SON DAKİKA YUSUFELİ HABERLERİ

Son Dakika Yusufeli Haberleri

19:06
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "İnanın, bunu samimiyetimle söylüyorum, sizler olmasanız bunlar Yüce İslam'ı tarumar ederler.
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:49
Yusufeli'de Üniversiteye Hazırlık Kursu Açıldı Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, talepler doğrultusunda üniversiteye hazırlık kursu açtı.
Yusufeli'de Üniversiteye Hazırlık Kursu Açıldı
12:00
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
11:52
1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
11:43
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü
11:17
Artvin'de 92 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Artvin'de kar yağışı nedeniyle 92 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
13:20
Yurtta Kış Artvin'de 18 köy yolu ulaşıma kapandı Doğal güzelliğiyle ünlü bin 200 rakımlı Kafkasör Yaylası'da kar kalınlığı yer yer 15 santimetreye ulaştı.
19:28
Yusufeli'nde Hes Protestosu Yusufeli'nde HES protestosu Yusufeli ilçesinde bir grup vatandaş, Barhal Çayı üzerinde yapımına başlanan hidroelektrik santralini (HES) protesto etti.
Yusufeli'nde Hes Protestosu
16:55
Yusufeli'nde Hes'leri Tulum Eşliğinde Protesto Ettiler Yusufeli'nde HES'ler protesto edildi Yusufeli ilçesinde, Barhal Çayı üzerinde yapımına başlanan hidroelektrik santrali vatandaşlar tarafından protesto edildi.
Yusufeli'nde Hes'leri Tulum Eşliğinde Protesto Ettiler
09:49
AK Parti Yusufeli İlçesi 5. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Yusufeli İlçesi 5. Olağan Kongresi yapıldı.
AK Parti Yusufeli İlçesi 5. Olağan Kongresi Yapıldı
13:05
Öğrencilere Forma Hediye Edildi Yusufeli Kültür Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Derneğince ilçedeki öğrencilere forma hediye edildi.
11:14
Kars'ta Kadınların Köme Mesaisi Başladı Kars'ta kadınlar, cevizli sucuk olarak da bilinen ve soğuk havalarda tüketildiğinde enerji verdiğine inanılan lezzetlerden kömelerin yapımına başladı.
Kars'ta Kadınların Köme Mesaisi Başladı
11:38
Erzurum'da Otomobil Motosiklete Çarptı: 1 Ölü, 1 Yaralı Oltu ilçesinde otomobilin motosiklete çarpması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
18:20
Artvin'de TOKİ Heyetinden İnceleme Artvin'e gelen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından görevlendirilen uzman ekip, Artvin Belediye Başkanlığı ve ilçe belediyelerinden yetkililere seminer vererek TOKİ aracılığıyla belediyelere neler yapılabileceğini anlattı.
13:01
Yusufeli'nde Eğitimde Başarı Toplantısı Düzenledi Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitimde başarı toplantısı düzenledi.
Yusufeli'nde Eğitimde Başarı Toplantısı Düzenledi
10:38
Avcı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle açılan avcı eğitimini bitiren kursiyerlere belgeleri verildi.
Avcı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi
09:23
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bakım, onarım ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
15:04
Artvin-Erzurum Karayolu Ulaşıma Açıldı Toprak kayması nedeniyle sabah saatlerinde kapanan karayolu, temizleme çalışmalarının tamamlanmasıyla yeniden ulaşıma açıldı.
13:32
Artvin'de Telefon Kablosu Hırsızlığı Artvin'de telefon kablosu çaldıkları iddiasıyla 5 kişi tutuklandı.
Artvin'de Telefon Kablosu Hırsızlığı
09:59
Artvin'de Kablo Hırsızları Tutuklandı Artvin'de 2 bin 600 metre telefon kablosu çaldıkları belirlenen 5 kişi tutuklandı.
Artvin'de Kablo Hırsızları Tutuklandı
14:51
Artvin'de 84 Köy Yolu Kardan Kapandı Artvin'de erken gelen kar, hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı.
