SON DAKİKA YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Demirören Haberleri

 • 08 Aralık 2016 18:18Tff Yönetimi Golf Sahasına Hayran KaldıTff Yönetimi Golf Sahasına Hayran KaldıSamsun’da Golf Sahası’nı gezen TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri sahaya ve içinde bulunan tesislere hayran kaldılar.
 • 08 Aralık 2016 15:34Futbol Federasyonu'nun Olağan Toplantısı Samsun'da YapıldıFutbol Federasyonu'nun Olağan Toplantısı Samsun'da YapıldıTÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı, Yıldırım Demirören Başkanlığında Samsun'da gerçekleştirildi.
 • 08 Aralık 2016 13:53Tff Yönetim Kurulunun Toplantısı Samsun'da YapıldıTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı, Yıldırım Demirören başkanlığında Samsun'da gerçekleştirildi.
 • 08 Aralık 2016 13:26Tff Başkanı Demirören, Samsunspor'u Ziyaret EttiTff Başkanı Demirören, Samsunspor'u Ziyaret EttiTÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve Yönetim Yurulu üyeleri, Samsunspor Kulübü'nü ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 00:34Bakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıBakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın Almanya'da alıkonulmasına ilişkin, "Almanya Federal Cumhuriyeti'nin ivedi şekilde izahat vermesi ve orada yanlış bir uygulama içinde olan bu görevlilerle ilgili gerekli işlemleri yapmasını bekliyoruz.
 • 08 Aralık 2016 00:187 Aralık 2016 Haberleri7 Aralık 2016 Haberleri7 Aralık 2016 Manşet Haberleri.
 • 07 Aralık 2016 23:41Yıldırım Demirören: Federasyondaki Döviz Hesaplarımızı TL'ye ÇevirdikYıldırım Demirören: Federasyondaki Döviz Hesaplarımızı TL'ye ÇevirdikTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "dövizleri TL'ye çevirin." çağrısı üzerine, "Federasyon olarak tüm döviz hesaplarımızı TL'ye çevirdik." dedi.
 • 07 Aralık 2016 23:14Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği...
 • 07 Aralık 2016 23:10Samsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daSamsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve TFF Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan...
 • 07 Aralık 2016 22:51Tff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği '2016 Samsun'un Enleri' adlı ödül törenine katıldı.
 • 07 Aralık 2016 22:41Tff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon olarak döviz hesabını kapattıkGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda...
 • 07 Aralık 2016 22:27Tff Başkanı Demirören: Tff Başkanı Demirören: "Federasyon Olarak Döviz Hesabını Kapattık"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği '2016 Samsun'un Enleri' adlı ödül törenine katıldı.
 • 07 Aralık 2016 22:27Samsun'un EnleriSamsun'un Enleri" Ödül TöreniGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın Almanya'da alıkonulmasına ilişkin, "Almanya Federal Cumhuriyeti'nin ivedi şekilde izahat vermesi ve orada yanlış bir uygulama içinde olan bu görevlilerle ilgili gerekli işlemleri yapmasını bekliyoruz.
 • 07 Aralık 2016 22:22Dha Yurt Bülteni - 15Dha Yurt Bülteni - 15Silvan Hükümet Konağına Ses Bombası AtıldıSİLVAN ilçesinde Hükümet Konağı bahçesine ses bombası atıldı.
 • 07 Aralık 2016 22:07Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği...
 • 07 Aralık 2016 22:00Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bizim Ülke Olarak Antrenör Açığımız Var"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda istedikleri başarıyı elde edemediklerini ve ülke olarak antrenör açıklarının olduğunu söyledi.
 • 07 Aralık 2016 21:45Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 21:17Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve TFF Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 20:58Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 20:25Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören, Samsunspor'un Yeni Stadyumunu İncelediBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören, Samsunspor'un Yeni Stadyumunu İncelediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Samsun’da yapımı devam eden 19 Mayıs Stadyumu’nu inceledi.
 • 07 Aralık 2016 19:41Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 18:02Demirören'den Yılmaz'a FormaDemirören'den Yılmaz'a FormaTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimi kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret ederek forma hediye etti.
 • 07 Aralık 2016 16:40Demirören'den Vali Şahin'e Forma HediyesiDemirören'den Vali Şahin'e Forma HediyesiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri nezaket ziyaretinde bulundukları Samsun Valisi İbrahim Şahin’e forma hediye etti.
 • 25 Kasım 2016 17:05Yaşar Aşçıoğlu'ndan Pfdk'ya TepkiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu, TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) kendisine verdiği 60 günlük hak mahrumiyeti cezasına tepki gösterdi.
 • 25 Kasım 2016 14:41TFF Üyesi Aşçıoğlu: Bana Verilen Cezayı FETÖ Savcıları Bile VermediTFF Üyesi Aşçıoğlu: Bana Verilen Cezayı FETÖ Savcıları Bile VermediTFF Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu, Yıldırım Demirören'e yönelik mesajları nedeniyle verilen 60 günlük hak mahrumiyeti cezasına isyan etti.