SON DAKİKA YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Ziya Yılmaz Haberleri

 • 15:43Samsun'da Balık Avlamak İçin Kuş Cennetini YakmışlarSamsun'da Balık Avlamak İçin Kuş Cennetini YakmışlarSamsun'un Kızılırmak Deltası'nda balıkçıların, balık avlamak için kuş cennetindeki sazlıklarda yangın çıkardıkları ve çok sayıda canlılın diri diri yanmasına neden oldukları ortaya çıktı.
 • 14:25Hastanede Öldürülen Kadın Doktoru, Doğumunu Yaptırdığı Çocuklar da Gözyaşlarıyla Uğurladı (2)Hastanede Öldürülen Kadın Doktoru, Doğumunu Yaptırdığı Çocuklar da Gözyaşlarıyla Uğurladı (2)Gözyaşlarıyla UĞURLANDI Samsun'da öldürülen Dr. Aynur Dağdemir'in Türk Bayrağı'na sarılı cenazesi hastane önünde yapılan törenin ardından Büyük Cami'ye getirildi.
 • 09:54Bursa'da Her Köye Müze Geliyor...Bursa'da Her Köye Müze Geliyor...Bursa Büyükşehir Belediyesi her köye müze projesini hayata geçirdi.
 • 14:13Samsun'da Yeni Doğan Bebeklerin İhtiyacını Belediye KarşılıyorSamsun'da Yeni Doğan Bebeklerin İhtiyacını Belediye KarşılıyorSamsun Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin yeni doğan bebeklerini Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında evinde ziyaret ederek, bebek bakım seti hediye ediyor.
 • 13:59Samsun'da Saathane Meydanı Açık Hava Müzesi OlacakSamsun'da Saathane Meydanı Açık Hava Müzesi OlacakSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yapımı süren Saathane Meydanı projesinin tamamlandığında bölgenin açık hava müzesi haline geleceğini söyledi.
 • 14:17Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın Annesi Son Yolculuğuna UğurlandıBaşkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın Annesi Son Yolculuğuna UğurlandıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın annesi Rufiyet Yılmaz, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:30Tkb Encümeni Başkan Yılmaz'ın Başkanlığında ToplandıTkb Encümeni Başkan Yılmaz'ın Başkanlığında ToplandıTarihi Kentler Birliği(TKB) Encümeni Ekim ayı Olağan Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 13:45Başkan Yılmaz İş Adamları ile Bir Araya GeldiBaşkan Yılmaz İş Adamları ile Bir Araya GeldiBüyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, iş adamlarına Tomruk Cafe’de kahvaltı düzenledi.
 • 13:43Belediye Başkanı, Sigarayı Bırakan Köylüye Takım Elbise VerecekBelediye Başkanı, Sigarayı Bırakan Köylüye Takım Elbise VerecekSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesinin Kızılkese köyünde sigara içen vatandaşa sigarayı bırakması halinde takım elbise alma sözü verdi.
 • 15:24Bakan Kılıç'tan Ana Muhalefet Liderine EleştiriBakan Kılıç'tan Ana Muhalefet Liderine EleştiriGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ana muhalefet liderinin görevi, gidip de yurt dışında şikayette bulunmak değildir” dedi.
 • 10:35Samsun Büyükşehir Belediyesinden Kırsala Dev YatırımSamsun Büyükşehir Belediyesinden Kırsala Dev YatırımSamsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelere kurduğu iki El Sanatları Merkezini düzenlenen törenle kadınların kullanımına açtı.
 • 14:30Şehrin Stresini Atlarla AtıyorlarŞehrin Stresini Atlarla AtıyorlarSamsun Büyükşehir Belediyesi'nce 7 yıl önce kurulan Samsun Atlı Spor Tesisleri'nde uzmanlar eşliğinde verilen binicilik ve atla terapi eğitimiyle günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden bunalanların rahatlaması sağlanıyor.
 • 18:31Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Siyasi Sorumlulukla Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vali İbrahim Şahin'in ziyareti- Kılıç'ın konuşması- Kılıç'ın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: - "Biz merkezi hükümet olarak ve üzerimizdeki siyasi sorumlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz, devam edeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz merkezi hükümet olarak ve üzerimizdeki siyasi sorumlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz, devam edeceğiz" dedi.
