SON DAKİKA YÜKSEL MUTLU HABERLERİ

Son Dakika Yüksel Mutlu Haberleri


YÜKSEL MUTLU

ADAY - BDP -MERSİN - AKDENİZ ... Devamı

17:53
Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Mutlu'dan Grevdeki İşçilere Destek Mersin merkez Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, işveren sendikası ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması üzerine greve giden Çukurova Makine A.Ş işçilerini ziyaret etti.
16:39
Başkan Mutlu'dan Greve Çıkan İşçilere Destek Ziyareti Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, işveren sendikası ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması üzerine Mersin’de greve giden Çukurova Makinaya bağlı Çimsetaş Fabrikası işçilerini ziyaret etti.
Başkan Mutlu'dan Greve Çıkan İşçilere Destek Ziyareti
14:41
Akdeniz Belediyesi 'Pilot Belediye' Seçildi Akdeniz Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği ile İsveç Yerel Yönetimler ve Bölgeler Birliği İşbirliği Programı kapsamında, ’Yerel Demokrasi ve Halk Katılımı’ başlığıyla pilot belediye seçildi.
Akdeniz Belediyesi 'Pilot Belediye' Seçildi
19:37
Mersin'de Eylemci İşçiler Polisi Geçti, Zabıta Engeline Takıldı Mersin'de eylemci işçiler polisi geçti, zabıta engeline takıldı Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin taşeron şirketinde çalışırken işine son verilen işçiler, işe dönüş için topladıkları imzaları Büyükşehir Belediye Meclisi'ne sunmak için protesto yürüyüşü yaptı.
Mersin'de Eylemci İşçiler Polisi Geçti, Zabıta Engeline Takıldı
19:05
Mersin'de Eylemci İşçiler Polisi Geçti, Zabıta Engeline Takıldı Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin taşeron şirketinde çalışırken işine son verilen işçiler, işe dönüş için topladıkları imzaları Büyükşehir Belediye Meclisi'ne sunmak için protesto yürüyüşü yaptı.
Mersin'de Eylemci İşçiler Polisi Geçti, Zabıta Engeline Takıldı
18:23
Mersin'deki Parkomat Şirketi İşçilerinin Eylemi Mersin'deki parkomat şirketi işçilerinin eylemi- Şirket sözleşmesi iptal edildiği için işsiz kaldıkları iddiasıyla bir süredir eylem yapan işçilerin, belediye meclis toplantısına katılmasına izin verilmedi- İşçilerle belediye görevlileri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı Çalıştıkları parkomat şirketinin sözleşmesi iptal edildiği için işsiz kaldıklarını öne sürerek bir süredir eylem yapan işçiler, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin meclis toplantısına katılmak isteyince gerginlik yaşandı.
Mersin'deki Parkomat Şirketi İşçilerinin Eylemi
17:43
Mersin'deki Parkomat Şirketi İşçilerinin Eylemi Şirket sözleşmesi iptal edildiği için işsiz kaldıkları iddiasıyla bir süredir eylem yapan işçilerin, belediye meclis toplantısına katılmasına izin verilmedi İşçilerle belediye görevlileri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
17:22
İşten Çıkarılan İşçiler Topladıkları İmzaları Meclise Götürdü Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde farklı müdürlüklerde taşeron firmada çalışan ancak sözleşmeleri bittiği için işten çıkarılan DİSK Genel-İş Sendikası Mersin Şubesi’ne bağlı işçiler, işe dönmek için topladıkları 29 bin 134 imzayı Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne sunmak için yürüyüş yaptı.
İşten Çıkarılan İşçiler Topladıkları İmzaları Meclise Götürdü
14:34
Mersin'de Noel Ayini Mersin’de Katolik ve Ortodoks kiliselerinde düzenlenen Noel ayininde, dünya barışı için birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Mersin'de Noel Ayini
14:57
ALS Hastasının Koleksiyonu Sergilenecek Mersin'de ALS hastası emekli iş adamının, yaklaşık 2 bin parçadan oluşan Yörük kültürüne ait koleksiyonunun sergileneceği bildirildi.
ALS Hastasının Koleksiyonu Sergilenecek
16:57
Akdeniz Belediyesi, Üreticilere Ipard Programını Tanıttı Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Desteklemek Kurumu (TKDK) Mersin İl Koordinatörlüğü işbirliğinde, Mersinli üreticileri, yüzde 65’e varan karşılıksız hibe desteği sağlayan IPARD programını tanıttı.
