alındı.
12:20
Eğitim-İş Sendikası Üyelerinin Eylemine Toma ve Biber Gazlı Müdahale : 40 Gözaltı Ankara'da 17 Aralık sürecini protesto eden ve Yatağan'da başlatılan 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü'ne destek veren Eğitim-İş Sendikası üyelerinin izinsiz yürüyüşüne polis, toma ve biber gazı ile müdahale etti.
Eğitim-İş Sendikası Üyelerinin Eylemine Toma ve Biber Gazlı Müdahale : 40 Gözaltı
12:20
Eğitim-İş'in Eylemine Biber Gazlı ve Toma'lı Müdahale Eğitim-İş üyeleri, Tandoğan’dan Kızılay’a yürümek istedi.
Eğitim-İş'in Eylemine Biber Gazlı ve Toma'lı Müdahale
12:19
Eğitim-İş Sendikası Üyelerinin Eylemine Toma ve Biber Gazlı Müdahale : 40 Gözaltı Ankara'da 17 Aralık sürecini protesto eden ve Yatağan'da başlatılan 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü'ne destek veren Eğitim-İş Sendikası üyelerinin izinsiz yürüyüşüne polis, TOMA ve biber gazı ile müdahale etti.
Eğitim-İş Sendikası Üyelerinin Eylemine Toma ve Biber Gazlı Müdahale : 40 Gözaltı
10:57
Eğitim-İş'in Eylemine Biber Gazlı ve TOMA'lı Müdahale: 100 Gözaltı Ankara'da Eğitim-İş, Tandoğan'dan Kızılay'a yürümek istedi. Polis, biber gazı ve TOMA'larla müdahale etti. 100 kişi gözaltına alındı.
Eğitim-İş'in Eylemine Biber Gazlı ve TOMA'lı Müdahale: 100 Gözaltı
09:49
Eğitim-İş'ten Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü Birleşik Kamu İş Görenleri Sendikaları Konfederasyonu ve Eğitim-İş üyelerinden oluşan grubun, ’Laik Eğitim ve Emeğe Saygı’ eylemi kapsamında Yatağan’dan başlatılan yürüyüş, Eskişehir’de devam etti.
Eğitim-İş'ten Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü
21:12
Kamyonette 6 Av Tüfeği Bulundu Muğla'nın Yatağan ilçesinde jandarma ekiplerince durdurulan kamyonette 6 av tüfeği ele geçirildi.
18:47
Kamyonette 6 Adet Av Tüfeği Ele Geçirildi Muğla'nın Yatağan ilçesindeki yol kontrolü yapan jandarma ekipleri, durduğu bir kamyonette 6 adet tek kırma av tüfeği ve tüfeğe ait 9 bin 670 adet fişek ele geçirildi.
Kamyonette 6 Adet Av Tüfeği Ele Geçirildi
17:34
Eğitim-İş Genel Başkanı Bilecik'te Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, Yatağan ilçesinden başlattıkları ’Laik Eğitim ve Emeğe Saygı’ yürüyüşü kapsamında Bilecik’in Bozüyük ilçesine gelerek, Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı.
Eğitim-İş Genel Başkanı Bilecik'te
13:09
Yatağan'dan Ankara'ya Giden Eğitimciler Bursa'da Yürüdü Eğitim-İş Sendikası'nın 17 Aralık'ta Yatağan'da başlattığı 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü' adı altında Ankara’ya giden eğitimciler Bursa’da mola verdi.
22:52
Eğitim-İş'in Laik Eğitim Yürüyüşü Balıkesir'de Devam Etti Eğitim-İş Sendikası'nın 17 Aralık'ta Yatağan'da başlattığı 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü' bu akşam Balıkesir ile devam etti.
Eğitim-İş'in Laik Eğitim Yürüyüşü Balıkesir'de Devam Etti
21:13
Eğitim-İş'in Laik Eğitim Yürüyüşü Balıkesir'de Devam Etti eğitim-iş Sendikası'nın 17 Aralık'ta Yatağan'da başlattığı 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü' bu akşam Balıkesir ile devam etti.
Eğitim-İş'in Laik Eğitim Yürüyüşü Balıkesir'de Devam Etti
17:52
Eğitim-İş Genel Başkanı Demir Açıklaması "Emeğimizi sömürtmeyecek, emekçilerin ölümünü izlemeyeceğiz.
17:46
AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığında Devir Teslim Töreni Yapıldı AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığına seçilen Ali Tekin, görevi eski başkan Osman Koç'tan devraldı.
