06:4800
SON DAKİKA YENİKÖY HABERLERİ

Son Dakika Yeniköy Haberleri

   

  Yatağan'da Siyah Duman Vatandaşları Endişelendirdi

  Yatağan'da Siyah Duman Vatandaşları Endişelendirdi

  Yatağan ilçesinde gökyüzünün siyah dumanla kaplı olduğunu gören vatandaşlar, kaymakamlık ve jandarmaya bilgi verdi YEAŞ Genel Müdürü Gül: "Yaşanan sorun birkaç gün önce devreden çıkan birinci ünitenin yeniden devriye alınmasından kaynaklandı" (Bugün 02:28)

   

  Ford Otomotiv, 3 Fabrikasında Üretime Ara Verdi

  Ford Otomotiv Sanayi AŞ, Kocaeli, Yeniköy ve İnönü Fabrikalarında yıllık izin dolayısıyla 27 Temmuz 18 Ağustos tarihleri arasında üretime ara verdiğini, bu dönem zarfında periyodik bakım çalışmasının gerçekleştirileceğini bildirdi. (Dün 17:37)

   

  Yeniköylüler 'Birlik ve Dayanışma İçin' Bir Araya Geldiler

  Yeniköylüler "Birlik ve Dayanışma İçin" Bir Araya Geldiler

  Eskişehirli iş adamı Ömer Alhan’ın organizasyonunu ve ev sahipliğini gerçekleştirdiği ''Yeniköylülerin Birlik ve Dayanışma Toplantısı'' Eskişehir'de bir düğün salonun da gerçekleştirildi. (Dün 12:55)

   

  Cide'de Boğulan Liseli Genç Toprağa Verildi

  Cide'de Boğulan Liseli Genç Toprağa Verildi

  Kastamonu'nun Cide ilçesinde arkadaşlarıyla serinlemek için girdiği denizde boğularak yaşamını yitiren lise öğrencisi Halil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Arkadaşlarının Gözü Önünde Boğuldu

  Arkadaşlarının Gözü Önünde Boğuldu

  Kastamonu'nun Cide İlçesi'nde 16 yaşındaki Halil Yılmaz, serinlemek için girdiği denizde boğularak öldü. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu'ndan Rakiplerine Bayram Telefonu

  İhsanoğlu'ndan Rakiplerine Bayram Telefonu

  Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, bayram ziyaretleri kapsamında eşi Füsun İhsanoğlu ile birlikte Eyüp Çocuk Yuvası Müdürlüğü'nü ziyaret etti. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 06:48:21. #1.11#