SON DAKİKA YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Ziya Yılmaz Haberleri


YUSUF ZİYA YILMAZ

ADAY - AKP - SAMSUN - BÜYÜKŞEHİR

Yusuf Ziya Yılmaz 28 Ağustos 1951, Samsun doğumlu, 1999 yılından beri Samsun büyükşehir belediye başkanlığı görevini yürüten Türk mühendis ve siyasetçi.

1951 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğan Yılmaz, ilk orta ve ve lise öğrenimini Samsun'da... Devamı

16:39
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz, Halde İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte Sebze ve Meyve Hali’nde incelemelerde bulundu.
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz, Halde İncelemelerde Bulundu
17:40
Sadef 10. Yıl Şölenine Hazır Samsun Dernekler Federasyonu’nun (SADEF) Yüksek İstişare Toplantısı yoğun katılımla İstanbul’da gerçekleştirildi.
Sadef 10. Yıl Şölenine Hazır
14:46
823 Yıllık Samsun Kalesi Yeniden Yapılacak Karadeniz’in en büyük metropol kenti Samsun’da Anadolu Türk beyliklerinden Danişmentlilerin 1192 yılında yaptırdığı Samsun Kalesi’nin, aslına uygun olarak yeniden inşa edilmesi planlanıyor.
823 Yıllık Samsun Kalesi Yeniden Yapılacak
14:39
Tarihi Samsun Kalesi Yeniden İnşa Edilecek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, tarihi 'Samsun Kalesi'ni aslına uygun şekilde yeniden inşa edeceklerini belirterek, "Günümüzde kalıntıları kalmış taşınmaz kültür ve tabiat varlıklarının, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde aslına uygun olarak yeniden inşa edilip halkın kullanımına açılmasını amaçlıyoruz" dedi.
Tarihi Samsun Kalesi Yeniden İnşa Edilecek
16:51
Başkan Yılmaz'ın Acı Günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yengesi Düriye Yılmaz, Çarşamba ilçesinde toprağa verildi.
Başkan Yılmaz'ın Acı Günü
14:49
Etik Liderlik Semineri İçişleri Bakanlığı ve Samsun Valiliği ortaklaşa “Mülki İdare Amirleri ve İlçe Belediye Başkanları Etik Liderlik Semineri” düzenledi.
Etik Liderlik Semineri
15:24
Samsun, Emıtt Fuarı'nda Tanıtılıyor Bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT), Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği içinde Samsun stadı açıldı.
15:01
Başkan Yılmaz EMITT Fuarına Katıldı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının ve Samsun standının açılışına katıldı.
Başkan Yılmaz EMITT Fuarına Katıldı
16:39
Yusuf Ziya Yılmaz, Sanayi Sitelerine Altyapı Müjdesi Verdi Yapımı tamamlanan ve hizmet vermeye başlayacak olan Serra Otel'de düzenlenen toplantıya katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, otel yatırımlarının kongre turizmi için çok önemli olduğunu söyledi.
16:29
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, İş Adamlarıyla Buluştu Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, "Tekkeköy ilçesindeki Örnek, İlkadım ve 19 Mayıs sanayi sitelerinin altyapı sorunlarını çözeceğiz" dedi.
15:38
Başkan Yılmaz'dan Sanayi Sitelerine Alt Yapı Müjdesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ilçesindeki Örnek, İlkadım ve 19 Mayıs Sanayi Sitelerinin alt yapı sorunlarını çözeceklerini söyledi.
Başkan Yılmaz'dan Sanayi Sitelerine Alt Yapı Müjdesi
13:36
Vali Şahin: "Havalimanındaki Vıp Salonu Genişletilecek" Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun-Çarşamba Havalimanı’ndaki VİP salonunun büyütüleceğini, gelen-giden yolcunun ayrılacağını söyledi.
Vali Şahin: 'Havalimanındaki Vıp Salonu Genişletilecek'
17:41
Judo 3. Grand Prıx Müsabakaları Mart Ayında Samsun'da Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Mart ayında Samsun’da yapılması planlanan Judo 3.Grand Prix müsabakaları için Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Judo 3. Grand Prıx Müsabakaları Mart Ayında Samsun'da
15:49
Başkan Yılmaz Bafra'da İncelemelerde Bulundu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde incelemelerde bulundu.
Başkan Yılmaz Bafra'da İncelemelerde Bulundu
10:42
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi 30 büyükşehirde yapılan araştırmada en başarılı başkan Mehmet Özhaseki olurken, Kadir Topbaş ve Melih Gökçek ilk 5'e giremeyerek büyük bir sürprize imza attı.
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi
18:51
2014 Yılında Tramvayı 18 Milyon 578 Bin 93 Kişi Kullandı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, hafif raylı sistemi 2013 yılında 21 istasyondan 17 milyon 343 bin 963 yolcu kullanırken, bu rakamın 2014 yılında 18 milyon 578 bin 93 yolcuya ulaştığını söyledi.
16:34
Ford Trucks Bayi Atağı 2015'Te Tunalar, Samsun İle Devam Ediyor Ford Trucks Samsun bayi Tunalar; müşterilerine satış, servis, ikinci el ve yedek parça hizmetlerini aynı çatı altında vermek için inşa ettiği 4S tesisini törenle hizmete açtı.
Ford Trucks Bayi Atağı 2015'Te Tunalar, Samsun İle Devam Ediyor
16:22
Kuveytli Bakan, Samsun'u Ülkesinde Tanıtacak Samsun'da bulunan Kuveyt Evkaf Bakan Vekili Dr. Adil El Felah, kentin turizm konusunda Kuveyt'te tanıtımı, reklamı ve pazarlanması için ellerinden gelen her türlü çalışmayı yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Kuveytli Bakan, Samsun'u Ülkesinde Tanıtacak
20:30
Samsun - Ali Koç Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz Ali Koç Sadece araçlarımızı değil, teknolojimizi de ihraç ediyoruz SAMSUN'da açılan Ford Trucks 4S bayisinin açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Gururla söylemek istiyorum ki, sadece araçlarımızı değil artık teknolojimizi de ihraç ediyoruz dedi.
Samsun - Ali Koç Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz
18:47
Samtab Ladik'te Toplandı Samsun ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği’nin (SAMTAB) ilçelerde turizmi canlandırmak ve geliştirmek amacıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlattığı çalışma kapsamında üçüncü toplantı, Ladik ilçesinde yapıldı.
Samtab Ladik'te Toplandı
18:40
Ali Koç: Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz Samsun'da açılan Ford Trucks 4S bayisinin açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, "Gururla söylemek istiyorum ki, sadece araçlarımızı değil artık teknolojimizi de ihraç ediyoruz" dedi.
Ali Koç: Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz
18:15
Ford Trucks 2015'teki İlk 4s Plazasını Samsun'da Açtı Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "2015 sonu itibariyle Türkiye genelinde toplam 30 Ford Trucks tesisi ile hizmet vermeyi hedefliyoruz"
17:29
Alabora Olan Teknede Hayatını Kaybeden 2 Kişi Toprağa Verildi Samsun'da avcıları taşıyan teknenin alabora olması- Kazada yaşamını yitiren Yunus Semiz ile yeğeni Mehmet Ali Semiz'in cenazeleri, Bafra'da toprağa verildi Bafra ilçesinde avlanmak için Sarıköy Mahallesi'ndeki Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek hayatını kaybedenlerden Yunus Semiz (38) ile yeğeni Mehmet Ali Semiz'in (35) cenazeleri defnedildi.
Alabora Olan Teknede Hayatını Kaybeden 2 Kişi Toprağa Verildi
16:29
Alabora Olan Teknede Ölen Amca ve Yeğen Toprağa Verildi Samsun’un Bafra ilçesinde alabora olan teknede hayatını kaybeden amca ve yeğeni toprağa verildi.