Akdeniz Belediyesi, Üreticilere Ipard Programını Tanıttı
16:32
Mersin Sokaklarına Kadın Eli Değdi Mersin'in merkez Akdeniz İlçe Belediyesi, temizlik kadrosuna 4 kadın temizlik işçisi dahil etti.
Mersin Sokaklarına Kadın Eli Değdi
16:00
5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali"Ne Doğru "5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali"ne doğruMERSİN (AA) - Akdeniz Belediyesi tarafından, Mersin'de 5'incisi düzenlenecek "Uluslararası Narenciye Festivali" kapsamında ilkokul öğrencilerine narenciye ürünleri dağıtıldı.
5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali'Ne Doğru
14:26
Akdeniz Belediyesi Okullarda Narenciye Dağıttı Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Mersin Narenciye Festivali etkinlikleri kapsamında, ilkokul öğrencilerine narenciye dağıtımı yaptı, çocukları aileleriyle birlikte festivale davet etti.
Akdeniz Belediyesi Okullarda Narenciye Dağıttı
13:03
5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali"Ne Doğru Akdeniz Belediyesi tarafından, Mersin'de 5'incisi düzenlenecek "Uluslararası Narenciye Festivali" kapsamında ilkokul öğrencilerine narenciye ürünleri dağıtıldı.
5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali'Ne Doğru
12:12
Akdeniz Belediyesinin Kadın Çalışanlarına Kanser Eğitimi Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesinin kadın çalışanlarına, kanserin erken tanı ve tedavisi konularında eğitim verildi.
Akdeniz Belediyesinin Kadın Çalışanlarına Kanser Eğitimi
13:31
Akdeniz'de Kurallara Uymayan 13 İşyerine Ceza Kesildi Mersin merkez Akdeniz Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kurallara uymayan 13 iş yerine ceza kesildi.
10:43
Akdeniz'de 13 İşyerine Para Cezası Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi zabıta ekipleri, Metropol İş Merkezindeki 13 işyerine, kurallara uymadıkları gerekçesiyle para cezası uyguladı.
Akdeniz'de 13 İşyerine Para Cezası
16:09
Başkan Mutlu, Meü Kent Araştırmaları Merkezi'nin Düzenlediği Kolokyuma Katıldı Mersin Üniversitesi (MEÜ) Akdeniz Kent Araştırmaları Merkezi tarafından, ’Değişen Akdeniz Liman Kentleri: Ondokuz ve Yirminci Yüzyıllar’ temasıyla düzenlenen kolokyuma katılan Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, ilçe belediyelerin yaşadığı zorluklara dikkat çekerek, limanlar dahil olmak üzere, ithalat ve ihracattan, yer altı ve yer üstü kaynaklarından sadece Valilik ve Büyükşehirlere değil, ilçe belediyelerine de kaynak aktarılması gerektiğini vurguladı.
Başkan Mutlu, Meü Kent Araştırmaları Merkezi'nin Düzenlediği Kolokyuma Katıldı
14:44
HDP'den 'Kobani' Eylemi HDP Mersin İl Örgütü üyeleri, IŞİD'in Kobani'ye saldırılarını protesto etti.
HDP'den 'Kobani' Eylemi
15:42
Akdeniz Kent Konseyi 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı Akdeniz Kent Konseyi, 8’inci Olağan Genel Kurulunda eş başkanlık sistemine geçme kararı aldı.
Akdeniz Kent Konseyi 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
12:55
Homfobi ve Transfobi Karşıtı Akteniz Sempozyumu Mersin 7 Renk Derneği tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen ’1. Homofobi ve Transfobi Karşıtı Akdeniz Sempozyumu’ yapıldı.
Homfobi ve Transfobi Karşıtı Akteniz Sempozyumu
22:05
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler İstanbul, Gaziantep, Batman, Uşak, Siirt, Bursa, Şırnak, Bitlis, Van, Muş ve Mardin'de, terör örgütü IŞİD'in Kobani'ye saldırmasını bahane eden gruplar izinsiz gösteri düzenledi Zonguldak, Çanakkale, Eskişehir ve Sivas'ta, izinsiz gösterilere tepki amacıyla eylem yapıldı Gaziantep'teki olaylar sırasında BDP Şahinbey ilçe binası kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından ateşe verildi İzmir'de gözaltına alınan 16 kişi serbest bırakıldı, 11 çocuk ailelerine teslim edildi.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler
17:07
Mersin'de BDP'li Eş Başkanlardan Sağduyu Çağrısı Mersin BDP Merkez Akdeniz Belediye Eş Başkanları Fazıl Türk ve Yüksel Mutlu vatandaşlara sağduyu çağrısında bulundu.
