SON DAKİKA YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Demirören Haberleri

 • 00:00Hurma: "Süleyman Abay Hakemlik Yapamıyor"Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, maçın ardından TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e yüklendi.
 • 12:34Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Demirören AçıklamasıTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Hollanda maçı, milli heyecanın zirve yaptığı, iddiamızı sürdürebilmemiz açısından özel bir karşılaşma" dedi.
 • 10:31Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Demirören AçıklamasıTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde galibiyetle sonuçlanan Kazakistan deplasmanından sonra Konya'da yapılacak Letonya ve Hollanda maçlarında milletçe büyük bir sevinç yaşamak istediklerini belirterek, "Fatih Terim yönetiminde, performansı her geçen müsabakada daha da artan A Milli Takımımızın 2015 yılının geriye kalan bu maçlarında bizi EURO 2016'ya taşıyacak skorları alacağına yürekten inanıyorum" dedi.
 • 19:33Demirören, PTT 1. Lig Kulüp Başkanlarıyla BuluştuTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, PTT 1. Lig kulüplerinin başkanları ile İstanbul'da bir araya geldi.
 • 20:27Tff Başkanı Demirören AçıklamasıTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yazılı ve görsel basının spor servisi müdürleriyle bir araya geldi.
 • 20:18Tff Başkanı Demirören, Spor Basınıyla Bir Araya GeldiTff Başkanı Demirören, Spor Basınıyla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in misafirlerle selamlaşması- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in yazılı ve görsel basının spor servisi müdürleriyle toplu fotoğraf çektirmesi- Riva'daki davetten genel görüntüler- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in konuşması Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yazılı ve görsel basının spor servisi müdürleriyle Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir araya geldi.
 • 19:39Demirören: "Geleceğe Güvenle Bakıyoruz"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, bugün akşam saatlerinde basın mensuplarını Riva’da ağırladı ve gelecekten umutlu olduklarını söyledi.
 • 19:25Tff Başkanı Demirören ve Yönetimi Medya ile BuluştuTff Başkanı Demirören ve Yönetimi Medya ile BuluştuFaik GÜRSES - İSTANBUL/ DHA Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Riva'daki Hasan Doğan Tesisleri'nde medya mensuplarıyla buluşarak, yeni sezon öncesi bir takım mesajlar verdi.
 • 15:21Dört Büyükler" Arasındaki Deplasman Yasağı Devam Edecekİstanbul Valisi Vasip Şahin, Spor Toto Süper Lig'de "Dört büyükler" arasında yapılacak maçlara misafir takım seyircisinin alınmaması uygulamasının kulüplerin isteği üzerine yeni sezonda da devam edeceğini söyledi.
 • 11:032015-16 Spor Toto Süper Lig Açılış Gong Töreni2015-16 Spor Toto Süper Lig Açılış Gong TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gong töreni öncesi TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç salona gelişleri- Gong töreninin gerçekleşmesi- TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in konuşması- Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç'in konuşması- Toplu fotoğraf Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonuna, "gong"lu sembolik açılış töreni yapıldı.
 • 10:29Demirören: "Bu Saldırı Türk Futboluna Yapılmıştır"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Bu saldırı sevgili Mehmet Topal’a değil, Türk futboluna yapılmıştır.
 • 09:36Tff Başkanı Demirören Güzel Bir Karşılaşmaydı Hem Galatasarayımızı Hem Bursasporumuzu Tebrik...Tff Başkanı Demirören Güzel Bir Karşılaşmaydı Hem Galatasarayımızı Hem Bursasporumuzu Tebrik...Tff Başkanı Demirören Güzel bir karşılaşmaydı hem Galatasarayımızı hem Bursasporumuzu tebrik ediyorum TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Güzel bir karşılaşmaydı hem Galatasarayımızı hem Bursasporumuzu tebrik ediyorum dedi.
 • 01:03Yıldırım Demirören'den TebrikTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Güzel bir karşılaşmaydı hem Galatasarayımızı hem Bursasporumuzu tebrik ediyorum" dedi.
 • 15:27Bakan Çağatay Kılıç, Tff Başkanı Demirören'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, Tff Başkanı Demirören'i Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’i kabul etti.
 • 15:07Profesyonel 9 Hakem İmza AttıProfesyonel 9 Hakem İmza AttıProfesyonel 9 hakem imza attı Yıldırım Demirören Hata yapan hakemimizin her zaman arkasında duracak; sonuna kadar sahip çıkacağız. Öte yandan bilinçli, kasıtlı hataları ayırmak durumundayız. Öyle bir hata görürsek işte o zaman profesyonelliğin kurallarını hatırlayacağız Kuddusi Müftüoğlu Bundan sonra hakemler sadece hakemliğe odaklanacaklar Cüneyt Çakır Hakemlerin kendi işlerinden arta kalan zamanlarda hakemlik yapması doğru değildi Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilk olarak geçen yıl 6 hakemle başlatılan Profesyonel Hakemlik uygulaması, bu sezon daha da genişleyerek devam ediyor.