 • 15:23Samsun 62 Yılda 3 Bin Dönüm BüyüdüSamsun 62 Yılda 3 Bin Dönüm BüyüdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile röportaj,-Şehrin havadan görüntüleri, Samsun 62 yılda 3 bin dönüm büyüdü- Samsun'da ilk olarak 1953'te liman yapımı için deniz dolgusuna başlanırken, aradan geçen 62 yılda kentin en önemli sosyal ve sportif aktivitelerinin yapıldığı yerlerin bulunduğu 3 bin dönümlük alan kente kazandırıldı- Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Kentimiz dolgular sayesinde 3 bin dönüm civarında alan kazandı.
 • 12:20Çarşamba'da Çerkes Derneği AçıldıÇarşamba'da Çerkes Derneği AçıldıÇarşamba Çerkes Derneği, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ın da katıldığı törenle açıldı.
 • 08:53Yılmaz: Yılmaz: "Rusya'ya Yakınız Ama Ulaşım Sorunu Var"Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Rusya ile 40 dakikalık bir uçuş mesafesinde olmalarına rağmen ulaşım sorunu yaşadıklarını söyledi.
 • 21:51Samsun - Cumhurbaşkanı Erdoğan; Güya Bizi Mursi'nin Aldığı Ceza ile Korkutuyorlar - AktüelSamsun - Cumhurbaşkanı Erdoğan; Güya Bizi Mursi'nin Aldığı Ceza ile Korkutuyorlar - AktüelCumhurbaşkanı Erdoğan; Güya bizi Mursi'nin aldığı ceza ile korkutuyorlar (2) BALKON KONUŞMASI YAPTI Cumhuriyet Meydanı'ndaki konuşmasının ardından toplu açılış kurdelesini kesen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
 • 20:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da Balkon KonuşmasıCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da Balkon KonuşmasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’ndaki toplu açılış töreni ve konuşmasının ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne geçerek Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.
 • 00:17Bakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıBakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın meşalesinin yanması- Kılıç ve protokolün yürüyüşü- Vatandaşların yürüyüşü- Halk oyunları Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü- 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsun'da düzenlenen yürüyüşe, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı "Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü" düzenlendiUğur Mumcu Parkı'nda toplanan ve Bakan Kılıç, Vali İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile diğer protokol üyelerinin de katıldığı grup, İstiklal Caddesinden Cumhuriyet Meydanına, oradan da Kurtuluş Yoluna kadar ellerindeki fener ve Türk bayraklarıyla yürüdü.
 • 14:12Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Adam Tereciye Tere Satıyor"Samsun Büyükşehir Belediyesi Yusuf Ziya Yılmaz, “Şimdi siyasetin sahnedeki unsurlarına bakıyorum, atıyorlar, tutuyorlar da, düşünüyorum bunların hayatta acaba bir yerlerde dikili taşları var mı? Hiçbirinin bir yerde dikili taşı yok. Adam şimdi tereciye tere satıyor” dedi.
 • 15:21Yusuf Ziya Yılmaz: Yusuf Ziya Yılmaz: "Bizi de Tutuklayacaklardı da Utandılar"’Spor ve Medya Sempozyumu’nda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Kulübü Başkanı olduğu dönemde yaşadığı zorlukları anlattı.
 • 17:46Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, Yılmaz'ı Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, Yılmaz'ı Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 • 19:55Bakan Güllüce'den Başkan Yılmaz'a ZiyaretBakan Güllüce'den Başkan Yılmaz'a ZiyaretÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 • 00:35Kışanak: Hevsel Bahçeleri, UNESCO Listesine Kalıcı YazılacakKışanak: Hevsel Bahçeleri, UNESCO Listesine Kalıcı YazılacakTKB'nın 2015'teki ilk toplantısında konuşan Gültan Kışanak, "Diyarbakır Kalesi ve Hevsel Bahçelerini, UNESCO'ya kalıcı olarak yazdırmak için yola çıktık." dedi.
 • 17:36Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Diyarbakır'daSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Diyarbakır'daTarihi Kentler Birliği (TKB) Diyarbakır Buluşması için kente gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eş başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı’yı ziyaret etti.
