09:3600
SON DAKİKA YÜKSEK SEÇİM KURULU HABERLERİ

Son Dakika Yüksek Seçim Kurulu Haberleri

  AK Partili Külünk: YSK, Randevu Sistemiyle Sandığa Pranga Vurdu

  AK Partili Külünk: YSK, Randevu Sistemiyle Sandığa Pranga Vurdu

  Yurt dışındaki Türkler'in Köşk seçimlerini gözlemlemek amacıyla Berlin'de bulunan AK Partili Metin Külünk, "YSK randevu sistemiyle sandığa pranga vurdu." dedi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İtalya'da Seçim İçin 6 Sandıkta Oy Kullanmaya Başladı

  İtalya'da Seçim İçin 6 Sandıkta Oy Kullanmaya Başladı

  Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 54 ülkede, 103 temsilcilikte yaklaşık 2 milyon 734 bin 429 Türk vatandaşının oy kullanma işlemi başlarken, İtalya'da da bunun için 6 sandık açıldı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kamuoyu Araştırmaları, Anketler ve Tahminlere İlişkin Yayın Yasakları Başladı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), cumhurbaşkanı seçimine ilişkin kamuoyu araştırmaları, anketler ve tahminlere ilişkin yayın yasaklarının başladığını bildirdi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Almanya'da Cumhurbaşkanı Seçimi Heyacanı

  Almanya'da Cumhurbaşkanı Seçimi Heyacanı

  Yurtdışında yaşayan Türkler cumhurbaşkanı seçimi için bugün sabah saatlerinden itibaren sandık başına gitmeye başladı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Aşkabat'ta Oy Verme İşlemi Başladı

  Aşkabat'ta Oy Verme İşlemi Başladı

  Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta cumhurbaşkanı seçimi için oy verme işlemi başladı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Cumhurbaşkanı Seçimi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...

  Cumhurbaşkanı seçimi Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, ilk kez cumhurbaşkanını belirlemek için bulundukları ülkelerde oy vermek için sandık başına gitti Cumhurbaşkanı seçimi için yurt dışında oy verme işlemi, bazı ülkelerde 3 Ağustos'ta sona erecek RTÜK, kamuoyu araştırmaları, anketler ve tahminlere ilişkin yayın yasaklarının başladığını bildirdi Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısında artış gerçekleşti. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Münih'te Seçimde Randevu Sistemi Çöktü

  Münih'te Seçimde Randevu Sistemi Çöktü

  Almanya'nın Münih kentinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanmak üzere Fuar Merkezinde kurulan sandıklara oy kullanmak için gelenler oy kullanamadı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Danimarka'daki Türkler'in Seçim Heyecanı (2)

  Danimarka'daki Türkler'in Seçim Heyecanı (2)

  "trafoya KEDİ GİRDİ" ESPRİLERİ Danimarka'da Cumhurbaşkanlığı seçimleri için erken saatlerde salona gelenler sistemin çalışmaması nedeniyle bir süre beklemek zorunda kaldı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi

  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Külünk: "Randevu sistemi kaldırılmalı. Vatandaşlarımız cumartesi pazar gelip rahatlıkla oyunu kullanmalıdır. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 09:36:02. #1.11#