SON DAKİKA YOZGAT HABERLERİ

Son Dakika Yozgat Haberleri

17:10
Yozgat AKP İl Kongresi'nde Tartışma Çıktı -2 yozgat AKP il kongresi'nde tartışma çıktı -2 (Tür: Yurt)
Yozgat AKP İl Kongresi'nde Tartışma Çıktı -2
17:05
Yozgat AKP İl Kongresi'nde Tartışma Çıktı -1 yozgat AKP il kongresi'nde tartışma çıktı -1 (Tür: Yurt)
Yozgat AKP İl Kongresi'nde Tartışma Çıktı -1
16:56
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi
16:48
Başkan Adayı 'Nerede Parti İçi Demokrasi' Dedi; Bozdağ ve Soylu Salonu Terketti İki adayın yarıştığı AK Pati Yozgat İl Kongresi'nde olaylar çıktı.
Başkan Adayı 'Nerede Parti İçi Demokrasi' Dedi; Bozdağ ve Soylu Salonu Terketti
16:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: "2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak" AK Parti Yozgat 5’inci Olağan Kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 2015 seçimlerinin AK Parti’nin hüküm seçimi olacağını söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: '2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak'
16:18
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
16:11
AK Parti Yozgat İl Kongresi'nde Kavga Çıktı, Bozdağ ve Soylu Salonu Terk Etti İki adayın yarıştığı AK Pati Yozgat İl Kongresi'nde olaylar çıktı.
AK Parti Yozgat İl Kongresi'nde Kavga Çıktı, Bozdağ ve Soylu Salonu Terk Etti
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
14:55
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Dün 500 milyon dolara el açan bir Türkiye vardı, 'ne olursunuz emekli maaşlarını ödeyelim' diyen bir Türkiye vardı.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
11:25
Genç Avukatlar Amasya'da Biraraya Gelecek Amasya Barosu Başkanı Melik Derindere, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenecek 4. Genç Avukatlar Çalıştayı'nın Amasya’da olacağını açıkladı.
Genç Avukatlar Amasya'da Biraraya Gelecek
10:51
Yatırımcı Rehberi Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:
09:29
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:18
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
17:00
Esnafın Faizsiz Kredi Sevinci Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş, esnafa faizsiz kredi verilmesinin önemli olduğunu belirtti.
16:57
Yozgat'ta Girişimcilik Kursuna Katılanlara Belgeleri Verildi Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından başlatılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kursuna katılanlar, törenle belgelerini aldı.
16:27
Sanatsal Kalıpçılık ve Döküm Kurs Aydıncık Belediyesi ve HEM Müdürlüğünün, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü desteğiyle açtığı "Sanatsal kalıpçılık ve döküm kursu" vatandaşlardan ilgi görüyor.
16:13
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, İstanbul'da Güllüce: "Meslek lisesi memleket meselesi. İş adamları çalışan bulamıyor.
16:10
Köylülerin Su İsyanı: Gece Yaşantımız Bitti Tokat'ta Şeyh Köyü Muhtarı Selim Uzal, su sıkıntısı nedeni ile gençlerin köyü terk ettiğini ileri sürerek, "Bilhassa gençler, özel hayatları olmadığı için gitti." dedi.
Köylülerin Su İsyanı: Gece Yaşantımız Bitti
15:58
Yozgat'ta İki Eli Olmayan Çocuğun İlk Karne Heyecanı Yozgat'ta, doğuştan elleri ve sağ ayağı olmayan 7 yaşındaki Muhammet Enes Sarı, ilk karnesini aldı.
Yozgat'ta İki Eli Olmayan Çocuğun İlk Karne Heyecanı
15:29
Palancıoğlu, Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı Kayseri'nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2014-2015 eğitim öğretim yılı ilk yarı döneminin sona ermesiyle öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
15:08
Milli Eğitim Müdürü Ekinci'den Öğrencilere Başarı Ödülü Sorgun Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci dönemde başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
14:50
Aydıncık Masa Tenisinde Başarılı Oldu Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında Aydıncık Ortaokulu öğrencileri Yıldız Kızlarda birinci, Yıldız Erkeklerde ise üçüncü oldu.
Aydıncık Masa Tenisinde Başarılı Oldu
14:49
Yozgat'ta 90 Bin Öğrenci Yarıyıl Tatiline Girdi Yozgat’ta 2014-2015 eğitim öğretim yılında 90 bin öğrenci karnesini alarak yarıyıl tatiline girdi.
Yozgat'ta 90 Bin Öğrenci Yarıyıl Tatiline Girdi
14:24
Sorgun'da Bir Gecede 4 Bağ Evi Soyuldu Yozgat’ınn Sorgun İlçesine bağlı Aşağıcumafakılı Köyünde bir gecede 4 ayrı bağ evi soyuldu.
Sorgun'da Bir Gecede 4 Bağ Evi Soyuldu
14:12
Yozgat'ta 90 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı Yozgat il genelinde yaklaşık 90 bin öğrenci karnesini alarak yarıyıl tatiline girdi.
Yozgat'ta 90 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı
13:54
Gençler, Banyo Yapamayınca Köyü Terketti Tokat’ta Şeyh Köyü Muhtarı Selim Uzal, su sıkıntısı nedeni ile gençlerin köyü terk ettiğini ileri sürerek, “Bilhassa gençler özel hayatları olmadığı, banyo yapamadıkları için köyü terk ettiler” dedi.
Gençler, Banyo Yapamayınca Köyü Terketti
13:42
Yozgat'ta İki Eli Olmayan Çocuğun İlk Karne Heyecanı Yozgat'ta, doğuştan elleri ve sağ ayağı olmayan 7 yaşındaki Muhammet Enes Sarı, ilk karnesini aldı.
