SON DAKİKA YENİŞAKRAN HABERLERİ

Son Dakika Yenişakran Haberleri

10:58
Aliağa'nın Nüfusu 83 Bin 366 Kişi Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Türkiye'nin 2014 yılı nüfusunu 77 milyon 695 bin 904 olarak açıkladı.
10:34
Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan "2019" Fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2015-2019 Stratejik Planı’nda 6,7 milyar liralık yeni yatırım programı da yer alıyor.
Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan '2019' Fotoğrafı
16:18
Tabelaları Asıldı Ama Okulun Hala Elektriği Yok İzmir'in Aliağa İlçesi Yenişakran Mahallesi'nde, bu yıl eğitime başlayan 12 derslikli, toplam 400 ilk ve ortaokul öğrencisinin eğitim gördüğü okulun tabelaları bugün takılırken elektriği ise halen yok. Büyük bölümü cezaevi lojmanlarından gelen öğrencilerin öğrenim gördüğü, 20 öğretmenin görev yaptığı okulun isminin ise 'Yunus Emre' olmasına karar verilip tabelaları bugün asıldı.
Tabelaları Asıldı Ama Okulun Hala Elektriği Yok
17:36
Bu Okulun Ne Adı Var, Ne de Elektriği Var İzmir'in Aliağa İlçesi Yenişakran Mahallesi'nde, bu yıl eğitime başlayan 12 derslikli, toplam 400 ilk ve ortaokul öğrencisi bulunan okulun ne adı var, ne de elektriği. Büyük bölümü cezaevi lojmanlarından gelen öğrencilerin eğitim gördüğü, 20 öğretmenin görev yaptığı okulun bu durumu, veli ve öğrencileri şaşkına çevirirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, "Seçim sonrası okulu yaptıran özel idare kapatılınca, projelerine imza atacak mühendis bulamadığımız için oturma ruhsatı alamadık.
Bu Okulun Ne Adı Var, Ne de Elektriği Var
21:40
Yenişakran'da 'Doğaya Evet, Marinaya Hayır' Eylemi İzmir'in Aliağa İlçesi, Yenişakran Mahallesi, Bozburun Mevkisi'nde yapımı planlanan yat limanı projesi mahalle sakini bir grup tarafından protesto edildi.
Yenişakran'da 'Doğaya Evet, Marinaya Hayır' Eylemi
16:03
Aliağa'daki "Yenişakran Yat Limanı Projesi" Yenişakran mahallesi Bozburun mevkisinde yapımı planlanan yat limanı porojesine karşı çıkan mahalle sakinleri eylem yaptı.
14:05
Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Yılmaz Atandı Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine Abdullah Yılmaz atandı.
Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Yılmaz Atandı
17:16
Petkim 50'inci Yıl Zeytinliği Törenle Açıldı İzmir'in Aliağa İlçesi'nde, SOCAR'ın sosyal sorumluluk anlayışıyla oluşturduğu Petkim 50'nci Yıl Zeytinliği törenle açıldı.
16:06
Petkim Zeytinliği'nin Geliriyle Engelli ve Hükümlüler Meslek Edinecek SOCAR Türkiye’nin, Petkim Yarımadası’nda devam eden yatırımların hafriyat sahalarında bulunan 540 adet zeytini başka bir alana taşıyarak oluşturduğu Petkim 50. Yıl Zeytinliği törenle açıldı.
16:04
Socar Türkiye'den Sosyal Sorumluluk Örneği SOCAR Türkiye’nin örnek bir sosyal sorumluluk anlayışıyla oluşturduğu Petkim 50. Yıl Zeytinliği törenle açıldı.
Socar Türkiye'den Sosyal Sorumluluk Örneği
13:44
Aliağa Özgür Dünya Çocukları Şenliği 22 Nisan'da Başlıyor Aliağa Belediyesi tarafından bu yıl 5'ncisi düzenlenen Uluslararası Aliağa Özgür Dünya Çocukları Şenliği 22 Nisan'da başlıyor.
Aliağa Özgür Dünya Çocukları Şenliği 22 Nisan'da Başlıyor
14:34
Yenişakran'da Eroğlu'na Büyük Karşılama Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu, 30 Mart seçimleriyle birlikte mahalleye dönüşecek olan Yeni Şakran’ın 5 yıldır çözülmeyen kanalizasyon ve su sorununu çözeceğini söyledi.
