SON DAKİKA YATAS YATAK HABERLERİ

Son Dakika Yatas Yatak Haberleri

  • 03:12Muğla Yatak Odasını Deniz Dibine TaşıdılarMuğla Yatak Odasını Deniz Dibine TaşıdılarMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde uzman dalgıç Serap Metintürk ve doğa sporları rehberi Mehmet Bat, dalgıç ve sualtı rehberi Önder Diktaş ile birlikte Fethiye Körfezi'ne tekneyle yarım saat mesafedeki Dalyan Deresi dalış bölgesine gitti.
  • 12:58Evde Sağlık Hizmeti Alan 3 Hastaya Kumandalı YatakSamsun'un Bafra ilçesinde Müftülük tarafından evde sağlık hizmeti alan 3 hastaya kumandalı özel dijital yatak hediye edildi.
  • 18:03Çorum'da 15 Yatak Kapasiteli Amatem AçıldıÇorum'da 15 Yatak Kapasiteli Amatem AçıldıÇorum'da yapımı yeni tamamlanan Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM) için resmi açılış töreni düzenlendi.
  • 18:30Avustralya'da Piton Yatak Odasına GirdiMELBOURNE (AA) – Avustralya'nın Queensland eyaletinde uzun süredir bir evin çatısında yaşadığı söylenen 5,2 metrelik dev piton, yatak odasına girince yakalanarak doğaya salındı.
  • 14:55Yoğun Bakım Ünitesinde Yatak Sayısı ArtırıldıYoğun Bakım Ünitesinde Yatak Sayısı ArtırıldıŞanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aşırı hasta yoğunluğunun yaşanmasından dolayı yoğun bakım ünitesinin yatak sayısında artışa gidildi.
  • 10:12Kürt Güzeli, Yatak Sahneleri Nedeniyle Hayatının Teklifini ReddettiKürt Güzeli, Yatak Sahneleri Nedeniyle Hayatının Teklifini ReddettiInstagram'da 100 binin üzerinde takipçisi bulunan Kürt güzel Şebnem Barani, Hollywood'dan gelen teklifi yatak sahneleri nedeniyle düşünmeden reddetti.
  • 15:36Lys'ye Yatak Üzerinde GirdiLys'ye Yatak Üzerinde GirdiDoğuştan 'Weaver Sendromu' rahatsızlığı nedeniyle boyu hızla uzayan ve 2 yıl önce 2 metre 13.5 santim boyuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Rumeysa Gelgi, emekli laboratuvar teknisyeni annesi Safiye ve biyokimya uzmanı babası Haydar Gelgi'nin yardımıyla evden çıkarak sınav için Karabük Üniversitesi Yüksek Okullar binasına geldi.
  • 14:41Karabük 18 Yaş Altı Dünyanın En Uzun Boylu Kızı Lys'ye Yatak Üzerinde GirdiKarabük 18 Yaş Altı Dünyanın En Uzun Boylu Kızı Lys'ye Yatak Üzerinde Girdi18 yaş altı dünyanın en uzun boylu kızı LYS'ye yatak üzerinde girdiKARABÜK'ün Safranbolu İlçesi'nde 2 metre 13.5 santim boyuyla dünyanın 18 yaş altı en uzun boylu kızı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren 19 yaşındaki Rumeysa Gelgi özel bir sınıfta yatak üzerinde Lisans Yerleştirme Sınavı'na(LYS) girdi.