14:0700
SON DAKİKA YÜREĞİR HABERLERİ

Son Dakika Yüreğir Haberleri

  Adana Metrosu'nun 2'nci Etabına 274 Milyon Dolar

  Adana Metrosu'nun 2'nci Etabına 274 Milyon Dolar

  Adana Metrosu'na, ilave olarak planlanan 10.3 kilometre uzunluğundaki 2'nci etap projesinin maliyeti 274 milyon 300 bin dolar olarak belirlendi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Sodes'le Engelleri Aşacağız' Projesi Başladı

  Sodes'le Engelleri Aşacağız" Projesi Başladı

  Umut Dayanışma ve Engelliler Derneği ile Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) ortaklığında yapılan ve Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı tarafından desteklenen “Sodes’le Engelleri Aşacağız” projesi başladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Sırıkla Atlama Milli Takımı Adana'da

  Sırıkla Atlama Milli Takımı Adana'da

  Adana’da kamp yapan “Atletizm Sırıkla Atlama Milli Takımı” sporcuları arasında Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti’nde deneme yarışları gerçekleştirildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kerrariye Derneği'nin İftarında Hoşgörü Rüzgarı Esti

  Kerrariye Derneği'nin İftarında Hoşgörü Rüzgarı Esti

  Adana’ da hizmet veren Kerrariye Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin, Alevi ve Sünni kesimden geniş kitleleri buluşturan iftarında hoşgörü rüzgarı esti. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Jmo'dan Başkan Çelikcan'a Ziyaret

  Jmo'dan Başkan Çelikcan'a Ziyaret

  Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Adana Şubesi Başkanı Dr. Mehmet Tatar ve yönetim kurulu üyeleri Meltem Akdoğan, İsmail Ergan ile Hande Gümüş, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı hayırlamak ve zemin etüdü raporları konusunu istişarede bulunmak üzere makamında ziyaret etti. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yardım Sayesinde Eve Kavuştular

  Adana'da kirayı ödeyemedikleri için evden çıkarılan ve gündüz parkta, gece hastane bahçesinde kalan 3 çocuklu aile, kaymakamlığın yardımıyla ev kiraladı Anne Aynur Tuna: "Yaklaşık 1 ay sokakta kaldık, kaymakamlıktan aldığımız yardımla ev kiraladık. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şahin Kendirci Kimdir? - O Ses Çocuklar Yarışmasının Kazananı Şahin Kendirci Oldu

  Şahin Kendirci Kimdir? - O Ses Çocuklar Yarışmasının Kazananı Şahin Kendirci Oldu

  O Ses Çocuklar yarışmasının kazananı belli oldu! Şahin Kendirci O Ses Çocuklar yarışmasının birincisi oldu. Şahin Kendirci performansıyla izleyicileri büyüledi. Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci biyografisi ve Şahin Kendirci hakkında merak ettikleriniz haberimizde yer almaktadır. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Çelik: 'Cumhurbaşkanlığı Seçimini Güven ve İstikrar İçerisinde Geçirebileceğiz'

  Bakan Çelik: "Cumhurbaşkanlığı Seçimini Güven ve İstikrar İçerisinde Geçirebileceğiz"

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, yerel seçimlerin istikrar içinde geçtiğine dikkat çekerek, “Önümüzde bir cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu süreci de güven ve istikrar içerisinde geçirebileceğiz” dedi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bakan Çelik'ten 'Tıpış Tıpış' Eleştirisi

  Bakan Çelik'ten 'Tıpış Tıpış' Eleştirisi

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Adana'da yaklaşık 2 bin yıllık tarihi Taşköprü'de organize edilen 5 bin kişilik iftar yemeğine katıldı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 14:07:29. #1.12#