Yenişakran'da Eroğlu'na Büyük Karşılama
20:39
Bakan Veysel Eroğlu Haberine" Haberine Ek Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bayındır'ın ardından geçtiği Ödemiş'te temsili olarak bazı yatırımların temelini atıp, açılışını yaptı.
Bakan Veysel Eroğlu Haberine' Haberine Ek
19:05
Bakan Eroğlu: İzmir'in 2050 Yılına Kadar Suyu Var Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2060 yılına kadar su meselesini kökünden çözdüklerini söyledi.
Bakan Eroğlu: İzmir'in 2050 Yılına Kadar Suyu Var
17:43
Bakan Eroğlu: "Oğlum, Kızım, Yavrum Hedef 2073" Diye Ninniler Söyleyeceğiz Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'in Ödemiş ve Bayındır ilçelerinde 14 tesisin temelini attı, 7 tesisin açılışını yaptı.
13:51
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de Eroğlu: "120 kilometreyle Türkiye’nin en uzun isale hattını yapıyoruz.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de
13:18
Eroğlu: "Merkez Bankası'nın Kasasını Kim Doldurdu" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Milleti saf mı sanıyorsunuz? Millet görmüyor mu? Son 10 yılda büyük yatırımlar yapan bir Türkiye var daha da büyüyecek” dedi.
Eroğlu: 'Merkez Bankası'nın Kasasını Kim Doldurdu'
13:19
CHP Aliağa Adayı Barış Eroğlu: "Şakran, Sığacık Gibi Markalaşacak" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Barış Eroğlu, Aliağa’nın deniz turizmi ve günübirlik turizme yönelik altyapı yatırımlarını hızla yaparak Yeni Şakran’ı Sığacık gibi markalaştıracaklarını açıkladı.
CHP Aliağa Adayı Barış Eroğlu: 'Şakran, Sığacık Gibi Markalaşacak'
16:18
Cezaevinden İzinli Çıkan Şahıs Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi Izmir'in Menemen ilçesinde bir kişiyi silahla yaraladıktan sonra Çiğli ilçesinde bir birahaneye ateş eden 36 yaşındaki Ali Can Erol, polis ekiplerinin gelmesi üzerine otomobille kaçtı.
Cezaevinden İzinli Çıkan Şahıs Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi
09:18
Cezaevinden İzinli Çıktı, Dehşet Saçtı İzmir'de, cezaevinden izinli çıkan 37 yaşındaki Ali Can Erol, tartıştığı kişiyi tabancayla bacaklarından yaraladıktan sonra, 3 işyerine ateş etti.
Cezaevinden İzinli Çıktı, Dehşet Saçtı
06:03
Cezaevine Teslim Olacağın Gün İşyerlerini Kurşunladı, Taksiciyi Rehin Aldı, Polise Ateş Açtı Aliağa'daki Yenişakran Cezaevi'nde 'yaralama' suçundan tutuklu bulunan 37 yaşındaki A.C.E., 5 gün izin verilerek bırakıldı.
Cezaevine Teslim Olacağın Gün İşyerlerini Kurşunladı, Taksiciyi Rehin Aldı, Polise Ateş Açtı
15:24
CHP'li Eroğlu Yenişakran'ı Fethetti CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu, “Yönetim anlayışımız çağdaş, halkçı, eşitlikçi, katılımcı, birliktelik ruhunu özümseyen, öne çıkaran bir anlayış olacaktır.
CHP'li Eroğlu Yenişakran'ı Fethetti
16:29
Çocuk Cezaevleri Kapatılsın Eylemi Çocuk Cezaevleri Kapatılsın Girişimi, kapatılmasını istedikleri, İzmir Yenişakran Çocuk Cezaevi önünde oturma eylemi yaptı.
Çocuk Cezaevleri Kapatılsın Eylemi
15:37
İzmir Aliağa Yenişakran Ceza İnfaz Kurumu'na İlişkin İddialar İHD, iddialarla ilgili bağımsız komitelerce inceleme yapılmasına onay verilmesini istedi.
