01:3600
SON DAKİKA YÜKSEKOVA HABERLERİ

Son Dakika Yüksekova Haberleri

   

  Hdp Myk Toplantısı

  Hdp Myk Toplantısı

  Toplantının sonuç bildirgesinde, "IŞİD'in kimyasal silah kullandığına dair iddiaların giderek güçlendiği, bunun Kobani'deki durumun aciliyetini daha da önemli hale getirdiği" vurgulandı Bildirgede, HDP'nin barış sürecine var gücüyle sahip çıkmaya, Kürt sorununun çözümünde yegane yöntem olarak müzakereyi işaret etmeye devam edeceği bildirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  PKK: Yüksekova'nın Talimatını Biz Vermedik

  PKK: Yüksekova'nın Talimatını Biz Vermedik

  Terör örgütü PKK, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin öldürülmesi olayına ilişkin verilmiş herhangi bir talimatları olmadığını açıkladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  PKK'dan 3 Şehitle İlgili İlk Açıklama

  PKK'dan 3 Şehitle İlgili İlk Açıklama

  Yüksekova'da 3 askerin sivil olarak çarşı iznine çıktıkları sırada şehit edilmesiyle ilgili PKK'dan günler sonra ilk açıklama geldi: Talimatımız yok, araştırıyoruz. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Şanlıurfa'da, Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki terör saldırısında şehit olan askerler için mevlit okutuldu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Acil Durumlar İçin Başbakanlık Koordinasyon Merkezi Kurulacak

  Acil Durumlar İçin Başbakanlık Koordinasyon Merkezi Kurulacak

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, acil durumlarda koordinasyonu teşkil etmek üzere Başbakanlık Koordinasyon Merkezi kurulacağını açıkladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Arınç: 'Terör Saldırılarına Kesinlikle Müsamaha Gösterilmeyecek'

  Arınç: "Terör Saldırılarına Kesinlikle Müsamaha Gösterilmeyecek"

  Bakanlar Kurulu Toplantısı-Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)-"Sayın Başbakanımızın imzasıyla bir genelgeyle acil durumlarda koordinasyonu teşkil etmek üzere Başbakanlıkta bir birim oluşturduk. Başbakanlık Koordinasyon Merkezi, Başbakanımızın talimatıyla faaliyete geçecek, acil duruma neden olan gelişme ortadan kalkınca da faaliyetlere son verecek"-"(Şırnak'ta patlayıcı yüklü kamyonun kaçırılması) Güçlü bir arama, tarama, yukarıdan insansız hava aracı ve taarruz helikopterleri (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "Sayın Başbakanımızın imzasıyla bir genelgeyle acil durumlarda koordinasyonu teşkil etmek üzere Başbakanlıkta bir birim oluşturduk. Başbakanlık Koordinasyon Merkezi, Başbakanımızın talimatıyla faaliyete geçecek, acil duruma neden olan gelişme ortadan kalkınca da faaliyetlere son verecek" "(Şırnak'ta patlayıcı yüklü kamyonun kaçırılması) Güçlü bir arama, tarama, yukarıdan insansız hava aracı ve taarruz helikopterleri ile dağa varmadan (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik, Şehit Er Ramazan Köse'nin Babasını Ziyaret Etti

  Bakan Çelik, Yüksekova'da şehit olan Ramazan Köse'nin babasını ziyaret ederek taziye dileklerini iletti, acılı babayı Başbakan Davutoğlu ile telefonda görüştürdü. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Yanmış Kadın Cesedi Bulundu

  Yüksekova'da Yanmış Kadın Cesedi Bulundu

  Yüksekova'da yanmış kadın cesedi bulunduHAKKARİ (AA) - Yüksekova ilçesinde arazide yanmış kadın cesedi bulundu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesiyle İlgili Haberlere Yayın Yasağı

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili haberlere yayın yasağı getirildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Edilen 3 Askerle İlgili Haber Yapma Yasağı Getirildi

  Yüksekova Sulh Ceza Hakimliği, ilçede şehit edilen 3 askerle ilgili olarak yazılı ve görsel olarak haber yapılmasına yasak getirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sp İl Başkanı Çalık: Taziyeler Ülkesi Olduk

  Sp İl Başkanı Çalık: Taziyeler Ülkesi Olduk

  Saadet Partisi (SP) Erzurum İl Başkanı Faik Çalık, Hakkari Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesinin milleti derinden üzdüğünü belirterek, "Bu menfur olayla birlikte hainlere cesaret verenleri, kucak açanları, arkalarında duranları ve muhatap alanları lanetliyorum. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  "Bu Ölümler, Türkiye'nin Bölünmesi Anlamına Gelen Ölümlerdir"

  CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili, "Bu ölümler, Türkiye'nin bölünmesi anlamına gelen ölümlerdir." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Elvan: 'Saldırıyı Gerçekleştirenleri Lanetliyoruz'

