10:1400
SON DAKİKA YILMAZ ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Erdoğan Haberleri


YILMAZ ERDOĞAN

Yılmaz Erdoğan 5 Kasım 1968, Hakkâri doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusu, yazar ve yönetmendir. Hakkari'de doğmuştur. Çocukluğu Ankara'da geçmiş, daha sonra İstanbul'a göçmüştür. Lise eğitimini Ankara Aydınlıkevler Lisesinde tamamlamıştır ve bu mahallede büyümüştür. Bir Demet Tiyatro'daki kömürcü... Devamı

   

  Belçim Bilgin: Oğlum, Benim İçin Nefes

  Belçim Bilgin: Oğlum, Benim İçin Nefes

  Ortadoğu ve ABD'ye yönelik yayın yapan Liana Dahdouh'un İstanbul 'dan hazırlayıp sunduğu Arap kanalında bu hafta emekliye ayrılmış bir boksörle görme engelli bir kızın arasındaki ilişkiyi anlatan 'Sadece Sen' filminin oyuncuları ile yapılan röportajlar ekrana getirildi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Belçim Bilgin: Oğlum, Benim İçin Nefes

  Geçen ayın sonlarında vizyona giren 'Sadece Sen' filminin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ile Belçim Bilgin, Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalına konuk oldu. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Dicle Üniversitesinde Şiir Ziyafeti

  Dicle Üniversitesinde Şiir Ziyafeti

  Diyarbakır'da 50. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Şiir Kulübü üyesi öğrenciler tarafından şiir dinletisi düzenlendi. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Russell Crowe, Fethiye'yi Dünyaya Tanıtacak

  Russell Crowe, Fethiye'yi Dünyaya Tanıtacak

  The Water Diviner filminin çekimleri, İstanbul’dan sonra Fethiye’nin Kayaköy köyünde devam ediyor. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  'The Water Diviner' Filminin Çekimleri Başladı

  'The Water Diviner' Filminin Çekimleri Başladı

  Avustralyalı aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da rol aldığı filmin Kayaköy Ören Yeri'ndeki çekimleri başlandı. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  The Water Diviner' Filminin Çekimleri, Kayaköy'de Başladı

  The Water Diviner" Filminin Çekimleri, Kayaköy'de Başladı

  Avustralyalı aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da rol aldığı "The Water Diviner" filminin İstanbul'daki çekimlerini tamamlanmasının ardından film ekibi, Kayaköy Ören Yeri'ne gelerek çekimlere başladı Yoğun güvenlik önleminin alındığı Kayaköy Ören Yeri'ne girişlere, çekimler nedeniyle izin verilmiyor. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  En 'Huzurlu' Tiyatro Grubu

  En 'Huzurlu' Tiyatro Grubu

  Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan 14 kişinin oluşturduğu tiyatro grubu, performansıyla dikkat çekiyor (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

  Mısır'da '100. Yılında Türk Sineması'

  Mısır'da "100. Yılında Türk Sineması"

  "100. Yılında Türk Sineması" etkinliğinde, "Babam ve Oğlum" ile "Neşeli Günler" filmleri seyirciyle buluşacak. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  The Water Diviner' Filminin Çekim Ekibi, Kayaköy'e Geldi

  The Water Diviner" Filminin Çekim Ekibi, Kayaköy'e Geldi

  Avustralyalı aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da rol aldığı filmin İstanbul'daki çekimlerini tamamlayan film ekibi, Kayaköy Ören Yeri'ne gelerek çekimlerin hazırlıklarına başladı. (09 Mart 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri