16:4500
SON DAKİKA YUSUF ZİYA YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Ziya Yılmaz Haberleri


YUSUF ZİYA YILMAZ

ADAY - AKP - SAMSUN - BÜYÜKŞEHİR

Yusuf Ziya Yılmaz 28 Ağustos 1951, Samsun doğumlu, 1999 yılından beri Samsun büyükşehir belediye başkanlığı görevini yürüten Türk mühendis ve siyasetçi.

1951 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğan Yılmaz, ilk orta ve ve lise öğrenimini Samsun'da... Devamı

  Samsun'a da Metrobüs Geliyor

  Samsun'a da Metrobüs Geliyor

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Tekkeköy ilçesi ile şehir merkezi arasında Metrobüs hattı inşa ediyor. Projenin 2015'in ilk yarısında bitmesi planlanıyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: İlk Metrobüs Seferi Haziran 2015'te

  Samsun’da alt yapı çalışması devam eden Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ile Gar Kavşağı arasında çalışacak olan metrobüsler ilk yolcu seferini Haziran 2015’te yapacak Metrobüs Projesi’nin 2015 yılının ilk yarısında biteceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetim olarak Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla toplu ulaşım sistemine yeni bir vizyon daha katmaya hazırlandıklarını kaydetti. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Havza'da

  Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesinde yapılan çalışmaları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Yılmaz: 'Metrobüste İlk Sefer Haziran 2015'te'

  Başkan Yılmaz: "Metrobüste İlk Sefer Haziran 2015'te"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, alt yapı çalışmalarına devam edilen Metrobüs Projesi'nin ilk seferini Haziran 2015 yapılacağını duyurdu. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Otobüs Terminalinde İlginç Eylem

  Otobüs Terminalinde İlginç Eylem

  Samsun'dan İzmir'e gitmek isteyen yolcular, bilet aldıkları firmanın kendilerini başka bir firmanın otobüsüyle göndermek istemesi üzerine kısa süreli eylem yaptılar. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Açıklaması

  "Samsun tarihiyle buluşacak" (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Saathane Projesi Genişleyecek

  Saathane Projesi Genişleyecek

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Saathane Meydanı Projesi kapsamında Büyük Cami ile Taşhan arasındaki tüm iş yerleri ile Saathane Kulesi yanındaki lokantaları da bedellerini ödeyip yıkarak projeyi genişleteceklerini, kimseyi mağdur etmeyeceklerini açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başkan Yılmaz: 'Atakum'u Tatil Köyü Haline Getireceğiz'

  Başkan Yılmaz: "Atakum'u Tatil Köyü Haline Getireceğiz"

  Samsun Büyükşehir Belediye(SBB) Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun Kuş Cenneti’nden Fener Plajı’na kadar olan 30 kilometrelik bölgeyi büyük bir tatil köyü haline getireceğiz. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Terme'de Santral Gerginliği

  Terme'de Santral Gerginliği

  Samsun’un Terme ilçesine bağlı Kozluk Mahallesi’nde kurulması planlanan enerji üretim santralinin halkın katılım toplantısı gergin geçti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yumurta Topuk Ayakkabıyı Yaşatıyor

  Samsun’un Çarşamba İlçesinde 1977 yılından itibaren ayakkabı imalatçılığı yapan, bir dönem ilçenin Kunduracılar Odası Başkanlığı’nı da yürüten Mithat Özcan, Çarşamba’nın bir kültürü olan ''yumurta topuk'' olarak bilinen Çarşamba ayakkabısını imal ediyor, satışını yapıyor, çeşitli dönemlerde de hediye ederek bu kültürü yaşatıyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Başkan Yılmaz, Alaçam ve Yakakent'te İncelemelerde Bulundu

  Başkan Yılmaz, Alaçam ve Yakakent'te İncelemelerde Bulundu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ve Yakakent ilçelerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Maganda Kurşunu Hastanelik Etti

  Maganda Kurşunu Hastanelik Etti

  Samsun'da maganda kurşununun omzuna isabet ettiği bir kişi hastanelik oldu. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'dan Kavak Ziyareti

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'dan Kavak Ziyareti

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Yılmaz, Kavak ve Ladik'te İncelemelerde Bulundu

  Başkan Yılmaz, Kavak ve Ladik'te İncelemelerde Bulundu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak ve Ladik ilçelerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'da Erdoğan'a Coşkulu Kutlama

  Samsun'da Erdoğan'a Coşkulu Kutlama

  Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesi, Samsun'da kutlandı. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Zaferi Meydanda Kutladı

  AK Parti Zaferi Meydanda Kutladı

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğon’ın zaferini Cumhuriyet Meydanı’nı karnaval alanına çevirerek kutladı. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Samsun 'Erdoğan' Dedi

  Samsun "Erdoğan" Dedi

  Türkiye’de ilk kez yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Samsun’da oy kullanan vatandaşların yüzde 65.92’si Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdi. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da

  Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da

  Bir dizi programlara katılmak üzere Samsun’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ilk olarak partisinin il başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Tuğgeneral Ekinci Onuruna Veda Yemeği

  Tuğgeneral Ekinci Onuruna Veda Yemeği

  Silopi’ye tayini çıkan Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ufuk Ekinci için veda yemeği düzenlendi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 16:45:26. #1.13#