SON DAKİKA YILDIRAY ARIKAN HABERLERİ

Son Dakika Yıldıray Arıkan Haberleri


YILDIRAY ARIKAN

ADAY - CHP - ADANA - BÜYÜKŞEHİR

2 Nisan 1955 yılında Adana'nın Alidede Mahallesi'nde doğdu. Eğitimine sırasıyla 27 Mayıs İlköğretim Okulu, Yeşilevler İlkokulu, Beşocak Orta Okulu, Adana Erkek Lisesi, Adana Eğitim Enstitü Matematik Bölümü'nden mezun oldu.

01 Haziran 1974 yılında... Devamı

16:29
Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cemevi açılışında kendisine söz verilmemesi üzerine "Ben hiçbir zaman ağır protokol kaygısı olan bir Büyükşehir Belediye Başkanı olmadım. Orada bulunma sebebim Adana’da yaşayan Alevi hemşerilerimizin kıvancına ortak olmaktı" dedi.
Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme
11:25
Çukurova Belediyesine 7 Ayda 16 Bin 400 İş Başvurusu Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediyesi'ne 30 Mart yerel seçimlerinden bugüne kadar geçen 7 aylık sürede 16 bin 400 kişi iş talebiyle özgeçmiş bıraktı.
Çukurova Belediyesine 7 Ayda 16 Bin 400 İş Başvurusu
10:45
Adana Amatör Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) 13. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Adana Amatör Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu
16:21
Arıkan: "Yıpratma Operasyonu Yapıyorlar" CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan, 30 Mart yerel seçimlerinde tanıtım, medya ve propaganda işlerini yürüten reklam ajansıyla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ve aralarında hiçbir alacak vereceğin kalmadığını söyledi.
11:38
CHP'libaşkan Makam Otomobili Saltanatına Son Verdi Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı CHP'li Soner Çetin, belediyedeki makam otomobili saltanatına son verdi.
20:19
Abdullah Torun: "Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil" ADANA (İHA) – AK Parti’nin Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Abdullah Torun, “Asla ve asla ilçe seçim kurulları önlerine kalabalık gruplar toplama, herhangi bir tehdit oluşturma bizim tarzımız değildir” dedi.
Abdullah Torun: 'Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil'
16:02
MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti MHP Konya Milletvekili Bal, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimiyle ilgili tüm oyların yeniden sayılması talebinin reddedildiğini söyledi.
MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti
14:51
MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, "22 bin civarında oy farkıyla kazanmış olan Hüseyin Sözlü'nün önüne konulmak istenen takoz kaldırılmıştır" dedi.
MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti
10:35
CHP'den Doğu İlleri İçin Yeni Model Yerel seçimlerde doğu illerinden beklediği sonucu alamayan CHP, bölgdeki örgüt yapısının değiştirilmesi için harekete geçti.
CHP'den Doğu İlleri İçin Yeni Model
18:32
Süleyman Soylu: ''Yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Adana seçimlerinde yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" dedi.
Süleyman Soylu: ''Yüksek bir şaibe olduğu ortadadır' -
18:17
Süleyman Soylu, Adana'daki Seçimde Şaibe Olduğunu İddia Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Adana'daki seçimlerde yüksek bir şaibenin olduğunu savundu.
Süleyman Soylu, Adana'daki Seçimde Şaibe Olduğunu İddia Etti
17:45
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Adana’da bir seçim şirketi olduğunu ve bu şirketin seçim sonuçlarını alenen sabote ettiğini savunarak, "Bunda kimin kusuru varsa, bunda bugüne kadar kimin ortaya koyduğu eksiklik ve sorumluluk varsa, Yüksek Seçim Kurulu dahil olmak üzere bütün görevlileri herkesi göreve çağırıyoruz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması
17:32
Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Mazbatasını Aldı Çukurova Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Soner Çetin, mazbatasını aldıktan sonraki ilk mesajında 'herkese eşit hizmet' sözü verdi.
Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Mazbatasını Aldı
17:22
Adana'da Yerel Seçim Sonuçlarına İtiraz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: (1) "Adana seçimlerinde yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" "Adana'da bir şeçim şirketi vardır" "Anlaşılan o ki burada ittifak ötesi bir ittifak söz konusudur.
Adana'da Yerel Seçim Sonuçlarına İtiraz
17:04
