00:4300
SON DAKİKA YILDIRAY ARIKAN HABERLERİ

Son Dakika Yıldıray Arıkan Haberleri


YILDIRAY ARIKAN

ADAY - CHP - ADANA - BÜYÜKŞEHİR

2 Nisan 1955 yılında Adana'nın Alidede Mahallesi'nde doğdu. Eğitimine sırasıyla 27 Mayıs İlköğretim Okulu, Yeşilevler İlkokulu, Beşocak Orta Okulu, Adana Erkek Lisesi, Adana Eğitim Enstitü Matematik Bölümü'nden mezun oldu.

01 Haziran 1974 yılında... Devamı

  Arıkan: "Yıpratma Operasyonu Yapıyorlar"

  CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan, 30 Mart yerel seçimlerinde tanıtım, medya ve propaganda işlerini yürüten reklam ajansıyla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ve aralarında hiçbir alacak vereceğin kalmadığını söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP'libaşkan Makam Otomobili Saltanatına Son Verdi

  Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı CHP'li Soner Çetin, belediyedeki makam otomobili saltanatına son verdi. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Abdullah Torun: 'Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil'

  Abdullah Torun: "Tehdit Oluşturma Bizim Tarzımız Değil"

  ADANA (İHA) – AK Parti’nin Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Abdullah Torun, “Asla ve asla ilçe seçim kurulları önlerine kalabalık gruplar toplama, herhangi bir tehdit oluşturma bizim tarzımız değildir” dedi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP'li Bal; Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP Konya Milletvekili Bal, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimiyle ilgili tüm oyların yeniden sayılması talebinin reddedildiğini söyledi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP'li Bal: Adana'da MHP Kesinleşti

  MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, "22 bin civarında oy farkıyla kazanmış olan Hüseyin Sözlü'nün önüne konulmak istenen takoz kaldırılmıştır" dedi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  CHP'den Doğu İlleri İçin Yeni Model

  CHP'den Doğu İlleri İçin Yeni Model

  Yerel seçimlerde doğu illerinden beklediği sonucu alamayan CHP, bölgdeki örgüt yapısının değiştirilmesi için harekete geçti. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Süleyman Soylu: ''Yüksek bir şaibe olduğu ortadadır' -

  Süleyman Soylu: ''Yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Adana seçimlerinde yüksek bir şaibe olduğu ortadadır" dedi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Süleyman Soylu, Adana'daki Seçimde Şaibe Olduğunu İddia Etti

  Süleyman Soylu, Adana'daki Seçimde Şaibe Olduğunu İddia Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Adana'daki seçimlerde yüksek bir şaibenin olduğunu savundu. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Adana’da bir seçim şirketi olduğunu ve bu şirketin seçim sonuçlarını alenen sabote ettiğini savunarak, "Bunda kimin kusuru varsa, bunda bugüne kadar kimin ortaya koyduğu eksiklik ve sorumluluk varsa, Yüksek Seçim Kurulu dahil olmak üzere bütün görevlileri herkesi göreve çağırıyoruz" dedi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 00:43:24. #1.12#