Artvin'de 84 Köy Yolu Kardan Kapandı
11:43
Artvin'de Heyelana Karşı Evleri Çelik Bariyerler Koruyacak Artvin'de her yıl yaşanan heyelanlar nedeniyle oluşan zararların önüne geçmek isteyen İl AFAD Müdürlüğü, riskli bölgelerde çelik halatlarla bariyer oluşturdu.
15:45
Hopa'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Artvin'de otobüs ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 8 kişi yaralandı.
Hopa'da Trafik Kazası: 8 Yaralı
16:27
2. Yusufeli Sempozyumu Düzenlendi Artvin Valisi Cirit: t, "Çoruh Üniversitesindeki akademisyen arkadaşlarımızın bilgi birikiminden yararlanarak Yusufeli'nin geleceğine yön vermek istiyoruz"
2. Yusufeli Sempozyumu Düzenlendi
11:24
Bisikletle Avrupa Turu Yaklaşık 4 ay önce Almanya’dan yola çıkan 2 kafadar, Avrupa turu yolculukları kapsamında Van’a geldi.
Bisikletle Avrupa Turu
10:51
Bisikletle Avrupa Turu Yaklaşık 4 ay önce Almanya'dan yola çıkan 2 kafadar, Avrupa turu yolculukları kapsamında Van'a geldi.
Bisikletle Avrupa Turu
10:41
Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi Ulusal Kuş Halkalama Programı kapsamında yürütülen halkalama çalışmaları sırasında ilk kez kaydedilen "küçük yeşil ağaçkakan" ile alandaki kuş türü 346'ya yükseldi.
Kızılırmak Deltasında Yeni Kuş Türü Tespit Edildi
15:06
Artvin Belediiye Başkanı Kocatepe, Kurban Pazarını Gezdi Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kurban pazarını gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
13:41
Kars'ta Bostancıların Mahsül Sökümleri Başladı Artvin Yusufeli Bostancılar köyünden gelerek Arpaçay’da bostancılık yapan üreticiler, ürün sökmeye başladı.
11:58
Kaymakamlık Önerisi ile Organik Sebze Yetiştiren Mevsimlik Çiftçilere Konteyner Ev Kars'ın Arpay İlçesi Kaymakamı Faruk Erdem, Artvin'in Yusufeli İlçesi'nden gelerek organik sebzecilik yapan ve çadırlarda olumsuz koşullarda yaşayan tarım işçilerine içinde güneş enerji sistemi bulunan 10 konteyner ev tahsis etti.
Kaymakamlık Önerisi ile Organik Sebze Yetiştiren Mevsimlik Çiftçilere Konteyner Ev
17:51
Gürcistan Diaspora Bakanı Dumbadze'nin Ziyaretleri Gürcistan Diaspora Bakanı Dumbadze, Yusufeli ilçesinde İşhan ve Dörtkilise manastırını ziyaret etti.
Gürcistan Diaspora Bakanı Dumbadze'nin Ziyaretleri
20:21
Gürcistan Diaspora Bakanı Dumbadze, Artvin'de Dumbadze, Yusufeli ilçesinde İşhan ve Dörtkilise manastırını ziyaret etti.
09:12
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin, trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
10:41
Yavru Ayılar Tüneli Birbirine Kattı Artvin'de henüz belirlenemeyen bir sebeple tünele giren yavru ayılar trafiğin aksamasına ve tehlikeli anların oluşmasına sebep oldu.
Yavru Ayılar Tüneli Birbirine Kattı
20:43
Başkent'in 8 İlçesi ve 6 İlde Planlı Elektrik Kesintisi Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında 23.09.2014 tarihinde Ankara'nın 8 ilçesine ve ayrıca 6 şehre elektrik verilemeyecek.
00:04
Ovit Tüneli'nde Kaza: 1 Ölü Rize’nin İkizdere ilçesinde 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı’nda yapım çalışmaları devam eden Ovit Tüneli girişinde hafriyat yüklü kamyonun yuvarlanması sonucu bir işçi hayatını kaybetti.
Ovit Tüneli'nde Kaza: 1 Ölü
16:24
Yusufeli'den Antalya'ya Semer Gönderdi Yusufeli ilçesinde bir pansiyon işletmecisi, Antalya'dan gelen tur operatörüne, yörede katırlarda kullanılan semerlerden yaptırarak kargoyla gönderdi.
Yusufeli'den Antalya'ya Semer Gönderdi
08:27
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
12:50
25 konut, 8 ambar ve 5 samanlık yandı - Artvin'in Yusufeli ilçesinde çıkan yangında, bitişik haldeki 9 binada bulunan 25 daire, 8 ambar ile 5 samanlık tamamen yandı.
25 konut, 8 ambar ve 5 samanlık yandı -
23:38
Artvin'deki Yangın Vali Cirit: "Yusufeli ilçemize bağlı köyümüzde çıkan yangında tek tesellimiz ölen ya da yaralanan olmamasıdır" "Olayda mağdur olan ailelerin zararının karşılanması için gerekli çalışmaları başlattık"
Artvin'deki Yangın
23:11
Artvin'de Yangın Yusufeli ilçesinde çıkan yangında, bitişik haldeki 9 binadaki 25 daire, 8 ambar ile 5 samanlık kullanılamaz hale geldi.
Artvin'de Yangın
09:40
Lastiği Patlayan Kamyonet Çoruh Nehrine Uçtu Erzurum'un İspir ilçesinde seyir halindeyken lastiği patlayan kamyonet Çoruh Nehrine uçtu.
Lastiği Patlayan Kamyonet Çoruh Nehrine Uçtu
16:13
Artvin'de Çiftçilere Makine ve Ekipman Desteği Artvin'de Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında yaklaşık 300 çiftçiye makine ve ekipman dağıtımı yapıldı.
Artvin'de Çiftçilere Makine ve Ekipman Desteği
10:06
Artvin Valisi Cirit'ten Evi Yanan Ailelere Geçmiş Olsun Ziyareti Artvin Valisi Cirit, bir süre önce 11 ev, 28 ahır ve samanlık ile 4 büyükbaş hayvanın yandığı Yusufeli'ne giderek, zarar gören ailelere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Artvin Valisi Cirit'ten Evi Yanan Ailelere Geçmiş Olsun Ziyareti
10:42
Urfalı Dağcılar, Zirve Tırmanışlarını Tamamladı Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Dağcılık İl Temsilciliği'ne üye sporcular 3 zirve tırmanışını başarıyla gerçekleştirdi.
Urfalı Dağcılar, Zirve Tırmanışlarını Tamamladı
17:56
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu
16:01
62. Hükümetin Programı Ekonomi politikaları "Güçlü Ekonomi" başlığı altında ele alındı (4) Programdan: Önümüzdeki dönemde yerli ve yenilenebilir ener­ji kaynakları en üst düzeyde değerlendirilecek, 2015 yılına kadar yeni santrallar devreye alınacak, nükleer santral kurulmasına ilişkin çalışmalar hızlandırılacak Konya'da, dünyanın en büyüğü olacak 3 bin megawattlık güneş santrali için yaklaşık 6 milyar dolar yatırım yapılacak.
19:13
Doğa Harikası Karagöl, Modern Tesislere Kavuştu Artvin Valiliği'nin katkılarıyla yapımı gerçekleştirilen "Borçka Karagöl Tabiat Parkı Tesisleri" düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Doğa Harikası Karagöl, Modern Tesislere Kavuştu
11:00
Zirve Dağcılık Kaçkar Dağı'nda Başta Ağrı Dağı olmak üzere birçok başarılı dağ tırmanışına imza atan Zirve Dağcılık Selçuk şubesine üye 3 dağcı şimdi de Kaçkar Dağı için yola çıktı.
Zirve Dağcılık Kaçkar Dağı'nda
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:24:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUSUFELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]