SON DAKİKA YEŞİLOVACIK HABERLERİ

Son Dakika Yeşilovacık Haberleri

22:41
"6 Ekolojik Köprü Yapılacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "3. köprü ve yollar için kesilen ağaçların en az 5 katı kadar ağaç dikilmesini mecburi hale getirdik." dedi.
14:39
Silifke'de, Sahillerde Temizlik Çalışması Silifke ilçesindeki sahillerde belediye ekipleri tarafından temizlik çalışması yapıldı.
Silifke'de, Sahillerde Temizlik Çalışması
13:03
Akdeniz Sahilinde Ağustos Yoğunluğu Yaylasıyla, uçsuz bucaksız sahili ve doğal güzellikleriyle, Türkiye ile dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Silifke, yaz aylarında yüz binlerce konuğunu ağırlıyor.
Akdeniz Sahilinde Ağustos Yoğunluğu
11:10
Satılamayan Salatalıklar Keçilere Yem Oluyor Mersin'in Silifke ilçesinde geçen yıl üreticisini sevindiren salatalık, bu yıl para etmediği için keçilere yem olarak veriliyor.
Satılamayan Salatalıklar Keçilere Yem Oluyor
13:59
Başkan Turgut Basınla Buluştu Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi.
Başkan Turgut Basınla Buluştu
16:25
Silifke Sahilleri Turizm Sezonuna Hazır Silifke ilçesine bağlı Atakent, Narlıkuyu, Atayurt, Arkum, Taşucu ve Yeşilovacık mahallelerindeki sahiller turizm sezonuna hazırlandı.
Silifke Sahilleri Turizm Sezonuna Hazır
08:52
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
15:34
Odü Sahalarında Üretime Dönük İyileştirme Çalışmaları Fıstıkçamında Başladı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Silifke Orman İşletme Müdürlüğü Yeşilovacık Orman İşletme Şefliğinde, 1996 yılında 238, 253 ve 254 nolu bölmelerde dikimi gerçekleştirilen fıstıkçamı sahasında yoğun diri örtü nedeniyle kozalak üretimi konusunda yaşanan sıkıntı makineli çalışmayla diri örtü temizliğine başlandı.
Odü Sahalarında Üretime Dönük İyileştirme Çalışmaları Fıstıkçamında Başladı
16:22
Başkan Turgut: Herkes Görevine Devam Edecek Silifke Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Mustafa Turgut, göreve başlamasının ardından yeni yasayla kapanan belde belediyeleri ziyarete devam ediyor.
Başkan Turgut: Herkes Görevine Devam Edecek
16:59
Silifke'de Ölü Akdeniz Foku Bulundu Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesi limanında 3 aylık Akdeniz Foku ölü olarak bulundu.
Silifke'de Ölü Akdeniz Foku Bulundu
14:39
Mersin'de Üç Aylık Akdeniz Foku Ölü Bulundu Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesinde yapımı devam eden limanın yakınlarında 3 aylık olduğu belirlenen Akdeniz Foku ölüsü bulundu.
13:02
Akdeniz Foklarına Liman Tehdidi Mersin'in Gülnar İlçesi'ne bağlı Büyükeceli Beldesi'nde kurulması planlanan Akkuyu Nükleer Santral ile ilgili tartışmalar sürerken bölgede planlanan 3 termik santral ve 2 çimento fabrikası için Akdeniz foklarının üreme ve barınma bölgesi olan Yeşilovacık'a liman yapılması tepki çekti.
Akdeniz Foklarına Liman Tehdidi
13:09
Yörük aileye "şikayet" engeli Yaz mevsimini Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık ve Akdere beldelerinin dağlık kesimlerinde, kışı ise aynı ilçenin sahillerinde çadırlarda geçiren Sarıkeçili Yörüklerinden bir aile, besledikleri kıl ...
Yörük aileye 'şikayet' engeli
09:18
Yörük Çocuklarının Okul Arzusu Göz Yaşarttı Yaz mevsimini Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörükleri, havaların soğumasıyla birlikte sahil kesimlerindeki kışlaklarına dönmeye başlarken, Orman Müdürlüğü yetkilileri tarafından yer gösterilmeyen 6 kişilik Bacak ailesi, Balandız...
Yörük Çocuklarının Okul Arzusu Göz Yaşarttı
16:20
Başkan Okur, Silifke İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı Mersin'in Silifke ilçesi Narlukuyu Belediye Başkanı Ali Okur, AK Parti'den Silifke Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
15:44
Burhanettin Kocamaz Silifke'de Tarsus Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, Silifke'de dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Burhanettin Kocamaz Silifke'de
13:54
Başkan Kocamaz: Allah'ın İzni ile Mersin'de Seçimi Alacağız Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı ve Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin'de büyükşehir belediyesini kazanacaklarını iddia etti.