Mersin'de BDP'li Eş Başkanlardan Sağduyu Çağrısı
15:50
BDP'li Eş Başkanlardan Sağduyu Çağrısı Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk, IŞİD terör örgütünün Kobani saldırılarını protesto etmek amacıyla Türkiye’de gerçekleştirilen eylemlere provokatörlerin karıştığını öne sürerek, “Bu şiddet eylemlerine karşıyız, kesinlikle kabul etmiyoruz ve kınıyoruz.
BDP'li Eş Başkanlardan Sağduyu Çağrısı
13:03
Kesk 'Kobani' İçin İş Bıraktı KESK Mersin Şubeler Platformu üyeleri, IŞİD’in Kobani’deki ilerleyişini iş bırakarak protesto etti.
Kesk 'Kobani' İçin İş Bıraktı
11:28
Akdeniz'de Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan personeline yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verdi.
Akdeniz'de Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi
13:02
Milletvekilleri, Belediye ve Oda Başkanları Mersinlilerin Bayramını Kutladı Mersin milletvekilleri, belediye başkanları ve oda başkanları, yayınladıkları mesajlarla Mersinlilerin Kurban Bayramı’nı kutladılar.
16:42
Akdeniz'de Bayramlaşma Yapıldı Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediye Eş Başkanı Yüksel Mutlu ve Fazıl Türk, Kurban Bayramı öncesindeki son iş gününde belediye personeli ile bayramlaştı.
Akdeniz'de Bayramlaşma Yapıldı
17:46
Akdeniz Belediye Meclisi Toplandı Akdeniz Belediye Meclisi, Ekim Ayı Olağan Toplantısı’nı yaptı.
Akdeniz Belediye Meclisi Toplandı
20:27
Mersin'de 'Işid' Protestosu Mersin’de HDP ve BDP öncülüğünde düzenlenen ’IŞİD’ protestosunda, AK Parti ilçe binası önünde açıklama yapmak isteyen grupla polis arasında gerginlik yaşandı.
Mersin'de 'Işid' Protestosu
19:24
Devrimci Karargah'ın Kafesinde Pilav Günü Devrimci Karargah Davası'nın iddianamesinde örgütünün buluşma yeri olarak değerlendirilen Mersin'deki Park Cafe'de pilav günü düzenlendi.
Devrimci Karargah'ın Kafesinde Pilav Günü
16:03
Akdeniz'de Geleneksel Temizlik Kampanyası Başladı Mersin merkez Akdeniz İlçe Belediyesi tarafından ilk olarak 2009 yılında gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “Mahalle Mahalle Temizlik Kampanyası”, yeni dönemde Şevket Sümer ve Hal mahallelerinde başladı.
Akdeniz'de Geleneksel Temizlik Kampanyası Başladı
14:19
Akdeniz'de Geleneksel Temizlik Kampanyası Başladı Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi tarafından 2009 yılından bu yana gerçekleştirilen “Mahalle Mahalle Temizlik Kampanyası”, bu yıl da iki mahalleyle başladı.
Akdeniz'de Geleneksel Temizlik Kampanyası Başladı
18:08
Vali Güzeloğlu'ndan Akdeniz Belediyesi'ne Veda Ziyareti Kocaeli’ne atanan ve cumartesi günü Mersin’den ayrılacak olan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Akdeniz belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Mehmet Fazıl Türk’ü ziyaret ederek, vedalaştı.
Vali Güzeloğlu'ndan Akdeniz Belediyesi'ne Veda Ziyareti
13:57
Akdeniz Belediyesi'nin Üniversite Hazırlık Kursları Başladı Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’nin, dershaneye gidemeyen öğrenciler için ücretsiz olarak düzenlediği üniversiteye hazırlık kursları başladı.
Akdeniz Belediyesi'nin Üniversite Hazırlık Kursları Başladı
20:30
Mersin'de Işid Protestosu Mersin'de Demokratik Özgür Kadın Hareketi öncülüğünde gerçekleştirilen yürüyüş ve basın açıklamasıyla IŞİD saldırıları protesto edildi.
Mersin'de Işid Protestosu
19:32
Mersin'de 'Işid' Protestosu Mersin’de Demokratik Özgür Kadın Hareketi öncülüğünde düzenlenen eylemde, IŞİD saldırıları protesto edildi.