 • 15:07Profesyonel 9 Hakem İmza AttıProfesyonel 9 Hakem İmza AttıMustafa Akın, İstanbul-DHA Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilk olarak geçen yıl 6 hakemle başlatılan Profesyonel Hakemlik uygulaması, bu sezon daha da genişleyerek devam ediyor.
 • 14:35Demirören: Yabancı Oyuncu Lisans Ücret Düzenlemesini Yakın Zamanda YapacağızTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı oyunculardaki lisans ücretleri konusundaki düzenlemeleri yakın zamanda yapacaklarını söyledi.
 • 14:10Demirören: "Lisans Ücretlerindeki Düzenlemeleri Yapacağız"TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı oyunculardaki lisans ücretleri konusundaki düzenlemeleri yakın zamanda yapacaklarını söyledi.
 • 16:16Tff Yönetim Kurulu İlk Toplantısını YapıyorTff Yönetim Kurulu İlk Toplantısını YapıyorTürkiye Futbol Federasyonu’nun 25 Haziran’da yapılan Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Yıldırım Demirören başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısını bugün yapıyor.
 • 14:36Tff Yönetim Kurulu, İlk Toplantısını YaptıTürkiye Futbol Federasyonu'nun 25 Haziran'da yapılan Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Yıldırım Demirören başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısını TFF'nin Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisi'nde yaptı.
 • 16:20Hacıosmanoğlu'dan Haluk Ulusoy'a Sert TepkiHacıosmanoğlu'dan Haluk Ulusoy'a Sert TepkiTrabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'in para karşılığı destekledikleri iddialarına tepki gösterdi.
 • 13:45Trabzonspor'da Kamp Öncesi Büyük HareketlilikTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde mevcut başkan Yıldırım Demirören’in desteklenmesi üzerine yönetim içinde ve dışında büyük bir karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi, bugün iftar sonrası Trabzon’da bir araya gelerek süreçli ilgili nihai kararını verecek.
 • 16:45Trabzonspor Yöneticisi İncehasan: Duygusal Değil Mantıklı Hareket EttikTrabzonspor Yöneticisi İncehasan: Duygusal Değil Mantıklı Hareket EttikTrabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Onur İncehasan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklemelerini savundu, "Duygusal düşünerek hareket edemezdik.
 • 11:13Kahyaoğlu, "Trabzon'da Yürümeye Korkuyorum"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı yöneticilerin mevcut başkan Yıldırım Demirören’e destek vermesinin etkisi bordo-mavili kulüpte artarak devam ediyor.
 • 19:04Ali Dürüst, Galatasaray Sportif AŞ'den AyrıldıAli Dürüst, Galatasaray Sportif AŞ'den AyrıldıGalatasaray, TFF'nin dün yapılan olağan seçimli genel kurulunda Yıldırım Demirören'in listesinde yönetime giren Ali Dürüst'ün görevinden ayrıldığını KAP'a bildirdi.
 • 13:39Tff Seçiminde Demirören'e Destek Veren Hacıosmanoğlu'na Tepkiler SürüyorTrabzonspor’un son olağan kongresinde başkan adayı Muharrem Usta’nın yönetim kurulu listesinde yer alan Geskon İnşaat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Trabzonspor Medical Park Basketbol eski 2. Başkanı Gökhan Saral, Hacıosmanoğlu’nun TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören’e destek vermesine tepki gösterdi.
 • 13:33Trabzonspor'da Yanal ve Hurma'ya Kongre ŞokuTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'e destek vermesinin bordo mavili kulüpteki artçı sarsıntıları sürüyor.
 • 22:20Trabzonspor'da Bir İstifa DahaTrabzonspor'un TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklemesine tepki olarak yönetim kurulu üyesi Ömer Demir de istifa etti.
 • 21:58Hacıosmanoğlu Kongrede Aday OlmayacakTürkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçiminde Yıldırım Demirören’i desteklenmesinden dolayı camianın tepkisiyle karşılaşan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kongrede aday olmayacağını açıkladı.
 • 21:39Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'na Kongre Çağrısı– Trabzonspor'un TFF seçiminde Yıldırım Demirören'i desteklemesi üzerine başlayan isyan devam ediyor.
 • 20:39Trabzonspor'da Demirören Depremi SürüyorTrabzonspor’da, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı delegelerin Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçiminde Yıldırım Demirören'i desteklemesinin artçı şokları devam ediyor.
 • 18:10Beşiktaş ve Fenerbahçe'den Demirören'e Kutlama Mesajıİstanbul/ DHA Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığına yeniden seçilen Yıldırım Demirören'i tebrik etti.
 • 17:58Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirören'i KutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına seçilen Yıldırım Demirören'i kutladı.
