SON DAKİKA YENİKÖY HABERLERİ

Son Dakika Yeniköy Haberleri

12:37
Tunceli'de Elektrik Kesintisi Tunceli merkez ve Pertek ilçesinde elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.
09:29
Toroslar Edaş 2 Şubat Pazartesi Günü Çeşitli Bölgelere Elektrik Veremeyecek Toroslar EDAŞ, 2 Şubat Pazartesi günü ’Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis’in çeşitli bölgelerine enerji verilemeyeceğini bildirdi.
09:12
Ali Ağaoğlu, Araplarla 17 Aralık Sürecinde Ortak Olmuş Ağaoğlu, Suudi Arabistanlı Abduljawad Holding'in Gezi sürecinde Maslak 1453 projesinden 200 milyon dolara 2 kule aldığını, 17 Aralık'ta da ortak olduğunu açıkladı.
Ali Ağaoğlu, Araplarla 17 Aralık Sürecinde Ortak Olmuş
17:16
Ali Ağaoğlu: (17 Aralık Süreci) Kendimi Olayların İçinde Buldum Ağaoğlu şirketler Grubu'nun en büyük projesi olan Maslak 1453'te 2 kulenin sahibi olan Abduljawad Holding, 24 ülkede 89 merkezde yer alan ve dünyanın en önemli uluslararası residence markası The Ascott Limited ile anlaştı.
Ali Ağaoğlu: (17 Aralık Süreci) Kendimi Olayların İçinde Buldum
16:22
"Maslak 1453'te Cadde'ye Yoğun Talep Var" Yerli ve yabancı, dünyanın seçkin markalarına ev sahipliği yapacak olan Ağaoğlu Maslak 1453'te ilk imzalar atıldı.
15:44
Trakyalı Çipras'a Köylülerinden Destek Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Yeniköy köyü halkı, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras’ın atalarının kendi topraklarından olduğunu iddia etti.
Trakyalı Çipras'a Köylülerinden Destek
16:00
Bursa'da 2 Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Bursa'da 2 Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı
12:08
Bursa'da Kaza: 6 Yaralı Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.
Bursa'da Kaza: 6 Yaralı
11:15
Okullar Tatile, Efeler Okullara Girdi Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 15 günlük yarıyıl tatilini fırsat bilerek okullarda tadilat, onarım ve boyama çalışmalarına başladı.
Okullar Tatile, Efeler Okullara Girdi
15:04
Bilecik'in Köylerinde Bayanlara Yönelik Tarımsal Eğitimler Devam Ediyor Bilecik’in Kızıldamlar, Yeniköy ve Deresakarı köylerinde kadın çiftçilere yönelik olarak verilen tarımsal eğitimler devam ediyor.
Bilecik'in Köylerinde Bayanlara Yönelik Tarımsal Eğitimler Devam Ediyor
15:45
Acıpayam Güneş Tarlası Haline Gelecek Acıpayam’a bağlı Yeniköy mahallesinde 6 megawatt gücünde elektrik üretim kapasitesine sahip güneş enerji santrali kurulum çalışmaları başladı.
Acıpayam Güneş Tarlası Haline Gelecek
10:56
Grup Yolu Heyelan Nedeniyle Çöktü Trabzon'un Ortahisar ilçesine bağlı Yeniköy, Uğurlu, Karakaya ve Akkaya mahallelerini merkeze bağlayan yol, heyelan nedeniyle çöktü.
Grup Yolu Heyelan Nedeniyle Çöktü
12:06
İşte Konutta Aralık Ayının Liderleri! Aralık ayında satılık konutların metrekare fiyatının 3.191 TL ortalamasında olduğu İstanbul'da en çok fiyat artışı yaşanan ilçe Arnavutköy oldu.
11:37
Boğaz Manzaralı Evlerin Metrekaresinde Rekor Artış İstanbul'da Boğaz manzaralı bir konutun metrekaresi 12 bin doları gördü.
Boğaz Manzaralı Evlerin Metrekaresinde Rekor Artış
14:39
Ödemiş Belediyesi Yol Açma Çalışmalarına Devam Ediyor Ödemiş Belediyesi ekipleri, kar yağışının durmasına rağmen yollarda tuzlama çalışmalarına devam ediyor.
12:59
Kaş'ta Arabalar Kayaların Altında Kaldı Antalya'nın Kaş ilçesinde iki gündür aralıksız devam eden yağmur ve fırtına sebebi ile yollar sel sularının getirdiği toprak ve kayalardan kapandı.
15:00
Veliler, Kaloriferi Çalışmayan Okula Öğrencileri Göndermiyor Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesine bağlı Yeniköy'de veliler, kaloriferlerin çalışmaması ve suların akmaması nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor.
Veliler, Kaloriferi Çalışmayan Okula Öğrencileri Göndermiyor
13:35
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı
12:47
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı
07:23
Ulaştırma Bakanlığından 1 Km'lik Yol Çalışması Batman çayı üzerindeki köprüyle bağlantısı kurulamayan Batman-Diyarbakır çevre yolunun sorunlu bölümü çözümlendi.
Ulaştırma Bakanlığından 1 Km'lik Yol Çalışması
08:11
Ege Denizi'nde Deprem İzmir'in Menderes ilçesi açıklarında 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Ege Denizi'nde Deprem
07:59
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem izmir'de merkez üssü Menderes ilçesi olan Richter ölçeğine göre,4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
07:33
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem İzmir'de Menderes İlçesinde Richter ölçeğine göre 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem
07:04
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem İzmir'in Menderes ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem
06:54
Ege Denizi 4,3'lük Depremle Sarsıldı İzmir'in Menderes ilçesinde, 4,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
20:58
Yurtta Kış SEDAŞ: "Şu an itibarıyla Karaçam Geyve'de 4, Geyve Taraklı'da 15, Akyazı Taşyatak Yeniköy'de 2 ve Pamukova’da 9 köy yolunun kapalı olması nedeniyle 49 köyde enerji bulunmamaktadır.
