SON DAKİKA YAYLADAĞI HABERLERİ

Son Dakika Yayladağı Haberleri

17:13
Yayladağı'nda Türk Kızılayı'na Kan Bağışı Türk Kızılayı İskenderun Şubesi ekipleri, Yayladağı ilçesinde kurulan tırda kan bağışı kabul etti.
14:25
Suriye'ye Yardımlar Sürüyor Alman bir iş adamı tarafından, Lazkiye kırsalına 3 tır yardım malzemesi gönderildi.
12:11
'Suriyelilerin Göç Etme Zorunluluğu Artıyor" İç savaş nedeniyle Suriye'yi terk ederek Türkiye'nin sınır ilçelerinde kendi imkanlarıyla hayata tutunmaya çalışan, Suriyeliler için hayat her geçen gün daha da zorlaşıyor Suriye Türkleri Derneği Genel Sekreteri Vezir: "Geçim kaygısı taşıyan Suriyelilerin, ilk sığındıkları sınır ilçelerini terk ederek,
11:08
Hatay'da Kaçakçılık Yayladağı ilçesinde, yol uygulamasında ve bazı evlerde yapılan aramada, 3 bin 840 paket sigara, 189 kök Hint keneviri, 106 paket çay ile çok sayıda giyim eşyası ele geçirildi.
Hatay'da Kaçakçılık
15:33
Suriye'deki İç Savaş Rejim güçleri, Lazkiye kırsalına hava destekli saldırıda bulundu.
Suriye'deki İç Savaş
18:13
Yayladağı Üzerine Benzin Döken Kadın Kendini Yaktı Üzerine benzin döken kadın kendini yaktı HATAY'ın Yayladağı İlçesi'ndeki boş bir ahırda kimliği belirlenemeyen bir kadın, üzerine benzin dökerek kendini yaktı.
Yayladağı Üzerine Benzin Döken Kadın Kendini Yaktı
17:48
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi Hatay'da elektrik kesintileri protesto edildi- Yayladağı ilçesinde toplanan vatandaşlar, ilçede yaşanan elektrik kesintilerini protesto etti Yayladağı ilçesinde vatandaşlar, elektrik kesintilerini yaptıkları basın açıklamasıyla protesto etti.
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi
15:37
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi Hatay'ın Yayladağı ilçesinde toplanan vatandaşlar, ilçede yaşanan elektrik kesintilerini protesto etti.
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi
16:07
Yayladağı'nda Başarılı Öğrencilere Ödül Yayladağı ilçesinde Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) başarı gösteren öğrencilere ödül verildi.
13:33
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı İl Koordinasyon Kurulu yılın ilk toplantısını Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlığında gerçekleştirildi.
13:31
Yayladağı'nda "Gençlik Ödülleri" Töreni Yayladağı Sosyal Gençlik Platformu'nun bu yıl 5'incisini düzenlediği "2014 yılı Gençlik Ödülleri" programla sahiplerini buldu.
13:26
Yayladağı'nda Kaçakçılık Yayladağı ilçesinde, yol uygulamasında 5 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
11:50
Suriye'deki İç Savaş Rejim birlikleri, Bayırbucak Türkmen Bölgesi'ne ağır silahlarla saldırdı.
Suriye'deki İç Savaş
12:54
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaret Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ercan Topaca’yı ziyaret etti.
11:24
Hatay'da Soğuk Hava ve Don Ürünleri Vurdu Hatay'ın Yayladağı ilçesinde soğuk hava ve don nedeniyle ekili birçok ürün zarar gördü.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:53
Suriye'deki İç Savaş Lazkiye kırsalında, muhaliflerle Esed rejimi arasında çatışma yaşandı.
Suriye'deki İç Savaş
13:55
Çocukların Kar Sevinci Yurtta kış- Yayladağı ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Yayladağı-Antakya karayolunda ulaşım tek şeritten sağlanıyor- Belediye Başkanı Kalkan: "44 mahallemize dünden bu yana ulaşım sağlanamıyor.
Çocukların Kar Sevinci
12:32
Yurtta Kış Yayladağı ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Yayladağı Antakya karayolunda ulaşım tek şeritten sağlanıyor Belediye Başkanı Kalkan: "44 mahallemize dünden bu yana ulaşım sağlanamıyor.
20:06
Hatay'da Kar Yağışı Etkili Oluyor Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'ya 3 yıl aradan sona ilk kez kar yağdı.
Hatay'da Kar Yağışı Etkili Oluyor
17:57
Hatay'da Kar Yağışı Hatay'da öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı vatandaşları sevindirdi.
17:50
Hatay'a 3 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı Hatay’da 3 yıl aradan sonra etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde ve ilçelerde ulaşım aksadı.
Hatay'a 3 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı
17:39
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay'a 8 yıl aradan sonra kar yağdı, yollar kapandı HATAY kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
17:13
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
16:20
Yağışlar Çiftçinin Yüzünü Güldürdü Yayladağı ilçesinde yağışlar çiftçinin yüzünü güldürdü.
16:12
Yurtta Kış Hatay'ın Yayladağı ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Antakya Yayladağı karayolu ve mahalle yolları ulaşıma kapandı Yayladağı Belediye Başkanı Kalkan: "Tüm mahallelerimize giden yollar kapalı. Buzlanma nedeniyle karayolunda çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana geldi"
15:45
Türk Kızılayı'ndan Suriye'ye İnsani Yardım Türk Kızılayı tarafından Lazkiye kırsalına, süt, battaniye, ekmek, çocuk maması, temizlik malzemesi, şeker ve okul sırası gönderildi.
