SON DAKİKA YILMAZ ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Erdoğan Haberleri


YILMAZ ERDOĞAN

Yılmaz Erdoğan 5 Kasım 1968, Hakkâri doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusu, yazar ve yönetmendir. Hakkari'de doğmuştur. Çocukluğu Ankara'da geçmiş, daha sonra İstanbul'a göçmüştür. Lise eğitimini Ankara Aydınlıkevler Lisesinde tamamlamıştır ve bu mahallede büyümüştür. Bir Demet Tiyatro'daki kömürcü... Devamı

09:49
Belçim Bilgin Bir Gecede İki Kutlama Birden Yaptı Güzel oyuncu, hem yeni yaşını hem de eşi Yılmaz Erdoğan'ın Avustralya'da 'En iyi yardımcı erkek oyuncu' ödülü kazanmasını kız arkadaşlarıyla birlikte kutladı.
Belçim Bilgin Bir Gecede İki Kutlama Birden Yaptı
19:28
Avustralya'nın "Oscar"I Yılmaz Erdoğan'a Oyuncu Erdoğan, AATCA ödüllerinde Russell Crowe'un yönettiği ''Son Umut'' filmindeki rolüyle en iyi yardımcı erkek oyuncu seçildi.
17:39
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu-Giresun Havalimanı için 50 milyon liralık ek ödenek- Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, mart ayında açılması planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için 50 milyon liralık ek ödenek talimatı verdiğini bildirdi.
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek
15:29
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
14:30
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'ten Yılmaz Erdoğan'a Kutlama Bakan Çelik, "Son Umut" filmindeki rolüyle AACTA'da Yardımcı Erkek Oyuncu dalında ödül kazanan Erdoğan'ı kutladı.
13:37
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Yılmaz Erdoğan'ı Kutladı Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, oyuncu Yılmaz Erdoğan'ı Son Umut filmindeki rolü ile Avustralya'nın önemli sinema ödülünü kazanması dolayısıyla tebrik etti.
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Yılmaz Erdoğan'ı Kutladı
13:14
Yılmaz Erdoğan'a, Avustralya'nın Oscarı Yılmaz Erdoğan, "Son Umut" filmindeki rolüyle, Avustralya'nın Oscar'ı olarak da bilinen Sinema Ödüllerinde "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülüne layık görüldü.
10:55
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'a Gitti Yılmaz Erdoğan, 'Son Umut' filmindeki rolüyle yardımcı erkek oyuncu dalında Avustralya'nın en önemli sinema ödülünü kazandı.
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'a Gitti
10:28
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu Güzel oyuncu, 'Çalsın Sazlar' filmindeki öpüşme sahnesine gelen tepkileri eleştirerek "Öpüşme sahnesi, konuştuğumuz, güldüğümüz bir sahneden farksız" dedi.
Belçim Bilgin Öpüşme Sahnesine Gelen Tepkiler İçin Konuştu
09:23
Adana Optimum'a Yine "Yıldız" Yağacak Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, sezonun bol kahkahalı filmi “Bana Masal Anlatma”nın Adana’daki özel gösterimi 25 Ocak Pazar günü, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapılacak.
Adana Optimum'a Yine 'Yıldız' Yağacak
08:47
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Beyaz Show'da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna Candan Erçetin son noktayı koydu.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
00:36
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Candan Erçetin ile Beyaz arasındaki atışma, 6. haftasında tatlıya bağlandı. Erçetin, Beyaz'a verdiği cevabın sonuç kısmını Beyaz Show'da tamamladı. Beyaz, özür dileyerek el öptü.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
09:18
"Bana Masal Anlatma" Filmi Oyuncuları Palm City Mersin AVM'de 25 Ocak günü Cinemarine Sinemaları Fuayesinde Mersinlilerle Buluşacak
09:15
Russell Crowe ve Yılmaz Erdoğan'ın Dostluğu Filmden Sonra Bitti Oscarlı oyuncu, yönetip baş rolünü oynadığı 'The Water Diviner' filminde ana karakterlerden Hasan'ı canlandıran Yılmaz Erdoğan'ı Twitter takip listesinden çıkardı.
Russell Crowe ve Yılmaz Erdoğan'ın Dostluğu Filmden Sonra Bitti
05:08
Vancouver Türk Filmleri Festivali Başlıyor Kanada'nın Vancouver kentinde bu yıl ilk kez düzenlenecek Vancouver türk Filmleri Festivali 23 Ocak'ta başlayacak.
Vancouver Türk Filmleri Festivali Başlıyor
17:57
12-18 Ocak Tarihlerinde En Çok Charlibe Hebdo Konuşuldu Medyada yer alan haber konularına göre yapılan araştırmada 12-18 Ocak 2015 tarihleri arasında en çok bahsi geçen konu, Fransa’da terör saldırısına maruz kalan Charlie Hebdo dergisi oldu.
10:12
Yılmaz Erdoğan, Eşini Masada Bırakıp Yemeği Terk Etti Erdoğan ile eşi Belçim Bilgin, cumartesi gecesi dostlarıyla birlikte yemeğe gitti. Yılmaz Erdoğan'ın mekanı apar topar terk etmesi kafalarda soru işareti yarattı.
