01:4600
SON DAKİKA YOZGAT HABERLERİ

Son Dakika Yozgat Haberleri

   

  Ömer Çelik, Peşmergenin Geçişinden Askerin Rahatsız Olmasına İlişkin Açıklama Yaptı: 'Türkiye Eski...

  Ömer Çelik, Peşmergenin Geçişinden Askerin Rahatsız Olmasına İlişkin Açıklama Yaptı: "Türkiye Eski...

  İtalya'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, en uzun süren MGK'da, 29 Ekim'de Peşmerge'nin Türkiye geçişiyle ilgili askerin rahatsızlığını gündeme getirmesine ilişkin, "Artık Türkiye, kurumların parça parça birbirine karşı hareket ettiği bir ülke, eski vesayet Türkiye'si değil. Bütün kurumlar hükümete bağlı. Bütün kurumların görüşü alınır, ama son tahlilde siyasi kararı hükümet verir" açıklamasını yaptı. (Dün 20:35)

   

  Yozgatlı Sanatçı Süleyman Sökmen Hayatını Kaybetti

  Yozgatlı ses ve söz ustası Süleyman Sökmen (77) Ankara‘da hayatını kaybetti. (Dün 19:08)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:39)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  28 Şubat Davası

  Müştekilerden dönemin Jandarma Komutanı Zamantıoğlu: "YAŞ mağdurları, yasadışı kurulan BÇG'nin emrine girmediği için ihraç edilmişlerdir" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Sorgun Meslek Yüksekokulu Hizmete Açıldı

  Sorgun Meslek Yüksekokulu Hizmete Açıldı

  Yozgat’ın Sorgun İlçesinde 2010 yılında temeli atılan Bozok Üniversitesi Sorgun Meslek Yüksekokulu açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Oran Kalkınma Ajansı, Sivas'ta Toplandı

  Oran Kalkınma Ajansı, Sivas'ta Toplandı

  Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Ekim ayı Yönetim Kurulu Sivas'ta toplandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Böbrek Taşı Düşüren Grebolu Meyvesi Toplanmaya Başladı

  Böbrek Taşı Düşüren Grebolu Meyvesi Toplanmaya Başladı

  Yozgat'ın Çandır İlçesinde böbrek hastalıklarının tedavisinde ve böbrek taşının düşürülmesinde yaygın olarak kullanılan girebolu bitkisinin olgunlaşan meyveleri toplamaya başladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  28 Şubat Davasının 70. Duruşması 4 Kasım'da

  28 Şubat Davasının 70. Duruşması 4 Kasım'da

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 69. duruşması sona erdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  'Sivas' Filmi Yarın Gösterimde

  Yönetmen Kaan Müjdeci'nin ilk uzun metrajlı filmi "Sivas" yarın izleyiciyle buluşacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yozgat'ta Uyuşturucu Operasyonu

  Yozgat'ta Uyuşturucu Operasyonu

  Gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yerköy İlçe Emniyeti'nden Uyuşturucu Operasyonu

  Yerköy İlçe Emniyeti'nden Uyuşturucu Operasyonu

  Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu alım satımı yaptığı iddia edilen iki kişiyi suçüstü yakaladıYerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Mahallesinde Et Balık Kurumuna ait tamamlanmamış metruk bina içerisinde uyuşturucu madde alım satımı yapıldığı bilgisini aldı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  BBP'li Şenliler: Ülkemizin Bir Bölgesinde Devlet Hakimiyeti Kalmamıştır

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, bölücülerin siyasi uzantılarının bir kısmının AK Parti iktidarını içten kuşattığını belirterek, çözülme süreci sayesinde ülkemizin bir bölgesinde devlet hakimiyetinin kalmadığını söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Böbrek Dostu Gilaburu Dalından Toplanmaya Başlandı

  Böbrek Dostu Gilaburu Dalından Toplanmaya Başlandı

  Yozgat'ın Çandır İlçesi'nde böbrek hastalıklarının tedavisinde kullanılan gilaburu bitkisinin olgunlaşan meyveleri toplanmaya başlandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakanlardan Son Durum Açıklaması

  Bakanlardan Son Durum Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 18 işçinin mahsur kaldığı madende 10-12 bin ton su bulunduğunu belirterek, suyun tahliyesi ile ilgili, “Elimizdeki pompaların tamamı çalıştırılıyor olsa dahi 3 bin ton günlük kapasite bekliyoruz” dedi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 01:46:57. #1.11#