10:0200
SON DAKİKA YUSUFELİ HABERLERİ

Son Dakika Yusufeli Haberleri

  Artvin'de Elektrik Kesintisi

  Artvin merkezde ve Yusufeli ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yusufeli Barajı ve HES'te derivasyon tüneli açılışı -

  Yusufeli Barajı ve HES'te derivasyon tüneli açılışı -

  Artvin'de yapımı tamamlandığında kemer baraj sınıfında 270 metre yüksekliği ile Türkiye'nin birinci, dünyanın üçüncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı ve HES inşaatının derivasyon tüneli, düzenlenen törenle açıldı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Yusufeli Barajı ve Hes'te Derivasyon Tüneli Açılışı

  Artvin Valisi Cirit: "Artvin'deki projeler tamamlandığında ülkemizde üretilen toplam elektriğin yüzde 6'sı, hidroelektrik santral enerjisinin ise yüzde 18'i Artvin'den karşılanmış olacak" (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Artvin Belediye Başkanlığını Mehmet Kocatepe Kazandı

  Artvin Belediye Başkanlığını Mehmet Kocatepe Kazandı

  AK Parti Artvin Belediye Başkanlığının yanı sıra 7 ilçesi olan kentin 6 ilçesinde belediye başkanlığını kazandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Otomobil Çaya Yuvarlandı: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Otomobil Çaya Yuvarlandı: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Yusufeli ilçesinde Oltu Çayı'na yuvarlanan otomobildeki 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Edebali Seçim Temposunu Arttırdı

  Edebali Seçim Temposunu Arttırdı

  Ak Parti Yıldırım Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Edebali, ilçenin mevcut sorunlarının bir sonraki nesle kalmaması için göreve talip olduklarını ifade edip, vatandaşlara, “Bu amaçla 100 proje açıkladık. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Artvin'de Elektrik Kesintisi

  Artvin'in Yusufeli ve Murgul ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  5 HES Özelleştirme İhalesine Çıktı

  Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Elektrik Üretim A.Ş.ye ait 5 adet Akarsu Santrali özelleştirme ihalesine çıkartıldı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: "Türkiyenin büyümesini hazmedemeyenler var" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'da bir zat var; hocaefendi midir, istihbarat şefi midir belli değil. Adam bakıyorsun dinleme ise dinleme, görüntü ise görüntü, her numara var" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  AK Parti'nin Artvin Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "Pensilvanya'da bir zat var; hocaefendi midir, istihbarat şefi midir belli değil. Adam bakıyorsun dinleme ise dinleme, görüntü ise görüntü, her numara var" "Ne işin var Pensilvanya'da, çık gel buraya, gel. Siyaset yapacaksan burada yap. Sonra böyle alüftelere takılma. Bizim güzel insanımız var. Nedir bu yanlış?" "Benim ülkemi oradan niye karıştırıyorsun? Ülkeme fitneyi niye sokuyorsun?" "Yalansa bunlarda, takiyyeyse bunlarda, Her numara var. Milyarlar (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Artvin'de orman üretim işçileri yarıştı

  Artvin'de orman üretim işçileri yarıştı

  Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebeti ile geleneksel hale getirilen "Orman İşçileri Yarışıyor''un üçüncüsünü düzenledi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Artvin'de Ormancılar Yarıştı

  Artvin'de Ormancılar Yarıştı

  Artvin Çoruh Üniversitesi kampüsünde yapılan yarışmaya, il ve ilçelerdeki Orman İşletme Müdürlükleri bünyesinde çalışan işçilerden 2'şer kişi katıldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Artvin'de Orman Üretim İşçileri Yarıştı

  Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebeti ile geleneksel hale getirilen "Orman İşçileri Yarışıyor''un üçüncüsünü düzenledi Beş kategorideki yarışmada dereceye girenlere kupa ve motorlu testere verildi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Artvin'de Ormancılar Yarıştı

  Artvin Orman Bölge Müdürlüğünün 21 Mart Dünya Ormancılık Günü nedeniyle bu yıl 3. kez düzenlediği Orman İşçileri Yarışması yapıldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri