17:3300
SON DAKİKA YILDIRAY ARIKAN HABERLERİ

Son Dakika Yıldıray Arıkan Haberleri


YILDIRAY ARIKAN

ADAY - CHP - ADANA - BÜYÜKŞEHİR

2 Nisan 1955 yılında Adana'nın Alidede Mahallesi'nde doğdu. Eğitimine sırasıyla 27 Mayıs İlköğretim Okulu, Yeşilevler İlkokulu, Beşocak Orta Okulu, Adana Erkek Lisesi, Adana Eğitim Enstitü Matematik Bölümü'nden mezun oldu.

01 Haziran 1974 yılında... Devamı

   

  Abdullah Torun: 'Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil'

  Abdullah Torun: "Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil"

  ADANA (İHA) – AK Parti’nin Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Abdullah Torun, “Asla ve asla ilçe seçim kurulları önlerine kalabalık gruplar toplama, herhangi bir tehdit oluşturma bizim tarzımız değildir” dedi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP Konya Milletvekili Bal, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimiyle ilgili tüm oyların yeniden sayılması talebinin reddedildiğini söyledi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, "22 bin civarında oy farkıyla kazanmış olan Hüseyin Sözlü'nün önüne konulmak istenen takoz kaldırılmıştır" dedi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Adana’da bir seçim şirketi olduğunu ve bu şirketin seçim sonuçlarını alenen sabote ettiğini savunarak, "Bunda kimin kusuru varsa, bunda bugüne kadar kimin ortaya koyduğu eksiklik ve sorumluluk varsa, Yüksek Seçim Kurulu dahil olmak üzere bütün görevlileri herkesi göreve çağırıyoruz" dedi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Mazbatasını Aldı

  Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Mazbatasını Aldı

  Çukurova Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Soner Çetin, mazbatasını aldıktan sonraki ilk mesajında 'herkese eşit hizmet' sözü verdi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Adana'da Yerel Seçim Sonuçlarına İtiraz

  Adana'da Yerel Seçim Sonuçlarına İtiraz

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: (1) "Adana seçimlerinde yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" "Adana'da bir şeçim şirketi vardır" "Anlaşılan o ki burada ittifak ötesi bir ittifak söz konusudur. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Gürsel Tekin'den CHP Adayına Tepki

  Gürsel Tekin'den CHP Adayına Tepki

  Gürsel Tekin, AK Parti ile CHP'nin Büyükşehir adaylarının, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı ortak basın toplantısına tepki gösterdi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  'Arıkan'ın AKP'li Adayla Yaptığı Açıklama Doğru Olmamıştır'

  "Arıkan'ın AKP'li Adayla Yaptığı Açıklama Doğru Olmamıştır"

  CHP Genel Başkan Yardımcıs Tekin, CHP Adana adayı Arıkan'ın AK Parti adayı Torun ile seçimlerin iptal edilmesine yönelik açıklamasını eleştirdi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Adana'daki Seçim Sonuçlarına İtiraz

  Adana'daki Seçim Sonuçlarına İtiraz

  MHP Grup Başkanvekili Vural: "MHP olarak, bu seçimlerle ilgili somut iddialarla ortaya konulabilecek itirazlara hiçbir diyeceğimiz yok" "Geçen seçimlerde de bu seçimlerde de MHP olarak Adana'da başarı gösterdik. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri