SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Yeşilhisar Haberleri

12:35
Traktörde Görünmez Kaza Yeşilhisar ilçesi Yeşilova Mahallesinde traktör ile tarlada çalışırken, dikkatsizlik sonucu traktörün çamurlukla tekerlekleri arasına ayaklarını sıkıştırdı.
12:10
Milletvekillerinden Belediye Başkanlarına Ziyaret TBMM Başkanvekili ve AK Parti Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Yaşar Karayel ve İsmail Tamer, Yeşilhisar, Yahyalı ve Develi ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
10:59
Milletvekillerinden Başkanlara Ziyaret AK Parti Kayseri Milletvekilleri, ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Milletvekillerinden Başkanlara Ziyaret
10:44
Milletvekillerinden Başkanlara Ziyaret AK Parti Kayseri Milletvekilleri, Ak Partili ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Milletvekillerinden Başkanlara Ziyaret
11:32
Sultan Sazlığı'nda Flamingo Sesleri Arttı Anadolu'da 'allı turna' olarak bilinen flamingolar, Türkiye'de kuluçkaya yattıkları en önemli alanlardan Sultan Sazlığı Milli Parkı'nda, su seviyesinin artmasıyla birlikte daha çok görülmeye başlandı Tatlı ve tuzlu su ekosistemlerini bir arada bulundurmasıyla dikkati çeken Sultan Sazlığı'nda bu yıl yaklaşık 5 bin flamingo sayıldı.
Sultan Sazlığı'nda Flamingo Sesleri Arttı
20:43
Hisarcık Belediyesi Gül ve Çiçek Dikim Çalışmalarına Başladı Hisarcık Belediyesi tarafından ilçe genelinde park, kavşak ve orta refüjlere çiçek ve gül dikimine başlandı.
Hisarcık Belediyesi Gül ve Çiçek Dikim Çalışmalarına Başladı
17:25
Hdp'li Tüzel: Don Afetinden Oluşan Zararların Bedeli Üretici Köylüye Ödenecek Midir? Hdp'li Levent Tüzel; "Mahsulü zarar gören üretici köylünün tarımsal üretimi ve yaşamını sürdürebilmesi için Bakanlığınızca ne tür önlemler alınmaktadır?
17:36
Elma Ağaçlarını Soğuktan Don Vurdu, Üretici Şaşkın Iç Anadolu Bölgesi'nin önemli elma üretim merkezi Yahyalı'da ve çevre ilçeler Yeşilhisar ve Develi'deki elma ağaçlarını soğuk havadan dolayı don vurdu.
Elma Ağaçlarını Soğuktan Don Vurdu, Üretici Şaşkın
10:34
Elma ve Kayısı Don Kurbanı Türkiye'nin meyve yetiştiriciliği bakımından önemli ilçeleri arasında bulunan Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde meyve üreticilerini don vurdu.
Elma ve Kayısı Don Kurbanı
18:12
Kayseri'de Büyükşehir Belediye Başkanlığı Oyları Belli Oldu Kayseri'de 30 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde, Büyükşehir Belediye Başkanlığı oyları belli oldu.
Kayseri'de Büyükşehir Belediye Başkanlığı Oyları Belli Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:32:16. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİLHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]