15:48
Eğitim-İş'ten 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı' Yürüyüşüne Davet Eğitim-İş Sendikası Eskişehir Şubesi, vatandaşları 17 Aralık'ta Yatağan'dan başlatılan 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı' yürüyüşüne davet etti.
Eğitim-İş'ten 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı' Yürüyüşüne Davet
13:45
Eğitimcilerden Laik Eğitim Yürüyüşü Dün Muğla’nın Yatağan ilçesinde başlatılan ‘Yatağan’dan Tandoğan’a yürüyüşünün ikinci gününde Eğitim İş Sendikası üyeleri Manisa’ya ulaştı.
16:45
İstanbul Merkezli 17 Aralık Soruşturması İstanbul merkezli 17 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı verilmesi Aydın'da protesto edildi.
15:53
Eğitim-İş'ten 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı' Yürüyüşü Eğitim-İş Sendikası Genel Merkezi tarafından düzenlenen ‘Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü’, Muğla’nın Yatağan ilçesinden başladı.
Eğitim-İş'ten 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı' Yürüyüşü
15:07
Eğitim-İş'in "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü" Eğitim İş Genel Başkanı Demir "Günde 5 işçi, iş kazaları adı altında iş cinayetlerine kurban gidiyor." dedi.
17:22
Muharrem İnce: Bu Son Çırpınışlarıdır Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bundan beteri yoktur zaten, merak etmeyin.
13:28
Muğla'da Tarihi Eser Kaçakçılığı İddiası Yatağan ilçesinde bir otomobilde tarihi niteliği olduğu belirtilen iki heykelcik ele geçirildi.
14:12
Yatağan Doğalgazla Tanıştı Muğla ilinde doğalgaz kullanımı, Yatağan ilçesinde başladı.
Yatağan Doğalgazla Tanıştı
11:07
Muğla'nın Mermer İhraç Ettiği Ülke Sayısı 37'ye Ulaştı Türkiye üretiminin yüzde 20'sinin gerçekleştirildiği Muğla'dan 37 ülkeye mermer ihraç ediliyor.
Muğla'nın Mermer İhraç Ettiği Ülke Sayısı 37'ye Ulaştı
13:48
Maden-İş Şube Başkanı Girgin: Zafer Direnişin Kendisidir Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Süleyman Girgin, Yeniköy ve Kemerköy santralleri ile kömür işletmelerinin devrinin son gününün 26 Aralık 2014 tarihi olduğunu söyledi.
11:56
Yatağan'da Zabıta'dan 'Gıda' Denetimi Muğla'nın Yatağan ilçesinde Belediye Zabıta ekipleri tarafından sürdürülen gıda denetimleri aralıksız devam ediyor.
Yatağan'da Zabıta'dan 'Gıda' Denetimi
17:21
CHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile Verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını partinin meclis üyesi, gazeteci-yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
CHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile Verdi
13:26
CHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray Yapmayacağız Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde CHP teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını, Parti Meclisi üyesi gazeteci- yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
CHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray Yapmayacağız
16:38
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Yatağan'daki özelleştirme karşıtı eylem- CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti, özelleştirme karşıtı eylemlerini bitirme kararı alan Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmeleri işçilerini ziyaret etti CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, beraberindeki partililerle Yatağan Termik Santrali önündeki direniş çadırına gelerek, sendika temsilcilerinden özelleştirme süreci hakkında bilgi aldı.
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem
15:47
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti, özelleştirme karşıtı eylemlerini bitirme kararı alan Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmeleri işçilerini ziyaret etti.
15:21
Yatağan'da Sözleşme İmzalandı Tes- İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik, ihaleyi alan firmayla işçilerin lehine sözleşme imzalayarak anlaşmaya varıldığını açıkladı.
Yatağan'da Sözleşme İmzalandı
14:21
Yatağan'da 446 Günlük Eylem Muğla'nın Yatağan İlçesi'nde özelleştirme karşıtı 446 gün boyunca eylem yapan enerji ve maden işçileri, çeşitli protestolarla ülke gündemine geldi.
13:42
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Sona Erdi Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmelerinde çalışan enerji ve maden işçilerinin 30 Kasım'da başlattığı iş yerlerinin terk etmeme eylemi sona erdi.
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Sona Erdi
13:23
Vali Çiçek: "Yatağan'da Ortak Akıl Kazandı" Yatağan Termik Santrali ve Güney Ege Linyit İşletmesi’nin özelleştirilmesinin ardından Tes-İş ve Maden-İş Sendikasına bağlı işçilerin sürdürdüğü eylem işveren ve sendika arasında anlaşma ile sonuçlanmasının ardından Vali Amir Çiçek, basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltıda son durumu değerlendirdi.
