SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Yeşilhisar Haberleri

21:28
Vali Düzgün'den Hayırseverlere Teşekkür Vali Düzgün, il genelinde 1242 uzman hekim, 577 pratisyen olmak üzere toplam 1819 hekimin görev yaptığını kaydetti.
14:13
Kayseri, "Erdoğan" Dedi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kayseri'nin 16 ilçesinde de Recep Tayyip Erdoğan en yüksek oyu aldı.
Kayseri, 'Erdoğan' Dedi
13:44
Gençler, Kayseri'yi Tanıyor Vali Orhan Düzgün, "Şehirler ve Kültürler Projesi" kapsamında Türkiye'deki gençlere Kayseri'nin tarihi ve kültürel değerlerinin yerinde tanıtıldığını söyledi.
Gençler, Kayseri'yi Tanıyor
09:29
KASKİ, İlçe ve Köylerde 11 Bin 376 Metre Şebeke Döşedi KASKİ tarafından Büyükşehire bağlanan ilçelerde arıza müdahale ve şebeke döşeme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
KASKİ, İlçe ve Köylerde 11 Bin 376 Metre Şebeke Döşedi
14:19
TBMM Başkanvekili Yakut'un Yahyalı İlçe Ziyaret TBMM Başkanvekili ve AK Parti Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Yahyalı İlçesi'ni ziyaret etti.
TBMM Başkanvekili Yakut'un Yahyalı İlçe Ziyaret
10:49
Islah Etmek Şartıyla Meralar Kiraya Verilecek Kayseri’nin bazı ilçelerinde, ıslah etmek şartıyla küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapanlara mera alanlarının ihaleyle kiraya verileceği duyuruldu.
11:27
Ev Yangınlarıyla İlgili Tatbikat Dizayn Edilen Otobüste Yapılıyor Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, yangına müdahale ve güvenlik eğitim faaliyetlerini eski bir otobüsten dönüştürülen ev maketinde gerçekleştiriyor.
Ev Yangınlarıyla İlgili Tatbikat Dizayn Edilen Otobüste Yapılıyor
09:54
Tır Şoförleri Kayseri-Adana Karayolunu Trafiğe Kapattı Kayseri'de, Yeşilhisar Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile Yahyalı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi arasında yaşanan kota problemi yüzünden, TIR şoförleri Yeşilhisar girişinde trafiğin tek şeridini kapatarak yaklaşık 2 kilometrelik kuyruk oluşturdu.
Tır Şoförleri Kayseri-Adana Karayolunu Trafiğe Kapattı
08:26
Kayseri'den Gazze'ye Yürüyüş Başlattı Kayseri'de bir kişi, İsrail'i protesto etmek için ailesiyle Gazze'ye yürüyüş başlattı.
Kayseri'den Gazze'ye Yürüyüş Başlattı
07:13
Kayseri'den Gazze'ye Yürüyüş Başlattı Kayserili Ali Tokluman, İsrail'in saldırılarını protesto etmek için eşi ve iki çocuğuyla Gazze'ye yürüyüş başlattı.
Kayseri'den Gazze'ye Yürüyüş Başlattı
14:58
Ailesi ile Beraber "Gazze" İçin Yürüyecek Kayseri'de yaşayan 45 yaşındaki Ali Tokluman, eşi ve 4 çocuğu ile beraber Gazze'de yaşanan katliama dikkat çekmek için Gazze'ye yürüyerek gideceklerini söyledi.
Ailesi ile Beraber 'Gazze' İçin Yürüyecek
11:27
Ağrısı Olan Sülük Alıyor Günümüzde romatizma tedavisi başta olmak üzere birçok rahatsızlığa iyi geldiği için sıkça kullanılan sülüklerin, Kayseri’de tezgahlarda satışına başlandı.
Ağrısı Olan Sülük Alıyor
14:58
İl Spor Merkezlerine İlgi Büyük 17 branşta faaliyet gösteren, 117 antrenörün görev aldığı ve 9 bin 500 gencin eğitim gördüğü İl Spor Merkezleri, hız kesmeden devam ediyor.
İl Spor Merkezlerine İlgi Büyük
13:38
Kayseri Büyükşehir Belediyesinden Bir Günde Üç İhale Kayseri Büyükşehir Belediyesinde kent merkezi ve ilçelerde yapılacak çeşitli yatırımlar için bir günde üç ayrı ihale yapıldı.
11:15
Bir Günde Üç İhale Büyükşehir Belediyesi'nde hizmet ve yatırımlar hız kesmiyor.
10:29
Kayseri'de 126 Kilometrelik Banliyö Hattı Tcdd, Kayseri'de banliyö treni işletilmesi konusunda Büyükşehir Belediyesi'ne yetki verdi.
Kayseri'de 126 Kilometrelik Banliyö Hattı
18:58
Büyükşehir Meclisi Toplandı Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısını yaptı.
17:34
Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, temmuz ayı toplantısını yaptı.