  Bakan Elvan: "Saldırıyı Gerçekleştirenleri Lanetliyoruz"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Hakkari Yüksekova’da uğradığı saldırı sonucu şehit düşen Konyalı Uzman Jandarma Çavuş Ramazan Gülle’nin cenaze namazına katıldıktan sonra yaptığı açıklamada, saldırıyı gerçekleştirenleri lanetlediklerini söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  'Olayların Üst Üste Gelmesi, Savaş Ortamı Endişesi Yaşattı'

  "Olayların Üst Üste Gelmesi, Savaş Ortamı Endişesi Yaşattı"

  HDP'li Çelik, 3 teröriste karşılık 3 askerin öldürüldüğü iddialarına, "Bu olayların üst üste gelmesi, bizi yeniden savaş ortamına götürebileceği endişesi yaşandı." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Elvan: Hdp'nin Çözüm Sürecini Sabote Etmeye Yönelik Girişimi Var

  Bakan Elvan: Hdp'nin Çözüm Sürecini Sabote Etmeye Yönelik Girişimi Var

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Hakkari Yüksekova'da 3 askerin şehit edildiği saldırının hesabının sorulacağını söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Konya'daki şehidin baba evini ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, kendisini arayan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, şehidin babası Duran Gülle ile görüştüğünü ve taziyelerini bildirdiğini belirtti Elvan: "Üç kardeşimizi haince, kalleşçe katlettiler. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  MHP Ankara Milletvekili Yeniçeri Açıklaması

  "Çözüm süreci, AKP'nin elma şekeridir. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "(Yüksekova'da üç askerin şehit edilmesi) Güçlü delillerle bu operasyonlar ve takipler neticesinde ilgili şahıslar şu anda gözaltındalar" "Yüksekova'da askerlerimizi şehit edenler, yapılan takiplerle yakalandılar ve adalete teslim edildiler. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Yüksekova'da şehit olan jandarma er Ramazan Köse'nin babasını ziyaret ederek taziye dileklerini iletti, acılı babayı Başbakan Davutoğlu ile telefonda görüştürdü Bakan Çelik: "Bu iş Kürt Türk meselesi değil, bu iş terörist meselesi. Teröriste Kürt'üyle Türk'üyle hep birlikte karşı durmamız gerekiyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya

  -CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan insanlık adına utanç duyuyoruz"ANKARA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Bir Kadın Cesedi Bulundu

  Yüksekova'da Bir Kadın Cesedi Bulundu

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, vücudunun bazı yerlerinde yanık tespit edilen bir kadın cesedi bulundu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

  Başbakan: Çözüm Süreci Kamu Düzeninin Alternatifi Değildir

  Başbakan: Çözüm Süreci Kamu Düzeninin Alternatifi Değildir

  Başbakan ahmet Davutoğlu bugün İstanbul'dan Ankara'ya giderken Atatürk Havalimanı VİP Salonu girişinde yaptığı açıklamada Hakkari Yüksekova'da önceki gün şehit edilen 1 uzman çavuş ve 2 eri şehit eden kişilerin yakalanıp gözaltına alındığını belirterek, " Çözüm süreci, kamu düzeninin alternatifi değildir" dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğu: Askerlerimizi Şehit Edenler Gözaltında

  Davutoğu: Askerlerimizi Şehit Edenler Gözaltında

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari’de 3 askerin şehit edilmesi ile ilgili olayın faillerinin gözaltına alındığını söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Yakılmış Kadın Cesedi Bulundu

  Yüksekova'da Yakılmış Kadın Cesedi Bulundu

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde silahla öldürüldükten sonra yakılan 30 yaşlarında bir kadına ait ceset bulundu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de Gizli Bilgi Belge Bulundurma Davasında, Savcı Mütalaa Verdi

  İzmir'de Gizli Bilgi Belge Bulundurma Davasında, Savcı Mütalaa Verdi

  İzmir'de, muvazzaf asker ve sivil 357 sanığın yargılandığı 'Gizli bilgi ve belge bulundurma' davasına 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Yılmaz'ın Babası: Artık Bu Ateşe Çare Bulunsun

  Şehit Yılmaz'ın Babası: Artık Bu Ateşe Çare Bulunsun

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde PKK'lıların silahlı saldırısında şehit olan 20 yaşındaki Yunus Yılmaz'ın babası, "Artık bu ateşe bir çare bulunsun" dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Hdp'li Demir Çelik : 'Misilleme' Diye Bir Şey Dile Getirmedik

  Hdp'li Demir Çelik : 'Misilleme' Diye Bir Şey Dile Getirmedik

  Hdp Muş Milletvekili Demir Çelik, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde üç askerin şehit edilmesiyle ilgili bir soruya: "Her türlü ölümün önüne geçmemiz gerekiyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bodrum'da Yakalanan Şüpheli Hakkari'ye Gönderildi