Alabora Olan Teknede Ölen Amca ve Yeğen Toprağa Verildi
15:28
Samsun'da Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması Kazada yaşamını yitiren Yunus Semiz ile yeğeni Mehmet Ali Semiz'in cenazeleri, Bafra'da toprağa verildi.
15:13
Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı" Tanıtım Toplantısı Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Acar: "İnsanın maddi ve manevi gelişiminde en yakın medeni çevresi şehirdir.
Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı' Tanıtım Toplantısı
14:47
Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin birlikte düzenlediği “Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı” tanıtım toplantısı yapıldı.
Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı
17:24
Yusuf Ziya Yılmaz: Kent Müzesini Tüm Samsunlular Görmeli Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehrin hafızası ve çeyiz sandığı olan Kent Müzesi'ni Samsunluların gezip görmesi gerektiğini söyledi.
Yusuf Ziya Yılmaz: Kent Müzesini Tüm Samsunlular Görmeli
16:15
Başkan Yılmaz: Kent Müzesi, Samsun'un Çeyiz Sandığı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, Kent Müzesi'ni şehrin hafızası ve çeyiz sandığı olduğunu belirterek, "Kent Müzesi Samsun için önemli bir yere sahip. Müzede 7'den 70'e herkesin hayatının bir parçasından kesitler var" dedi.
Başkan Yılmaz: Kent Müzesi, Samsun'un Çeyiz Sandığı
16:11
Şehir Kimliği Çalıştayının Bu Sefer ki Adresi Samsun Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı; 14 Ocak'ta, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde, saat 10.00'da gerçekleştirilecek.
17:01
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan ankette en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesinde yer aldı.
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu
16:35
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek ORC'nin 81 ilde 12 bin 600 kişi ile yaptığı araştırmada en başarılı büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek, en başarılı il belediye başkanı ise Recep Gürkan oldu.
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek
14:15
Samsun'da 50 Yıllık Otelin Yıkımına Başlandı Samsun büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, hukuki süreci tamamlanıp tahliye edilerek yıkımına başlanan 5 yıldızlı Büyük Samsun Oteli'nden ortaya çıkacak alanı düzenleyerek, 'Panoroma 1919 Müzesi' ve Kurtuluş Yolu ile bütünleştireceklerini söyledi.
Samsun'da 50 Yıllık Otelin Yıkımına Başlandı
14:08
Kaybolan Balıkçıları Arama Çalışmalarına Ara Verildi Samsun'un Bafra ilçesinde gölde kaybolan 4 kişinin aranmasına şiddetli lodos nedeniyle ara verildi.
Kaybolan Balıkçıları Arama Çalışmalarına Ara Verildi
13:42
Bafra'da Kaybolan Balıkçıları Arama Çalışmalarına Ara Verildi Samsun'un Bafra ilçesinde gölde kaybolan 4 kişinin aranmasına şiddetli lodos nedeniyle ara verildi.
Bafra'da Kaybolan Balıkçıları Arama Çalışmalarına Ara Verildi
13:21
Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması Samsun'da avcıları taşıyan teknenin alabora olması- Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına şiddetli rüzgar nedeniyle ara verildi Bafra ilçesinde avlanmak için Sarıköy Mahallesi'ndeki Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına şiddetli rüzgar nedeniyle ara verildi.
Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması
00:38
Samsunsporlu Futbolculara Moral Yemeği Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, PTT 1. Ligde mücadele eden Samsunspor futbolcularına moral yemeği verdi.
