12:1900
SON DAKİKA YÜREĞİR HABERLERİ

Son Dakika Yüreğir Haberleri

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 'Biz Artık Gündemi Belirleyen Bir Ülkeyiz'

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Biz Artık Gündemi Belirleyen Bir Ülkeyiz"

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Adana'da- Kılıç: "Bizim davamız çok köklü bir dava. Bizim uğruna ter döktüğümüz, yollar katettiğimiz, yeri geldiği zaman diklenmeden dik durduğumuz davamız çok eskilere dayanıyor ve biz bu dava bilinci, ruhu içerisinde yolumuzu yürümeye devam ediyoruz"- "Biz her zaman doğruyu söyledik, doğrunun yanında olduk ve biz her zaman diklenmeden dik durduk. Bu çok önemli bir ayrıntı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Yumurtalık, Ceyhan ve Yüreğir İlçe Kongreleri

  AK Parti Yumurtalık, Ceyhan ve Yüreğir İlçe Kongreleri

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yumurtalık, Ceyhan ve Yüreğir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongreleri yapıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan Kılıç: Türkiye, Gündemi Belirleyen Ülkedir

  Bakan Kılıç: Türkiye, Gündemi Belirleyen Ülkedir

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin gündemi belirlenen değil, gündemi belirleyen bir ülke olduğunu söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Adana'da

  Kılıç: "Bizim davamız çok köklü bir dava. Bizim uğruna ter döktüğümüz, yollar katettiğimiz, yeri geldiği zaman diklenmeden dik durduğumuz davamız çok eskilere dayanıyor ve biz bu dava bilinci, ruhu içerisinde yolumuzu yürümeye devam ediyoruz" "Biz her zaman doğruyu söyledik, doğrunun yanında olduk ve biz her zaman diklenmeden dik durduk. Bu çok önemli bir ayrıntı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Eşini Öldüren Koca, Adliyeye Gülerek Girdi

  Eşini Öldüren Koca, Adliyeye Gülerek Girdi

  Adana'da, eşini ağzına ateş ederek öldüren kocanın, 4,5 ay sonra çelik yelek giymiş olarak yakalandıktan sonra adliyeye sevk edilirken gülmesi dikkat çekti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Çelik Yelekli Katil Zanlısı Gülerek Adliyeye Gitti

  Çelik Yelekli Katil Zanlısı Gülerek Adliyeye Gitti

  Adana’da, kendisini aldattığını ileri sürdüğü eşini ağzına ateş ederek öldüren kocanın, 4,5 ay sonra çelik yelek giymiş olarak silahıyla birlikte yakalandıktan sonra adliyeye sevk edilirken gülmesi dikkat çekti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 12:19:38. #1.13#