15:27
Kayseri 30 Yeni Raylı Sistem Aracı Alıyor Kayseri Raylı Sistemi'nde kullanmak üzere 30 yeni araç alımını içeren sözleşme düzenlenen törenle imzalandı.
Kayseri 30 Yeni Raylı Sistem Aracı Alıyor
10:56
Yeşilhisar'da Uyuşturucu Operasyonu Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmalarda bin 80 gram esrar maddesi ile 90 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
Yeşilhisar'da Uyuşturucu Operasyonu
11:49
Kayseri'de Trafik Kazaları: 8 Yaralı Kayseri'nin Kocasinan, Melikgazi ve Yeşilhisar ilçelerinde meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında toplam 8 kişi yaralandı.
Kayseri'de Trafik Kazaları: 8 Yaralı
17:33
Kaski'de İhale Günü Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nce altı ihalenin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
12:37
Ramazan Tır'ı Hareket Ediyor Kayseri'de Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Ramazan Geceleri etkinliği bu yıl da devam edecek.
Ramazan Tır'ı Hareket Ediyor
11:37
Ramazan Tır'ı Hareket Ediyor Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür-sanat faaliyetleri kapsamında geleneksel hale getirilen Ramazan geceleri etkinliği bu yıl da devam edecek.
Ramazan Tır'ı Hareket Ediyor
09:54
Ramazan Tırı Hareket Ediyor Büyükşehir Belediyesi kültür-sanat faaliyetleri kapsamında geleneksel hale getirilen Ramazan Geceleri etkinliği bu yıl da devam edecek.
Ramazan Tırı Hareket Ediyor
11:57
Son Yağışlar, Pancar Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü Pancar bitkisinin ekiminden hasadına kadar her aşamasını sürekli takip ederek pancar bitkisinin gelişimini etkileyen zararlılarla mücadele ve karşılaşılan sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulmak amacıyla Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker yöneticileri tarafından sürekli geziler düzenleniyor.
Son Yağışlar, Pancar Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü
09:48
Pancar Tarlalarında Mobil Sağlık Hizmeti Pancar tarlalarında çalışan mevsimlik tarım işçilerine Kayseri Toplum Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Yeşilhisar İlçesi Toplum sağlığı merkezi personeli tarafından mobil sağlık hizmeti verilmesi, mevsimlik işçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Pancar Tarlalarında Mobil Sağlık Hizmeti
10:33
Şair Rabia Barış'a Engellilerden Ödül Birleşen Yürekler Derneği’nin 1’inci Geleneksel Şiir Yarışmasında Rabia Barış, “Engel Engel Tanımaz” isimli şiiri ile birinci oldu.
Şair Rabia Barış'a Engellilerden Ödül
17:14
Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, İncesu ve Tomarza Muhtarları Kayseri Şeker'de Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker Fabrikası yöneticileri, 2014 yılında seçilen muhtarlarla tanışma, Pancar ekim alanları, Pancar çiftçisinin karşılaştıkları sorunları görüşmek, Kayseri Pancar Kooperatifi ile Kayseri Şeker Fabrikası çalışmaları hakkında bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Tomarza, Pınarbaşı, İncesu ilçelerinde pancar ekimi yapılan köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldiler.
Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, İncesu ve Tomarza Muhtarları Kayseri Şeker'de
14:25
Afyonkarahisar'da Emre Can Sevinci Afyonkarahisar’ın Hocalar ilçesinin Yeşilhisar beldesinden Almanya’ya işci olarak giden gurbetçi ailenin çocuğu olan Emre Can, İngiliz Liverpool takımına 12 milyon Euro'ya transfer oldu.
Afyonkarahisar'da Emre Can Sevinci
14:00
Kayseri'de Elektrik Kesintisi Yeşilhisar ilçe merkezi ve bağlı tüm mahallelerine, 8 Haziran'da elektrik verilmemesi planlanıyor.
Kayseri'de Elektrik Kesintisi
11:42
Kayseri Sultan Sazlığı'nda Kuş Müzesi Açıldı Kayseri'nin Yeşilhisar İlçesi'nde bulunan ve 301 kuş türünün yaşadığı Sultan Sazlığı Milli Parkı'nda yapımı tamamlanan Kuş Müzesi hizmete açıldı.
10:42
Sultansazliği Kuş Müzesi Açıldı Sultansazlığı Milli Parkı'nda, 301 kuş türüne ait örneklerin ve bilgilerin yer aldığı Kuş Müzesi, Vali Orhan Düzgün tarafından ziyaretçilere açıldı.
Sultansazliği Kuş Müzesi Açıldı
09:59
Kcetaş'tan Yeşilhisar'da Elektrik Kesintisi Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş'den yapılan açıklamada, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 11. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğüne bağlı Yeşilhisar TM`de 2014 yılı planlı trafo bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.
Kcetaş'tan Yeşilhisar'da Elektrik Kesintisi
09:40
Kayseri Şeker'den, Sultan Sazlığı'nın Tanıtımına Katkı 24 bin hektarlık alanda bulunan Sultan Sazlığı Milli Parkının tanıtımı için 3. Yeşilhisar Sultan Sazlığı Uçurtma Şenliği düzenlendi.
