02:4100
SON DAKİKA YILDIRIM BEYAZIT HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Beyazıt Haberleri


YILDIRIM BEYAZIT

Osmanlı Sultanlarının dördüncüsü Bayezid Han 1360 yılında doğdu. Annesi GülçiçekHanım'dır. Çocukluğundan itibaren iyi bir eğitim alan Bayezid Han, şehzadelikdönemini Kütahya'da geçirmiştir. Babası ile birlikte Kosova savaşına katılmış,onun şehit düşmesi ile idareyi eline almıştır.

... Devamı

  Asiad Başkanı Aydın: Başkent Üniversitelileri Keşfetmeli

  Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın, Ankara'nın son yıllarda çok sayıda yeni üniversitenin de kurulmasıyla birlikte mevcut öğrenci sayısını yükselttiğini vurgulayarak, buna karşın Başkent iş dünyasının bu potansiyeli etkin şekilde kullanamadığını belirtti. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Unesco Listesi'ndeki Külliyelerde Değişim Sürüyor

  Unesco Listesi'ndeki Külliyelerde Değişim Sürüyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yoğun çalışmalarıyla UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan Sultan külliyelerinden Yıldırım Beyazıt Külliyesi’ni ecdada yakışır hale getirme yönündeki çalışmalar hızla sürüyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Unesco Listesindeki Yıldırım Beyazıt Külliyesi Yenileniyor

  Unesco Listesindeki Yıldırım Beyazıt Külliyesi Yenileniyor

  UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan sultan külliyelerinden Yıldırım Beyazıt Külliyesi’ni ecdada yakışır hale getirme yönündeki çalışmalar sürüyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gecekonduda Yangın Dehşeti

  Gecekonduda Yangın Dehşeti

  Ankara'nın Kazan ilçesinde bir gecekondunun mutfak kısmında çıkan yangında, mahsur kalan ve vücudunun bir bölümü yanan Münifer Akman, komşuları tarafından kurtarıldı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gecekonduda Yangın

  Gecekonduda Yangın

  Ankara'nın Kazan İlçesi'nde 2 katlı gecekondu evin mutfak kısmında çıkan yangında mahsur kalan ve vücudunun bir bölümü yanan 60 yaşındaki Münifer Akman, komşuları tarafından kurtarıldı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu: Para Toplayıp Başbakan'a Ev Alalım

  Kılıçdaroğlu: Para Toplayıp Başbakan'a Ev Alalım

  Başbakan'ın mal varlığı listesinde evi olmamasını eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Aramızda para toplayıp bir ev alalım bari adam gariban bir adam." dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Melikgazi Belediyesi Yaz Okullarına Kayıtlar Alınıyor

  15 branşta faaliyet gösterecek Melikgazi Belediyesi Yaz Okulları için 7 Temmuz 2014 Pazartesi gününden itibaren kayıtlar alınmaya başladı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 02:41:28. #1.11#