00:5600
SON DAKİKA YILDIRIM BEYAZIT HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Beyazıt Haberleri


YILDIRIM BEYAZIT

Osmanlı Sultanlarının dördüncüsü Bayezid Han 1360 yılında doğdu. Annesi GülçiçekHanım'dır. Çocukluğundan itibaren iyi bir eğitim alan Bayezid Han, şehzadelikdönemini Kütahya'da geçirmiştir. Babası ile birlikte Kosova savaşına katılmış,onun şehit düşmesi ile idareyi eline almıştır.

... Devamı

  Mutfak tüpünü değişirirken yangın çıktı: 1 yaralı -

  Mutfak tüpünü değişirirken yangın çıktı: 1 yaralı -

  Kazan'a bağlı Soğulcak Mahallesi'nde mutfak tüpünü değiştirmek isterken çıkan yangında bir kadın yaralandı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Mutfak Tüpünü Değişirirken Yangın Çıktı

  Mutfak Tüpünü Değişirirken Yangın Çıktı

  Kazan’a bağlı Soğulcak Mahallesi'nde mutfak tüpünü değiştirmek isterken çıkan yangında bir kadın yaralandı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gecekonduda Yangın Dehşeti

  Gecekonduda Yangın Dehşeti

  Ankara'nın Kazan ilçesinde bir gecekondunun mutfak kısmında çıkan yangında, mahsur kalan ve vücudunun bir bölümü yanan Münifer Akman, komşuları tarafından kurtarıldı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gecekonduda Yangın

  Gecekonduda Yangın

  Ankara'nın Kazan İlçesi'nde 2 katlı gecekondu evin mutfak kısmında çıkan yangında mahsur kalan ve vücudunun bir bölümü yanan 60 yaşındaki Münifer Akman, komşuları tarafından kurtarıldı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu: Para Toplayıp Başbakan'a Ev Alalım

  Kılıçdaroğlu: Para Toplayıp Başbakan'a Ev Alalım

  Başbakan'ın mal varlığı listesinde evi olmamasını eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Aramızda para toplayıp bir ev alalım bari adam gariban bir adam." dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Melikgazi Belediyesi Yaz Okullarına Kayıtlar Alınıyor

  15 branşta faaliyet gösterecek Melikgazi Belediyesi Yaz Okulları için 7 Temmuz 2014 Pazartesi gününden itibaren kayıtlar alınmaya başladı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 00:56:39. #1.13#