Yılmaz Erdoğan, Eşini Masada Bırakıp Yemeği Terk Etti
15:40
Hollywood Kadın Yıldızları Russell Crowe Karşı Savaş Aştı Hollywood'un ünlü kadın yıldızları Russell Crowe'un "40'ı aşmış kadın sanatçılar artık 20'lik genç kızlar gibi rol yapmaktan vaz geçmelidir" sözlerini sert şekilde eleştirerek ünlü aktörü bu kez gerçekten çizmeyi aşmakla suçladılar.
Hollywood Kadın Yıldızları Russell Crowe Karşı Savaş Aştı
15:59
Kadir Has Üniversitesi'nde Unesco Kürsüsü Günaydın'ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı "İçimdeki Ses"te Ersin Korkut; Yılmaz Erdoğan'la karıştırılan ama bu benzerliği sürekli inkar eden bir dizi oyuncusunu canlandırıyor.
15:57
"İÇİMDEKİ Ses"Te Yılmaz Erdoğan Kopyası Ersin Korkut! Ersin Korkut; Engin Günaydın'ın ilk komedi filmi "İçimdeki Ses"te yine eğlenceli ve komik bir karakterle izleyici karşısında çıkıyor.
14:59
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi 'Son Umut' filminde, Cem Yılmaz'ın 1. Dünya Savaşına Tokat'tan giden çocuklar için yazılan 'Hey Onbeşli' adlı ağıt türküsünü oyun havası gibi seslendirilmesi tepki çekti.
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi
14:37
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi Oscar ödüllü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini üstlendiği 'Son Umut' filminde, Cem Yılmaz'ın 1'inci Dünya Savaşı'na Tokat'tan giden 15 yaşlarındaki çocuklar için yazılan 'Hey Onbeşli' adlı ağıt türküsünü oyun havası gibi seslendirilmesi tepki çekti.
Tokatlılardan Cem Yılmaz'a 'Hey Onbeşli' Tepkisi
11:33
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı Mucize filmi fragmanı. Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede 'Son Umut'unu Solladı, Mucize Filmi Fragmanı
09:29
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı Russell Crowe'un yönetip Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la oynadığı 'Son Umut' gişede Kırmızıgül'ün 'Mucize'sine yenildi.
Mahsun Gişede Russell'ın 'Son Umut'unu Solladı
14:56
Belçim Bilgin'den Kocası Hakkında Şaşırtan İtiraf Güzel oyuncu, rol aldığı 'Çalsın Sazlar' filmindeki öpüşme sahnesiyle ilgili çıkan haberleri, 'Yılmaz'la bu konu hakkında sorun yaşamadım" diyerek yalanladı.
Belçim Bilgin'den Kocası Hakkında Şaşırtan İtiraf
13:24
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi Kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Cem Yılmaz'ın da olduğu, Son Umut filmi, Russell Crowe'un ülkesi Avustralya'da ilgi görmedi.
Russell Crowe'un Filmi Kendi Ülkesinde İlgi Görmedi
15:01
Yılmaz Erdoğan'ın Kızı Kameralardan Korktu Erdoğan'ın kızı Berfin, önceki akşam bir mekan çıkışı objektiflere yakalanınca kameralarının ışıklarını şimşek sanıp korktu.
Yılmaz Erdoğan'ın Kızı Kameralardan Korktu
11:08
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü Ünlü komedyenin 'Pek Yakında' filminde yüzü gülmemişti; ancak 'Son Umut' filmi şimdiden 3 milyon hasılata ulaştı.
Cem Yılmaz'ın 'Son Umut'la Yüzü Güldü
15:08
Yılmaz: Bir Aşiret Devletinde Olmayacak Gelişmeler Türkiye'de Yaşanıyor TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, şu anda ülkede hukuktan bahsetmenin mümkün olmadığını söyledi.
Yılmaz: Bir Aşiret Devletinde Olmayacak Gelişmeler Türkiye'de Yaşanıyor
10:17
Olga Kurylenko: 'Russell Crowe Beni Odaya Kilitledi' Acun Ilıcalı’ya konuk olan "Son Umut" filmi ekibin başrol oyuncularından Olga Kurylenko, çekimler sırasında Russell Crowe’u kendisini bir odaya kilitlediğini söyledi.
Olga Kurylenko: 'Russell Crowe Beni Odaya Kilitledi'
11:17
Aynı Evde Kalmışsınız Deyince... İddiaya göre Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan aynı evde kalmışlar.
Aynı Evde Kalmışsınız Deyince...
11:16
Son Umut Filmine Katılmaya Bakın Nasıl Karar Vermişler Acun Ilıcalı'nın sunduğu muhteşem özel program 'Son Umut Özel'de Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'a filme nasıl katılmaya karar verdiklerini sordu.
Son Umut Filmine Katılmaya Bakın Nasıl Karar Vermişler
11:16
Crowe, Yılmaz Erdoğan'ın At ile İmtihanını Böyle Anlattı! Son Umut filminde Yılmaz Erdoğan, ayağı atın üzengisinden çıkınca ne hale geldiğini anlatıyor.
