SON DAKİKA YOZGAT HABERLERİ

Son Dakika Yozgat Haberleri

16:04
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Devletin sahip olduğu tecrübelerin ortadan kaldırılarak birisinin arzusu, ihtirası için sistemin değişmesini doğru ve meşru bulmuyoruz.
15:54
Oktay Vural: Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun al bayrak edebiyatı yaptığını söyledi.
Oktay Vural: Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor
15:43
Oktay Vural : Başbakan Bayrağın Ne Anlama Geldiğini Bilmiyor Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun al bayrak edebiyatı yaptığını söyledi.
15:06
Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş’tan, esnafa faizsiz kredi verileceğini söyledi.
Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi
14:57
Huzurevinde Kitap Okuma Kampanyası Yozgat'ta huzurevi sakinleri, başlatılan uygulamayla hafta içi her gün 2 saat kitap okuyor.
Huzurevinde Kitap Okuma Kampanyası
14:44
Sorgun'da 54 Kişilik Umre Kafilesi Kutsal Toprakla Uğurlandı Yozgat’ın Sorgun İlçesinde 2015 yılının ilk umre kafilesi kutsal topraklara uğurlandı.
Sorgun'da 54 Kişilik Umre Kafilesi Kutsal Toprakla Uğurlandı
14:34
Kar Yağışı Yaklaşık 15 gündür hava sıcaklığının mevsim normallerinin üstünde seyrettiği Yozgat'ta, sabah saatleri itibari ile kar yağışı hakim oldu.
Kar Yağışı
14:29
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun al bayrak edebiyatı yaptığını belirterek, bayrağın bir bez parçası olmadığını, Başbakan Davutoğlu’nun bayrağın ne anlama geldiğini bilmediğini söyledi.
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi
13:59
Huzurevinde Kitap Okuma Kampanyası Yozgat'ta huzurevi sakinleri başlatılan uygulamayla hafta içi her gün 2 saat kitap okuyor.
Huzurevinde Kitap Okuma Kampanyası
13:57
Sorgun'dan Afrika'ya İlaç Yardımı Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Nijer'e 16 bin liralık ilaç ve tıbbi malzeme gönderdi.
Sorgun'dan Afrika'ya İlaç Yardımı
13:29
Müze Gibi Ev Yozgat'ın Çekerek İlçesinde 72 yaşındaki Ali Yılmaz, farklı dönemlere ait otantik ve folklorik eşyaları bir odasında sergileyerek evini adeta müzeye çevirdi.
Müze Gibi Ev
13:13
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
Borsada Birinci Seans Kapanış
11:29
Nevşehir Patateste Spekülatif Artış Olmaz Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz ve patates tüccarı Bilal Boğa, il genelindeki depolarda iç pazar ihtiyacını karşılayacak miktarda patatesin bulunduğunu, fiyatların 80 kuruş ile 1 lira arasında devam edeceğini tahmin ettiklerini belirterek, spekülatif hareketlerle fiyatların yükselmesi bir durumun olmayacağını belirtti.
Nevşehir Patateste Spekülatif Artış Olmaz
11:09
Kar Yağışı, Kenti Beyaza Bürüdü Yozgat'ta gece başlayan kar yağışı, kenti beyaza bürüdü.
Kar Yağışı, Kenti Beyaza Bürüdü
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:28
Yozgat'ta Kar Yağışı Yozgat’ta uzun bir aradan sonra yeniden kar yağışı başladı.
Yozgat'ta Kar Yağışı
10:18
Depolar Dolu, Patateste Spekülatif Artış Olmaz' Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, il genelindeki depolarda iç pazar ihtiyacını karşılayacak miktarda patatesin bulunduğunu, fiyatların 80 kuruş ile 1 lira arasında devam edeceğini tahmin ettiklerini söyledi.
22:27
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maça az sayıda taraftar ilgi gösterdi.
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu
21:29
TANAP, Yozgat'ta Bin 500 Kişiye İstihdam Sağlayacak Azerbaycan doğalgazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşınacağı TANAP projesi kapsamında, Yozgat'ta kurulan mobilizasyon kampında, yaklaşık bin 500 kişi istihdam edilecek.
TANAP, Yozgat'ta Bin 500 Kişiye İstihdam Sağlayacak
18:20
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
16:57
Yozgat'ta Bin 500 Kişiye İstihdam Sağlanacak Azerbaycan doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi (TANAP) kapsamında, Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent beldesine kurulacak mobilizasyon kampında yaklaşık bin 500 kişi istihdam edilecek.
Yozgat'ta Bin 500 Kişiye İstihdam Sağlanacak
14:53
Tr72 Bölgesi 2014-2023 Bölge Planı Onaylandı Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) Koordinasyonunca hazırlanan TR72 Bölgesi 2014 2023 Bölge Planı, onaylandı.
14:39
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu Voleybolda il genelinde son derece güzel ve başarılı sonuçlara imza atan Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi bu sefer Türkiye 10.su oldu.
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu
13:46
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
13:10
Yozgat'ta Büyükbaş Hayvanlara Küpeyi Birlik Takacak Yozgat’ta büyükbaş hayvanların kayıt altına alınıp, küpelerinin takılması işlemi Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine verildi.
Yozgat'ta Büyükbaş Hayvanlara Küpeyi Birlik Takacak
11:26
Tanap, Yozgat'ta Bin 500 Kişiye İstihdam Sağlayacak Azerbaycan doğalgazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşınacağı proje kapsamında, Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent beldesine kurulan mobilizasyon kampında, yaklaşık bin 500 kişi istihdam edilecek Doğankent Belediye Başkanı Sungur: "İnşaat aşaması olmasına rağmen şu an 300 kişi çalışıyor ve bunların.