Vali Çiçek: 'Yatağan'da Ortak Akıl Kazandı'
13:20
Vali Çiçek: "Proje Merkezini Yeniden Yapılandırıyoruz" İki ay önce Muğla’ya atanan Vali Amir Çiçek, Merkez ilçe Menteşe ve Yatağan’da görev yapan basın mensupları ve yayın sahiplerinin katıldığı kahvaltıda, hizmetlerin yürütülmesinde katılımcılığı, şeffaflığı ve ortak aklı ön planda tutacaklarını açıkladı.
Vali Çiçek: 'Proje Merkezini Yeniden Yapılandırıyoruz'
13:02
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Sona Erdi Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmelerinde çalışan enerji ve maden işçilerinin 30 Kasım'da başlattığı iş yerlerinin terk etmeme eylemi sona erdi.
12:58
Bodrum'da Birleşik Haziran Hareketi Forum Düzenledi Bodrum'da forum düzenleyen Birleşik Haziran Hareketi'nin kurucularından Eriş Bilaloğlu; halk hareketi olmazsa ülkenin iç savaşa sürüklenebileceğini söyledi.
Bodrum'da Birleşik Haziran Hareketi Forum Düzenledi
12:39
Yatağan'da Sözleşme İmzalandı Tes- İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik, ihaleyi alan firmayla işçilerin lehine sözleşme imzalayarak anlaşmaya varıldığını söyledi.
Yatağan'da Sözleşme İmzalandı
12:16
Yatağan'da Eylemler Sona Erdi Bereket Enerji ile TES İş Sendikası ve Maden İş Sendikası arasında yapılan müzakerelerin olumlu sonuçlanmasının ardından sona erdi.
Yatağan'da Eylemler Sona Erdi
11:37
Birleşik Haziran Hareketi Bodrum'da Forum Düzenledi Bodrum'da forum düzenleyen Birleşik Haziran Hareketi'nin kurucularından Eriş Bilaloğlu; halk hareketi olmazsa ülkenin iç savaşa sürüklenebileceğini söyledi.
Birleşik Haziran Hareketi Bodrum'da Forum Düzenledi
00:23
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Santrali devralan şirketten yapılan açıklamada sendikalarla yapılan müzekerenin çalışanların lehine olacak şekilde uzlaşı ile sonuçlandığı ifade edildi.
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem
00:23
Yatağan Termik Santralini Devralan Bereket Enerji'den Açıklama Muğla’da Yatağan Termik Santrali ve Yatağan Kömür İşletmesi’ni devralan Bereket Enerji işletmenin özelleştirilmesine karşı eylem yapan işçilere rahatlatan bir açıklama yaptı.
23:04
Yatağan İşçilerine Destek Yürüyüşü Haber-Kamera: Zeki GÜNAL / İstanbul DHA Beyoğlu'nda, Birleşik Haziran Hareketi üyesi bir grup, Yatağan Termik Santralı ve Kömür Ocakları'nın özelleştirilmesine karşı direniş başlatan işçilere destek amacıyla Tünel'den Galatasaray Meydanı'na yürüdü.
Yatağan İşçilerine Destek Yürüyüşü
22:51
Yatağan İşçilerine Destek Yürüyüşü Beyoğlu'nda, Birleşik Haziran Hareketi üyesi bir grup, Yatağan Termik Santralı ve Kömür Ocakları'nın özelleştirilmesine karşı direniş başlatan işçilere destek amacıyla Tünel'den Galatasaray Meydanı'na yürüdü.
Yatağan İşçilerine Destek Yürüyüşü
20:10
Yatağanlı İşçilerin Eylemi Sona Erdi Muğla'da Yatağan Termik Santrali ve Yatağan Kömür İşletmesinin özelleştirilmesine karşı işçilerin iş yerlerinde 5 gündür sürdürdüğü eylem sona erdi.
Yatağanlı İşçilerin Eylemi Sona Erdi
19:06
Yatağanlı İşçilerin Eylemi Sona Erdi Muğla'da Yatağan Termik Santrali ve Yatağan Kömür İşletmesinin özelleştirilmesine karşı işçilerin iş yerlerinde 5 gündür sürdürdüğü eylem sona erdi.
18:30
Yatağanlı İşçilerin Eylemi Sona Erdi (1) Muğla'da Yatağan Termik Santrali ve Yatağan Kömür İşletmesi'nin özelleştirilmesine karşı çıkan işçiler, 5 gündür sürdükleri eylemlerini bugün akşam saatlerinde sona erdirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]