SON DAKİKA YERKESİK HABERLERİ

Son Dakika Yerkesik Haberleri

15:38
Hokeyde Milli Takıma Bir Sporcu Daha Son yıllarda kısıtlı imkanlarla ulusal ve uluslararası alanda sayısız başarı elde eden Muğla Hokeyinde geçen ay milli takıma seçilen Pınar Demir ile Hokeyden muğlada milli takımlara seçilen sporcu sayısı 11e ulaşmıştı.
13:52
Muğla'da Bal Ormanı Oluşturuluyor Muğla'nın Menteşe ilçesinde, Kıran Bal Ormanı projesi kapsamında fidan dikiliyor.
Muğla'da Bal Ormanı Oluşturuluyor
11:27
Muğla'da Bal Ormanları Oluşturuldu Muğla Orman İşletme Müdürlüğünün Menteşe ilçesine bağlı Kıran Mahallesinde oluşturduğu bal ormanına fidan dikildi.
Muğla'da Bal Ormanları Oluşturuldu
21:35
İngiliz Bar İşletmecisi Evinde Ölü Bulundu Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde bar işletmecisi 69 yaşındaki John Howard William evinde ölü bulundu.
İngiliz Bar İşletmecisi Evinde Ölü Bulundu
15:13
Muğla Bacası Hayat Kurtarıyor Muğla'nın Menteşe ilçesinde 19. yüzyıldan bu yana kullanılan baca sistemi sayesinde, bugüne kadar karbonmonoksit gazından zehirlenme vakası yaşanmadığı belirtiliyor.
Muğla Bacası Hayat Kurtarıyor
20:43
Kayalıklara Düşen Paraşütçü Öldü Muğla'da yamaç paraşütü yaparken kayalıklara düşen paraşütçü 2 saat süren çalışmanın ardından çıkarıldı.
Kayalıklara Düşen Paraşütçü Öldü
19:48
Datça'da Boğalar Polis İçin Güreşti Datça’da İlçe Emniyet Müdürlüğü yararına düzenlenen geleneksel boğa güreşleri kıran kırana mücadelelere sahne oldu.
Datça'da Boğalar Polis İçin Güreşti
17:15
Çiftçiler, Yerel Tohumlarını Takas Etti Muğla'da çiftçiler, yerel tohumlarını takas ettiMUĞLA (AA) - Menteşe Belediyesi ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Muğla Sanayi Ticaret Odası tarafından yerel üreticilerin desteklenmesi ve yerel tohum kullanımının özendirilmesi için "3. Yerel Tohum Takas Şenliği" yapıldı.
Çiftçiler, Yerel Tohumlarını Takas Etti
16:05
Muğla'da Çiftçiler, Yerel Tohumlarını Takas Etti Menteşe Belediyesi ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Muğla Sanayi Ticaret Odası tarafından yerel üreticilerin desteklenmesi ve yerel tohum kullanımının özendirilmesi için "3. Yerel Tohum Takas Şenliği" yapıldı.
15:41
Annesinin Başına Torba Geçirerek Öldürdü Muğla'nın Menteşe ilçesinde, akli dengesi yerinde olmadığı ileri sürülen bir gencin, annesini başına naylon torba geçirip boğduğu iddia edildi.
Annesinin Başına Torba Geçirerek Öldürdü
15:40
Annesini Boğduktan Sonra Aynı Evde Uyuduğu İddiası Annesini boğduktan sonra aynı evde uyuduğu iddiası- Menteşe ilçesinde, alkollü olduğu ve annesini evinde boğduktan sonra uyuduğu iddia edilen zanlı gözaltına alındıMUĞLA (AA) - Menteşe ilçesinde, annesini başına naylon poşet geçirip boğduktan sonra aynı evde uyuduğu ileri sürülen kişi gözaltına alındı.
Annesini Boğduktan Sonra Aynı Evde Uyuduğu İddiası
13:31
Annesini Boğduktan Sonra Aynı Evde Uyuduğu İddiası Menteşe ilçesinde, alkollü olduğu ve annesini evinde boğduktan sonra uyuduğu iddia edilen zanlı gözaltına alındı.
16:02
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali Yapıldı Ula ilçesinde düzenlenen "21. Yerkesik Boğa Güreşleri''nde Muğla ve Aydın’dan katılan 120 boğa güreştirildi.
