SON DAKİKA YEMEN HABERLERİ

Son Dakika Yemen Haberleri

11:41
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile düzenlenen 5 dönemlik 'Kış Kampı'nın ilk dönemi sona erdi.
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi
23:51
Yüzlerce Kişi "Husi İlerleyişini" Protesto Etti - El Yemen'in El-Beyda vilayetinde, Ensarullah Hareketi (Husiler) mensuplarına ait bir eve havan topu atılması sonucu 7 militanın öldüğü bildirildi.
Yüzlerce Kişi 'Husi İlerleyişini' Protesto Etti - El
22:48
Yemen'deki Olaylar Beyda vilayetinde düzenlenen havan topu saldırısında 7 Husi militanı hayatını kaybetti Hudeyde kentinde yüzlerce kişi, "Husi ilerleyişini" protesto etti.
Yemen'deki Olaylar
20:09
Yemen'de Husi Karşıtı Gösteriler Yemen'in başkenti Sana'da, Ensarullah Hareketi karşıtı gösteriye Husilerin müdahale etmesi sonucu 10 kişinin yaralandığı bildirildi.
Yemen'de Husi Karşıtı Gösteriler
19:52
Yemen'deki Olaylar Sana'da Husi karşıtı gösteri düzenlemek isteyen gruba yapılan müdahalede 10 kişi yaralandı Husiler de düzenledikleri yürüyüşte "yabancı güçlerin müdahalesini'' reddetti.
15:56
İrak Hareketi Kurucu Liderlerinden El-Amid Ali Es-Sadi Yemen'in güneyinde bağımsızlık talebiyle mücadele yürüten ayrılıkçı Hirak Hareketi kurucu liderlerinden el-Amid Ali es-Sadi, "Bundan sonra Kuzey Yemen'le ancak iki komşu ülke olabiliriz" dedi.
İrak Hareketi Kurucu Liderlerinden El-Amid Ali Es-Sadi
14:57
Yemen'deki Olaylar Abyan'da silahlı kabile mensupları ile askerler arasında çıkan çatışmalarda 1 asker öldü, 4 kişi yaralandı.
10:28
Dünya Yeşilay Federasyonu Kuruluyor Yeşilay uluslararası alandaki faaliyetlerini bir üst aşamaya taşıyarak, küresel bir STK olmak için adım attı.
09:52
Husilerin Bir Grup Yemenli'yi Darp Ettiği İddiası Yemen'in başkenti Sana'da Ensarullah Hareketi (Husiler) tarafından alıkonulan bir grup Yemenli, hak ihlallerine maruz kaldıklarını belirtti.
Husilerin Bir Grup Yemenli'yi Darp Ettiği İddiası
03:15
Cemil Çiçek Holocaust Anma Töreninde Konuştu TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yahudi Cemaati Başkanı İshak İbrahimzadeh ve çok sayıda davetli Halocaust anma törenine katıldı.
Cemil Çiçek Holocaust Anma Töreninde Konuştu
01:37
Osmaniye'de "Kış Kampı" Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki, Osmaniye'de sona erdi.
Osmaniye'de 'Kış Kampı' Sona Erdi
01:01
Çiçek: "Terör Eylemi Gerçekleştirenlerin, Herhangi Bir Dinle Alakası Olamaz" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Terör Eylemi Gerçekleştirenlerin, Herhangi Bir Dinle Alakası Olamaz'
00:33
Holocaust Anma Töreni Bilkent Konser Salonu'nda Düzenlendi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, "Siyasetçilerin, aydınların, bilim adamlarının, din adamlarının, basın mensuplarının ve basın patronlarının söylemlerinde çok dikkatli davranmaları, herhangi bir dinin ve ırkın mensuplarını töhmet altında bırakacak açıklamalardan kaçınmaları gerekir" dedi.
Holocaust Anma Töreni Bilkent Konser Salonu'nda Düzenlendi
00:12
Yemen'deki Olaylar BM Yemen Özel Temsilcisi Bin Ömer'in ülkede yaşanan krize çözüm bulmak için siyasi taraflarla yaptığı görüşmelerde mutabakata varılamadı Görüşmelere yarın devam edilecek.
