11:5400
SON DAKİKA YILDIRIM BEYAZIT HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Beyazıt Haberleri


YILDIRIM BEYAZIT

Osmanlı Sultanlarının dördüncüsü Bayezid Han 1360 yılında doğdu. Annesi GülçiçekHanım'dır. Çocukluğundan itibaren iyi bir eğitim alan Bayezid Han, şehzadelikdönemini Kütahya'da geçirmiştir. Babası ile birlikte Kosova savaşına katılmış,onun şehit düşmesi ile idareyi eline almıştır.

... Devamı

   

  Türkiye Nijer'de Fahri Konsolosluk Açtı

  Tarihi Agadez kentindeki konsolosluğun açılışına Nijer Büyükelçisi Ulusoy ve Osmanlı soyundan olduğu belirtilen Agadez Sultanı Omaru katıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Reçetesiz İlaç ve Antibiyotik Kullanma Sıklığı"

  Sekiz ilde yapılan bir araştırma, reçetesiz ilaç ve doktor tavsiyesi olmadan antibiyotik kullanımının, 40 yaş üstü erkeklerde, ortaokul üstü eğitime sahip, hane geliri 2 bin liradan fazla olanlarda daha yaygın görüldüğü belirlendi Araştırmadan: "Hekim önerisi dışında antibiyotik kullanılması, ülkemizdeki. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Drift Yarışlarında Yaralanan Çocuğun Sağlık Durumu

  Drift Yarışlarında Yaralanan Çocuğun Sağlık Durumu

  Sağlık Bakanlığı: "Yoğun bakımda uygun ilaç tedavisi ve klinik takibi devam eden hastanın hayati tehlikesi bulunmaktadır" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yanlama' Etkinliğinde Yaralanan Özdemir'in Hayati Tehlikesi Bulunmuyor

  Sağlık Bakanlığı, dün Ankara’da özel bir firma tarafından düzenlenen yanlama (drift) yarışlarında araç çarpması sonucu yaralanan Ramazan Emre Özdemir’in Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisinin devam ettiğini açıkladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da 'Drift Yarışı'Nda Kaza

  Ankara'da "Drift Yarışı"Nda Kaza

  Ankara'da "drift yarışı"nda kaza- Modifiye otomobilin çarptığı çocuk ağır yaralandıANKARA (AA) - Başkentte, bir içecek firması tarafından düzenlenen "Drift yarışı"nda, modifiye bir otomobilin çarptığı çocuk ağır yaralandı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ankara'da "Drift Yarışı"Nda Kaza

  Modifiye otomobilin çarptığı çocuk ağır yaralandı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 11:54:05. #1.11#