SON DAKİKA YENİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Yenişehir Haberleri

 • 27 Mart 2017 21:43 Dha Yurt Bülteni - 16 Dha Yurt Bülteni - 16 Kılıçdaroğlu: Söz konusu vatansa gerisi teferruattır, gene giderim (2)KILIÇDAROĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLDUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnegöl ve Yenişehir ilçelerindeki programının ardından Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda taksi, servis ve minibüs şoförleriyle bir araya geldi.
 • 27 Mart 2017 20:30 Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim (2) KILIÇDAROĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLDUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnegöl ve Yenişehir ilçelerindeki programının ardından Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda taksi, servis ve minibüs şoförleriyle bir araya geldi.
 • 27 Mart 2017 20:25 Bursa Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim Bursa Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim Kılıçdaroğlu: Söz konusu vatansa gerisi teferruattır, gene giderim (2)KILIÇDAROĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLDUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnegöl ve Yenişehir ilçelerindeki programının ardından Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda taksi, servis ve minibüs şoförleriyle bir araya geldi.
 • 27 Mart 2017 19:50 Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim (2) Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim (2) KILIÇDAROĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLDUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnegöl ve Yenişehir ilçelerindeki programının ardından Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda taksi, servis ve minibüs şoförleriyle bir araya geldi.
 • 27 Mart 2017 18:33 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Denge Sistemi Olmalı, Denetleme Sistemi, Fren Sistemi Olmalı" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Efendim '15 Temmuz sonrası işte kuzu kuzu geldi saraya'. Bu da doğru değil arkadaşlar.
 • 27 Mart 2017 18:13 Anadolu Cam Yenişehir AŞ'de Yangın Anadolu Cam Yenişehir AŞ'de Yangın Yenişehir'de faaliyet gösteren ŞİŞECAM bünyesindeki Anadolu Cam Yenişehir Sanayi AŞ fabrikasında çıkan yangın, maddi hasara neden oldu.
 • 27 Mart 2017 15:47 Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde yaptığı konuşmada, referanduma sunulan anayasa değişikliğinde başkan yardımcılarının sayısıyla ilgili bir düzenleme olmadığını bildirerek, "Başkan seçildiği partinin bütün il başkanları başkan yardımcısı olarak tayin edebilir.
 • 27 Mart 2017 15:45 Bursa Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır Gene Giderim Bursa Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır Gene Giderim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde yaptığı konuşmada, referanduma sunulan anayasa değişikliğinde başkan yardımcılarının sayısıyla ilgili bir düzenleme olmadığını bildirerek, 'Başkan seçildiği partinin bütün il başkanları başkan yardımcısı olarak tayin edebilir.
 • 27 Mart 2017 15:37 Diyarbakır Iki Üründe Daha Coğrafi Işaret Bekliyor Diyarbakır Iki Üründe Daha Coğrafi Işaret Bekliyor Diyarbakır'da, karpuz ve örgü peynirin yer aldığı coğrafi işaret listesine kadayıf ve Karacadağ pirincinin de eklenmesi için yapılan başvurunun onaylanması bekleniyor.
 • 27 Mart 2017 15:31 Dha Yurt Bülteni-9 1)KILIÇDAROĞLU: SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR GENE GİDERİMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde yaptığı konuşmada, referanduma sunulan anayasa değişikliğinde başkan yardımcılarının sayısıyla ilgili bir düzenleme olmadığını bildirerek, "Başkan seçildiği...
 • 27 Mart 2017 15:06 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Efendim '15 Temmuz sonrası işte kuzu kuzu geldi saraya'. Bu da doğru değil arkadaşlar.
 • 27 Mart 2017 14:32 Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim Kılıçdaroğlu: Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır, Gene Giderim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde yaptığı konuşmada, referanduma sunulan anayasa değişikliğinde başkan yardımcılarının sayısıyla ilgili bir düzenleme olmadığını bildirerek, "Başkan seçildiği partinin bütün il başkanları başkan yardımcısı olarak tayin edebilir.