Yemen'deki Olaylar
00:02
Çiçek: "Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır'
23:56
Uluslararası Holokost Anma Günü TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Uluslararası Holokost Anma Günü
23:39
Yemen'de Ayrılıkçılar Hormaksar Bölgesinde Toplanıyor Yemen'de askeri ve siyasi karışıklık devam ediyor.
Yemen'de Ayrılıkçılar Hormaksar Bölgesinde Toplanıyor
23:35
Osmaniye'de "Kış Kampı" Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki, Osmaniye’de sona erdi.
23:03
Yemen'deki Olaylar Pentagon Sözcüsü Kirby, ABD askeri birimlerinin Yemen’deki Husilerle herhangi bir istihbarat paylaşımında bulunmadığını bildirdi.
22:13
Yemen'deki Olaylar Sana’da Husiler tarafından alıkonulan bir grup, darp ve tehdit edildiklerini ileri sürdü.
21:09
Yemen'deki Olaylar Ensarullah Hareketi lideri Husi: "Hareketin, ülkeyi kantonlara bölme ve anayasanın geçerliliğini sürdürmeyi hedefleyen komploları bozmak için attığı son adımlar gerekliydi" "Cumhurbaşkanı Hadi ve hükümetin istifası, başarısızlığı örtme ve mevcut anayasayı empoze etmeye yönelik bir manevradır.
20:00
Yemen'de Başkanlık Konseyi Kurulması Görüşüldü Yemen'de siyasi taraflar, krize çözüm bulmak amacıyla yapılan ulusal diyalog toplantısında "Başkanlık Konseyi" oluşturulmasını görüştü.
19:27
Yemen'deki Olaylar Cumhurbaşkanı Hadi'nin Ofis Müdürü Mübarek, serbest bırakıldı.
18:16
Yemen'de Basın Mensuplarına Yönelik Saldırılar İnsan Hak ve Hürriyetleri Kurumu: "Son iki gün içinde basın mensuplarına yönelik 25 saldırı gerçekleşti"
17:06
Obama'nın Suudi Arabistan Ziyareti ABD Başkanı Obama Suudi Arabistan'a geldi.
13:44
Barış ve İtidal Daimi Temas Grubu" Ankara Buluşması Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (2) "Gençlere seslenmek isteriz ki bizler size Peygamber'in bize miras bıraktığı örnek bir hayatı bırakamadık.
13:25
AK Parti Grup Toplantısı (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kürtçe selamlama anlayışım dolayısıyla MHP rahatsız olmuş. Ayrıca başka bir rahatsızlık daha var, HDP o bölücü anlayışın artık zemin kaybettiği görmekten rahatsız. MHP de Kürtçe üzerinden sanki Türkçe’ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak bazı yerleri tahrik ediyor.
AK Parti Grup Toplantısı (1)
12:24
EMITT Fuar Yöneticileri Batman Ekibine Ödül Verdi EMITT fuar merkezi yöneticileri, fuara katılan iller arasında Batman'ı "oteller dalında en iyi ekip" çalışmasıyla ödüle layık gördü.
EMITT Fuar Yöneticileri Batman Ekibine Ödül Verdi
12:19
Aden'de Kontrol Halk Komiteleri'nde Yemen'in güneyindeki Aden kentinin merkezinde kontrol Halk Komiteleri'nde.
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
00:29
Yemen'deki Olaylar BM Yemen Özel Temsilcisi Ömer: "Ortaklık ve Barış Anlaşması'nı imzalayan tüm siyasi taraflarla günlük toplantılar aracılığıyla iletişimi güçlü bir şekilde sağlamaya devam ediyoruz"
Yemen'deki Olaylar
23:56
Yemen'deki Olaylar ABD Dışişleri Bakanlığı, Sana'daki ABD Büyükelçiliğinin açık kalmaya devam ettiğini, halka yönelik rutin konsolosluk hizmetlerinin durdurulduğunu bildirdi.