10:24
Marmaris'te Eşiyle Tartışıp Kendini Odaya Kapatan İngiliz Ölü Bulundu Muğla'nın Marmaris ilçesinde engelli karısıyla kavga ederek kendini yatak odasına kapatan İngiliz, 3 gün sonra ölü bulundu.
Marmaris'te Eşiyle Tartışıp Kendini Odaya Kapatan İngiliz Ölü Bulundu
01:00
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali yapıldı Menteşe ilçesine bağlı Yerkesik Mahallesi'nde düzenlenen "30. Yerkesik Boğa Güreşleri''nde Muğla, Aydın ve İzmir'den katılan 140 boğa güreştirildi.
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali yapıldı
16:43
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali Yapıldı Yerkesik Mahallesi'nde düzenlenen "30. Yerkesik Boğa Güreşleri'"nde Muğla, Aydın ve İzmir'den katılan 140 boğa kıyasıya mücadele etti.
11:15
Çeşit Çeşit Yemlerle Güreşe Hazırlanıyorlar Muğla'da boğalar, Ege Bölgesi'nin en önemli yaz eğlenceleri arasında yer alan ve asırlardır devam eden güreş festivallerine sahipleri tarafından kilometrelerce yürütülüp bir sporcu gibi titizlikle antrenman yaptırılarak hazırlanıyor Menteşe Belediye Başkanı Gümüş: "Antik dönemden bugüne kadar Anadolu topraklarında gelenek olan boğa güreşleri, aynı zamanda Yörük Türkmen kültüründe de önemli bir yere sahip" Başboğa sahibi Barut: "Boğalar güreşlere titizlikle hazırlanıyor.
Çeşit Çeşit Yemlerle Güreşe Hazırlanıyorlar
10:19
Artist Olmak İçin Film Seçmelerine Akın Ettiler ) Muğla’nın Ula İlçesi’ne bağlı Karabörtlen Mahallesi’nde çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Muğlalı yönetmen Yüksel Aksu’nun filmi için oyuncu atölyesi kuruldu.
Artist Olmak İçin Film Seçmelerine Akın Ettiler
11:00
Muğlalı Yazar Melda Zirek'ten 4. Kitap Muğlalı Yazar Melda Zirek'in 4. kitabı Vicdan Manifestosu okuyucuyla buluştu.
Muğlalı Yazar Melda Zirek'ten 4. Kitap
17:10
Muğla'da 4. Otantik Çocuk Oyunları Şenliği Başladı Muğla'nın Menteşe ilçesinde, Metinbilim Enstitüsü tarafından düzenlenen 4. Otantik Çocuk Oyunları Şenliği başladı.
Muğla'da 4. Otantik Çocuk Oyunları Şenliği Başladı
14:59
Muğla'da "4. Otantik Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Şenliği" Şenlikte, unutulmaya yüz tutan çocuk oyunları canlandırılırken zihin ve beden gelişimini arttıran el ürünü oyuncaklar sergilendi Metinbilim Enstitüsü Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Deveci:"Amacımız çocukları evlerin içerisinden dışarı çıkarmak, sokakla buluşturmak ve kendi oyuncaklarını kendilerinin yapmalarını.
13:42
Muğla'da Unutulmaya Yüz Tutan Çocuk Oyunları Sergilenecek Muğla'da Yerkesik Otantik Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Şenliği, uluslararası boyuta taşınıyor.
Muğla'da Unutulmaya Yüz Tutan Çocuk Oyunları Sergilenecek
13:24
Otantik Çocuk Oyunları Şenilği Başlıyor Muğla Metinbilim Enstitüsü Derneği tarafından 3 yıl önce hayata geçirilen ve unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarının tekrar günümüzde canlandırılmasını amaçlayan ‘Otantik Çocuk Oyunları’ şenliği 24-25 Mayıs tarihleriz arasında Yerkesik Mahallesi İlkokul bahçesinde yapılacak.
Otantik Çocuk Oyunları Şenilği Başlıyor
17:42
Muğla'da "Boğa Güreşleri Festivali" Düzenlendi Algı Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen Geleneksel Boğa Güreşi Festivali'nde 80 boğa güreştirildi Güreşlerde zaman zaman sahiplerinin ellerinden kaçan boğalar, izleyicilerin bulunduğu yöne gidince heyecanlı anlar yaşandı.
