SON DAKİKA YEŞİLOVA HABERLERİ

Son Dakika Yeşilova Haberleri

11:40
Rakamlarıyla Oynadığı Biletle Dolandırıcılık Yapmak İsteyince * Milli piyango bayisindeki dolandırıcılık girişimi güvenlik kamerasına yansıdı.
Rakamlarıyla Oynadığı Biletle Dolandırıcılık Yapmak İsteyince
17:33
Nijerya'daki 'Sevgi ve Hoşgörü Konferansı'nda Diyalog ve Eğitime Çağrı Yapıldı Nijerya’da faaliyet gösteren Ufuk Diyalog Vakfı'nın başkent Abuja’da düzenlediği 'Sevgi ve Hoşgörü' konulu konferansta diyalog ve eğitime yatırım çağrısı yapıldı.
15:57
Burdur Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı Burdur'un Yeşilova İlçesi'nde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Burdur Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı
14:25
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ve gösteri yapıldı- Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları düzenlendi- Kayak pistinin tepe noktasından Türk bayrakları taşıyarak kayan sporcular, beğeni topladı Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları yapıldı.
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı
12:16
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları düzenlendi Kayak pistinin tepe noktasından Türk bayrakları taşıyarak kayan sporcular, beğeni topladı.
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı
12:09
Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı Burdur'un Yeşilova İlçesi'nde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı
11:42
Salda Kayak Merkezi'nde Muhteşem Sezon Açılışı Türkiye’nin ilk ve tek göl manzaralı tesisi Salda Kayak Merkezi, muhteşem bir organizasyonla kayak sezonunu açtı.
09:28
Belediye Yetkililerinden Yeşilova Turu İzmit Belediyesi yönetimi, mahalle ziyaretleri kapsamında Yeşilova mahallesinde incelemelerde bulundu.
Belediye Yetkililerinden Yeşilova Turu
14:33
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması "Bugün dünyada kalkınma hızında kentimizin ikinci olmasında çevre yatırımlarının payı çok büyük"
13:55
"Kenetlendik ve Başardık" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Brookings Entitüsü'nün yayınladığı rapora göre İzmir'in dünyada en hızlı gelişen ikinci kent olmasının, kentte kurulan güven ortamı ve dayanışmayla sağlandığını söyledi.
12:41
Burdur İnternet Gazetecileri Derneği Kuruldu Burdur İnternet Gazetecileri Derneği, 7 internet haber sitesi temsilcisinin bir araya gelmesi ile kuruldu.
Burdur İnternet Gazetecileri Derneği Kuruldu
15:02
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulunda Görev Dağılımı Yapıldı Tüsiad'ın 45. Olağan Genel Kurul toplantısında yapılan seçimlerde belirlenen yeni Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Konseyi'nde görev dağılımı yapıldı.
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulunda Görev Dağılımı Yapıldı
12:50
Tüsiad'da Cansen Başaran Symes Dönemi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nde (TÜSİAD) Cansen Başaran Symes dönemi başladı.
12:26
Cansen Başaran-Symes Kimdir ? TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Başaran Oldu Cansen Başaran-Symes Kimdir ? Cansen Başaran-Symes, TÜSİAD'ın yeni Başkanı seçildi. Bayrağı Haluk Dinçer'den devralan Symes, üçüncü kez seçilen kadın başkan oldu.
Cansen Başaran-Symes Kimdir ? TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Başaran Oldu
12:26
Tüsiad Yeni Başkanını Seçti TÜSİAD’ın yeni Başkanı Cansen Başaran Symes, Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Ümit Boyner’den sonra üçüncü kez seçilen kadın başkan oldu.
12:26
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran-Symes, Cansen Başaran Kimdir ? Cansen Başaran-Symes Kimdir ? Cansen Başaran-Symes, TÜSİAD'ın yeni Başkanı seçildi. Bayrağı Haluk Dinçer'den devralan Symes, üçüncü kez seçilen kadın başkan oldu.
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran-Symes, Cansen Başaran Kimdir ?
