SON DAKİKA YUSUF BAŞER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Başer Haberleri


YUSUF BAŞER

1965 Yozgat doğumlu. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yozgat Baro Başkanlığı ve Kızılay
Şube Başkanlığı görevlerinde bulundu. AK Parti İl Başkanlığı yaptı. İngilizce ve Arapça bilen Başer, evli ve 2 çocuk babasıdır.... Devamı

17:40
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı Yozgat'ta, Ak Parti il kongresinde iki listeden birinin divan tarafından kabul edilmemesi nedeniyle tartışma çıktı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Süleyman Soylu ve milletvekilleri salonu terk etti.
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı
16:56
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi
16:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: "2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak" AK Parti Yozgat 5’inci Olağan Kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 2015 seçimlerinin AK Parti’nin hüküm seçimi olacağını söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu: '2015 Seçimleri AK Parti'nin Hüküm Seçimi Olacak'
16:18
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
17:22
1 - Kılıçdaroğlu: Dört Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız "Yüce Divan'a Bizi Gönderin"... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
1 - Kılıçdaroğlu: Dört Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin'...
16:35
Kılıçdaroğlu: 4 Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin' Dersiniz Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: 4 Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin' Dersiniz
10:29
4 Eski Bakanla İlgili Karar Günü Meclis Soruşturma Komisyonu, isimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili "Yüce Divan" kararını bugün sonuca bağlayacak.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Günü
17:43
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet İlkadım Belediyesi Tarihi Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı
16:47
Şentop: "Türkiye İçerisinde Bulunan Bir Yapı Darbe Teşebbüsünde Bulundu' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Şentop, “CHP’dekiler kendi genel başkanlarını hayal dünyasında bile Başbakan olarak göremiyor.
Şentop: 'Türkiye İçerisinde Bulunan Bir Yapı Darbe Teşebbüsünde Bulundu'
15:08
AK Parti Milletvekili Başer, Muhtarlarla Bir Araya Geldi AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
15:45
4 Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor !
15:45
4 Eski Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! Bakanlara Ne Olacak ? 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Açıklanıyor ! Bakanlara Ne Olacak ?
15:43
4 Bakanla İlgili Karar Veriliyor ! 4 Bakanın Akıbeti Belli Oluyor 4 Bakanla ilgili karar bugün açıklanıyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00'te başladı. Meclis Soruşturma Komisyonu, AK Parti'den 9, CHP'den 4 ve MHP'den 1 olmak üzere 14 üyeyle toplanacak, HDP'nin tek üyesi komisyondan istifa ettiği için oylamaya katılmayacak.
4 Bakanla İlgili Karar Veriliyor ! 4 Bakanın Akıbeti Belli Oluyor
15:37
4 Eski Bakanla İlgili Yüce Divan Oylaması 5 Ocak'a Ertelendi 4 eski bakanla ilgili TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'nda yapılacak Yüce Divan oylaması, MASAK raporlarının incelenmesi uzadığı için 5 Ocak 2015 tarihine ertelendi.
4 Eski Bakanla İlgili Yüce Divan Oylaması 5 Ocak'a Ertelendi
15:22
Meclis'teki Oylamanın Ardından 4 Eski Bakanın Durumu Belli Olacak İsimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması bugün saat 15.00’te yapılacak.
Meclis'teki Oylamanın Ardından 4 Eski Bakanın Durumu Belli Olacak
14:35
Yüce Divan'da 50 Yılda 17 İsim Yargılandı Bugün 4 eski bakan için oylama yapılacak Yüce Divan'da 1964'ten bugüne kadar biri başbakan (Mesut Yılmaz) olmak üzere 16 bakan yargılandı.
Yüce Divan'da 50 Yılda 17 İsim Yargılandı
09:52
4 Eski Bakan İçin Karar Günü / Bakanlar İçin Ne Karar Verilecek ? 17-25 Aralık operasyonlarından sonra eski bakanlar Çağlayan, Güler, Bağış ve Bayraktar hakkındaki suçlamaları soruşturan komisyon kader oylamasını bugün yapıyor.
4 Eski Bakan İçin Karar Günü / Bakanlar İçin Ne Karar Verilecek ?
20:32
"AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti" AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, nasıl 12 yılda Türkiye AK Parti ile değişmiş ve gelişmişse, Yozgat'ın da AK Parti ile birlikte geliştiğini söyledi.
'AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti'
12:02
Gürcistan'da Bolnisi Belediyesi Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'ne Tadilat ve Donanım Desteği Gürcistan’da bulunan Bolnisi Belediyesi Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’ne, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından tadilat ve donanım desteğinde bulunuldu.