Crowe, Yılmaz Erdoğan'ın At ile İmtihanını Böyle Anlattı!
10:30
Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın Oynadığı 'Son Umut' Vizyona Giriyor Russell Crowe'un başrolünü ve yönetmenliğini üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın rol aldığı "Son Umut" başta olmak üzere 8 yeni film izleyicilerle buluşacak.
Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın Oynadığı 'Son Umut' Vizyona Giriyor
14:10
Son Umut, 26 Aralık Günü Vizyona Giriyor Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz ile birlikte rol aldığı, yılın en merakla beklenen filmi SON UMUT 26 Aralık Cuma günü izleyiciyle buluşacak.
16:52
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolunu Kaybeden Eski Futbolcu Ali Demir Yaşamını Yitirdi Profesyonel eski futbolcu ve antrenörlerden Ali Demir, yatağa bağımlı yaşadığı evinde hayata gözlerini yumdu.
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolunu Kaybeden Eski Futbolcu Ali Demir Yaşamını Yitirdi
16:23
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolu Kesilen Eski Futbolcu Öldü Ankara'nın Kazan İlçesi'nde yaşayan, eski profesyonel futbolcu ve antrenör 66 yaşındaki Ali Demir, yatağa bağlı yaşadığı evinde yaşamını yitirdi.
Sigara Yüzünden İki Bacağı ve Kolu Kesilen Eski Futbolcu Öldü
09:14
Yılmaz Erdoğan'dan Sürpriz BKM yapımı Bana Masal Anlatma filminde Yılmaz Erdoğan da küçük bir rol aldı.
Yılmaz Erdoğan'dan Sürpriz
08:32
21.Yüzyılın En Tatlı Masalının Fragmanı Hazır! Daha önce imza attığı 'leyla İle Mecnun' gibi başarılı projeleriyle büyük beğeni toplayan Burak Aksak, BKM Yapımı 'Bana Masal Anlatma'yı sinema izleyicisi ile buluşturmak için gün sayıyor!
16:08
Kanadalı Sinemaseverler Türk Filmleriyle Buluşuyor Türk filmleri, 23-25 Ocak 2015'te gerçekleştirilecek 1. Vancouver Türk Film Festivalinde, Kanadalı sinemaseverlerle buluşacak.
11:17
Belçim Bilgin'in Yeni Filmindeki Öpüşme Sahneleri Çok Konuşulacak 'Çalsın Sazlar' filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde en dikkat çeken detay ise Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bİlgin'in cesur sahneleri oldu.
Belçim Bilgin'in Yeni Filmindeki Öpüşme Sahneleri Çok Konuşulacak
09:53
Belçim Bilgin'in Yeni Filmindeki Öpüşme Sahneleri Çok Konuşulacak 'Çalsın Sazlar' filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde en dikkat çeken detay ise Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bİlgin'in cesur sahneleri oldu.
18:17
Twitter'ın 2014 Olayları Bir yılı daha geride bırakırken, Twitter'da 2014'e damgasını vuranlar neler?
13:25
2014 Yılında Türkiye Twitter 'Da Neler Konuştu? Twitter 2014 yılında hem büyük krizler atlattı hem de büyük ve güzel adımlar attı.
2014 Yılında Türkiye Twitter 'Da Neler Konuştu?
12:25
Twitter'de En Çok Futbol Konuşuldu Twitter için 2014, "Dünya Kupası" ve "Oscar selfie"si yılı olurken, Türkiye'de ise "Dünya Kupası", "futbol liginde yaşanan heyecanlı maçlar" ve "Cumhurbaşkanlığı seçimi" Twitter'e damgasını vurdu Cem Yılmaz'a ait hesap, 7 milyon 575 bin 29 takipçiyle listenin başını çekerken, bunu 5 milyon 323 bin 814 takipçiyle 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün hesabı izledi.
09:54
Cem'in Yeni Sevgilisi Eski Aşkının Kankası Çıktı Ünlü şovmen, gönlünü eski sevgilisi Cansu Dere'nin arkadaşı Ayşe Hatun Önal'a kaptırdı. Önal ile Dere, daha önce Yılmaz Erdoğan ile de aşk yaşamıştı.
Cem'in Yeni Sevgilisi Eski Aşkının Kankası Çıktı
15:11
Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı * Son Umut (Water Diviner) filminin İstanbul galası yapıldı.
Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı
00:11
Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı SON Umut (Water Diviner) filminin İstanbul galası yapıldı.
Son Umut Filminin Galası İstanbul'da Yapıldı
22:44
Son Umut" Filminin Avrupa Prömiyeri Yönetmenliğini ve başrolünü Oscar ödüllü aktör Russell Crowe'un üstlendiği filmin Avrupa prömiyeri Zorlu Center'da gerçekleştirildi.
20:05
Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti Kanal D Haber'e Son Umut filminin oyuncuları katıldı. Russell Crowe ise programın son anına yetişebildi. Ancak o anlarda Özdemir yayını kesmek zorunda kaldı.
Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:11:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YILMAZ ERDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]