12:07
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran-Symes Cansen Başaran-Symes, TÜSİAD'ın yeni Başkanı seçildi. Bayrağı Haluk Dinçer'den devralan Symes, üçüncü kez seçilen kadın başkan oldu.
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran-Symes
16:25
TÜSİAD Başkan Adayı Açıklandı TÜSİAD 45. Genel Kurul toplantısında başkan olmak için Cansen Başaran-Symes'in aday olduğu açıklandı.
TÜSİAD Başkan Adayı Açıklandı
16:12
Tüsiad Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), 45. seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda sunulmak üzere oluşturulan yönetim kurulu aday listesi ile yüksek istişare konseyi divanı aday listesini kamuoyuyla paylaştı.
15:25
BAL'da İkinci Yarı Başlıyor Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, 18 Ocak Pazar günü Yeşilovaspor ile karşılaşacak.
BAL'da İkinci Yarı Başlıyor
10:40
BAL'da İkinci Yarı Başlıyor Bölgesel Amatör Lig 7. Grup'ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor 18 Ocak pazar günü Yeşilovaspor ile karşılaşacak.
12:35
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Burdur'a 2 Milyon 308 Bin Lira Ödenek AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur ve ilçelerinde yapımı devam eden ve başlama aşamasındaki tesisler için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2 milyon 308 bin lira ödenek gönderildiğini bildirdi.
23:06
Eğitime Kar Engeli Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle bazı ilçelerde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
15:54
Burdur Valisi Kürklü, Öğrencilerle Saz Çaldı Burdur Valisi Hasan Kürklü, Yeşilova ilçesini ziyaretinde öğrencilerle saz çaldı.
12:46
Burdur Beyaza Büründü Burdur'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası kent merkezi beyaza büründü.
Burdur Beyaza Büründü
12:42
Burdur Beyaza Büründü Burdur'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası kent merkezi beyaza büründü.
Burdur Beyaza Büründü
12:45
Bucaspor'da İlk Yarı Hayal Kırıklığı Ptt 1'inci Lig'de zor günler geçiren Bucaspor, için ilk yarı tam bir hayal kırıklığı oldu.
08:17
Halı Yıkama Fabrikasında Yangın Bornova'da halı yıkama fabrikasında çıkan yangın hasara yol açtı.
Halı Yıkama Fabrikasında Yangın
07:52
İzmir'de İş Yeri Yangını Bornova ilçesinde halı yıkama fabrikasında çıkan yangın hasara yol açtı.
17:36
Çelebi Mehmet Bulvarı'nda 2. Etap Başladı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin kent içi ulaşıma nefes aldıracak en önemli projelerinden biri olan Çelebi Mehmet Bulvarı'nın ikinci etabı, düzenlenen törenle start aldı.
16:09
Çelebi Mehmet Bulvarı'nda İkinci Etap Başladı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi ulaşıma nefes aldıracak en önemli projelerinden biri olan Çelebi Mehmet Bulvarı’nın ikinci etabı törenle start aldı.
Çelebi Mehmet Bulvarı'nda İkinci Etap Başladı
13:57
Aygören Vadisi Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı Ortahisar ilçesine bağlı 15 mahalle tarafından kurulan derneğin başkanlığına Mehmet Çelik seçildi.
17:32
İzmit'te Pazar Kültürü Değişiyor İzmit Belediyesi tarafından mahalle aralarında yapılan 7 pazar yeri için 6 milyon TL harcandı.
İzmit'te Pazar Kültürü Değişiyor
10:18
Başkan Kocaoğlu, Bayındır'da Mahallelerin Sorunlarını Dinledi Bürokratlarıyla birlikte Bayındır’ın köylerine çıkarma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki çiçek üretimine verdiği destek nedeniyle bol övgü aldı.
Başkan Kocaoğlu, Bayındır'da Mahallelerin Sorunlarını Dinledi
09:18
"Çiçek Başkan" Bürokratlarıyla birlikte Bayındır'ın köylerine çıkarma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki çiçek üretimine verdiği destek nedeniyle bol övgü aldı.
'Çiçek Başkan'
11:42
Çobanlar Eğitimden Geçiyor Aksaray’da hayvancılığı geliştirilmesi ve çoban sıkıntısının giderilmesi için çobanlara yönelik eğitim kursları düzenleniyor.
