SON DAKİKA YÜKSEL MUTLU HABERLERİ

Son Dakika Yüksel Mutlu Haberleri

 • 16:45Mersin - Aranan Hdp'li Başkan Fazıl Türk'e, İşçilerinden DestekMersin - Aranan Hdp'li Başkan Fazıl Türk'e, İşçilerinden DestekAranan HDP'Lİ Başkan Fazıl Türk'e, işçilerinden destek MERSİN'de aralarında HDP'li Merkez Akdeniz İlçe Belediye Başkanı Fazıl Türk'ün de bulunduğu 5 kişinin arandığı, 10 kişinin de gözaltına alındığı terör örgütü PKK-KCK'ya yönelik operasyon, içlerinde belediye işçilerinin de bulunduğu Genel-İş Sendikası Mersin Şubesi üyelerince protesto edildi.
 • 16:23Aranan Hdp'li Başkan Fazıl Türk'e, İşçilerinden DestekAranan Hdp'li Başkan Fazıl Türk'e, İşçilerinden DestekMersin'de aralarında HDP'li Merkez Akdeniz İlçe Belediye Başkanı Fazıl Türk'ün de bulunduğu 5 kişinin arandığı, 10 kişinin de gözaltına alındığı terör örgütü PKK-KCK'ya yönelik operasyon, içlerinde belediye işçilerinin de bulunduğu Genel-İş Sendikası Mersin Şubesi üyelerince protesto edildi.
 • 16:11Çhd ve Mersin Barosu'ndan Altuntaş'ın Gözaltına Alınmasına ProtestoÇhd ve Mersin Barosu'ndan Altuntaş'ın Gözaltına Alınmasına ProtestoÇağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi avukatlar, dün Mersin’deki KCK operasyonunda ÇHD Mersin Şubesi Eş Başkanı Avukat Mehmet Altuntaş’ın evinin ve bürosunun aranmasını ve gözaltına alınmasını kınadı.
 • 14:21Mersin'deki Kck OperasyonuMersin'deki Kck OperasyonuMersin’de aralarında HDP’li Akdeniz Belediye Başkanı Fazıl Türk’ün de bulunduğu 5 kişinin arandığı, 10 kişinin de gözaltına alındığı terör örgütü PKK-KCK’ya yönelik operasyon, içlerinde belediye işçilerinin de bulunduğu Genel-İş Sendikası Mersin Şubesi üyelerince protesto edildi.
 • 14:21Mersin'deki Terör OperasyonuAkdeniz Belediyesi'nin HDP'li meclis üyesi Yüksel Mutlu, Mersin'de terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyon kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan Akdeniz Belediye Başkanı HDP'li Fazıl Türk'ün kent dışında olduğunu, en kısa sürede gelip ifadesini vereceğini söyledi.
 • 14:00Eş Başkan Mutlu: Eş Başkan Mutlu: "Fazıl Bey Kaçmadı, En Kısa Zamanda Dönüp İfade Verecek"HDP’li Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Mersin’de PKK/KCK terör örgütünün ekonomik yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda arananlar listesinde olan Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Mehmet Fazıl Türk’ün kaçmadığını, en kısa zamanda kente dönerek ifadesini vereceğini söyledi.
 • 15:53Belediye Başkanları Öğretmenler Günü'nü KutladıMersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ile Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk, birer mesaj yayınlayarak, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladılar.
 • 15:59Eş Başkanlar Mutlu ve Türk, 'Dünya Çocuk Hakları Günü'nü KutladıEş Başkanlar Mutlu ve Türk, 'Dünya Çocuk Hakları Günü'nü KutladıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk, çocuklara yarınlardan korkmayacakları, kurşunlara hedef olmayacakları, aç kalmayacakları, eğitim haklarının engellenmeyeceği, barış içinde ve özgürce yaşayabilecekleri bir ülke, dünya ve gelecek hazırlamanın herkesin en büyük görev ve sorumluluğu olduğunu belirttiler.
 • 12:54Akdeniz Belediyesi'nin Mahalle Evleri Projesi Tusalog'dan Teşekkür PlaketiAkdeniz Belediyesi'nin Mahalle Evleri Projesi Tusalog'dan Teşekkür PlaketiMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Mahalle Evleri’ projesi, Türk-İsveç Yerel Yönetimler Ortaklığı Programı (TUSELOG) tarafından teşekkür plaketine layık görüldü.
 • 12:00Akdeniz'de Mahalle Evleri Uygulamasına Teşekkür PlaketiMersin merkez Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, İstanbul’da düzenlenen 'Yerel Karar Alma Süreçlerine Vatandaş Katılımı Çalışmaları Uluslararası Sonuç ve Sürdürülebilirlik Konferansı'na katıldı.
 • 18:51Mersin'de Silvan ProtestosuMersin'de Silvan ProtestosuMersin'de Silvan protestosu Mersin'de Halkların Demokratik Kongresi üyeleri Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ndeki sokağa çıkma yasağına tepki gösterdi.
 • 17:59Mersin'de Silvan ProtestosuMersin'de Silvan ProtestosuMersin'de Halkların Demokratik Kongresi üyeleri Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ndeki sokağa çıkma yasağına tepki gösterdi.
 • 16:28Akdeniz Belediyesi Kadın Meclisi ToplandıAkdeniz Belediyesi Kadın Meclisi ToplandıAkdeniz Belediyesi Kadın Meclisi, Kasım ayı birleşimini yaptı.
 • 13:20Eş Başkan Mutlu, Yenilenen Türbeyi Ziyaret EttiEş Başkan Mutlu, Yenilenen Türbeyi Ziyaret EttiMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Kazanlı Mahallesi’ndeki yenilenen Ali Rada Türbesi’ni ziyaret etti.
 • 12:53Akdeniz'de Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı YenilendiAkdeniz'de Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı YenilendiMersin merkez Akdeniz ilçesindeki Şair Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı yenilendi.
 • 10:36Akdeniz Belediyesi, Ümit Yaşar Oğuzcan Parkını Baştan Başa YenilediAkdeniz Belediyesi, Ümit Yaşar Oğuzcan Parkını Baştan Başa YenilediMersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, ünlü şairin ölüm yıl dönümünde Ümit Yaşar Oğuzcan Parkını baştan başa yeniledi.
 • 16:26Akdeniz Belediyesi'nden Aşure EtkinliğiAkdeniz Belediyesi'nden Aşure EtkinliğiMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla belediye bahçesine kazanlarla aşure dağıttı.
 • 13:49HDP'li Başkan Gezide Ölen Gençlerin İsmini KarıştırdıHDP'li Başkan Gezide Ölen Gençlerin İsmini KarıştırdıHDP Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Gezi'de ölen Abdullah Cömert'in mezarına gidip Twitter'dan Ali İsmail Korkmaz diye paylaşınca dalga konusu oldu.
 • 12:46Gündoğdu'da Mahalle ve Taziye Evi AçıldıGündoğdu'da Mahalle ve Taziye Evi AçıldıMersin merkez Akdeniz Belediyesi tarafından Mayıs ayında temeli atılan Gündoğdu mahalle ve taziye evinin açılışı gerçekleştirildi.
 • 12:31Mahalle ve Taziye Evi AçıldıMahalle ve Taziye Evi AçıldıMersin’in merkez Akdeniz Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi’ne yaptırılan Mahalle ve Taziye Evi, törenle hizmete girdi.
 • 15:59Akdeniz'de Müfide İlhan Kurs Merkezi'nde Eğitimler BaşladıAkdeniz'de Müfide İlhan Kurs Merkezi'nde Eğitimler BaşladıMersin merkez Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Müfide İlhan Kurs Merkezi'nde bulunan Çocuk ve Gençlik Sağlık Danışma Merkezi ile beceri ve dil kursları, yeni eğitim-öğretim yılına başladı.
 • 14:06Müfide İlhan Kurs Merkezi'nde Yeni Dönem Kursları BaşladıMüfide İlhan Kurs Merkezi'nde Yeni Dönem Kursları BaşladıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’ne bağlı Müfide İlhan Kurs Merkezi’nde yeni dönem üniversite, TEOG, kişisel gelişim, dil ve beceri kursları başladı.
 • 13:03Akdeniz'de Park ve Yeşil Alan ÇalışmalarıAkdeniz'de Park ve Yeşil Alan ÇalışmalarıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor.
 • 12:31Kadınlar, Nurcan Bıyıklı'nın Katili İçin En Ağır Cezayı İstediKadınlar, Nurcan Bıyıklı'nın Katili İçin En Ağır Cezayı İstediMersin’de yaklaşık 10 ay önce evinde boğazı kesilerek öldürülen iki çocuk annesi Nurcan Bıyıklı davası başladı.
 • 12:16Akdeniz Belediyespor'a 5 Kupa BirdenAkdeniz Belediyespor'a 5 Kupa BirdenMersin’de geçtiğimiz sezon futbol genç kategorilerinde topladığı puanlarla “Türkiye’nin En Başarılı Amatör Futbol Kulübü” seçilen Akdeniz Belediye Spor’a, Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan (Mersin ASKF) 5 kupa birden verildi.