 • 27 Mart 2017 14:04 Diyarbakır İki Üründe Daha Coğrafi İşaret Bekliyor Diyarbakır İki Üründe Daha Coğrafi İşaret Bekliyor Diyarbakır'da, karpuz ve örgü peynirin yer aldığı coğrafi işaret listesine kadayıf ve Karacadağ pirincinin de eklenmesi için yapılan başvurunun onaylanması bekleniyor.
 • 27 Mart 2017 12:29 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla Açıklaması Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla Açıklaması İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Cumali Atilla, Eğil ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 27 Mart 2017 12:29 Kokudan Kapı ve Pencerelerini Açamıyorlar Kokudan Kapı ve Pencerelerini Açamıyorlar Kokudan kapı ve pencerelerini açamıyorlarDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Çelikevler Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlar kanalizasyon olmadığı salgın hastalık riskiyle karşı karşıya.
 • 27 Mart 2017 12:19 Bursa'da Fırını Patlayan Cam Fabrikasında Yangın Çıktı Bursa'da Fırını Patlayan Cam Fabrikasında Yangın Çıktı Bursa'da bir cam fabrikasında bilinmeyen bir nedenle patlama yaşandı. Patlama sonrası fabrikada yangın çıkarken, bazı işçiler dumandan etkilendi.
 • 27 Mart 2017 12:01 Kokudan Kapı ve Pencereleri Açamıyorlar Kokudan Kapı ve Pencereleri Açamıyorlar Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Çelikevler Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlar kanalizasyon sistemi olmadığı için salgın hastalık riskiyle karşı karşıya.
 • 27 Mart 2017 11:59 Cam Fabrikasında Büyük Yangın Cam Fabrikasında Büyük Yangın Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Şişe Cam iştiraki olan Anadolu Cam Yenişehir Sanayi Fabrikası’nda fırında meydana gelen patlama neticesinde yaşanan yangın korkuttu.
 • 27 Mart 2017 11:49 Sinema Salonunda Geçen Yarım Asır Diyarbakırlı Abdulkadir Aydın, yaşamının 50 yılını sinema salonunda geçirdi.
 • 27 Mart 2017 11:39 Diyarbakır'daki Kanalizasyonsuz Mahalle, Halk Sağlığını Tehdit Ediyor Diyarbakır'daki Kanalizasyonsuz Mahalle, Halk Sağlığını Tehdit Ediyor Diyarbakır Çelikevler Mahallesi'nde, kanalizasyon sistemi olmaması nedeniyle çevreyi saran lağım suları, mahallede yaşayan vatandaşların sağlığını ciddi derece tehdit ediyor.
 • 27 Mart 2017 10:49 Başkan Atilla Asfalt Çalışmasını Denetledi Başkan Atilla Asfalt Çalışmasını Denetledi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kışla Caddesi’nde yürütülen asfalt çalışmasını denetledi.
 • 27 Mart 2017 10:46 Başkan Atilla, Eğil'de Halkla Buluştu Başkan Atilla, Eğil'de Halkla Buluştu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 • 26 Mart 2017 22:14 Yetimler Yararına Ilahi Konser Yetimler Yararına Ilahi Konser Diyarbakır'da yetim ve öksüzlerin yararına "Yetimler Yararına Konser" adıyla ilahi konseri düzenlendi.
 • 26 Mart 2017 19:36 Kılıçdaroğlu'ndan Kahvehane Ziyareti Kılıçdaroğlu'ndan Kahvehane Ziyareti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Kestel ilçesinde kahvehane ziyareti yaptı.
 • 25 Mart 2017 10:45 Mersin'de 53 Aracın Lastiklerini Kesen Zanlılar Yakalandı Mersin'de 53 Aracın Lastiklerini Kesen Zanlılar Yakalandı Mersin'de 53 aracın lastiğini kesen 3 şüpheli polis tarafından yakalandı. Şüpheliler, uyuşturucunun etkisinde olduklarını ve hiçbir neden yokken lastikleri kestiklerini söylediler.