 • 17:44Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tff Başkanlığına Yeniden Seçilen Demirören'i KutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığına yeniden seçilen Yıldırım Demirören’i tebrik etti.
 • 17:33Yıldırım Demirören Yeniden Tff Başkanı OlduYıldırım Demirören Yeniden Tff Başkanı OlduYıldırım Demirören yeniden TFF Başkanı oldu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda yapılan seçimde mevcut başkan Yıldırım Demirören, yeniden TFF başkanı oldu.
 • 17:25Demirören: Haluk Bey'in de Böyle Bir Şey Yapacağını Tahmin EtmiyorumTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy’un 'süreci mahkemeye taşıyacağım' açıklamalarını değerlendirerek, "Haluk Bey’in böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyorum.
 • 16:54Yıldırım Demirören Türk Futbolu 2008 Öncesinin Mahkemelerini Falan İstemiyordurYıldırım Demirören Türk Futbolu 2008 Öncesinin Mahkemelerini Falan İstemiyordurYıldırım Demirören Türk futbolu 2008 öncesinin mahkemelerini falan istemiyordur TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy'un TFF Başkanlık seçimini mahkemeye taşıma iddiasını, Ben bu konudaki yorumumu hep yaptım. Türk futbolu 2008 öncesinin mahkemelerini falan istemiyordur.
 • 16:50Yıldırım Demirören Türk Futbolu 2008 Öncesinin Mahkemelerini Falan İstemiyordurErcan ATA, ANKARA-DHA TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy'un TFF Başkanlık seçimini mahkemeye taşıma iddiasını, Ben bu konudaki yorumumu hep yaptım. Türk futbolu 2008 öncesinin mahkemelerini falan istemiyordur.
 • 15:45İşte Demirören'in Yönetim Kurulu ListesiYeniden Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yeniden başkanı seçilen Yıldırım Demirören’in yönetim kurulu listesi belli oldu.
 • 15:35Yıldırım Demirören, Yeniden Tff Başkanı OlduTürkiye Futbol Federasyonu’nda (TFF) mevcut başkan Yıldırım Demirören yeniden başkanlığa seçildi.
 • 15:32Yıldırım Demirören Tazminat Davasını KaybettiYıldırım Demirören Tazminat Davasını KaybettiErcan ATA, ANKARA-DHA(Fotoğraflı) TFF Eski Başkanı Kemal Ulusu, Yıldırım Demirören'e açtığı tazminat davasını kazandı.
 • 15:30Trabzonspor'da Tff Depremi: 2 İstifaTrabzonspor'da Tff Depremi: 2 İstifaTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı delegelerin Türkiye Futbol Federasyonu seçiminde Yıldırım Demirören'e destek vermesi bordo mavili kulüpte adeta deprem etkisi yarattı.
 • 15:22Genel Kurulda Tek Aday Olan Yıldırım Demirören, Yeniden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Seçildi.IHAAW151147-SPO/25-06-2015 - Genel kurulda tek aday olan Yıldırım Demirören, yeniden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçildi.
 • 15:20Yıldırım Demirören Yeniden TFF Başkanlığına SeçildiYıldırım Demirören Yeniden TFF Başkanlığına SeçildiTFF Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda tek aday olarak seçime giren Yıldırım Demirören, yeniden başkanlığa seçildi.
 • 15:04Trabzonspor'da Köksal Sadıklar da İstifa EttiTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı yöneticilerin Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Yıldırım Demirören’e destek vermesi, yönetim kurulunda istifaların yaşanmasına neden oldu.
 • 14:50Demirören'in Listesi Belli OlduTürkiye Futbol Federasyonu'nun Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda tek aday olarak seçime giren Yıldırım Demirören'in yönetim kurulu listesi belli oldu.
 • 14:32Tff Başkanını SeçiyorTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, statüde eksikler olduğunu belirterek, mali genel kurula kadar futbol ailesiyle toplanıp, değişiklik yapılması gerektiğini söyledi.
 • 14:31Demiören'den Statü AçıklamasıTFF Başkan adayı Yıldırım Demirören, TFF iç tüzüğünün seçimle ilgili olan maddesinde eksiklik olduğunu kabul ederek, bu statüde değişiklik yapılabileceğini kaydetti.
 • 14:21Tff Başkanını SeçiyorTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu'na tek aday olarak giren mevcut başkan Yıldırım Demirören, muhalif isimler de dahil herkesin Türk futbolunun iyiliğini düşündüğünü bildiğini söyledi.
 • 14:08Demirören Kendisine Destek Olan Kurum ve Kişilere Teşekkür EttiDemirören Kendisine Destek Olan Kurum ve Kişilere Teşekkür EttiTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Federasyonun kurullarına ve yılda 90 bin maçın oynanmasına yardımcı olan profesyonellere, Merkez Hakem Kurulu’na teşekkür ediyorum.