 • 15:21Akdeniz Belediyesi'nin 2016 Yılı Bütçesi 111 MilyonAkdeniz Belediyesi'nin 2016 Yılı Bütçesi 111 MilyonMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’nin 2016 yılı bütçesi 111 milyon lira olarak belirlendi.
 • 16:24Eş Başkanlar Mutlu ve Türk, Saldırıyı KınadıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk, Ankara’daki bombalı saldırıyı ‘alçakça’ ve ‘barbarca’ olarak niteleyerek, kınadılar.
 • 14:23Akdeniz Belediyesi'nde 'Kadın Meclisi' KurulduAkdeniz Belediyesi'nde 'Kadın Meclisi' KurulduMersin'de, kadına yönelik çalışmaları güçlendirmeyi ve bu çalışmaların planlı programlı bir şekilde yürütülmesini sağlamayı amaçlayan HDP'li Akdeniz Belediyesi'nde, kadın yönetici ve çalışanlarından oluşan Kadın Meclisi kuruldu.
 • 12:16Akdeniz Belediyesi Kadın Meclisi KurulduAkdeniz Belediyesi Kadın Meclisi KurulduMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, kadınlara yönelik çalışmaları güçlendirmek ve daha programlı çalışabilmek amacıyla ’Kadın Meclisi’ni kurdu.
 • 13:25Mobil Temizlik Ekibi Çalışmalarını SürdürüyorMobil Temizlik Ekibi Çalışmalarını SürdürüyorMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan “Mobil Temizlik Ekibi” rutin temizlik hizmetlerine ek olarak ihtiyaç duyulan mahallelerdeki çalışmalarına devam ediyor.
 • 15:46Akdeniz Belediyesi'nden Gıda Bankası Projesine 2,5 Milyon TL'lik DestekAkdeniz Belediyesi'nden Gıda Bankası Projesine 2,5 Milyon TL'lik DestekMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, meclis üyelerinin onayı ile Nar-Der ile imzalayacağı protokolle ‘Gıda Bankası Projesi’ne 2 milyon 443 bin lira destek sağlayacak.
 • 13:44Akdeniz Belediyesi'nden Gıda Bankası'na 2 Buçuk Milyon Liralık DestekAkdeniz Belediyesi'nden Gıda Bankası'na 2 Buçuk Milyon Liralık DestekMersin merkez Akdeniz Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında 'Gıda Bankası Projesi'ne 2 milyon 443 bin 140 TL maddi destek sağlanmasına karar verildi.
 • 12:01Eş Başkanlar Mutlu ve Türk Personelle BayramlaştıEş Başkanlar Mutlu ve Türk Personelle BayramlaştıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk, Kurban Bayramı tatili başlamadan önce personelle bir araya gelerek, bayramlarını kutladı.
 • 11:52Amerikan Kültür ve Basın Ataşesinden Mutlu'ya ZiyaretAmerikan Kültür ve Basın Ataşesinden Mutlu'ya ZiyaretAdana Amerikan Konsolosluğu Kültür ve Basın Ataşesi Eric Atkins, Kültürel İlişkiler Asistanı Büşra Hin ile birlikte Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu’yu ziyaret etti.
 • 14:51Akdeniz'de Kurban Satış ve Kesim Yerleri HazırAkdeniz'de Kurban Satış ve Kesim Yerleri HazırAkdeniz Belediyesi, Kurban Bayramı’nda dini vecibelerini yerine getirmek isteyen vatandaşların kurbanlarını sağlık şartlarına ve çevre temizliğine uygun şekilde kesmeleri için gerekli çalışmaları tamamladı.
 • 12:21Akdeniz'de Kurban Satış ve Kesim Yerleri HazırAkdeniz'de Kurban Satış ve Kesim Yerleri HazırMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Kurban Bayramı’nda dini vecibelerini yerine getirmek isteyen vatandaşların kurbanlarını sağlık şartlarına ve çevre temizliğine uygun şekilde kesmeleri için gerekli çalışmaları tamamladı.
 • 11:36Rotary Kulübü 'Çocuk Gelinler' Projesini TanıttıRotary Kulübü 'Çocuk Gelinler' Projesini TanıttıMersin Rotary Kulübü tarafından hayata geçirilen ’Çocuk Gelinler’ projesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MTSO) gerçekleştirilen seminerle tanıtıldı.
 • 15:10Mersin'deki Kaçak Et OperasyonuAkdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Mersin Gümrük Müdürlüğü tarafından özel antrepolarda 10 ay önce yakalanan ve Akdeniz ilçesindeki bir depoda saklanan bin 40 ton bozuk etin imha çalışmalarını durdurduklarını bildirdi.