Gürcistan'da Bolnisi Belediyesi Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'ne Tadilat ve Donanım Desteği
15:16
AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz, Güven Tazeledi AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz, yeniden seçildi.
18:13
AK Parti Milletvekili Çığlık, Almanya'da Stk Temsilcileri ile Bir Araya Gelecek AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ve AK Parti Erzurum Milletvekili PAB Türk Grubu Başkanı AK Parti Seçim İşleri Başkan Yarımcısı Fazilet Dağcı Çığlık Almanya’nın Köln Şehrinde 10 ayrı Sivil Toplum Kuruluşları ve Türk vatandaşlarla bir araya gelecek.
AK Parti Milletvekili Çığlık, Almanya'da Stk Temsilcileri ile Bir Araya Gelecek
19:15
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) Hayırsever İşadamı Ziya Yılmaz’ın desteğiyle yapılan Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim birimi açılışı düzenlenen törenle açıldı.
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı
17:55
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta Bozdağ, Akdağmadeni ilçesinde Filiz Yılmaz Anaokulu'nun açılış törenine katıldı.
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta
15:00
Yozgatlı Hayırsever İşadamı Şahin'in Acı Günü Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin’in ağabeyi Hacı Hüsnü Şahin (80) hayatını kaybetti.
17:08
Barış Güler ve Reza Zarrab Komisyona İfade Vermek İstemedi TBMM'de 4 eski bakanla ilgili kurulan soruşturma komisyonu çalışmalarına başladı. Komisyona tanık sıfatıyla ifadeye gelen Barış Güler ve Reza Zarrab soruları yanıtlamadı.
12:46
Yozgat'a Bölge Havaalanı Yapılacak Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat'ta yapılması öngörülen bölgesel havaalanı ile ilgili çalışmaların son aşamaya geldiğini, zemin etüt ve raporunun hazırlanmasının ardından yatırım programına dahil edileceğini söyledi.
Yozgat'a Bölge Havaalanı Yapılacak
17:48
Bayrampaşa Spor Okulu Açıldı Bayrampaşa Belediyesi, geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için spor okulu açtı.
18:25
Komisyon, Dört Eski Bakan ile İlgili İki Aylık Ek Süre İstedi Dört eski bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu, çalışmalarını sürdürmek için iki aylık ek süre istedi.
18:10
4 Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma Komisyonundan Ek Süre Talebi 4 eski bakan hakkında 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu, çalışmalarını sürdürmek üzere 2 aylık ek süre istedi.
16:40
Uetd Duisburg'da Şube Açtı Almanya'nın Duisburg kentinde bir süre önce hizmete başlayan Avrupalı Türk Demokratlar Birliği UETD'nin Duisburg Şubesi'nin resmi açılışı iki programla gerçekleştirildi.
Uetd Duisburg'da Şube Açtı
14:02
Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den Sorgun Belediyespor'a 30 Bin Lira Destek Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin, Bölgesel Amatör Futbol (BAL) Ligi 6’ıncı Gurupta mücadele eden Sorgun Belediyespor’a 30 bin lira destek sağladı.
Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den Sorgun Belediyespor'a 30 Bin Lira Destek
13:15
Çiçekli Köyü Fatma-Ali İçten İlk ve Orta Okulu Hizmete Açıldı Yozgat’ın Saraykent ilçesinde hayırsever tarafından köyüne yaptırılan okul binası öğretime törenle açıldı.
Çiçekli Köyü Fatma-Ali İçten İlk ve Orta Okulu Hizmete Açıldı
11:30
Hayırseverin Yaptırdığı Okul Açıldı Yozgat'ın Saraykent ilçesinde hayırsever tarafından köyüne yaptırılan okul binası öğretime törenle açıldı.
Hayırseverin Yaptırdığı Okul Açıldı
18:20
Yozgat Şeker Fabrikası'nda Pancar Kampanyası Yozgat Şeker Fabrikası'nda pancar kampanyasına başlandı. Fabrika Müdürü Arslan, "Bu kampanya döneminde yine 2 il, 7 ilçe ve 153 köyde, 3 bin 137 çiftçimiz, 12 teslim merkezine 417 bin ton pancar getirecektir" dedi.
Yozgat Şeker Fabrikası'nda Pancar Kampanyası
18:09
Sorgun'da 17. Pancar Alım Kampanyası Törenle Başladı Yozgat’ın Sorgun ilçesinde bulunan Yozgat Şeker Fabrikası Pancar Alım Kampanyasını düzenlenen tören ile başlattı.
