19:3200
SON DAKİKA YÜREĞİR HABERLERİ

Son Dakika Yüreğir Haberleri

  Avcı : 'İstikrar Konut Sektörünü Hareketlendirdi'

  Avcı : "İstikrar Konut Sektörünü Hareketlendirdi"

  Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra, hem insanların ülke ekonomisine olan güveninin pekiştiğini hem de ciddi oranda düşen faizlerin aynı seviyelerde kaldığını söyledi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Üretici ve Esnafın Çözüm Masası Hal Hakem Heyeti

  Üretici ve Esnafın Çözüm Masası Hal Hakem Heyeti

  Adana'da üretici ve esnaf arasındaki sorunların çözüm mercii olan Hal Hakem Heyeti, aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  7.dönem Doğa Kampçıları Yola Çıktı

  7.dönem Doğa Kampçıları Yola Çıktı

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Kampları projesi kapsamında, Adana’dan Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi üyelerinden 135 kişi Bolu, Kırşehir ve Kastamonu’ya hareket ettiler. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Her Şey Çalışanların ve Adanalıların Güvenliği İçin

  Her Şey Çalışanların ve Adanalıların Güvenliği İçin

  Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr.Fatih Karayandı, İş Sağlığı Ve Güvenliği Şube Müdürü Mehmet Özsöyler’le, İş Sağlığı Uzmanı Hasan Nar, Adana Büyükşehir Belediyesinin Yüreğir-Serinevler yerleşkesindeki müdürlük binasında İtfaiye Daire Başkanı Gazi İlbarshan Alpman’ı makamında ziyaret ettiler. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Şehirler ve Kültürler' Projesi

  Şehirler ve Kültürler" Projesi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen "Şehirler ve Kültürler Projesi” kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden (KKTC) Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gelen gençler Şanlıurfa ve Konya’ya gidecek kız ve erkek grubu gezi illerine gönderildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Adana'da Basketbol Takımlarının Dayanışması

  Adana'da Basketbol Takımlarının Dayanışması

  Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi, spor kulüpleriyle et-tırnak gibi olduklarını, sorunların giderilmesinde tüm olanakları seferber edeceklerini söyledi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Uludağ'dan DSİ 6. Bölge Müdürü Nevzat Aksu'ya Teşekkür Ziyareti

  Başkan Uludağ'dan DSİ 6. Bölge Müdürü Nevzat Aksu'ya Teşekkür Ziyareti

  Adana'nın Sarıçam Belediye Başkan Bilal Uludağ, Yeşil Bulvar çevresinde planlanan yürüyüş yolu ve spor alanı için destek veren Devlet Su İşleri (DSİ) 6. Bölge Müdürü Nevzat Aksu’yu makamında ziyaret edere teşekkür etti. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Şehir ve Kültürler Projesi

  Şehir ve Kültürler Projesi

  Gençlik ve Spor Bakanlığının “Şehir ve Kültürler Projesi” kapsamında Adana Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi üyeleri, Antalya, Mardin ve Nevşehir doğa ile deniz kampına gidecek 114 kişilik erkek grubu yola çıktı. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Oy ve Ötesi' Gönüllüleri Seçime Hazır

  Oy ve Ötesi" Gönüllüleri Seçime Hazır

  30 Mart yerel seçimler öncesi İstanbul'da kurulan, çok kısa sürede 6 kente yayılan bağımsız Oy ve Ötesi Platformu'nun Adana'daki bin gönüllü sandık gözetmeni, aldıkları son eğitimle göreve hazır.Adana'da örgütleneli henüz birkaç hafta olmasına rağmen, gönüllü sandık gözetmeni sayısı hızla artan “Oy ve Ötesi Platformu” sandık gönüllüsü ve okul sorumlusu eğitimleri son dakikaya devam etti. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 19:32:46. #1.13#