Çobanlar Eğitimden Geçiyor
10:08
Çobanlar Eğitimden Geçiyor Aksaray’da hayvancılığı geliştirilmesi ve çoban sıkıntısının giderilmesi için çobanlara yönelik eğitim kursları düzenleniyor.
Çobanlar Eğitimden Geçiyor
10:09
Ahşap Yat Sulara Gömüldü Muğla’nın Marmaris ilçesinde, özel bir ahşap yatın makine dairesinde patlama meydana geldi.
Ahşap Yat Sulara Gömüldü
10:08
Gövdesi Delinen Ahşap Yat Sulara Gömüldü Muğla’nın Marmaris ilçesinde, özel bir ahşap yatın makine dairesinde patlama meydana geldi.
Gövdesi Delinen Ahşap Yat Sulara Gömüldü
12:42
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Şantiyesi Düzenleniyor İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün Yeşilova şantiyesinde düzenleme çalışması yapılıyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Şantiyesi Düzenleniyor
10:59
Ataşehir'de Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı Ataşehir'de bir telefon bayisine giren maskeli 5 hırsız, 29 saniyede 20 bin liralık telefonu çalıp kayıplara karıştı.
Ataşehir'de Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı
09:43
Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı Ataşehir'de bir telefon bayisine giren 5 hırsız, 29 saniyede 20 bin liralık telefonu çalıp kayıplara karıştı.
16:35
Eski Köye Yeni Şebeke Torbalı, Kemalpaşa, Bayındır ve Selçuk'un 16 mahallesini sağlıklı ve kesintisiz su şebekesine kavuşturmaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 11.8 milyon liralık yatırım kapsamında 244 kilometrelik içme suyu borusu döşeyecek.
13:00
Tedavisi Tamamlanan Şahin Doğaya Bırakıldı Burdur'da 3 ay önce iki kanadından da ateşli silahla vurularak yaralanan şahin, tedavisinin ardından doğaya bırakıldı.
Tedavisi Tamamlanan Şahin Doğaya Bırakıldı
12:38
Tedavisi Tamamlanan Şahin Doğaya Bırakıldı Burdur'da 3 ay önce iki kanadından da ateşli silahla vurularak yaralanan şahin, tedavisinin ardından doğaya bırakıldı.
Tedavisi Tamamlanan Şahin Doğaya Bırakıldı
10:55
Silahla Vurulan Şahin, Tedavi Edilerek Doğaya Salındı Burdur'da avcılar tarafından silahla vurularak yaralanan şahin, Lisinia Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezinde gördüğü tedavinin ardından doğaya bırakıldı.
Silahla Vurulan Şahin, Tedavi Edilerek Doğaya Salındı
11:32
'Bol Sıvı Tüketin, Cildinizi Soğuktan Koruyun" Kış aylarında deride oluşan kuruma ve kaşıntının önüne geçebilmek için bol sıvı tüketilmesi önerildi Doç. Dr. Yeşilova: "Fazla sıvı tüketimi sağlıklı bir cilt için önemlidir.
'Bol Sıvı Tüketin, Cildinizi Soğuktan Koruyun'
12:07
BAL Liginde Muğla Derbisi Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta 25 puanla liderlik koltuğunda oturan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, 22 puanla 3. basamakta yer alan Muğlaspor'a misafir olacak.
18:24
Hamile Uyuşturucu Zanlısı Tutuklandı Bursa’da, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 aylık hamile bir kadın ile kocasının da aralarında bulunduğu 9 kişi tutuklandı.
Hamile Uyuşturucu Zanlısı Tutuklandı
14:43
Bursa'da Uyuşturucu Operasyonu: 10 Gözaltı Bursa'da Narkotik Büro Amirliğine bağlı ekipler Bursa'ya uyuştucu getiren ve sokak aralarında satış yapan torbacılara yönelik operasyon düzenledi.
Bursa'da Uyuşturucu Operasyonu: 10 Gözaltı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:23:13. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİLOVA HABERLERİ
[Hata Bildir]