12:39
Türk Kızılayından Suriye'ye 840 Milyon Liralık Yardım Türk Kızılayı, iç savaşın başladığı 2012 yılından bu yana Suriye'deki ihtiyaç sahiplerine 12 bin 350 tır ve kamyonla 840 milyon lira tutarında yardımda bulundu.
11:45
Defne'nin Bir Mevsimi" Cannes Yarışında Yönetmenliğini Mehmet Öztürk'ün yaptığı film, "Cannes Film Festivali Pazarı" için yarışacak.
11:04
Yurtta Kış Hatay'ın Yayladağı ilçesinde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bazı mahalle yolları trafiğe kapandı.
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
00:44
Hatay'da Şiddetli Yağış Hatay'ın etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Yayladağı Antakya karayolu Yalaz Kavşağı mevkisinde heyelan meydana geldi.
11:39
Suriye'deki İç Savaş Rejim birlikleri, Bayırbucak Türkmen Bölgesi'ne saldırdı.
15:05
Suriye'ye Yardımlar Sürüyor Adana Dosteller Derneği Bayırbucak Türkmen Bölgesi'ne 2 bin 900 koli yardım malzemesi gönderdi.
11:40
Suriye'deki İç Savaş Rejim güçlerinin Bayırbucak Türkmen Bölgesi'ne düzenlediği saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti.
16:33
Turfanda Mahallesi'nde Kanalizasyon Çalışması Tamamlandı Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Yayladağı ilçemize bağlı Turfanda Mahallesi'ne kanalizasyon şebekesi döşendiğini duyurdu.
Turfanda Mahallesi'nde Kanalizasyon Çalışması Tamamlandı
12:57
Yayladağı Şoförler Odası Başkanı Bahadır Açıklaması "Yayladağı Antakya Karayolu'ndaki trafik çizgilerinin acilen yenilenmesi gerekiyor"
11:13
Hatay'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi Yayladağı ilçesinde 7 bin 730 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Hatay'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi
13:17
Suriye'deki İç Savaş Lazkiye'nin Bayırbucak Türkmen Bölgesi'nde saldırı düzenlendi.
Suriye'deki İç Savaş
11:43
Yayladağı İlçe Emniyet Amiri Kılınç, Görevine Başladı Yayladağı İlçe Emniyet Amiri Altay'ın Hatay Polis Okuluna tayinin çıkmasının ardından ilçeye atanan Hasan Kılınç, görevine başladı.
09:39
Suriye'de Bayırbucak Türkmen Bölgesine Saldırı Suriye'de Esed rejimine bağlı birlikler, Lazkiye'nin Bayırbucak Türkmen Bölgesine saldırdı.
14:39
Hatay'da Zincirleme Trafik Kazası Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan'ın makam aracı ve 3 otomobille pikabın karıştığı kazada yaralanan olmadı Çarpmanın etkisiyle yanan pikap, kullanılamaz hale geldi.
Hatay'da Zincirleme Trafik Kazası
14:14
Zincirleme Trafik Kazası Hatay'da zincirleme trafik kazası- Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan'ın makam aracı ve 3 otomobille pikabın karıştığı kazada yaralanan olmadı- Çarpmanın etkisiyle yanan pikap, kullanılamaz hale geldi Aralarında Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan'ın makam aracının da bulunduğu 3 otomibille pikabın karıştığı kazada yaralanan olmadı.
Zincirleme Trafik Kazası
11:44
Türkmen Köyleri Güvenli Saha İlan Edilmeli" Suriye Türkmenleri Meclisi Başkanı Abdurrahman Mustafa: "Suriye'de sürecin nereye varacağı bilinmediğinden veya ülke bölünmeye gidebileceğinden, Türkiye'nin desteğiyle Türkiye sınır boylarında yerleşik Türkmen köyleri, güvenli saha ilan edilmeli" "Yeni Suriye'de Türkmenler kurucu unsur olarak anayasal.
10:37
Suriyelilere Yardımlar Sürüyor Yayladağı ilçesinde ve sınır ötesindeki Suriyelilere, 2 tır dolusu hazır çorba, makarna ve kumanya yardımı yapıldı.
Suriyelilere Yardımlar Sürüyor
10:17
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerine dikkat çektiler.
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
16:09
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerini söyledi.
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
14:54
İzmir Şehidine Veda Etti Hatay'da nöbet değişimi sırasında 'doldur- boşalt'ta askerin silahından çıkan kurşunla şehit düşen Piyade Er Taner Kaya, İzmir'de gözyaşları arasında toprağa verildi.
İzmir Şehidine Veda Etti
14:46
Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı Hatay'ın Yayladağı İlçesi'ndeki Kızılçat Hudut Karakolu'nda, nöbet değişimi sırasında 'doldur- boşalt' yapan bir askerin silahından çıkan kurşunun boynuna isabet etmesiyle ağır yaralanan ve müdahalelere rağmen şehit olan 20 yaşındaki Piyade Er Taner Kaya, İzmir'de düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:37:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAYLADAĞI HABERLERİ
[Hata Bildir]