Başkan Kocamaz: Allah'ın İzni ile Mersin'de Seçimi Alacağız
11:47
Burhanettin Kocamaz Silifke'de Gazetecilerle Buluştu Tarsus Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz Silifke'de basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Burhanettin Kocamaz Silifke'de Gazetecilerle Buluştu
13:55
Başkan Öngel'den Belde Belediyelerine 'Borcunuzu Ödeyin' Uyarısı Silifke Belediyesi ve Taşeli Belediyeler Birliği Başkanı Bayram Ali Öngel, birliğe aidat ücretini vermeyen belde belediyelerin borçlarını mutlaka ödemesi gerektiğini söyledi.
Başkan Öngel'den Belde Belediyelerine 'Borcunuzu Ödeyin' Uyarısı
11:32
AK Parti'li Vekil, MHP'li Belediye Başkanlarına Ders Verdi Mersin'in Silifke ilçesinde Pozitif Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan TEOREM Akademi Dershanesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
AK Parti'li Vekil, MHP'li Belediye Başkanlarına Ders Verdi
12:00
İl Genel Meclisi'nde Termik Santraller Tartışıldı Mersin İl Genel Meclisi eylül ayı toplantısı Silifke ilçesinde yapıldı.
İl Genel Meclisi'nde Termik Santraller Tartışıldı
14:23
Gökbelen ve Mara'da 30 Ağustos Şenliği Düzenlendi Silifke Belediyesinin katkılarıyla gerçekleştirilen 30 Ağustos Gökbelen ve Mara köyleri yayla şenlikleri sona erdi.
Gökbelen ve Mara'da 30 Ağustos Şenliği Düzenlendi
14:31
CHP'li Atıcı Mersin-Antalya Yolunu Meclis'e Taşıdı CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, yapımına 2003 yılında başlanan Mersin-Antalya bölünmüş yol projesinin yılan hikayesine döndüğünü ve bir türlü bitirilemeyerek rant kapısı haline getirildiğini öne sürerek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme...
CHP'li Atıcı Mersin-Antalya Yolunu Meclis'e Taşıdı
11:03
Silifke'de İlk Zeytin Hasadı Yapıldı Mersin'in Silifke ilçesinde yılın ilk zeytin hasadı emekli eğitimci Sebat Vural tarafından yapıldı.
Silifke'de İlk Zeytin Hasadı Yapıldı
10:25
Silike'de Zeytin Hasadı Başladı Mersin'in Silifke ilçesinde 25 bin ton zeytin hasat edilmesi hedefleniyor.
Silike'de Zeytin Hasadı Başladı
15:22
Tatilcilerden Sahil Temizliği Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık Beldesi'nde tatilciler tarafından sahil ve çevre temizliği yapıldı.
Tatilcilerden Sahil Temizliği
13:43
Mersin'de Mesire Alanı ve Sahil Temizlendi Silifke ilçesindeki Kargı mesire alanı ve sahildeki plastik şişeler, posetler ve çeşitli yiyecek atıkları 100 kişinin katılımıyla temizlendi.
Mersin'de Mesire Alanı ve Sahil Temizlendi
11:22
Silifke Akdere'de İftar Sevinci Mersin Silifke'ye bağlı Akdere beldesinde iftar yemeği veren Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, belde halkı ile iftar açtı.
13:30
Silifke'ye 300 Milyon Euro'luk Yatırım Eren Holding, Mersin'in Silifke ilçesinde 300 milyon Euroluk çimento fabrikası ile iskele ve dolgu alanı yatırımı gerçekleştiriyor.
Silifke'ye 300 Milyon Euro'luk Yatırım
00:18
Atakent Beldesinde İftar Yemeği Verildi Mersin'in Silifke İlçesine bağlı Ataken Beldesi'nde MHP Silifke İlçe Teşkilatı ve Atakent Belediyesi tarafından iftar yemeği verildi.
Atakent Beldesinde İftar Yemeği Verildi
13:19
'Yeşilovacık Limanı' Projesi Meclis Gündeminde CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesinde, balıkçı barınağı yerine 'Yeşilovacık Limanı' projesi adı altında yürütülen inşaat çalışmasının hukuka aykırı olduğunu iddia etti.
'Yeşilovacık Limanı' Projesi Meclis Gündeminde
10:14
CHP'den Kaçak Liman Sorusu ANKARA -CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "Yeşilovacık Limanı kaçak olarak mı yapılmaktadır?" diye sordu.
