SON DAKİKA YUNAK HABERLERİ

Son Dakika Yunak Haberleri

13:40
Yunak'ta Karne Heyecanı Konya’nın Yunak ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla öğrenciler karne sevinci yaşadı.
Yunak'ta Karne Heyecanı
18:19
Yunak'ta İMKB Yatılı Bölge Okulu'na 3d Teknolojik Sınıf Konya’nın Yunak ilçesindeki İMKB Yatılı Bölge Okulu’na 3D teknolojik sınıf kuruldu.
Yunak'ta İMKB Yatılı Bölge Okulu'na 3d Teknolojik Sınıf
17:38
Yunak'ta İMKB Yatılı Bölge Okula'na 3d Teknolojik Sınıf Konya’nın Yunak ilçesindeki İMKB Yatılı Bölge Okulununa 3D teknolojik sınıf kuruldu.
Yunak'ta İMKB Yatılı Bölge Okula'na 3d Teknolojik Sınıf
10:31
Yunak'ta Arapça Kursu Sona Erdi Konya'nın Yunak ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin açtığı Arapça kursu sona erdi.
Yunak'ta Arapça Kursu Sona Erdi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:31
Akşehir'de Yerel Yönetimleri Güçlendirme Toplantısı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın, "Güçlü KOP için Güçlü Yerel Yönetimler" sloganıyla düzenlediği Yerel Yönetimleri Güçlendirme toplantıların bir yenisi Akşehir ilçesinde gerçekleştirildi.
Akşehir'de Yerel Yönetimleri Güçlendirme Toplantısı
11:42
61 Yıllık İlçede ilk Ameliyat… 1953 yılında ilçe olma hakkı kazanan Yunak'ta bir ilk gerçekleştirilerek Yunak Devlet Hastanesi'nde ameliyat dönemi başladı….
17:18
Türkiye "Kar"ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı.
Türkiye 'Kar'ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı
14:24
Kar Yağışı ve Tipi Yurtta kış- Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı- Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Konya'nın Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray ile karayolu ulaşımı kesildi.
Kar Yağışı ve Tipi
13:01
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli Konya’da, kar yağışı nedeniyle birçok yol ulaşıma kapanırken okullar 8 ocak perşembe günü de tatil edildi.
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli
12:42
Yurtta Kış Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor.
Yurtta Kış
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
17:00
AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Şimdi kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor.
16:00
Davutoğlu: CHP'ye 4 Yıl Değil, 4 Gün Verseler, Türkiye'yi Şişli'ye Çevirir Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Şişli Belediyesi'ndeki olaylara değinerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
Davutoğlu: CHP'ye 4 Yıl Değil, 4 Gün Verseler, Türkiye'yi Şişli'ye Çevirir
17:18
Kaymakamlar 3d'li Siber Sınıfıta Tanıtım Dersi Aldı Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey, misafir ettiği kaymakamlara Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) siber sınıf tanıtımı yaptı.
15:51
Ünlü Sanatçı Bilal Ercan Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara’da verdiği konser sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ünlü sanatçı Bilal Ercan, memleketi Konya’nın Kulu ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Ünlü Sanatçı Bilal Ercan Son Yolculuğuna Uğurlandı
10:30
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor Göreve geldiği ilk dönemde 18 ayrı ilçedeki üniversiteye ait birimleri tek tek ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Hakkı Gökbel, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor
19:24
Yunak Devlet Hastanesi'nde Toplantı Konya’nın Yunak ilçesindeki Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde “Hastanemizin dünü ve bugünü” konulu toplantı düzenlendi.
Yunak Devlet Hastanesi'nde Toplantı
17:26
Böcek" İddianamesi Kabul Edildi İddianamede, sanıklardan eski TÜBİTAK yöneticisi Palaz'ın, bulunduktan sonra kuruma gönderilen dinleme cihazlarına ilişkin "yapılan inceleme ve raporlarda yanıltma amaçlı çalıştığı" öne sürüldü İddianamede, sanıklardan dönemin Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı Teknik Şube Müdürü Özdoğan'ın, Haziran ve Ekim 2011'de, birer defa yıllık izin aldığı, izin adresini Almanya gösterdiği, ancak sanık Zavar ile ABD'ye gittiğine işaret edildi ve "gerçeğe aykırı beyanların, ABD
12:24
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti Konya'dan dün sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı felç etti.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti
12:08
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Afyon-Konya karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle yüzlerce araç mahsur kaldı. Okullar tatil edildi.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı
13:19
Yunak'ta 2 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı Konya'nın Yunak ilçesinde muharrem ayı dolayısıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası ve Bakkallar Odası işbirliğiyle 2 bin kişiye aşure dağıttı.
Yunak'ta 2 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı
16:51
Yunak'ta AK Parti 5. Olağan Kongresi Yapıldı Konya’nın Yunak ilçesinde Ak Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı.
Yunak'ta AK Parti 5. Olağan Kongresi Yapıldı
17:13
Yunak'ta Yeni Atanan 144 Öğretmene Temel Eğitim Kursu Konya'nın Yunak ilçesinde 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında atanan 144 öğretmene temel eğitim kursu verildi.
Yunak'ta Yeni Atanan 144 Öğretmene Temel Eğitim Kursu
10:40
İzmir'in Annesi İçin Koştular Ömrünü çocukların eğitimine adayan, kadın hareketinin öncülerinden, “İzmir’in Annesi” olarak tanınan Şenel Aksu, ölümünün dokuzuncu yılında adına düzenlenen koşuyla anıldı.