Yemen'deki Olaylar
23:20
Ortadoğu ve Filistin Sorunu Ürdün Kralı Abdullah, Filistin sorununun adil ve kapsamlı çözümünün, Ortadoğu'daki çatışmaların sona ermesi için anahtar olacağını söyledi.
Ortadoğu ve Filistin Sorunu
20:41
Osmaniye'de Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
Osmaniye'de Kış Kampı
20:12
Osmaniye'de "Kış Kampı" Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
20:02
ABD, Yemen'deki Büyükelçiliğini Kapattı ABD'nin Sana Büyükelçiliğinin, güvenlik endişeleri nedeniyle ikinci bir uyarıya kadar kapatıldığı ve vatandaşlarına ülkeyi terkedin çağrısı yaptığı belirtildi.
ABD, Yemen'deki Büyükelçiliğini Kapattı
16:28
Yemen'de Şiddet Olayları Ülkenin çeşitli kentlerinde meydana gelen şiddet olaylarında 5 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Yemen'de Şiddet Olayları
13:13
Yemen'de Husi Karşıtı Gösteriler Yemen'in başkenti Sana'da sabah saatlerinde toplanmaya başlayan Husi karşıtı protestocular Sana Üniversitesi önünde gösteri düzenledi.
Yemen'de Husi Karşıtı Gösteriler
12:01
Başbakan Davutoğlu, Barış ve İtidal Temas Grubu Üyelerini Kabul Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez başkanlığındaki Barış ve İtidal Temas Grubu üyelerini kabul etti.
Başbakan Davutoğlu, Barış ve İtidal Temas Grubu Üyelerini Kabul Etti
10:47
Yemen'de Husi Karşıtı Gösterilere Müdahale Yemen'in başkenti Sana'da Ensarullah Hareketi militanları, protestocuların Sana Üniversitesi önünde toplanmasını engelledi.
Yemen'de Husi Karşıtı Gösterilere Müdahale
10:18
Yemen'deki Olaylar ABD Başkanı Obama, Yemen'deki terörle mücadele stratejisini savundu.
Yemen'deki Olaylar
00:18
Yemen'deki Olaylar Beyda kentinde Husilere ait araca kurulan pusuda 9 militan öldü.
Yemen'deki Olaylar
20:44
Yemen'deki Olaylar Husilerce evi kuşatma altına alınan Yerel Yönetim Bakanı Feth, insan hakları kuruluşlarına müdahale çağrısında bulundu.
18:43
Yemen'deki Olaylar Sosyalist Parti, gösterilere müdahale edilmesini kınadı ve Husilerle yapılacak görüşmeyi askıya aldığını açıkladı.
18:11
Netanyahu: İsrail'i Savunmak İçin Davet Edildiğim Her Yere Giderim İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Beyaz Saray’ın tepkisini çeken ABD ziyaretini savundu.
15:42
Netanyahu'dan Protokol Krizine Cevap: İsrail İçin Her Yere Giderim Netanyahu, Beyaz Saray'dan habersiz aldığı davet üzerine yapacağı Washington ziyaretiyle ilgili, "İsrail'in geleceğini garantilemek için her yere gideceğim." dedi.
Netanyahu'dan Protokol Krizine Cevap: İsrail İçin Her Yere Giderim
13:48
Yemen'de Cumhurbaşkanının İstifasını Ele Alacak Olan Meclis Oturumu Ertelendi Yemen'de Cumhurbaşkanı Abid Rabbo Mansur Hadi'nin istifasının değerlendirileceği meclis oturumunu ertelendiği bildirildi.
13:13
ABD Kongresi'nin Netanyahu'ya Daveti İsrail Başbakanı Netanyahu: "İsrail'in geleceğini teminat altına almak için davet edildiğim her yere gideceğim"
12:18
Yemen'de Husilerin Göstericilere Saldırması Sana'da düzenlenen gösterilere saldıran Husiler 4'ü kadın 12 kişiyi kaçırdı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:53. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEMEN HABERLERİ
[Hata Bildir]