Mersin'de 'Işid' Protestosu
16:34
Hadra Kültür ve Sanat Evi'nde Dönem Sonu Etkinliği Akdeniz Belediyesi Hadra Hamamı Kültür ve Sanat Evi, yaz dönemi kurs ve atölye çalışmalarını tamamladı.
Hadra Kültür ve Sanat Evi'nde Dönem Sonu Etkinliği
16:18
Müftü Deresi Yürüyüş Yolu Yenilendi Mersin merkez Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Müftü Deresi yürüyüş yolunu yenilediği bildirildi.
Müftü Deresi Yürüyüş Yolu Yenilendi
15:06
Kazandıkları Kupaları Başkanlara Takdim Ettiler TMF tarafından düzenlenen drag yarışlarında Mersin'i temsil eden sporcu Caner Kıt, kendi kategorilerinde dereceye girmeyi başardı.
Kazandıkları Kupaları Başkanlara Takdim Ettiler
13:06
Drag Yarışlarında Kazandığı Kupaların Sevincini Eş Başkanlarla Paylaştı Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’nin sponsorluğunda katıldığı Türkiye Drag Şampiyonası’nın 3. ve 4. ayak yarışlarında ikinci olan sporcu Caner Kıt, kazandığı kupaların sevincini Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Yüksel Mutlu ve Fazıl Türk ile paylaştı.
Drag Yarışlarında Kazandığı Kupaların Sevincini Eş Başkanlarla Paylaştı
14:46
MHP'li Başkanın Mahkemeye Verdiği Akademisyene Beraat Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz'ın açtığı davada MEÜ Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Doğan'ın beraatine karar verildi.
MHP'li Başkanın Mahkemeye Verdiği Akademisyene Beraat
15:05
Akdeniz Belediyesi Kursiyeri Çocuklardan Ezidi Akranlarına Destek Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi’nde kurs gören çocuklar, IŞİD’in Şengal’deki saldırılarından kaçarak Türkiye’ye sığınan Ezidi çocuklar için ev ev dolaşıp kıyafet, ayakkabı ve oyuncak topladı.
Akdeniz Belediyesi Kursiyeri Çocuklardan Ezidi Akranlarına Destek
15:17
Çamlıbel ve Atatürk Caddesi Eski Cazibesine Tekrar Kavuşacak Mersin Kent Merkezi Güzelleştirme Platformu Çamlıbel ve Atatürk Caddesi'ni eski cazibesine kavuşturmak için kolları sıvadı.
Çamlıbel ve Atatürk Caddesi Eski Cazibesine Tekrar Kavuşacak
12:38
Aşıklar Parkı Yenileniyor Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Çamlıbel semtindeki yarım asırlık geçmişe sahip Aşıklar Parkında yenileme çalışmaları başlattı.
Aşıklar Parkı Yenileniyor
10:55
Eş Başkan Yüksel Mutlu'dan Zabıtalara Kutlama Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta personeliyle bir araya gelerek, Zabıta Haftasını kutladı.
Eş Başkan Yüksel Mutlu'dan Zabıtalara Kutlama
12:34
Akdeniz'de Zabıta Müdürlüğü'ne 3 Yeni Araç Alınacak Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediye Meclisi, Zabıta Müdürlüğü’nün hizmetlerini daha etkin, verimli ve hızlı bir şekilde yürütebilmesi için 3 yeni araç alınmasına oy birliği ile karar verdi.
Akdeniz'de Zabıta Müdürlüğü'ne 3 Yeni Araç Alınacak
14:26
Mersin'de 'Madımak Barış ve Kardeşlik Parkı' Açıldı 2 Temmuz Madımak Barış ve Kardeşlik Parkı'nın açılış törenine parkı yaptıran Akdeniz Belediye Başkanı HDP'li Fazıl Türk, Başkan Yardımcısı Yüksel Mutlu, Alevi Kültür Dernekleri Mersin Şube Başkanı Hasan Kılavuz, sendika ve sivil toplum temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mersin'de 'Madımak Barış ve Kardeşlik Parkı' Açıldı
14:26
Mersin'de, Madımak Oteli'nde Yaşamını Yitirenler Anısına Park Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi tarafından, Sivas’ta 21 yıl önce Madımak Oteli’nde yaşamını yitirenlerin anısına “2 Temmuz Madımak Barış ve Kardeşlik Parkı” açıldı.
Mersin'de, Madımak Oteli'nde Yaşamını Yitirenler Anısına Park
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:14:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YÜKSEL MUTLU HABERLERİ
[Hata Bildir]