Muğla'da 'Boğa Güreşleri Festivali' Düzenlendi
17:32
Menteşe Belediyesi İlk Meclis Toplantısını Yaptı Muğla'da yeni kurulan Menteşe Belediyesi, ilk meclis toplantısını yaptı.
Menteşe Belediyesi İlk Meclis Toplantısını Yaptı
16:29
Menteşe Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı Yerel seçimler sonrası ilk toplantısını yapan Menteşe Belediye Meclis üyeleri, toplantıda komisyonların üye seçimi gerçekleştirdi.
Menteşe Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı
04:34
Muğla'da 4 ev yandı Muğla'da bir evin elektrik kontağından çıkan yangının bitişikteki ahşap evlere sıçraması sonucu 4 ev yandı.
Muğla'da 4 ev yandı
03:07
Muğla'da 4 Ev Yandı Muğla'nın Yeşilyurt beldesinde bir evin elektrik kontağından çıkan yangının bitişikteki ahşap evlere sıçraması sonucu 4 ev yandı.
Muğla'da 4 Ev Yandı
19:57
Sezonun İlk Yangını Gökova Körfezi'nde Çıktı Muğla’nın Gökova Körfezi Kandilli mevkiinde çıkan yangında yaklaşık 10 hektarlık orman kül oldu.
Sezonun İlk Yangını Gökova Körfezi'nde Çıktı
13:34
Milli Heyacanı Hem Yaşattılar, Hem Yaşadılar İstiklal Marşı’nın kabulünün 93’üncü yıldönümü öncesi Muğla’nın Menteşe ilçesindeki Lise ve dengi okullar arası ‘En İyi İstiklal Marşı Okuma’ yarışması düzenlendi.
Milli Heyacanı Hem Yaşattılar, Hem Yaşadılar
11:19
Kitabı Yazılan Kerimoğlu Efe'nin Hayatı Film Olacak Muğla ve Bodrum yöresinde, Türkiye konu olan Kerimoğlu Efe'nin yaşamı kitap oldu.
Kitabı Yazılan Kerimoğlu Efe'nin Hayatı Film Olacak
16:51
Balparmak, Sevgililer Günü'nde "Kalbim Senin İçin Çarpıyor" Diyor Balparmak'ın Sevgililer Günü'ne özel olarak sınırlı sayıda ürettiği, ambalajlarında Mickey ve Minnie'nin aşkını taşıyan süzme çam balları ile sevgilinize küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.
Balparmak, Sevgililer Günü'nde 'Kalbim Senin İçin Çarpıyor' Diyor
13:59
Askf, Amatörleri Ödüllendirdi Muğla Amatör Spor kulüpleri Federasyonu tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenen ‘Amatör Ödül Gecesi’ CNS tesislerinde gerçekleştirildi.
Askf, Amatörleri Ödüllendirdi
14:45
Gemi Mühendisi İntihar Etti Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir gemi mühendisi sabaha karşı kendini iple asarak hayatına son verdi.
Gemi Mühendisi İntihar Etti
11:45
Muğla Bacası Hayat Kurtarıyor Muğla'da, 19. yüzyıldan bu yana kullanılan baca sistemi sayesinde 65 bin nüfuslu kentte hiç karbonmonoksit gazından zehirlenme vakası yaşanmıyor.
Muğla Bacası Hayat Kurtarıyor
20:35
Boğalar Köy Çeşmesi İçin Güreşti Datça'da geleneksel hale gelen boğa güreşlerinde, pehlivan boğalar bu yıl Karaköy köyüne yapılacak olan çeşme için güreşti.
Boğalar Köy Çeşmesi İçin Güreşti
16:09
Ziya Ercan, AK Parti'den Menteşe Aday Adaylığını Açıkladı Emlak Müşavirleri Federasyonu İkinci Başkanı ve Muğla Belediye Meclisi Üyesi Ziya Ercan, AK Parti'den Menteşe belediye başkan aday adaylığını törenle açıkladı.