 • 13:13Uluslar Arası İşaret Dilinde İlginç Samsun TarifiUluslar Arası İşaret Dilinde İlginç Samsun TarifiSamsun’un 2017 yılında "İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları"na ev sahipliği yapacağını hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, uluslar arası işaret dilinde Samsun’un ‘sigara içer gibi’ tarif edildiğini, bunun dikkatini çektiğini söyledi.
 • 14:39Tarihi Samsun Kalesi Yeniden İnşa EdilecekTarihi Samsun Kalesi Yeniden İnşa EdilecekSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, tarihi 'Samsun Kalesi'ni aslına uygun şekilde yeniden inşa edeceklerini belirterek, "Günümüzde kalıntıları kalmış taşınmaz kültür ve tabiat varlıklarının, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde aslına uygun olarak yeniden inşa edilip halkın kullanımına açılmasını amaçlıyoruz" dedi.
 • 15:01Başkan Yılmaz EMITT Fuarına KatıldıBaşkan Yılmaz EMITT Fuarına KatıldıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının ve Samsun standının açılışına katıldı.
 • 16:15Başkan Yılmaz: Kent Müzesi, Samsun'un Çeyiz SandığıBaşkan Yılmaz: Kent Müzesi, Samsun'un Çeyiz SandığıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, Kent Müzesi'ni şehrin hafızası ve çeyiz sandığı olduğunu belirterek, "Kent Müzesi Samsun için önemli bir yere sahip. Müzede 7'den 70'e herkesin hayatının bir parçasından kesitler var" dedi.
 • 14:15Samsun'da 50 Yıllık Otelin Yıkımına BaşlandıSamsun'da 50 Yıllık Otelin Yıkımına BaşlandıSamsun büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, hukuki süreci tamamlanıp tahliye edilerek yıkımına başlanan 5 yıldızlı Büyük Samsun Oteli'nden ortaya çıkacak alanı düzenleyerek, 'Panoroma 1919 Müzesi' ve Kurtuluş Yolu ile bütünleştireceklerini söyledi.
 • 15:46Şampiyon Basketbolculardan Başkan Yılmaz'a ZiyaretŞampiyon Basketbolculardan Başkan Yılmaz'a ZiyaretSamsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Genç Takımı, şampiyonluk sevinçlerini Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile paylaştı.
 • 16:40Başkan Yılmaz: 19 Mayıs Ruhunun Rotası Bir Türkiye Vizyonu OlacakBaşkan Yılmaz: 19 Mayıs Ruhunun Rotası Bir Türkiye Vizyonu OlacakSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milli kurtuluş mücadelesini başlatmak üzere çıktığı Samsun'da ilk adımlarını attığı güzergahın, Türkiye'nin yeni vizyonu olarak yeniden düzenleneceğini belirtti.
 • 17:01Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Deneyimlerini AktardıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Deneyimlerini AktardıAK Parti Genel Merkezi ’Yerel Yönetimler Başkanlığı 3. Bölge’ toplantısında konuşan Samsun Büyükeşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehirleşme yolundaki deneyimlerini aktardı.
 • 15:22Vezirköprü Turizmi İçin 2 Yılık Eylem PlanıVezirköprü Turizmi İçin 2 Yılık Eylem PlanıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçe turizminin canlandırılması ve geliştirilmesi için çalışma başlattıklarını ve hazırlayacakları 2 yıllık eylem planını vakit kaybetmeden hayata geçireceklerini söyledi.
 • 10:53Samsun'da Hedef; 19 Mayıs'ın 100'ncü Yıl Dönümünde, Dünya Şehri OlmakSamsun'da Hedef; 19 Mayıs'ın 100'ncü Yıl Dönümünde, Dünya Şehri OlmakSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kentsel ölçekte ulaşımdan, çevreye, mimariden imara kadar kentin şık bir şehir olması yolunda gösterilen çabaların finalini Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yıldönümü 2019'da yapacaklarını söyledi.
 • 09:46Vali ve Başkan Tramvayda Yolculuk YaptıVali ve Başkan Tramvayda Yolculuk YaptıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vali İbrahim Şahin ile birlikte yaptığı incelemeler sırasında tramvaya binip vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı.
 • 14:39Başkan Yılmaz ve Köktaş Şanlıurfa'daBaşkan Yılmaz ve Köktaş Şanlıurfa'daŞanlıurfa’da düzenlenen AK Parti 99. Genişletilmiş İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısına, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş da katıldı.
