SON DAKİKA YUMURTALIK HABERLERİ

Son Dakika Yumurtalık Haberleri

19:10
Antalya Medstar Hastanesi Doktorları Alanya'da Anne Adaylarını Bilgilendirdi Alanya Belediyesi Proje Koordinasyon Ofisi tarafından yürütülen “Alanya Sağlık Günleri”, kapsamında, Antalya Medstar Hastanesi doktorları, “Kadın Sağlığı” konusunu ele aldı.
Antalya Medstar Hastanesi Doktorları Alanya'da Anne Adaylarını Bilgilendirdi
15:17
Gümrük Teşkilatından Vali Büyük'e Ziyaret Adana Gümrük Müdürü Ersin Başaran, Yumurtalık Serbest Bölge Gümrük Müdürü Hüseyin Topcuoğlu, BOTAŞ Gümrük Müdürü Kemal Akgül, İncirlik Gümrük Müdür Vekili Burhan Ayhanoğlu, Adana Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amir Vekili Mehmet Selçuk Koç ile teşkilat personeli “Dünya Gümrük Günü” kapsamında Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Gümrük Teşkilatından Vali Büyük'e Ziyaret
11:43
Çikolata Kistinde Kapalı Ameliyat Yöntemi Yumurtalıkları Koruyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr. Önder Koç, çikolata kistlerinin ciddiye alınması gereken önemli bir sorun olduğunu belirterek, kapalı cerrahi yöntem sayesinde kadınların yumurtalıklarının daha iyi korunacağını söyledi.
Çikolata Kistinde Kapalı Ameliyat Yöntemi Yumurtalıkları Koruyor
14:27
Tere'de Ispanaktan Daha Çok Demir Var Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, sağlıklı yaşamın ve hastalıklardan korunmanın anahtarının doğru beslenmekten geçtiğini belirterek tere de ıspanaktan daha çok demir olduğunu kaydetti.
Tere'de Ispanaktan Daha Çok Demir Var
09:08
İlbank'tan Yumurtalık'a Park Adana’nın Yumurtalık ilçesinde, İlbank tarafından park yaptırılıyor.
İlbank'tan Yumurtalık'a Park
03:07
Davutoğlu: "Bizimle Çalışmak İstiyorlarsa Ciddi Olmalılar" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (2)- "(Güney Akım Projesi) Biz daha tam olarak kabul etmedik.
Davutoğlu: 'Bizimle Çalışmak İstiyorlarsa Ciddi Olmalılar'
02:31
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Başbakan Davutoğlu, Dünya Ekonomi Forumunun katılımcısı olan iş dünyasının üst düzey temsilcileri ile akşam yemeğinde buluştu.
10:05
Yumurtalık'ta Verem Semineri Yumurtalık'ta ilkokul öğrencilerine verem hastalığı anlatıldı.
Yumurtalık'ta Verem Semineri
15:42
Büyüksaat Çevresindeki Tarihi Binalar İçin 'Düğmeye Basın' Çağrısı Ulucami ve Büyüksaat’i Güzelleştirme Platformu üyeleri, Büyüksaat çevresindeki bakımsız tarihi binaların restorasyonlarına başlanması için acil düğmeye basılması gerektiğini vurguladı.
Büyüksaat Çevresindeki Tarihi Binalar İçin 'Düğmeye Basın' Çağrısı
14:42
Adana'da Suriyelilere Yardım Yumurtalık ve Aladağ müftülükleri tarafından düzenlenen kampanyada gıda, giyecek, kışlık malzeme ve soba toplandı.
09:57
Ultrasonun Bebek İçin Önemi! Gebelik ve jinekolojik taramalarda; bebeğin gebelik haftasına uygun gelişimi değerlendirilir, plasentanın yerleşimi belirlenir ve varsa dış gebeliğin erken tanısı yapılır, yumurtalık tümörleri, kist, polip ve miyomların teşhisi yapılır.
16:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi Yolundan Alıkoymak İçin İçeride ve Dışarıda Hangi Çevrelerin... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen Enerji Piyasaları Zirvesi'ne katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi Yolundan Alıkoymak İçin İçeride ve Dışarıda Hangi Çevrelerin...
13:23
Erdoğan: "Tanap Akmaya Başlayacak Ama Onlar Hala Bakmaya Devam Edecek" Enerji Piyasaları Zirvesi-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)-"Enerji alanında geldiğimiz önemli seviyeye rağmen Avrupa Birliği üyelik müzakerelerinde tıkanan fasıllardan birinin enerji olmasını da manidar bulduğumu yine ifade edeceğim"-"Eksik ne söyleyin, cevap yok. Nerede tıkandık söyleyin, cevap yok. Veremiyorlar, veremezler aynen diğer konularda, fasıllarda yaptıkları gibi. Nabucco, Nabucco, Nabucco' dediler bakın yapamadılar.