 • 13:23Operasyonda El Konulan Etler Koktu, Özel Ekipler Bile TemizleyemediOperasyonda El Konulan Etler Koktu, Özel Ekipler Bile TemizleyemediMersin'de geçen yıl el konulan, gıda boyası ile sığır eti görünümü verilen 1040 ton tavuk kırıntısı ve kıyması, bulunduğu deponun elektrikleri 2 ay kesilince koktu.
 • 13:14Mersin'de Kırmızı Et Vurgununda El Konulan Etler KoktuMersin'de Kırmızı Et Vurgununda El Konulan Etler KoktuMersin'de geçen yıl ortaya çıkartılan ithal kırmızı et kaçakçılığı ile ilgili el konulup Mega Antrepoları'nda yediemin olarak muhafaza altına alınan, gıda boyası ile sığır eti görünümü verilen maddi değeri çok düşük 1040 ton tavuk kırıntısı ve kıyması, deponun 2 aydır elektriklerinin kesik olması yüzünden koktu.
 • 12:42Yüksel Mutlu, Pazar Yeri İncelemelerine BaşladıYüksel Mutlu, Pazar Yeri İncelemelerine BaşladıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, pazar yeri incelemelerine başladı.
 • 22:42Mersin'de Cizre İçin Oturma EylemiMersin'de Cizre İçin Oturma EylemiMersin'de Cizre için oturma eylemi Mersin'de bir grup HDP'li, Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki sokağa çıkma yasağını oturma eylemi yaparak protesto etti.
 • 21:18Mersin'de Cizre İçin Oturma EylemiMersin'de Cizre İçin Oturma EylemiMersin'de bir grup HDP'li, Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki sokağa çıkma yasağını oturma eylemi yaparak protesto etti.
 • 17:25Mersin'deki Kaçak Et OperasyonuMersin Gümrük Müdürlüğü tarafından özel antrepolarda 10 ay önce yakalanan ve Akdeniz ilçesindeki bir depoda saklanan bin 40 ton bozuk etin imha çalışmalarına başlandı.
 • 16:03Mahalleliyi Bezdiren Kokuşmuş Etlerinin İmhasına BaşlandıMahalleliyi Bezdiren Kokuşmuş Etlerinin İmhasına BaşlandıMersin Gümrük Muhafaza Müdürlüğü tarafından kaçak olduğu gerekçesiyle yaklaşık 9 ay önce müsadere altına alınan ve Çay Mahallesindeki bir depoda tutulan bin 40 ton bozuk etin imha çalışmalarına başlandı.
 • 15:53Çürümüş Etlerin İmhasına BaşlandıÇürümüş Etlerin İmhasına BaşlandıMersin’de kaçakçılık olayında yakalanarak bir depoda tutulan ve çürüdüğü için kokmaya başladığından mahallelinin tepkisine yol açan bin 40 etin imhasına başlandığı bildirildi.
 • 18:37Akdeniz Belediyesi'nden Saldırı AçıklamasıAkdeniz Belediyesi'nden Saldırı AçıklamasıAkdeniz Belediye Eş Başkanı Yüksel Mutlu merkez hizmet binalarının dün akşam saatlerinde kimliği belirsiz bir grubun taşlı saldırısına uğradığını belirterek, kamu binalarına zarar verilmesini doğru bulmadıklarını kaydetti.
 • 17:20Çürümüş Et Kokusu Mahalleyi BezdirdiÇürümüş Et Kokusu Mahalleyi BezdirdiMersin Gümrük Muhafaza Müdürlüğü tarafından kaçak olduğu gerekçesiyle el konularak Çay mahallesinde bir depoda bekletilen yaklaşık bin 400 ton çürümüş etin kokusu, mahalle sakinlerini canından bezdirdi.
 • 12:421400 Ton Çürümüş Et, Mahallelinin Hayatını Kabusa Çevirdi1400 Ton Çürümüş Et, Mahallelinin Hayatını Kabusa ÇevirdiMersin Gümrük Müdürlüğünün el koyduğu kaçak etler bir depoya konuldu. 1400 ton çürümüş etin kokusu, mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu.
 • 11:12Mahalle Halkının Çürümüş Et İsyanıMahalle Halkının Çürümüş Et İsyanıMersin’de kaçak olduğu gerekçesiyle el konularak bir depoda müsadere edilen yaklaşık bin 400 ton çürümüş etin kokusu, mahalle sakinlerini canından bezdirdi.