15:14
İzmir Aliağa Yenişakran Ceza İnfaz Kurumu'na İlişkin İddialar İzmir Valiliği İnsan Hakları Kurulu Cezaevi ve Gözaltı Birimleri İzleme Komisyonu Üyesi Özdoğan."Burada yaşayan çocuklar ve gençler, basında çıkan çocuk istismarı temelindeki haberlerden olağanüstü rahatsız".
20:40
İzmir Aliağa Yenişakran Ceza İnfaz Kurumu'na İlişkin İddialar TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Cezaevleri Alt Komisyonu Başkanı Yıldırım."İddia edildiği gibi kamuoyunu derinden sarsacak cinsel istismar, taciz ve sistematik işkence gibi olayların olmadığına şahit olduk".
16:30
İzmir Aliağa Yenişakran Ceza İnfaz Kurumu'na İlişkin İddialar TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Cezaevleri Alt Komisyonu Başkanı Yıldırım."Gerekirse içerideki mahkum çocukları tek tek dinlemek suretiyle varsa herhangi bir iddianınbulgusu bunları rapor ederek gerekli yerlere iletmiş olacağız" "Daha 5 ay"...
00:59
İzmir'deki Çocuk Cezaevinde Kötü Muamele İddiası 2 İzmir Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde bulunan Çocuk ve Gençlik Cezaevi'ndeki kötü muamele iddialarına ilişkin TBMM İnsan Hakları Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kürkçü ve Çağdaş Hukukçular Derneği üyesi Avukat Serdar Gültekin incelemelerde bulundu.
İzmir'deki Çocuk Cezaevinde Kötü Muamele İddiası 2
16:16
Yenişakran'da İpek Kozası İle El Emeği Birleşti Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi'nin 2012-2013 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler Aliağa'nın çeşitli yerlerinde sergileniyor.
Yenişakran'da İpek Kozası İle El Emeği Birleşti
15:44
Yenişakran'da İpek Kozası ile El Emeği Birleşti Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi'nin 2012-2013 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler, ilçenin çeşitli yerlerinde sergileniyor.
Yenişakran'da İpek Kozası ile El Emeği Birleşti
19:35
Bakan Eroğlu, İzmir'de Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldı temelini attı.Yaklaşık 713 milyon TL'ye mal olacak 55 yatırım müjdesiyle İzmir'e gelen Bakan Eroğlu, Aliağa'da 13'ü açılış, 22'si temel atma olmak üzere 35 tesisin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı.
Bakan Eroğlu, İzmir'de Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldı
14:50
Orman ve Su İşleri Bakanlığından İzmir'e 35 Tesis Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaklaşık 713 milyon TL'ye malolacak 55 yatırım müjdesiyle İzmir'e geliyor.
Orman ve Su İşleri Bakanlığından İzmir'e 35 Tesis
16:21
İzmir'de Aşırı Yağış Sonucu Asfalt Çöktü Aliağa ilçesi Yenişakran beldesinde, çay sularının hafta boyunca aralıklarla devam eden sağanak nedeniyle yükselmesi sonucu asfalt çöktü.
İzmir'de Aşırı Yağış Sonucu Asfalt Çöktü
15:46
Yağış Sebebiyle Yol Çöktü İzmir'in Aliağa ilçesine bağlı Yenişakran beldesi, şiddetli yağmur sebebiyle su altında kaldı.
Yağış Sebebiyle Yol Çöktü
12:01
Aliağa Kent Vizyonu Toplantıları Devam Ediyor Aliağa Ticaret Odası'nın (ALTO) tarafından başlatılan "Kent Vizyonu Toplantıları" devam ediyor.
Aliağa Kent Vizyonu Toplantıları Devam Ediyor
11:37
Bergama'da Ağaç Bayramı 21-26 Mart tarihleri arasında düzenlenen Orman Haftası etkinlikleri başladı.
Bergama'da Ağaç Bayramı
11:49
Kestanepazarı'ndan Aliağa Yenişakran'a Kur'an Kursu 1945 yılından bu yana hafızlık ve Kur'an eğitimi alanındaki tecrübesiyle bilinen Kestanepazarı Kur'an Kursları ve Eğitim Kurumları, Aliağa Yenişakran'da yapılacak olan Kur'an kursuyla İzmir dışına, ilk kurumsal açılımını gerçekleştiriyor.