Erdoğan: 'Tanap Akmaya Başlayacak Ama Onlar Hala Bakmaya Devam Edecek'
13:02
Erdoğan: "Petrolü ve Doğalgazı, Barışın ve Refahın Aracı Haline Dönüştüreceğiz" Enerji Piyasaları Zirvesi-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)-"Enerji alanında geldiğimiz önemli seviyeye rağmen Avrupa Birliği üyelik müzakerelerinde tıkanan fasıllardan birinin enerji olmasını da manidar bulduğumu yine ifade edeceğim"-"Eksik ne söyleyin, cevap yok. Nerede tıkandık söyleyin, cevap yok. Veremiyorlar, veremezler aynen diğer konularda, fasıllarda yaptıkları gibi. Nabucco, Nabucco, Nabucco' dediler bakın yapamadılar.
Erdoğan: 'Petrolü ve Doğalgazı, Barışın ve Refahın Aracı Haline Dönüştüreceğiz'
12:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Cizre" Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün Cizre’de tezgahlanan oyunu biliyor, ona göre tedbirleri alıyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Cizre' Açıklaması
11:09
Erdoğan'dan Cizre Olaylarıyla İlgili Çok Konuşulacak Açıklamalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son zamanlarda Cizre'de yaşanan olaylarla ilgili gündemi sarsacak açıklamalar yaptı ve "Daha çok şeyler dökülecek." dedi.
Erdoğan'dan Cizre Olaylarıyla İlgili Çok Konuşulacak Açıklamalar!
19:39
Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi Bir An Önce Faaliyete Geçirilmeli' Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kafkasya ve Ortasya enerji havzalarını batı pazarına bağlayan Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) boru hattına ilişkin önemli uyarılarda bulundu.
Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi Bir An Önce Faaliyete Geçirilmeli'
22:55
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın Irak Ziyareti Irak Petrol Bakanı Abdulmehdi ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız ortak basın toplantısı düzenledi Abdülmehdi: "Erbil yönetimi ile yaptığımız anlaşmaya göre ilk üç ayda günlük 375 bin varil petrol ihracı yapılmasında mutabık kaldık.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın Irak Ziyareti
10:45
Kardeş Şehirden Başkan Öztürk'e Ziyaret Tataristan'ın Nurlat Belediye Başkanı Kuzürov ve Tatar Türk Dostluk Derneği Başkanı Fathelislam, kardeş şehir Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ü ziyaret etti.
Kardeş Şehirden Başkan Öztürk'e Ziyaret
19:57
Kobani'deki Peşmerge Güçleri Türkiye'ye Geldi IKBY tarafından Halep'e bağlı Kobani'ye gönderilen 2. Peşmerge grubu, yaklaşık bir ay süren görevin ardından Türkiye'ye geldi.
Kobani'deki Peşmerge Güçleri Türkiye'ye Geldi
19:46
Kobani'deki Peşmerge Güçleri Türkiye'ye Geldi Yaklaşık bir aydır Halep'e bağlı Kobani'de bulunan 2. Peşmerge birliği Türkiye'ye giriş yaptı.
14:35
Üçüncü Peşmerge Birliği Kobani'ye Geçti Irak Kürt Bölgesel Yönetimi tarafından gönderilen üçüncü peşmerge birliği, Suriye'nin Kobani (Ayn el Arap) ilçesine geçti.
14:34
Bakan Yıldız Soruları Cevapladı "Şu anda Kuzey Irak'tan ham petrol akışında 37 milyon varile ulaştık. Günlük 450 bin varillere kadar da yükseldi.
11:15
Yumurta Dondurma Teknolojisi Prof Dr. Bülent Urman , "yumurta dondurma teknolojisi ile kadınlar ileriki yaşlarında da çocuk sahibi olma fırsatına sahiptir" diyerek konu hakkında ki bilgilerini bizimle paylaştı.
11:40
Doğu Akdeniz'de Fırtına Uyarısı Doğu Akdeniz'de kıyı kesimlerde kuvvetli rüzgar, denizde fırtına ve kuvvetli fırtına uyarısı yapıldı.
Doğu Akdeniz'de Fırtına Uyarısı
09:57
Karnas'dan Esnafa Kredi Müjdesi Yumurtalık Yeni Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Koparetafi Başkanı Sami Karnas, küçük ölçekli esnaf ve sanatkârların 15 Ocak’tan itibaren 150 bin TL’ye kadar kredi çekebileceği müjdesini verdi.
Karnas'dan Esnafa Kredi Müjdesi
15:26
Adana'da Sahil Buz Tuttu Adana’nın Yumurtalık ilçesinde aşırı soğuk nedeniyle deniz suyu sahilde dondu.
14:17
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler gece saatlerinde eksi 16 dereceyi gösterdi.
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü
15:32
MHP İl Başkanı İzgioğlu: Üç Hilali İktidara Taşıyacağız Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, haziran ayında yapılacak seçimlerde tek başına iktidar hedefiyle çalıştıkları söyledi.
10:09
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu AK Parti Balıkesir Milletvekilleri, kar yağışının yoğun olarak yaşandığı Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu
19:40
Ceyhan Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı Adana'da etkili olan şiddetli fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkilerken, bir caminin minaresi, balıkçı lokantası ile Suriyelilerin kaldığı çadırlar yıkıldı.