Kayseri Şeker'den, Sultan Sazlığı'nın Tanıtımına Katkı
17:31
Sultan Sazlığı'nın Tanıtımı İçin Uçurtma Şenliği Düzenlendi Türkiye'nin en önemli kuş cennetlerinden birisi olan Sultan Sazlığı’nın tanıtımı için düzenlenen uçurtma şenliğinde şiddetli fırtına, uçurtma severlere zor anlar yaşattı.
Sultan Sazlığı'nın Tanıtımı İçin Uçurtma Şenliği Düzenlendi
17:05
Rüzgar Çıkınca, Uçurtmaları Büyükler Uçurdu Kayseri'de düzenlenen 3'üncü Yeşilhisar Sultansazlığı Uçurtma ve Gençlik Şenliği, rüzgarın azizliğine uğradı.
09:17
Kayseri Şeker, Bin Çiftçi ile Konya Tarım Fuarı'na Katıldı Konya Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşen ve 20 ülkeden 978 markanın temsilcisinin katıldığı 12. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri-Konya Tarım 2014 Fuarına Kayseri Pancar Kooperatifi bin pancar çiftçisi ve Yöneticileri ile iştirak etti.
Kayseri Şeker, Bin Çiftçi ile Konya Tarım Fuarı'na Katıldı
15:21
Dağların Zirvesine Çıkmak İçin Sponsor Arıyorlar Kayseri'de amatör dağcılık yapan Çağdaş Demir ile Asım Anıl Erdemir; Kırgızistan'ın Pamir, Gürcistan'ın Kazbek, Kazakistan'daki Han Tengri zirvesine çıkmak için sponsor arıyor.
12:44
Bayan Kur'an Kursu Öğrencilerinden Hatim Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Merkez Kur'an Kursu bayan öğrencileri 2013-2014 öğretim döneminin sona ermesiyle "Hatim Duası" programı düzenledi.
Bayan Kur'an Kursu Öğrencilerinden Hatim
16:48
Şeker Fabrikası Davası 19 Eylül'e Ertelendi Eski Kayseri Şeker Fabrikası ve Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık, yönetim kurulu üyeleri ve çiftçilerin de aralarında bulunduğu 70 kişinin yargılandığı dava 19 Eylül'e ertelendi.
11:58
Bozkırın "Yeşil Cenneti", Sultan Sazlığı Kayseri'deki Sultan Sazlığı Milli Parkı, barındırdığı birçok kuş türü ve yeşil alanıyla dikkati çekiyor Sazlık alandaki 1,5 kilometrelik ahşap yürüyüş yolu, kuş gözlemcileri ve doğa fotoğrafçılarına kolaylık sağlıyor.
12:27
Çadırda Sobadan Zehirlenen 9 Kişilik Aile Hastanelik Oldu Kayseri'de mevsimlik tarım işçisi 9 kişilik aile, çadırda yaktıkları sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.
11:07
Mevsimlik İşçiler Sobadan Sızan Gazdan Zehirlendi Kayseri'de mevsimlik işçi olarak çalışan aynı aileden 9 kişi, akşam ısınmak için yaktıkları sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.
Mevsimlik İşçiler Sobadan Sızan Gazdan Zehirlendi
16:03
Kayseri'den Kısa Kısa Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Oda üyelerine, Soma’da yaşanan olayın ardından yaraların sarılması için yardım çağrısında bulundu.
12:52
Yeşilhisar Banliyösü Hız Kazandı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Yeşilhisar ve mahalleye dönüşen köylerine götürülecek hizmetlerle ilgili olarak yatırım toplantısı düzenledi.
Yeşilhisar Banliyösü Hız Kazandı
11:49
Yeşilhisar Banliyösü Hız Kazandı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Yeşilhisar ve mahalleye dönüşen köylerine götürülecek hizmetlerle ilgili olarak yatırım toplantısı düzenledi.
Yeşilhisar Banliyösü Hız Kazandı
11:04
Kayseri'de İlk Banliyo Hattı Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile TCDD arasında varılan anlaşma uyarınca Yeşilhisar ile Sarıoğlan İlçesi arasındaki mevcut demiryolunda banliyo hattı işletilecek.
Kayseri'de İlk Banliyo Hattı
15:19
Kayseri İkinci Amatör Küme İkinci Amatör Küme B Grubu'nun güçlü etibi Sümerspor, son haftalarda umduğunu bulamayan Yeşilhiraspor'u 4-1 mağlup ederek üç puana uzandı.
Kayseri İkinci Amatör Küme
13:00
Yeşilhisar ile Sarıoğlan Arası Ulaşım Trenle Yapılacak Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Yeşilhisar'dan Saroğlan'a kadar olan demir yolu hattını normal şehir içi ulaşımda kullanmak için girişimde bulunduklarını belirtti.
Yeşilhisar ile Sarıoğlan Arası Ulaşım Trenle Yapılacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]