19:52
Kahramanmaraş'ta Etkili Kar Yağışı Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde etkili kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle ve mezra yollarının bir kısmı ulaşıma açıldı.
18:40
Kahramanmaraş Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor Kahramanmaraş'ta kar, yaşamı olumsuz etkiliyor KAHRAMANMARAŞ ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı, günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Kahramanmaraş Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor
16:38
Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor Kahramanmaraş ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı, günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Kahramanmaraş'ta Kar, Yaşamı Olumsuz Etkiliyor
21:27
Salihli Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı Manisa'nın Salihli İlçesi'nde, yüksek bölgelerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücülere Salihli Belediyesi tarafından kumanya dağıtıldı.
Salihli Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı
20:31
Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı manisa'nın Salihli İlçesi'nde, yüksek bölgelerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücülere Salihli Belediyesi tarafından kumanya dağıtıldı.
Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı
17:01
Orhangazi'ye Baraj Bursa’nın Orhangazi ilçesine DSİ tarafından yapılması planlanan barajla alakalı çalışmalar hızlandı.
Orhangazi'ye Baraj
12:52
3 Terörist Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, 3 teröristin yakalandığını bir teröristin ise teslim olduğunu açıkladı.
17:14
Antalya'da Kaza: 1 Yaralı Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Antalya'da Kaza: 1 Yaralı
15:05
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı Geçen yıl özelleştirmeden elde edilen gelir 6 milyar doları geçerek 6,3 milyar dolara ulaştı.
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı
21:02
Ordu'da 6 Mahallede Heyelan Ordu'nun Gülyalı ilçesinde sağanak yağış nedeniyle 6 mahallede heyelan meydana gelirken risk altındaki 7 evden biri boşaltıldı.
Ordu'da 6 Mahallede Heyelan
18:22
Ordu'da 6 Mahallede Heyelan Ordu'nun Gülyalı ilçesinde sağanak yağış nedeniyle 6 mahallede heyelan meydana gelirken risk altındaki 7 evden biri boşaltıldı.
14:33
Turgutlu Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taşan Gediz Nehri, binlerce dönüm araziyi sular altında bırakıp, bir çiftlikteki 22 bin tavuğun da telef olmasıyla kalmayıp, nehir üzerindeki dört köprüden üçünün kullanılamamasına neden oldu.
Turgutlu Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu
13:55
Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taşan Gediz Nehri, binlerce dönüm araziyi sular altında bıraktı.
Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu
21:31
Sümerpark'ta Çocuklar 2015'e Merhaba Dedi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sümerpark Ortak Yaşam Alanı'nda çocuklar 2015'i doyasıya eğlenerek kutladı.
Sümerpark'ta Çocuklar 2015'e Merhaba Dedi
16:38
Öğrenen Kadın Mutlu Yarın" Farkındalık Projesi 10 Mahallede Uygulandı Malatya’nın Yazıhan İlçesi’nde, “Öğrenen Kadın Mutlu Yarın” farkındalık projesinin 10 mahallede uygulandığı bildirildi.
13:34
3 Günlük Elektrik Kesintisine Dikkat! TEİAŞ tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 3 günlük kısmı elektrik kesintisi yaşanacak.
3 Günlük Elektrik Kesintisine Dikkat!
20:08
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye bağlı 154/34,5 Kilovolt Trafo İndirici Merkezde hava koşullarından dolayı enerji iletim hattında yaşanan kopma, Sakarya’da bir ilçe ile 129 mahalle enerjisiz kaldı.
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı
19:13
Sakarya'da Kar Nedeniyle Bir İlçe ve 129 Mahalle Elektriksiz Kaldı Sakarya'da yoğun kar yağışının enerji nakil hatlarına zarar vermesi sonucu bir ilçe, bir belde ve 129 mahallle elektriksiz kaldı.
16:59
Yurtta Kış Simav ilçesinde, çatısında biriken kar kütlesi nedeniyle ağılın çökmesi sonucu 44 keçi telef oldu Olayda 20 keçi yaralandı.
15:02
Kocaeli Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 90'lı yıllardaki efsaneleşmiş kadrosunun unutulmaz futbolcularından olan ve beş gün önce işyerinde geçirdiği kaza konucu ağır yaralandıktan sonra sağ ayağı diz altından kesilen yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Kocaeli Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı
14:10
Sağ Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın, Hayati Tehlikeyi Atlattı İşyerinde geçirdiği kazadan sonra sağ bacağı diz üzerinden kesilen Kocaelispor'un unutulmaz futbolcularından Yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Sağ Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın, Hayati Tehlikeyi Atlattı
14:05
Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 90'lı yıllardaki efsaneleşmiş kadrosunun unutulmaz futbolcularından olan ve beş gün önce işyerinde geçirdiği kaza sonucu ağır yaralandıktan sonra sağ ayağı diz altından kesilen yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı
16:09
"Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız "Türkiye'nin bu yılki doğalgaz tüketimi 48 milyar metreküpe çıktı." dedi.
'Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu'
13:53
Bakan Yıldız'dan 2014 Yılı Değerlendirmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “14 Ağustos 2014 tarihinde en yüksek elektrik tüketimini yaşadık.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]