 • 19:19Yusuf Ziya Yılmaz: Yusuf Ziya Yılmaz: "Güneydoğu'daki Belediyelerimizin Sorunu Bizim Sorunumuzdur"ŞANLIURFA (İHA) – AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak amacıyla Şanlıurfa’ya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, hiçbir zaman bu Güneydoğu’daki belediyelerimizin işi, bizim işimiz değil gözüyle bakmayacağız. Güneydoğu’daki belediyelerin sorunu bizim sorunumuzdur” dedi.
 • 13:59Tarihi Kentler Birliği SemineriTarihi Kentler Birliği SemineriTarihi Kentler Birliği Semineri- TKB Başkanı Yılmaz: "Türkiye'de elimizi attığımız her yerde bir güzellik, bir kültür hazinesi, bir sanat hazinesi çıkıyor"EDİRNE (AA) - Tarihi Kentler Birliği (TKB) Başkanı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye'de elimizi attığımız her yerde bir güzellik, bir kültür hazinesi, bir sanat hazinesi çıkıyor" dedi.
 • 17:43Başkan Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi'nde KonuştuBaşkan Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi'nde KonuştuSamsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Yerel Yönetimler Akademisi” programına katılarak bir sunum yaptı.
 • 16:58Samsun'da Spor Altyapısı HamlesiSamsun'da Spor Altyapısı HamlesiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni kurulan Anakent Spor Kulübü'nü, belediyeye ait Sevgi Kafe'de düzenlenen toplantı ile basına tanıttı.
 • 13:40Anakent Spor Kulübü TanıtıldıAnakent Spor Kulübü TanıtıldıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyük buz pateni salonu, okçuluk ve atıcılık salonları tamamlandıktan sonra, Türkiye’nin hiç bir şehrinin sahip olmadığı oranda bir sportif alt yapı tesislerine sahip olmuş olacağız” dedi.
 • 18:38Sanatçı Atiye Cumhuriyet Bayramı Pastasını Kesti, İmza DağıttıSanatçı Atiye Cumhuriyet Bayramı Pastasını Kesti, İmza DağıttıSAMSUN (İHA) – Ünlü şarkıcı Atiye, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte Cumhuriyet’in 91. Kuruluş Yıldönümü pastasını kesti, hayranlarına imza dağıttı.
 • 20:29Kıyı Bölgesinde Yer Alan 1. Derece Tarım Arazileri Sanayi Alanına Çevrilmesin'Kıyı Bölgesinde Yer Alan 1. Derece Tarım Arazileri Sanayi Alanına Çevrilmesin'Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'den Çarşamba'da kıyı bölgesinde yer alan birinci derece tarım arazilerinin sanayi alanına çevrilmesini talep etti.
 • 14:18Trabzonspor Divan Kurulu'nda Yumruklar KonuştuTrabzonspor Divan Kurulu'nda Yumruklar KonuştuTrabzonspor Kulübü'nün Divan Kurulu toplantısında olay çıktı. Eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz ile kimliği belirlenemeyen şahıs yumruk yumruğa kavga etti.
 • 18:21Samsun Belediye Başkanının Facebook Hesabı HacklendiSamsun Belediye Başkanının Facebook Hesabı HacklendiSamsun Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz'ın twitter ve facebook hesabı PYD yandaşı 'Coldhackers' adlı hacker grubu tarafından ele geçirildi.
 • 17:28Samsun'a Deniz UlaşımıSamsun'a Deniz UlaşımıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin en uzun sahil şeritlerinden birisine sahip olan kentte ulaşım alternatiflerinin içine deniz ulaşımını da katmak istediklerini söyledi.
 • 21:58Vali Aksoy Hem Ağladı Hem AğlattıVali Aksoy Hem Ağladı Hem AğlattıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'un onuruna verilen veda kokteylinde konuşan Vali Aksoy gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 21:07Vali Aksoy Hem Ağladı Hem AğlattıVali Aksoy Hem Ağladı Hem AğlattıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’un onuruna verilen veda kokteylinde kürsüde konuşan Vali Hüseyin Aksoy gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 14:44Komutanlardan Başkan Yılmaz'a ZiyaretKomutanlardan Başkan Yılmaz'a ZiyaretTCG Cezayirli Gazi Hasan Paşa Gemisi personeli ile öğrencileri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.