CHP'den Kaçak Liman Sorusu
11:47
'Nükleer ve Termik Santraller Mersin'de Denizi Yaşanmaz Hale Getirir' Taşucu Eğitim ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı Başkanı Arslan Eyce, Mersin'in Gülnar İlçesi'ne bağlı Büyükeceli Beldesi'nde yapılacak olan Akkuyu Nükleer Santral ile bölgede kurulması planlanan 15 termik santral ve çimento fabrikasının, Akdeniz'i...
'Nükleer ve Termik Santraller Mersin'de Denizi Yaşanmaz Hale Getirir'
14:42
Silifke İlçesinde 20 Bin Ton Çöp Toplandı Silifke ilçesinde altı aylık dönemde 20 bin tona yakın çöp toplandı
12:26
Baca, Orman Çalışmalarını Havadan İnceledi Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Silifke ve çevresindeki ormanlık alanları helikopterle inceledi
Baca, Orman Çalışmalarını Havadan İnceledi
13:37
Mersin'de Termik Santral Tepkisi Mersin'in Silifke İlçesi Yeşilovacık Beldesi'nde, termik santral yapılmasını istemeyen vatandaşlar bir araya geldi.
Mersin'de Termik Santral Tepkisi
12:28
Mersin'de Termik Santral Tepkisi Mersin'in Silifke İlçesi Yeşilovacık Beldesi'nde, termik santral yapılmasını istemeyenler bir araya geldi.
Mersin'de Termik Santral Tepkisi
10:35
Silifke'de Termik Santral Protestosu Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesinde, yapılması planlanan termik santraller protesto edildi.
09:50
Termik Santral Karşıtları Yeşilovacık'ta Toplandı Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesinde, termik santral yapılmasını istemeyen vatandaşlar bir araya geldi.
21:07
Silifke'de Kaza, 1 Kişi Öldü Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık beldesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Silifke'de Kaza, 1 Kişi Öldü
17:20
Başkan Öngel: Birliğe Borcu Olan Belediyeler Ödesin Mersin'de Silifke Belediyesi ve Taşeli Belediyeler Birliği Başkanı Bayram Ali Öngel, birliğe üyelik aidatı borcu olan belediyelerin borçlarını mutlaka ödemesi gerektiğini söyledi.
Başkan Öngel: Birliğe Borcu Olan Belediyeler Ödesin
15:11
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (20.4.ADANA'da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 'Portakal Çiçeği Karnavalı'nın fikir babası Toyota CEO'su Ali Haydar Bozkurt, karnavalı değerlendirdi.)
15:56
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri lekesiz.HATAY Valisi M.Celalettin Lekesiz, turizm potansiyeli dikkate alındığında ilin geleceğinin parlak olduğunu söyledi.
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
12:05
Yörük Derneği Kıl Çadırda Genel Kurul Yaptı Silifke ilçesinde yaşayan Sarıkeçili Yörükleri tarafından kurulan derneğin genel kurulu kıl çadırda yapıldı.
10:32
Sarıkeçili Yörükleri Kıl Çadırda Genel Kurul Yaptı Silifke ilçesinde yaşayan Sarıkeçili Yörükleri tarafından kurulan Göç Eden Sarıkeçililer Türkmenler Kültür ve Dayanışma Derneği, genel kurulunu Yeşilovacık beldesinde kıl çadırda gerçekleştirdi.
Sarıkeçili Yörükleri Kıl Çadırda Genel Kurul Yaptı
13:28
Kaçaklara Son Dakika Operasyonu Yasa dışı yollarla Güney Kıbrıs'a kaçmaya çalışan 11 Suriyeli, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin operasyonuyla kurtarıldı.
Kaçaklara Son Dakika Operasyonu
13:20
Suriyeli Kaçaklara Son Dakika Operasyonu Yasa dışı yollarla Güney Kıbrıs'a kaçmaya çalışan 11 Suriyeli, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin operasyonuyla kurtarıldı.
Suriyeli Kaçaklara Son Dakika Operasyonu
23:41
Mersin'de Kaçak Tekne Operasyonu Mersin'den yasa dışı yollarla Kıbrıs'a kaçmaya çalışan 5'i çocuk 2'si bayan 3'ü erkek 10 Suriyeli, batmak üzere olan tekneden kurtarıldı.
Mersin'de Kaçak Tekne Operasyonu
18:57
Mersin'de Kaçak Tekne Operasyonu 10 Suriyeliyi Kıbrıs'a götürmek isteyen kişi, yakalanacağını anlayınca içindeki insanlarla birlikte tekneyi batırdı.
18:29
Silifke'de Şiddetli Lodos ve Fırtına Hayatı Olumsuz Etkiledi Mersin'in Silifke ilçesinde lodos hayatı felç etti.
Silifke'de Şiddetli Lodos ve Fırtına Hayatı Olumsuz Etkiledi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:08:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİLOVACIK HABERLERİ
[Hata Bildir]