Gürsel Tekin'den CHP Adayına Tepki Gürsel Tekin, AK Parti ile CHP'nin Büyükşehir adaylarının, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı ortak basın toplantısına tepki gösterdi.
Gürsel Tekin'den CHP Adayına Tepki
16:59
"Arıkan'ın AKP'li Adayla Yaptığı Açıklama Doğru Olmamıştır" CHP Genel Başkan Yardımcıs Tekin, CHP Adana adayı Arıkan'ın AK Parti adayı Torun ile seçimlerin iptal edilmesine yönelik açıklamasını eleştirdi.
'Arıkan'ın AKP'li Adayla Yaptığı Açıklama Doğru Olmamıştır'
15:35
Adana'daki Seçim Sonuçlarına İtiraz MHP Grup Başkanvekili Vural: "MHP olarak, bu seçimlerle ilgili somut iddialarla ortaya konulabilecek itirazlara hiçbir diyeceğimiz yok" "Geçen seçimlerde de bu seçimlerde de MHP olarak Adana'da başarı gösterdik.
Adana'daki Seçim Sonuçlarına İtiraz
15:33
Çukurova Belediye Başkanı CHP'li Çetin, Mazbatasını Aldı Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı seçilen CHP'li Soner Çetin, mazbatasını aldı.
Çukurova Belediye Başkanı CHP'li Çetin, Mazbatasını Aldı
14:46
Oktay Vural: Adana Seçimlerini MHP Adayı Sözlü Kazanmıştır Mhp Grup Başkan Vekili Oktay Vural, seçim sonuçlarına itirazların yapıldığı Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'nı MHP adayı Hüseyin Sözlü'nün kazandığını söyledi.
Oktay Vural: Adana Seçimlerini MHP Adayı Sözlü Kazanmıştır
13:57
"Her Yerde Her An Halkla İç İçe Olacağım" Adana Çukurova Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Soner Çetin, mazbatasını aldı ve görevine başladı.
13:44
Soner Çetin Mazbatasını Aldı Çukurova Belediye Başkanlığını kazanan CHP’li Soner Çetin, mazbatasını ve başkanlığı devraldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada “Projelerimizi bir bir hayata geçireceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.
Soner Çetin Mazbatasını Aldı
13:39
Çukurova Belediye Başkanı CHP'li Çetin, Mazbatasını Aldı Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı seçilen CHP'li Soner Çetin, mazbatasını aldı.
13:15
Adana'da AK Parti ile CHP Adayının İtiraz Dayanışması Resmi olmayan ilk sonuçlara göre MHP'nin adayı Hüseyin Sözlü'nün Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandığı Adana'da ikinci sıradaki Ak Parti'nin adayı Abdullah Torun ile CHP adayı Yıldıray Arıkan'ın gece geç saatte düzenlediği basın toplantısından, CHP İl Başkanı'nın habersiz olduğu, seçim kurullarına bir itirazlarının da olmadığı ortaya çıktı.
12:54
Çukurova Belediye Başkanı Seçilen Soner Çetin Göreve Başladı CHP'den Çukurova İlçe Belediye Başkanlığına seçilen Soner Çetin, mazbatasını alarak göreve başladı.
03:24
MHP Grup Başkanvekili Vural - MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Bizim herhangi bir endişemiz yok. Adana'da, Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü'dür.
MHP Grup Başkanvekili Vural -
03:08
MHP Grup Başkanvekili Vural: Bizim Endişemiz Yok MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Adanalıların gösterdiği iradeye saygı gösterilmesini istediklerini söyledi.
MHP Grup Başkanvekili Vural: Bizim Endişemiz Yok
00:42
AK Parti ve CHP adaylarından ortak basın toplantısı - AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun ile CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, yerel seçim sonuçlarına itiraza yönelik ortak basın toplantısı düzenledi.
AK Parti ve CHP adaylarından ortak basın toplantısı -
00:09
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi AK Parti Adana adayı Abdullah Torun ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçimlerin iptal edilmesi gerektiğini söyledi.
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi
00:09
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi AK Parti Adana adayı Abdullah Torun ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçimlerin iptal edilmesi gerektiğini söyledi.
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi
00:05
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi AK Parti Adana adayı Abdullah Torun ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçimlerin iptal edilmesi gerektiğini söyledi.
Adana'da AK Parti ve CHP Adayları Seçimin İptalini İstedi
00:00
Adana'da CHP ve AK Parti Adayları Seçimin İptalini İstedi CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Arıkan, "CHP Adana Büyükşehir adayı olarak bu seçimin iptalinin gerektiğini düşünmekteyim." dedi.
Adana'da CHP ve AK Parti Adayları Seçimin İptalini İstedi
23:59