Sorgun'da 17. Pancar Alım Kampanyası Törenle Başladı
17:15
Yozgat Şeker Fabrikası'nda Pancar Kampanyasına Başlandı Fabrika Müdürü Arslan: "Bu kampanya döneminde yine 2 il, 7 ilçe ve 153 köyde, 3 bin 137 çiftçimiz, 12 teslim merkezine 417 bin ton pancar getirecektir"
16:52
Sorgun'da Pancar Alım Kampanyası Törenle Başladı Yozgat Şeker Fabrikası Müdürü Turan Arslan pancar alım kampanyasının açılışında yaptığı konuşmada, pancar bedeline karşılık üreticilere ürün bedellerinin yüzde 30'u olan 19 milyon lirasının avans olarak ödendiğini söyledi.
Sorgun'da Pancar Alım Kampanyası Törenle Başladı
13:51
Yozgat Şehir Hastanesi İnşaatında Çalışmalar Hızla Devam Ediyor Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılının Mart ayında hizmete açılacak.
Yozgat Şehir Hastanesi İnşaatında Çalışmalar Hızla Devam Ediyor
19:47
Yozgat Milletvekili Başer Kızılay'a Kan ve Kurban Bağışında Bulundu AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve İl Genel Meclis Başkanı Hacı Şahbaz, Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Yozgat Milletvekili Başer Kızılay'a Kan ve Kurban Bağışında Bulundu
18:13
Yozgat'ta Bölünmüş Yollarda Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor Yozgat’ta bölünmüş yol çalışmaları sürüyor.
Yozgat'ta Bölünmüş Yollarda Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor
18:05
Festival'de 3 Yarış Birden 15. Sürmeli Festivalinde 3 dalda yarış tutkunları bir araya geldi.
Festival'de 3 Yarış Birden
17:32
Yozgat Sürmeli Festivali'nde Yarışma Heyecanı Yozgat'ta bu yıl 15'incisi düzenlenen Geleneksel Sürmeli Festivali kapsamında, yamaç paraşütü, dağ bisikleti ve model uçak yarışmaları düzenlendi.
Yozgat Sürmeli Festivali'nde Yarışma Heyecanı
17:31
Thk Yozgat'ta Yamaçparaşütü ve Model Uçak Yarışması Düzenledi Türk Hava Kurumu (THK) Yamaç Paraşütü 2. Etap ve Fun Fly Ligi 3.Etap Model Uçak Yarışması ile Dağ Bisikleti Yarışması Yozgat’ta yapıldı.
Thk Yozgat'ta Yamaçparaşütü ve Model Uçak Yarışması Düzenledi
16:09
AK Parti'de Kongre Hazırlıkları Başladı AK Parti, 1. Olağanüstü Genel Kongre hazırlıklarına başladı.
17:25
Nail Abbas Sayar Dualarla Anıldı Yozgatlı gazeteci yazar Nail Abbas Sayar mezarı başında anıldı.
Nail Abbas Sayar Dualarla Anıldı
15:33
Yozgatlı Şair-yazar Sayar, Anıldı Yozgatlı şair ve yazar Nail Abbas Sayar, ölümünün 15. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
Yozgatlı Şair-yazar Sayar, Anıldı
13:13
AK Parti'li Başer: "Ysk Millet İradesine Ket Vurdu" AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) millet iradesinin sandığa yansıması noktasında bir ket vurduğunu söyledi.
AK Parti'li Başer: 'Ysk Millet İradesine Ket Vurdu'
10:56
Milletvekillerinden Zonguldak Havaalanında İnceleme AK Parti Seçim İşleri Bölge Sorumlusu Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Saltukova'da bulunan Zonguldak havaalanını ziyaret ederek gurbetçilerin oy kullandığı sandık alanında incelemelerde bulundu.
Milletvekillerinden Zonguldak Havaalanında İnceleme
17:52
Adalet Bakanı Bozdağ'dan Kayseri Şeker Boğazlıyan Entegre Tesisine Bayram Ziyareti Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kayseri Şeker Boğazlıyan Entegre Tesisine bayram ziyaretinde bulundu.
Adalet Bakanı Bozdağ'dan Kayseri Şeker Boğazlıyan Entegre Tesisine Bayram Ziyareti
22:46
Bozdağ, IŞİD tarafından kaçırılan polis memurunun ailesini ziyaret etti - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları tarafından 50 gün önce kaçırılan Musul'daki Türkiye Konsolosluğunda görevli polis memurlarından Doğan Yıldız'ın ailesini ziyaret etti.
Bozdağ, IŞİD tarafından kaçırılan polis memurunun ailesini ziyaret etti -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUSUF BAŞER HABERLERİ
[Hata Bildir]