Samsunsporlu Futbolculara Moral Yemeği
21:59
Samsunsporlu Futbolculara Moral Yemeği Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Siz yeter ki bu takımı Süper Lig'e çıkarın, gerisini bize bırakın"
Samsunsporlu Futbolculara Moral Yemeği
13:05
Marka Bal Olma Yolunda Samsun" Sempozyumu AK Parti Samsun Milletvekili Bakır: "Arıcılık tarımsal faaliyet olarak doğrudan ve bitkisel üretime nedeniyle dolaylı olarak ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır"
15:46
Şampiyon Basketbolculardan Başkan Yılmaz'a Ziyaret Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Genç Takımı, şampiyonluk sevinçlerini Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile paylaştı.
Şampiyon Basketbolculardan Başkan Yılmaz'a Ziyaret
16:48
Başkan Yılmaz: En Fazla Çevre Projesi Yapan Belediyeyiz Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da genel turizmin parçası olan sağlık turizmini geliştirmek ve kentin bu potansiyelini artırmak için gerekli her çalışmayı ve yatırımı yapmaya hazır olduklarını söyledi.
16:40
Başkan Yılmaz : 19 Mayıs Ruhunun Rotası Bir Türkiye Vizyonu Olacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milli kurtuluş mücadelesini başlatmak üzere çıktığı Samsun'da ilk adımlarını attığı güzergahın, Türkiye'nin yeni vizyonu olarak yeniden düzenleneceğini belirtti.
Başkan Yılmaz : 19 Mayıs Ruhunun Rotası Bir Türkiye Vizyonu Olacak
17:01
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Deneyimlerini Aktardı AK Parti Genel Merkezi ’Yerel Yönetimler Başkanlığı 3. Bölge’ toplantısında konuşan Samsun Büyükeşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehirleşme yolundaki deneyimlerini aktardı.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Deneyimlerini Aktardı
16:41
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Kırşehir'de Deneyimlerini Paylaştı AK Parti Genel Merkezi ’Yerel Yönetimler Başkanlığı 3. Bölge’ toplantısında konuşan Samsun Büyükeşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehirleşme yolunda ki deneyimlerini Belediye Başkanları ile paylaştı.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Kırşehir'de Deneyimlerini Paylaştı
11:47
Meydan ile Kurtuluş Yolu Arasına Yaya Üst Geçit Yapılacak Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, Cumhuriyet Meydanı’nı Kurtuluş Yolu’na bağlayacak, Atatürk Bulvarı ve raylı sistem üzerinden geçecek bir yaya üst geçit yapılacağını söyledi.
Meydan ile Kurtuluş Yolu Arasına Yaya Üst Geçit Yapılacak
10:53
Başkan Yılmaz: Vezirköprü Turizmi İçin 2 Yılık Eylem Planı Hazırlıyoruz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçe turizminin canlandırılması ve geliştirilmesi için çalışma başlattıklarını ve hazırlayacakları 2 yıllık eylem planını vakit kaybetmeden hayata geçireceklerini açıkladı.
Başkan Yılmaz: Vezirköprü Turizmi İçin 2 Yılık Eylem Planı Hazırlıyoruz
17:43
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet İlkadım Belediyesi Tarihi Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı
22:41
Yeni Türkiye Yeni Anayasa" Konferansı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: "Biz hangi kapsamda olursa olsun bir Anayasa değişikliği değil yeni bir Anayasa'dan bahsediyoruz"
Yeni Türkiye Yeni Anayasa' Konferansı
16:47
Şentop: "Türkiye İçerisinde Bulunan Bir Yapı Darbe Teşebbüsünde Bulundu' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Şentop, “CHP’dekiler kendi genel başkanlarını hayal dünyasında bile Başbakan olarak göremiyor.
Şentop: 'Türkiye İçerisinde Bulunan Bir Yapı Darbe Teşebbüsünde Bulundu'
17:15
Samsun'un Bayan Giyim Markası Diesre Kapılarını Müşterilerine Açtı Samsun’da bayan giyim markalarını tek bir çatı altında toplayan Diesre Mağazası, Samsun protokolünün katılımı ile kapılarını müşterilerine açtı.
Samsun'un Bayan Giyim Markası Diesre Kapılarını Müşterilerine Açtı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:25:53. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]