İzmir'in Annesi İçin Koştular
11:15
Konya'da Minibüs Tırla Çarpıştı: 14 Yaralı Konya'nın Yunak ilçesinde, tarım işçilerini taşıyan minibüsle tırın çarpışması sonucu 14 kişi yaralandı.
Konya'da Minibüs Tırla Çarpıştı: 14 Yaralı
09:28
Konya'da İşçileri Taşıyan Minibüsle Tır Çarpıştı: 14 Yaralı Konya'nın Yunak ilçesinde, işçileri taşıyan minibüsle bir tırın çarpışması sonucu 14 kişi yaralandı.
Konya'da İşçileri Taşıyan Minibüsle Tır Çarpıştı: 14 Yaralı
15:59
Konya'da AK Parti 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Sona Erdi AK Parti Konya İl Teşkilatı'nın 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları tamamlandı.
15:13
Konya'da AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Tamamlandı AK Parti Konya İl Teşkilatı’nın 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları tamamlandı.
Konya'da AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Tamamlandı
16:42
Konya'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 9 Yaralı Konya’nın Yunak ilçesinde soğan yüklü kamyonla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7’si çocuk 9 kişi yaralandı.
16:13
Yunak Jandarmasından Sürücülere Şekerli Uyarı Konya’nın Yunak İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri, Kurban Bayramı dolayısıyla sürücüleri hem trafik kurallarına uymaları yönünde uyardı hem de sürücülere kolonya ve şeker ikram etti.
Yunak Jandarmasından Sürücülere Şekerli Uyarı
11:23
Konya'da Kepçeyle Kaçak Kazıya Suçüstü! Konya'nın Yunak ilçesinde, 1. derece sit alanında paletli kepçe ile kaçak kazı yapıp 2 lahit taşını çıkaran 6 kişi jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Konya'da Kepçeyle Kaçak Kazıya Suçüstü!
11:18
Kepçeyle Kaçak Kazıda Yakalandılar Konya’nın Yunak ilçesinde, 1. derece sit alanında paletli kepçe ile kaçak kazı yapıp 2 lahit taşını çıkaran 6 kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Kepçeyle Kaçak Kazıda Yakalandılar
11:47
Yunak'ta Hint Kenevirine Suçüstü Konya’nın Yunak ilçesinde, 23 kök hint keneviri ve 60 gram esrar ele geçirildi.
Yunak'ta Hint Kenevirine Suçüstü
09:54
Yunak'ta Otomobille Kamyonet Çarpıştı: 1 Yaralı Konya’nın Yunak ilçesinde otomobille kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Yunak'ta Otomobille Kamyonet Çarpıştı: 1 Yaralı
16:39
Yunak'ta 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başladı Konya’nın Yunak ilçesinde öğrenciler 2014-2015 eğitim öğretim yılının heyecanını yaşadı.
Yunak'ta 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başladı
15:15
Meteorolojiden Su Baskını Uyarısı Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde'de etkili olması beklenen gök gürültülü sağanak yağışa yönelik yıldırım ve su baskını uyarısı yapıldı.
12:05
Akşehir'de Trafik Kazaları: 2 Yaralı Akşehir ilçesinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Akşehir'de Trafik Kazaları: 2 Yaralı
11:43
Hepatit Köyü' Diyarbakır’ın Kocaköy ilçesine bağlı Boyunlu köyünün adı, son yıllarda siroz kaynaklı ölümlerin artması üzerine ‘Hepatit köyü’ olarak anılmaya başlandı.
Hepatit Köyü'
03:36
Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Başbakanımızı inşallah ilk turda güçlü bir şekilde cumhurbaşkanlığına göndereceğiz." dedi.
Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de
22:21
Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması “Bu memlekete hizmet etmiş Başbakanımızı inşallah ilk turda güçlü bir şekilde cumhurbaşkanlığına göndereceğiz”
Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması
17:39
Başkan Akyürek İftarda Yunaklılarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Tuzlukçu, Çeltik ve Yunak’ta ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarlarla toplantı yaparak iftarda Yunak halkıyla buluştu.
Başkan Akyürek İftarda Yunaklılarla Buluştu
12:58
Kayınbiraderini Öldüren Enişte Yakalandı Konya'da evi terk eden dini nikahlı eşinin ağabeyini, doğum gününde av tüfeğiyle vurarak öldüren zanlı, Yunak ilçesinde jandarma tarafından gözaltına alındı.
Kayınbiraderini Öldüren Enişte Yakalandı
16:18
Akyunder'den Gıda Yardımı Akşehir ve Yunak Çevreleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKYUNDER), Ramazan ayında yardım temposunu artırarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmaya ve yardım elini uzatmaya devam ediyor.
14:22
Kaybolan Kadını "Barut" Buldu Konya'da "kayıp" başvurusu yapılan kadın, kaybolduktan 10 saat sonra jandarma iz takip köpeği "Barut" tarafından baygın halde bulundu.
13:27
Kaybolan Kadını "Barut" Buldu Konya Jandarma Komutanlığı iz takip köpeği Barut, "kayıp" başvurusu yapılan kadını 10 saat sonra baygın halde buldu.
Kaybolan Kadını 'Barut' Buldu
12:20
Kayıp Kadını Jandarma Köpeği Buldu Konya’nın Yunak ilçesinde, dün öğle saatlerinde kaldığı yayladan ayrılan ve sonrasında haber alınamayan kadın, jandarma tarafından iz takip köpeği ile yapılan aramalar sonucunda 21 saat sonra arazide bilinci kaplı bir şekilde bulundu.
Kayıp Kadını Jandarma Köpeği Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:22:51. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUNAK HABERLERİ
[Hata Bildir]