13:28
Okullarda Karne Heyecanı Amasya'nın Merzifon ilçesinde yarıyıl tatili dolayısıyla 12 bin 600 öğrenci karne sevinci yaşadı.
13:08
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
12:20
Yozgat - Sorgun'da Bir Gecede 4 Bağ Evi Soygun Sorgun'da bir gecede 4 bağ evi soygun YOZGAT'ın Sorgun İlçesine bağlı Aşağıcumafakılı Köyünde bir gecede 4 ayrı bağ evinde soygun gerçekleştirildi.
Yozgat - Sorgun'da Bir Gecede 4 Bağ Evi Soygun
12:10
Okullarda Karne Heyecanı Yozgat'ta ve ilçelerinde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında eğitim gören 90 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Okullarda Karne Heyecanı
11:48
Engelli Muhammet'in Karne Sevinci Yozgat'ta doğuştan iki eli ve bir bacağı olmayan 7 yaşındaki Muhammet Enes Sarı, ilk karnesini sevinçle aldı.
Engelli Muhammet'in Karne Sevinci
11:47
Mescid-i Nebevi'nin Süslemeleri Yozgat'tan Restorasyonu devam eden Mescid i Nebevi'de kullanılan pirinç süslemeler Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesindeki bir firma tarafından üretiliyor Firma sahibi Karamıstıkoğlu: "Son olarak Mescid i Nebevi'nin gece aydınlatmasında kullanılan sarı renkli pirinç süslemeleri hazırlamaya başladık.
11:31
Yozgat Engelli Çocuk Azminin Karnesini Aldı Yozgat'ta doğuştan iki eli ve bir bacağı olmayan 7 yaşındaki Muhammet Enes Sarı, azminin göstergesi ilk karnesini sevinçle aldı.
Yozgat Engelli Çocuk Azminin Karnesini Aldı
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
09:45
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Enes, Karne Sevincini Arkadaşlarıyla Yaşadı Yozgat’ta doğuştan iki eli ve bir bacağı olmayan ilkokul birinci sınıf öğrencisi Muhammet Enes Sarı, ilk karne sevincini arkadaşlarıyla paylaştı.
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Enes, Karne Sevincini Arkadaşlarıyla Yaşadı
08:33
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Küçük Muhammet'in Okuma Azmi Yozgat’ta doğuştan iki eli ve bir bacağı olmayan ilkokul birinci sınıf öğrencisi Muhammet Enes, ilk karne sevincini yaşadı.
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Küçük Muhammet'in Okuma Azmi
08:08
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Enes'in Okuma Azmi Hayranlık Uyandırıyor Yozgat'ta iki eli ve bir bacağı olmayan ilkokul birinci sınıf öğrencisi Muhammet Enes, ilk karne sevincini yaşadı. Enes'in okuma azmi insanlarda hayranlık uyandırıyor.
İki Eli ve Bir Bacağı Olmayan Enes'in Okuma Azmi Hayranlık Uyandırıyor
19:31
65'lik Nineler Karne Aldı 65 yaşında karne sevinci- Yozgat'ın Sorgun ilçesinde düzenlenen okuma-yazma kursunu tamamlayan kursiyerler karne sevinci yaşadı Sorgun ilçesinde, halk eğitim merkezince açılan okuma yazma kursunu tamamlayan, aralarında 65 yaşındaki Nermin Laik'in de bulunduğu kursiyerler karnelerini aldı.
65'lik Nineler Karne Aldı
19:05
Yozgat'ta 7 Bin 450 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 7 bin 450 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Yozgat'ta 7 Bin 450 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
18:00
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
17:54
65 Yaşında Karne Sevinci Yozgat'ın Sorgun ilçesinde düzenlenen okuma yazma kursunu tamamlayan kursiyerler karne sevinci yaşadı.
17:52
Yozgat Emniyeti 7 Bin 450 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirdi Yozgat Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 7 bin 450 paket kaçak sigara ele geçirdi.
Yozgat Emniyeti 7 Bin 450 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirdi
17:52
Sorgun'da 60'lık Ninelerin Karne Heyecanı Sorgun'da 60'lık ninelerin karne heyecanı YOZGAT'ın Sorgun Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü'nün 'Ana Kız Okuldayız' projesi kapsamında açtığı okuma yazma kursuna katılan 62 yaşındaki Şükriye Horoz ile 65 yaşındaki Nermin Laik, tamamladıkları kursun ardından karnelerini almanın heyecanı yaşadılar.
Sorgun'da 60'lık Ninelerin Karne Heyecanı
17:49
Yavuz: Veliler Karnedeki Kırık Nottan Dolayı Çocuğuna Kızmasın Yozgat’ın Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, yarıyıl tatil döneminin cuma günü itibariyle başlayacağını belirterek, ailelerin karnedeki kırık nottan dolayı çocuklarına kesinlikle kızmamaları gerektiğini söyledi.
Yavuz: Veliler Karnedeki Kırık Nottan Dolayı Çocuğuna Kızmasın
17:46
4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplandı Yozgat’ta 2014 Yılı 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu’nun toplantısı Vali Vekili Adnan Daldal başkanlığında yapıldı.
4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplandı
17:45
60 Yaşında Karne Heyecanı Yozgat'ın Sorgun Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü'nün 'Ana Kız Okuldayız Projesi' kapsamında açtığı okuma yazma kursuna katılan 62 yaşındaki Şükriye Horoz ile 65 yaşındaki Nermin Laik, belgelerini aldı.
60 Yaşında Karne Heyecanı
17:04
Yozgat İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yozgat Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Vekili Adnan Daldal başkanlığında gerçekleştirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:01:34. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YOZGAT HABERLERİ
[Hata Bildir]