Adana'da AK Parti ve CHP Adaylarından Ortak Basın Toplantısı AK Parti Adana adayı Abdullah Torun ile CHP adayı Yıldıray Arıkan, yerel seçim sonuçlarına itiraza yönelik ortak basın toplantısı düzenledi.
Adana'da AK Parti ve CHP Adaylarından Ortak Basın Toplantısı
23:10
AK Parti ve CHP'nin adayı Adana'da Seçimin İptalini İstedi MHP'nin kazandığı Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için AK Partili ve CHP'li adaylar seçimin iptalini istedi.
AK Parti ve CHP'nin adayı Adana'da Seçimin İptalini İstedi
14:05
Bakan ve AK Parti Adayı Kendi Sandıklarında da Kaybetti Adana'da Kültür ve Turizm Bakanı Çelik ile AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Torun'un oy kullandığı sandıklarda rakip partiler birinci oldu.
Bakan ve AK Parti Adayı Kendi Sandıklarında da Kaybetti
11:49
Adana'da MHP'li Hüseyin Sözlü Finale Çok Yakın Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bazı sandık sonuçlarına AK Parti'nin itirazı, MHP'nin merkez Yüreğir İlçesi Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram'ın da 7 sandığın mühürlerinin açılarak tutanakların değiştirildiğini öne sürmesi üzerine sandıkların yeniden sayılması nedeniyle kesin sonuç alınması gecikti.
Adana'da MHP'li Hüseyin Sözlü Finale Çok Yakın
11:00
Adana'da MHP'li Hüseyin Sözlü Finale Çok Yakın Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında MHP Adayı Hüseyin Sözlü, finale çok yaklaştı.
Adana'da MHP'li Hüseyin Sözlü Finale Çok Yakın
09:14
Adana'da Seçim Sonuçları Adana’da resmi olmayan sonuçlara göre, açılan yüzde 99 oranında sandığın sonucunda, MHP Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, 409 bin 11 oy alarak seçildi.
Adana'da Seçim Sonuçları
17:35
Adana'da 50 Metrekarelik Tabela Fırtına Nedeniyle Devrildi Adana'da Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ın teşekkür mesajının yer aldığı 50 metrekarelik tabela fırtına nedeniyle yola devrildi.
Adana'da 50 Metrekarelik Tabela Fırtına Nedeniyle Devrildi
14:55
Hatay'da Uçuş Seferleri İptal Edildi Hatay'da etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle uçuş seferleri iptal edildi.
Hatay'da Uçuş Seferleri İptal Edildi
17:39
Başkan Arıkan: Adana'nın Her Mahallesi Aynı Güzellikte Olacak Çukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Arıkan: Adana'nın Her Mahallesi Aynı Güzellikte Olacak
12:26
Arıkan: 'Adana'nın Her Mahallesi Aynı Eşitlikte ve Aynı Güzellikte Olacak' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Arıkan: 'Adana'nın Her Mahallesi Aynı Eşitlikte ve Aynı Güzellikte Olacak'
12:15
Arıkan: "Chp'liler Hem Oyuna Hem de Sandığa Sahip Çıkacak" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, ‘Aylarca Yıldıray Arıkan hasta diye iftira attılar.
15:23
Yıldıray Arıkan'dan Anket Tepkisi Çukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, ‘Yalan yanlış anketlerle seçim kazanılmaz. Kim ne yaparsa yapsın, 30 Mart’ta Adanalıların kimi başkan seçeceğini engelleyemeyecekler.
Yıldıray Arıkan'dan Anket Tepkisi
19:21
Başkan Arıkan: Yerinde Kentsel Dönüşüm Yapacağız CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, yaşanabilir bir kent için yerinde kentsel dönüşüm yapacaklarını söyledi.
Başkan Arıkan: Yerinde Kentsel Dönüşüm Yapacağız
15:42
Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, tren kazalarının önüne geçmek için proje hazırladıklarını belirtti.
Başkan Arıkan: Tren Raylarını Yer Altına Alacağız
13:57
Arıkan: "Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 10 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasının çok acı bir gerçeği daha ortaya çıkardığını söyledi.
Arıkan: 'Tren Raylarını Yerin Altına Alacağız'
15:01
Adana'daki Kars, Iğdır ve Ardahanlılar Kaz Gecesi'nda Bir Araya Geldi Adana’da yaşayan Kars, Iğdır ve Ardahanlıların düzenlediği ‘Kaz Gecesi’ yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Adana'daki Kars, Iğdır ve Ardahanlılar Kaz Gecesi'nda Bir Araya Geldi
13:42
Eski ANAP, DYP ve DP İl Başkanlarından CHP'ye Destek Çukurova Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan'a Adana'da siyasete yön vermiş bir çok isimden destek geldi.
Eski ANAP, DYP ve DP İl Başkanlarından CHP'ye Destek
13:20
Başkan Arıkan: Adana'yı Cazibe Merkezi Yapacağız Çukurova Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, AGID'i ziyaret ederek projelerini anlattı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:20:48. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YILDIRAY ARIKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]