  Bodrum'da Yakalanan Şüpheli Hakkari'ye Gönderildi

  Yüksekova'da 3 askerin PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit edilmelerinin ardından başlatılan operasyonlar kapsamında bir kişi Bodrum'da yakalandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Konyalı Şehit Uzman Çavuş Gülle Dualarla Toprağa Verildi

  Konyalı Şehit Uzman Çavuş Gülle Dualarla Toprağa Verildi

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen silahlı saldırıda şehit edilen Uzman Çavuş Ramazan Gülle, toprağa verildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  '3 Askerin Şehit Edilmesi Olayının Zanlıları Yakalandı'

  "3 Askerin Şehit Edilmesi Olayının Zanlıları Yakalandı"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari'de 3 askerin şehit edilmesi olayının zanlılarının yakalandığını açıkladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  TSGİAD Başkanı Genç, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda 3 askerin şehit olmasını kınadı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Hakkari Valiliği, bugün gözaltına alınan 3 zanlıdan ikisinin Yüksekova'da 3 ay önce bir uzman çavuşun silahla yaralanması olayına da karıştıklarını bildirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma' Davası

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'deki "gizli bilgi ve belge bulundurma" davasında savcı, operasyonda elde edilen verilerin "suç kapsamındaki delillerden olup olmadığının" belirlenmesi için bilirkişi heyeti tarafından incelenmesini talep etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova Haberleri / 3 Askerin Failleri Yakalandı

  Hakkari Valiliği, Yüksekova ilçesinde sokak ortasında şehit edilen 3 askerin faillerinin yakalandığını açıkladı. Saldırganlardan biri Bodrum'da ele geçirildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  HDP'li Çelik: Bayrak Yakanlar Hastalıklı Kişilerdir

  HDP'li Çelik: Bayrak Yakanlar Hastalıklı Kişilerdir

  HDP'li Çelik, Türk bayrağının yakılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada "Bizim kontrolümüz dışında oluyor. Kendini bilmez, haddini aşan insanların işidir bunlar" dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Şehit Edilen Ramazan Gülle'nin Cenaze Töreni

  KONYA (AA) - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda 36 yaşında şehit olan Uzman Çavuş Ramazan Gülle, toprağa verildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  3 Şehit İçin Operasyonlar Sürüyor ! Yüksekova Haberleri

  Yüksekova haberleri. Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde dün 1'i jandarma uzman çavuş, 2'si jandarma er olmak üzere 3 askeri şehit edenlerin yakalanması için operasyonlar sürdürülürken, 6 kişi gözaltına alındı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Ramazan Gülle, memleketi Konya'nın Çeltik ilçesinde toprağa verildi Şehidin 11 yaşındaki oğlunun, babasının tabutunu öpüp uzun süre gözyaşı dökmesi, törene katılanları duygulandırdı Cenaze törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Diyarbakır'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Diyarbakır'da

  Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere memleketi Diyarbakır’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, bazı olaylarla ilgili yayın yasağı konulmasının vatandaşları ürküttüğünü belirtti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Konyalı Şehit Uzman Çavuş'un Cenazesinde Gerginlik

  Konyalı Şehit Uzman Çavuş'un Cenazesinde Gerginlik

  Hakkari'de şehit edilen 3 askerden Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle'nin cenaze merasiminde 'protokol' gerginliği yaşandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan jandarma er Ramazan Köse, memleketi Artvin'in Borçka ilçesinde toprağa verildi Cenaze törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik de katıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çözüm Sürecini ve Kürt Sorununu Elinde Rehin Tutan Bir Hükümet Var'

  Çözüm Sürecini ve Kürt Sorununu Elinde Rehin Tutan Bir Hükümet Var"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, hükümetin çözüm sürecini ve Kürt meselesini elinde rehin olarak tuttuğunu söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Uluslararası Avrasya Metal İşçileri Federasyonu Gençlik Kurultayı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan insanlık adına utanç duyuyoruz" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Şehit Edilen 3 Askerin Failleri Yakalandı

  Yüksekova'da Şehit Edilen 3 Askerin Failleri Yakalandı

  Hakkari Valiliği, Yüksekova'da sokak ortasında şehit edilen 3 askerin faillerinin yakalandığını açıkladı. Başbakan Davutoğlu da haberi doğruladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Eğitim Bir Sen Tekirdağ Şube Başkanı Topuz: "Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sofuoğlu'ndan Başsağlığı Mesajı

  Sofuoğlu'ndan Başsağlığı Mesajı

  Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, Hakkari Yüksekova’da şehit düşen 3 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 01:36:30. #1.12#