Kestanepazarı'ndan Aliağa Yenişakran'a Kur'an Kursu
12:40
'Askeri Casusluk' İddianamesi Tamam İzmir'de kadınları kullanarak askeri belgeleri ele geçiren suç örgütüne yönelik soruşturmada, iddianame tamamlandı.
'Askeri Casusluk' İddianamesi Tamam
19:56
Tbbm İnsan Hakları Komisyonundan Cezaevi Ziyareti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Hakları Komisyonu bünyesinde faaliyet gösteren Cezaevleri Alt Komisyonu İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Yenişakran Cezaevi'nde yaklaşık 6 saat süren inceleme yaptı.
Tbbm İnsan Hakları Komisyonundan Cezaevi Ziyareti
13:51
Petkim Zeytinlerine Yenişakran'da Yeni Bir Hayat Star Rafinerisi montaj sahası ve Petkim Limanı geri besleme sahasında bulunan 40 yıllık zeytin ağaçları, Yenişakran'daki 6 bin fidandan oluşan Petkim zeytinliğine taşındı.
Petkim Zeytinlerine Yenişakran'da Yeni Bir Hayat
13:23
Petkim'in Zeytinlerine, Yenişakran'da Yeni Bir Hayat Petkim, çevreye yönelik hassasiyetini, Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmayla sürdürdü.
Petkim'in Zeytinlerine, Yenişakran'da Yeni Bir Hayat
11:10
Petkim, Zarar Görmemeleri İçin 40 Yıllık Zeytin Ağaçlarını Taşıdı Petkim, yaklaşık 40 yıldır arazisinde bulunan, bakım ve budamaları kendileri tarafından yapılan zeytin ağaçlarını, zarar görmemeleri için Yenişakran'da 2007 yılında tesis edilen Petkim Zeytinliği'ne taşıdı.
12:20
İzmir'de Kurulacak Çöp Bertaraf Tesisi İçin Yer Tartışmaları Aliağa İlçesine bağlı Yenişakran beldesinin Belediye Başkanı İbrahim Ethem Yorulmaz, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ın, İzmir'de kurulacak çöp bertaraf tesisi için yer arayışlarında, Yenişakran'ı işaret etmesine tepki göstererek,...
12:08
Koleksiyon Evini Satışa Çıkardı Dünyanın dört bir yanından topladığı binlerce ürünle İzmir'in Aliağa ilçesine koleksiyon evi kuran Hicri Tuncalı, ilgisizlik nedeniyle evi satışa çıkardı.
15:41
Aliağa'da Yaralı Carette Caretta Sahile Vurdu Aliağa ilçesinin Yenişakran Beldesi'nde yaralı bir Caretta Caretta sahile vurdu.
20:35
Yaralı Caretta Caretta Karaya Vurdu İzmir'in Aliağa İlçesi'nde, nesli tükenmekte olan caretta caretta cinsi kaplumbağa başından yaralanmış halde sahile vurdu.
Yaralı Caretta Caretta Karaya Vurdu
19:30
Rabia Öğretmen, Unutulmadı İzmir Karabağlar'da öğrencisi 15 yaşındaki H.K.tarafından bıçaklanarak öldürülen 2 çocuk annesi 40 yaşındaki Rabia Sevilay Durukan, ölümünün 40'ncı gününde unutulmadı.
Rabia Öğretmen, Unutulmadı
17:48
Thk Aliağa Şubesi 2 Bin 536 Adet Deri Topladı Devlet tarafından deri toplama yetkisi verilen tek kurum olan Türk Hava Kurumu (THK), bu yıl da görevini en iyi şekilde yerine getirdi.
Thk Aliağa Şubesi 2 Bin 536 Adet Deri Topladı
12:48
Büyükşehir Belediyesi Kanun Tasarısı "referandum sandığı" kurdu.
16:03
Öğretmenlerden Alkışlanacak Hareket İzmir'de öğrencisi tarafından bıçaklanarak öldürülen Rabia öğretmenin meslektaşları, yardım kampanyası başlattı.
Öğretmenlerden Alkışlanacak Hareket
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİŞAKRAN HABERLERİ
[Hata Bildir]