Ziya Ercan, AK Parti'den Menteşe Aday Adaylığını Açıkladı
15:47
Ercan, Menteşe Aday Adaylığını Açıkladı AK Parti'nin Menteşe Belediye Başkan aday adaylığının açıklayan ikinci isim Ziya Ercan oldu.
Ercan, Menteşe Aday Adaylığını Açıkladı
16:45
AK Parti'nin İlk Menteşe Aday Adayı Demirci AK Parti'nin Menteşe Belediye Başkanlığı ilk aday adayı Yerkesik Belediyle Başkanı Yusuf Demirci oldu.
AK Parti'nin İlk Menteşe Aday Adayı Demirci
15:48
Ölü Bulunan Emekli Albay'ın Oğlu: Art Niyet Aranmasın Balyoz Planı Davası'ndan tahliye edilen ve dün Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki evinin bahçesinde ölü bulunan emekli Albay Halil Yıldız'ın (60) cenazesi Muğla Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından oğlu Barış Yıldız'a (30) teslim edildi.
Ölü Bulunan Emekli Albay'ın Oğlu: Art Niyet Aranmasın
15:42
Bedensel Engelli Öğrenciye Tablet Bilgisayar Muğla'nın Yerkesik beldesindeki İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Çok Programlı Lisesi'nde 10.sınıfta öğrenim gören bedensel engeli Dilek Uysal, derslerinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tablet...
Bedensel Engelli Öğrenciye Tablet Bilgisayar
12:08
Fransız Turist Adada Kalp Krizinden Öldü Bodrum'a tatile gelen Fransız bir turist, Bodrum'da bindikleri tekne ile mavi yolculuğa çıktı.
Fransız Turist Adada Kalp Krizinden Öldü
10:29
Fransız Turist Sedir Adası'nda Hayatını Kaybetti Muğla'nın Bodrum ilçesine tatil için gelen 74 yaşındaki Fransız turist Desguirez Sergeant, çıktığı mavi yolculukta kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Fransız Turist Sedir Adası'nda Hayatını Kaybetti
14:55
Ortaca Devlet Hastanesi İhalesi Yapılıyor Ortaca İlçesine 100 Yataklı Devlet Hastanesi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi inşaatı işi 22 Ekim 2013 tarihinde saat 15.00 de ihale ediliyor.
Ortaca Devlet Hastanesi İhalesi Yapılıyor
15:42
Bahçıvan, Çalıştığı Villada Dehşet Saçtı Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde V.A.nın, bahçıvanlığını yaptığı villanın sahibi Caterina Anna Bury'i pompalı tüfekle öldürdü.
Bahçıvan, Çalıştığı Villada Dehşet Saçtı
17:48
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali Yapıldı Yerkesik Beldesinde düzenlenen "29. Yerkesik Boğa Güreşleri''nde Muğla, Aydın ve İzmir'den katılan 110 boğa kıyasıya mücadele etti
Muğla'da Boğa Güreşleri Festivali Yapıldı
17:15
Buzağılar Güzellikte Yarıştı Muğla'nın Yerkesik beldesinde düzenlenen 8.Buzağı Güzellik Yarışması, renkli görüntülere sahne oldu.
Buzağılar Güzellikte Yarıştı
16:31
Buzağı Güzelleri Seçildi Yerkesik beldesinde düzenlenen "8. Buzağı Güzellik Yarışması"nda 7 günlük ve 4 aylık 40 buzağı yarıştı Yarışmanın birincilerine çeyrek altın, ikinci ve üçüncülerine ise 2 çuval buzağı yemi ödülü verildi
22:07
Arı Yüklü Kamyonet Kaza Yaptı: 2 Ölü, 1 Yaralı Dalaman'da yaşayan evli, iki çocuk babası Turgut Çepel (45), bugün kardeşi Üzeyir Çepel'i (17) de yanına alarak Ortaca İlçesi, Yerkesik Beldesi'ndeki arı kovanlarını kontrol etmeye geldi.
Arı Yüklü Kamyonet Kaza Yaptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
21:14
Muğla'da Kamyonet Şarampole Devrildi: 2 ölü 1 Yaralı Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde, yolun karşısına geçmeye çalışan yayaya çarpan arı yüklü kamyonet şarampole devrildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:41:40. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YERKESİK HABERLERİ
[Hata Bildir]