00:18
Fabrikasında Çalışan 35 İşçisini Umreye Gönderdi Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin, fabrikasında çalışan 35 işçisini eşleri ile birlikte Umreye gönderdi.
Fabrikasında Çalışan 35 İşçisini Umreye Gönderdi
22:01
Yozgatlı İş Adamı Bilal Şahin, 32 İşçisini Umreye Gönderdi Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin, fabrikasında çalışan 32 işçisini Umreye gönderdi.
Yozgatlı İş Adamı Bilal Şahin, 32 İşçisini Umreye Gönderdi
18:32
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
17:12
AK Parti'den Müsiad Ziyareti AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Genç MÜSİAD Çorum Şube Başkanlığına seçilen Alper Tığlı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
AK Parti'den Müsiad Ziyareti
14:29
Kadınlardan Ekolojik Oyuncak Üretimi Yozgat'ın Kadışehri ilçesinde kadınların iş sahibi yapılmasına yönelik açılan kursa katılanların hazırladıkları ekolojik oyuncaklar görücüye çıkartıldı.
Kadınlardan Ekolojik Oyuncak Üretimi
14:27
Voleybol Kızlar'da Yozgat'ı Şefaatli Temsil Edecek Yozgat’ta düzenlenen okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol turnuvasında şampiyonluk turunu atan Şefaatli Fatih Ortaokulu sporcularına, Kaymakam Çağlayan Aydın tarafından hediye verildi.
Voleybol Kızlar'da Yozgat'ı Şefaatli Temsil Edecek
14:27
Yozgat'ı Şefaatli Temsil Edecek Yozgat'ta düzenlenen okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası'nda şampiyonluk turu atan Şefaatli Fatih Ortaokulu sporcularına, Kaymakam Çağlayan Aydın tarafından hediye verildi.
Yozgat'ı Şefaatli Temsil Edecek
14:25
Anadolu Lisesi Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonasına Katılacak Yozgat'ta düzenlenen Okullararası Genç Kızlar Hentbol Liginde il birinciliğini kazanan Atatürk Anadolu Lisesi takımı gözünü Türkiye şampiyonası finallerine dikti.
Anadolu Lisesi Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonasına Katılacak
13:36
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler 2015 genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti'den milletvekili adayı olacağı konuşulanlar arasında sürpriz isimler yer alıyor.
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler
13:16
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
11:14
Akgül, Yozgatlılarla Arabaşında Bir Araya Geldi Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, sivil toplum kuruluşlarını yalnız bırakmıyor.
22:09
Samsun'daki Kazada Ölü Sayısı 2'ye Çıktı Samsun’un Havza ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ölü sayısı 2’ye çıktı.
Samsun'daki Kazada Ölü Sayısı 2'ye Çıktı
18:22
Bozokspor ve Hentbolspor Takımları Rakiplerini Eli Boş Gönderdi Deplasmanlı Bölgesel Erkekler Hentbol 2. Ligi C Grubu'nda, Yozgat temsilcileri Bozokspor ve Hentbolspor takımları konuk ettikleri rakipleri yenmeyi başardı.
Bozokspor ve Hentbolspor Takımları Rakiplerini Eli Boş Gönderdi
18:01
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması "Türkiye, dünyadaki 7.5 milyar insana hiçbir şey yapmasa, sadece Türkçe öğretse bundan ülkemize bir zarar gelir mi? Tabii ki gelmez. Dolayısıyla yurt dışındaki okuların kapatılması için mücadele edilmesinin Türkiye’nin aleyhine olacağını düşünüyorum.
17:13
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması "Açlık sınırının bin 450 lira olduğu bir ülkede, asgari ücreti nasıl olur da 949 lira ilan edebilirsiniz?
17:10
Su Borusu Patladı, Sokaklar Su Altında Kaldı Yozgat’ta patlayan şehir şebeke suyunu fırsat bilen mahalle halkı cadde ve sokakları yıkadı.
17:10
Hentbolde Yozgat Üstünlüğü Deplasmanlı Bölgesel Erkekler Hentbol 2’inci Ligi C Grubunda zirvede ilk iki sırayı paylaşan Yozgat temsilcileri Bozokspor ve Hentbolspor takımları konuk ettikleri rakiplerini eli boş gönderdi.
Hentbolde Yozgat Üstünlüğü
15:21
Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta yolcu otobüsü yandı Yozgat'ta 28 yolcunun bulunduğu yolcu otobüsünde seyir halindeyken başlayan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Yolcu Otobüsü Yandı
12:48
Yozgat'ta Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta 28 yolcunun bulunduğu yolcu otobüsünde seyir halindeyken başlayan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
12:33
Avşar, Yozgat'taki Olaylı Ak Parti Kongresini Anlattı AK Parti'nin olaylı geçen Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde il başkanlığı için yarışan Zekeriya Avşar, seçimin baskı altında taraflı yapıldığını belirtti.
Avşar, Yozgat'taki Olaylı Ak Parti Kongresini Anlattı
12:33
Yolcu Otobüsü Yandı, 28 Yolcu Ölümden Döndü Seyir halindeki yolcu otobüsü, Yozgat E-88 karayolu Muslubelen yokuşunu çıkarken, motor kısmı alev aldı. Otobüsteki 28 kişi son anda ölümden döndü.
Yolcu Otobüsü Yandı, 28 Yolcu Ölümden Döndü
11:49
Karayollarının Tuzu Yozgat'tan Yozgat'ın Yerköy ilçesinde ocaktan çıkarılan kaya tuzları karayollarında buzlanmaya karşı kullanılmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerine gönderiliyor.
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:12:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YOZGAT HABERLERİ
[Hata Bildir]