SON DAKİKA YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Demirören Haberleri


YILDIRIM DEMİRÖREN

Yıldırım Demirören BJK Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Başkanıdır. Eğitimini Leysen American School'da tamamlayan Demirören TÜSİAD, TUGİAD ve TABA üyesidir. Hobileri arasında golf oynamak ve seyahat etmek olan Demirören iyi derecede İngilizce biliyor.Demirören Revna Hanım ile evli olup 3 çocuk... Devamı

19:32
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki Bordo-mavili taraftarlar, şike sürecine tepki amacıyla TFF'nin İstinye'deki binasına yürüdü.
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki
17:55
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Protesto Trabzonsporlu taraftarlar, Türkiye Futbol Federasyonu’nu (TFF) protesto etti.
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Protesto
17:00
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki Bordo mavili taraftarlar, şike sürecine tepki amacıyla TFF'nin İstinye'deki binasına yürüdü Tepkilerini tezahüratlarla dile getiren taraftarlar, TFF binasına taş ve yumurta attı.
14:35
TFF Başkanı Demirören, Golf Mad Pro-Am Turnuvasına Katıldı Antalya'nın Serik ilçesinde devam eden Uluslararası Golf Mad Pro-Am golf turnuvasına, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de katıldı.
TFF Başkanı Demirören, Golf Mad Pro-Am Turnuvasına Katıldı
13:53
Yıldırım Demirören Golf Turnuvası'na Katıldı Serik ilçesi'nin Belek belgesinde devam eden Uluslararası Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası'na, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'de katıldı.
Yıldırım Demirören Golf Turnuvası'na Katıldı
15:32
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başladı Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası başladı Antalya Serik'te bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası başladı.
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başladı
14:42
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başladı Antalya Serik'te bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası başladı.
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başladı
22:36
2015 Mercedes-Benz Ege Kupası Resmi Yemeği Düzenlendi Manisa'da 16.'sı devam etmekte olan Mercedes-Benz Ege Kupası'nın resmi yemeği, Anemon Hotel'de düzenlendi.
2015 Mercedes-Benz Ege Kupası Resmi Yemeği Düzenlendi
15:19
İstanbul BB'den Ülker Grubu'na Sporda İşbirliği Daveti İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ahmet Hamdi Çamlı, Ülker Grubu'na sporda işbirliği davetinde bulundu.
İstanbul BB'den Ülker Grubu'na Sporda İşbirliği Daveti
17:21
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başlıyor Antalya'nın Serik İlçesi'nde bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası, 22-24 Ocak'ta gerçekleştirilecek.
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başlıyor
22:19
Bursaspor Başkanı: Yabancı Kuralı İçin 1 Ay Daha Bekleyemediler Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, TFF'nin yabancı kuralına tepki gösterdi, "Ozan'da en az 10 milyon Euro'luk gelirden olduk. Benim pazarlık gücümü elimden aldılar." dedi.
Bursaspor Başkanı: Yabancı Kuralı İçin 1 Ay Daha Bekleyemediler
23:55
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı Bakan Kılıç'tan karşılıklı destek çağrısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Herkesin karşılıklı olarak birbirine destek olduğu, hatalar olduğu zaman açık açık müzakere ettiği, konuştuğu, değerlendirdiği ve o hataların bir daha olmaması için çaba gösterdiği ortamda biz hem futbolumuza, hem hakem camiamıza, hem de futbolcularımıza hizmet etmiş oluruz dedi.
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı
22:51
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Herkesin karşılıklı olarak birbirine destek olduğu, hatalar olduğu zaman açık açık müzakere ettiği, konuştuğu, değerlendirdiği ve o hataların bir daha olmaması için çaba gösterdiği ortamda biz hem futbolumuza hem hakem camiamıza hem de futbolcularımıza hizmet etmiş oluruz" dedi.
Bakan Kılıç'tan Karşılıklı Destek Çağrısı
22:48
2015 Yılı FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı 2015 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakemine kokartları törenle takıldı.
2015 Yılı FIFA Hakemlerine Kokartları Törenle Takıldı
22:13
Kılıç: "Hakemler Hatasıyla, Doğrusuyla Bizimdir" MHK Kış Semineri- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sorumluluğu beraber taşımalıyız. Hakemler hatasıyla, doğrusuyla bizimdir.
Kılıç: 'Hakemler Hatasıyla, Doğrusuyla Bizimdir'
22:04
Mhk Kış Semineri Gerçekleştirildi Belek'te düzenlenen MHK Kış Semineri'nde yapılan konuşmaların ardından hak kazanan 30 hakeme kokartları takıldı.
21:39
FIFA Kokartları, Hakemlere Verildi 2015 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakeme kokartları törenle takıldı.
FIFA Kokartları, Hakemlere Verildi
21:25
Mhk Kış Semineri Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sorumluluğu beraber taşımalıyız. Hakemler hatasıyla, doğrusuyla bizimdir.
20:59
Mhk Kış Semineri MHK Kış Semineri- TFF Başkanı Demirören: - "Hakemlerden tek beklentimiz saha içinde dik ve kararlı duruşlarını ne pahasına olursa olsun korumaları, kararlarının arkasında cesaretle durmaları. Hakemler ne kadar başarılı olursa olsun her zaman birileri eleştiride bulunacaktır"- "Ülker, 2 Aralık 2014 tarihinde yolladığı mektupta futbol ortamına dair endişelerini paylaşmış ve futbola verdikleri desteği gözden geçirmekte olduğunun sinyalini vermişti.
Mhk Kış Semineri
18:49
"Liglerin 2. Devreleri Hassasiyetlerin En Yoğun Yaşandığı Dönemlerdir" Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Kış Seminerinde, bugün açılış töreni düzenlendi.
'Liglerin 2. Devreleri Hassasiyetlerin En Yoğun Yaşandığı Dönemlerdir'
17:09
Tff Başkanı Demirören: Namoğlu ile Görüşüyoruz, Hedefimiz Tam Profesyonellik Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri'nde, bugün açılış töreni düzenlendi.
16:46
Yıldırım Demirören Futboldan Desteğini Çekmek Saygın Kuruluşlara, Hiç Ama Hiç Yakışmaz Yıldırım Demirören Futboldan desteğini çekmek saygın kuruluşlara, hiç ama hiç yakışmaz 'Hedefimiz tam profesyonellik' 'Hakemlerden beklentimiz saha içinde dik duruşunuzu korumanız' 'Fişleme yaftası yapıştırmak yanlış' Namoğlu gururlu hizmet 'İstem dışı hatalarımız olabilecektir' Gümüşdağ'dan Demirören'e destek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, futbola maddi destek vermeyeceğini belirten Murat Ülker'e tepki gösterdi.
Yıldırım Demirören Futboldan Desteğini Çekmek Saygın Kuruluşlara, Hiç Ama Hiç Yakışmaz
16:34
Demirören: Futboldan Desteğini Çekmek Saygın Kuruluşlara Yakışmaz TFF Başkanı Yıldırım Demirören, futbola maddi destek vermeyeceğini belirten Murat Ülker için "Futboldan desteğini çekmek saygın kuruluşlara yakışmaz." dedi.
Demirören: Futboldan Desteğini Çekmek Saygın Kuruluşlara Yakışmaz
16:29
Mhk Kış Semineri TFF Başkanı Demirören: "Hakemlerden tek beklentimiz saha içinde dik ve kararlı duruşlarını ne pahasına olursa olsun korumaları, kararlarının arkasında cesaretle durmaları. Hakemler ne kadar başarılı olursa olsun her zaman birileri eleştiride bulunacaktır" "Ülker, 2 Aralık 2014 tarihinde yolladığı mektupta futbol ortamına dair endişelerini paylaşmış ve futbola verdikleri desteği gözden geçirmekte olduğunun sinyalini vermişti.
15:13
Melo: Kadıköy'de Üç Puandan Daha Önemli Şampiyonluk Kazandık Galatasaraylı Felipe Melo, Fenerbahçe ile Kadıköy'de oynadıkları derbiyi kazanamasalar da orada büyük bir şampiyonluk kazandıklarını söyledi.
20:47
PTT 1. Lig'de Yabancı Kuralı Nasıl İşleyecek? Takımların müsabaka kadrosunda 5 yabancı futbolcu yer alacak ve bu oyuncuların tümü ilk 11'de forma giyebilecek.
PTT 1. Lig'de Yabancı Kuralı Nasıl İşleyecek?
20:32
PTT 1. Lig'e "Yerli Oyuncu Kuralı" Getirildi Kulüpler, diledikleri kadar oyuncuyla sözleşme imzalayabilecek A listelerinde 25 oyuncuya yer verilecek, 21 yaş ve altı tüm futbolcular her zaman müsabaka kadrosuna yazılabilecek Takımların müsabaka kadrosunda 5 yabancı futbolcu yer alacak ve bu oyuncuların tümü ilk 11'de forma giyebilecek.
19:51
PTT 1. Lig'de Yabancı Kuralı Değişti Türkiye Futbol Federasyonu, PTT 1. Lig'de uygulanacak yabancı kuralını belirledi. Kulüpler, 5 yabancı futbolcu ile oynayabilecek.
PTT 1. Lig'de Yabancı Kuralı Değişti
17:51
Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı - Demirören-Gümüşdağ Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı- TFF Başkanı Demirören: - "10 gün önce açıkladığımız yabancı kuralı, aslında tüm futbolcular için kural, bütün kulüplerin oy birliğiyle kabul edilmiştir"- Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Başkanı Gümüşdağ: - "2019-2020 sezonuna kadar bu karar TFF tarafından, Kulüpler Birliği tarafından da değiştirilmeyecek" Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "10 gün önce açıkladığımız yabancı kuralı, aslında tüm futbolcular için
Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı - Demirören-Gümüşdağ
17:21
Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı TFF Başkanı Demirören: "10 gün önce açıkladığımız yabancı kuralı, aslında tüm futbolcular için kural, bütün kulüplerin oy birliğiyle kabul edilmiştir" Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Başkanı Gümüşdağ: "2019 2020 sezonuna kadar bu karar TFF tarafından, Kulüpler Birliği tarafından.
17:18
Yabancı Kuralı Onaylandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yeni yabancı kuralının tüm kulüpler tarafından 4 yıl süreyle kabul edildiğini açıkladı.
Yabancı Kuralı Onaylandı
17:08
Tff Başkanı Demirören Yerli Kuralı Dört Sezon Boyunca Uygulanacak Tff Başkanı Demirören: "Yerli kuralı dört sezon boyunca uygulanacak" Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Toplantısı'nda yabancı futbolcu kuralının bütün kulüplerin oy birliği ile kabul edildiğini açıkladı.
Tff Başkanı Demirören Yerli Kuralı Dört Sezon Boyunca Uygulanacak
16:55
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı (2) Yabancı KURALI KABUL EDİLDİ Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Toplantısı'nda yabancı futbolcu kuralının bütün kulüplerin oy birliği ile kabul edildiğini açıkladı.
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı (2)
16:41
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Sene Aynen Devam Edecek TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yeni yabancı kuralının süresini açıkladı.
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Sene Aynen Devam Edecek
16:18
Demirören: Yeni Yabancı Kuralı Dört Yıl Uygulanacak Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Süper Lig'de yeni yabancı kuralının kaç yıl uygulanacağı belli oldu.
Demirören: Yeni Yabancı Kuralı Dört Yıl Uygulanacak
16:08
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı Kulüpler Birliği Antalya'da toplandı Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Toplantısı, Antalya'da Belek turizm bölgesindeki bir otelde düzenlendi.
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı
15:57
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı kuralının tüm kulüpler tarafından 4 yıl için kabul edildiğini söyledi.
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi
15:46
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Toplantısı, Antalya'da başladı.
Kulüpler Birliği Antalya'da Toplandı
15:45
Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı Başladı Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı Toplantısı, Antalya'da başladı.
14:35
Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu (1) Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu: - "Çok iyi bir takımız var ve inşallah bu sene de şampiyon olacağız"- " (Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat'a yönelik) Yaşına başına hürmet ediyoruz.
Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu (1)
14:32
Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu (2) Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu: - "Çok iyi bir takımız var ve inşallah bu sene de şampiyon olacağız"- " (Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat'a yönelik) Yaşına başına hürmet ediyoruz.
Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu (2)
13:34
Fenerbaçe Kulübü Genel Sekreteri Uslu Açıklaması "Çok iyi bir takımız var ve inşallah bu sene de şampiyon olacağız" " (Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat'a yönelik) Yaşına başına hürmet ediyoruz.
13:32
Uslu: Yarsuvat, Cavcav'laşmasın! Sarı lacivertli yöneticiden Galatasaray Başkanı'nın son günlerdeki açıklamalarında sert cevap geldi.
Uslu: Yarsuvat, Cavcav'laşmasın!
22:36
TFF Başkanı Demirören, FIFA Başkanı Blatter ile Bir Araya Geldi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, FIFA Başkanı Sepp Blatter'le Zürih'te bir araya geldi.
20:41
Demirören, FIFA Başkanı Blatter ile Buluştu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, FIFA Başkanı Sepp Blatter ile buluştu.
Demirören, FIFA Başkanı Blatter ile Buluştu
19:56
Demirören, FIFA Başkanı Blatter ile Bir Araya Geldi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, FIFA Başkanı Sepp Blatter ile Zürih'te bir araya geldi.
19:54
Yıldırım Demirören ve Tff Heyeti Sepp Blatter'le Bir Araya Geldi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı ve Genel Sekreter Kadir Kardaş'tan oluşan bir heyet önceki gün FIFA Başkanı Sepp Blatter'le Zürih'te bir araya geldi.
17:55
Hakemlerden Türk Futbolculara Eleştiri (3) Yılmaz VURAL'DAN YILDIRIM DEMİRÖREN'E: GİT GOLF OYNA Son olarak Osmanlıspor'dan kısa sürede ayrılan, 24 değişik takımda olmak üzere 29 kez kulüp çalıştıran Yılmaz Vural, TFF nin sistem ve delegasyonundan eleştiri ile bahsederek şu sıra dışı ifadeleri kullandı: "Ben Yıldırım beyin geçen bir yerde demecini duydum ve üzüldüm. 'Federasyon Başkanlığı'na bir kere daha talibim' dedi.
Hakemlerden Türk Futbolculara Eleştiri (3)
16:40
Teknik Direktörler Futboldaki Sorunları Tartıştı Teknik Direktörler futboldaki sorunları tartıştı Yılmaz Vural (TFF Başkanı Demirören'e seslenerek) Paran var pulun var git golf oyna ne işin var orada Şenol Güneş Adaletli yönetim ve uzun vadeli doğru eğitim gerekli Tartışmayan, özgür konuşamayan bir toplum gelişemez Abdullah Avcı Türk futbolunun sorunu yabancı sayısı değil, yerli yabancı rekabetini nasıl sağlarız. Buna bakmamız lazım Tolunay Kafkas Tecrübe, bilgi ve birikim önemli ve genç nesle bunları doğru aktarmak daha önemli TSYD 52. Yıl
Teknik Direktörler Futboldaki Sorunları Tartıştı
16:40
Teknik Direktörler Futboldaki Sorunları Tartıştı Teknik Direktörler futboldaki sorunları tartıştı Yılmaz Vural (TFF Başkanı Demirören'e seslenerek) Paran var pulun var git golf oyna ne işin var orada Şenol Güneş Adaletli yönetim ve uzun vadeli doğru eğitim gerekli Tartışmayan, özgür konuşamayan bir toplum gelişemez Abdullah Avcı Türk futbolunun sorunu yabancı sayısı değil, yerli yabancı rekabetini nasıl sağlarız. Buna bakmamız lazım Tolunay Kafkas Tecrübe, bilgi ve birikim önemli ve genç nesle bunları doğru aktarmak daha önemli TSYD 52. Yıl
Teknik Direktörler Futboldaki Sorunları Tartıştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:31:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ
[Hata Bildir]