Ceyhan Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı
18:28
Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı Adana'da etkili olan şiddetli fırtına yüzünden, bir caminin minaresi, balıkçı lokantası ile Suriyelilerin kaldığı çadırlar yıkıldı.
Fırtına, Adana'da Lokanta ve Minare Yıktı
13:58
Bigadiç'te Karın Bilançosu Balıkesir’i 3 gün boyunca esir alan kar yağışının bilançosu netleşiyor.
Bigadiç'te Karın Bilançosu
09:59
Yumurtalık'tan Ermenek Kazazedelerine 1000,50 TL Yardım Çeki Adana’nın Yumurtalık ilçesi Sugözü Mahallesi sakinleri, Muhtar Kemal Özbenli’nin öncülüğünde Karamanın Ermenek İlçesinde Hayatını kaybedenlere yardım topladı.
Yumurtalık'tan Ermenek Kazazedelerine 1000,50 TL Yardım Çeki
14:17
Birçok Kanser Türünün Nedeni "Biyolojik Şanssızlık" Olabilir Çok sayıda kanser türünün nedeninin sağlıksız bir yaşam tarzından ziyade sadece "biyolojik şanssızlık" olabileceği bildirildi.
13:39
Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor ! Saçları çok sıkı olarak bağlamak, örgü yapmak, mısır örgüsü şeklinde sıkıca şekillendirmek ve gererek arkadan bağlamak da çekmeye bağlı olarak saç foliküllerini kalıcı harap eder ve saç kaybına neden olur (traction alopecia).Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.İlhan Serdaroğlu konu ile ilgili bilgiler verdi.
Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor !
11:10
İnatçı Sivilceler Şeker Hastalığının Habercisi Şekerli gıdaların tüketiminin cildin ve vücudun dengesini bozduğunu açıklayan Uzm. Dr. Metin Oğuz, “Karbonhidrat ağırlıklı yanlış beslenme inatçı sivilcelere ve kıllanmaya neden oluyor” dedi.
İnatçı Sivilceler Şeker Hastalığının Habercisi
11:56
Yumurtalık'ta Bahçıvanlık Kursu Adana’nın Yumurtalık ilçesinde narenciyede kaliteli ürün yetiştirilmesi ve ağaçlarda budama tekniklerinin öğretilmesi amacıyla bahçıvanlık kursu açıldı.
Yumurtalık'ta Bahçıvanlık Kursu
20:15
Dünyanın En İyi Profesörleri Diyarbakır'a Geliyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalınca düzenlenen Laparoskopi Eğitim Kursuna dünyaca ünlü, Prof. Doktorlar Ghezzi, Puntambekar ve Fatih Şendağ katılacak.
17:20
Yaşlanan Kadın Yumurtasına 'Gençlik Aşısı' Haberlerine Tsrm'den Tepki TSRM Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği, yaşlanan kadın yumurtasına, kendi öncü hücreleriyle ‘gençlik aşısı’ yapılmaya başlandığı şeklinde kamuoyunda yer alan haberlere rahatsızlık duyduklarını açıkladı.
Yaşlanan Kadın Yumurtasına 'Gençlik Aşısı' Haberlerine Tsrm'den Tepki
11:05
Enerjide 2014 Böyle Geçti Enerji sektörü, 2014'te hem Türkiye hem de dünyada oldukça hareketli gelişmelere sahne oldu.
Enerjide 2014 Böyle Geçti
10:02
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
15:39
Obezite Ömrü Kısaltıyor Obezite, Türkiye'de ve tüm dünyada pek çok kronik hastalığa yol açarak yaşamı tehdit eden önemli bir sağlık sorunudur.
Obezite Ömrü Kısaltıyor
11:25
Tüp Bebek Tedavisinde Yeni Buluş Hamilelik şansı olmayan ve tüp bebek denemek isteyen kadınlar için yeni bir şans doğdu.
Tüp Bebek Tedavisinde Yeni Buluş
11:15
Düzenli Egzersiz Kısırlığı Önlüyor Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Medikal Akupunkturist Doç. Dr. Hakan Çoksüer, düzenli egzersiz yapmanın hem kadınlarda hem de erkeklerde kısırlığı önlediğini söyledi.
Düzenli Egzersiz Kısırlığı Önlüyor
11:47
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı
11:20
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest
17:27
Yumurtalık'ta "Surf Casting" Turnuvası Yumurtalık ilçesinde düzenlenen "surf casting" turnuvasında amatör balıkçılar, bilinçli avlanmaya dikkat çekmek için yarıştı.
16:19
Öğrenciler, İlçelere de 1 Liraya Yolculuk Yapabilecek Büyükşehir Belediyesi’nce Adana’nın ilçelerine düzenlenen belediye otobüsü seferlerinde öğrenci ücreti 1 lira oldu.
11:03
MHP Adana'da 7 İlçede Kongreyi Tamamladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da 7 ilçede kongrelerini tamamladı.
MHP Adana'da 7 İlçede Kongreyi Tamamladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:20:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUMURTALIK HABERLERİ
[Hata Bildir]