01:3600
SON DAKİKA YUSUFELİ HABERLERİ

Son Dakika Yusufeli Haberleri

  Artvin İlçe Belediye Başkanlıklarının 6'sını AKP Aldı

  Artvin İlçe Belediye Başkanlıklarının 6'sını AKP Aldı

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Artvin'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 6'sını AK Parti, 1'ini CHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre Artvin'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 6'sını AK Parti, 1'ini CHP kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Yusufeli (Artvin) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Yusufeli (Artvin) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Türkiye genelinde 52 milyon seçmen 169 binin üzerinde sandıkta oy kullandı ve yaşadığı şehri yönetecek başkanı seçti. Yerel Seçim Sonuçları'na (30 Mart Yerel Seçim Sonuçları) dair detaylar. Linke tıklayıp Yusufeli (Artvin) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını öğrenebilirsiniz. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Artvin Belediye Başkanlığını Mehmet Kocatepe Kazandı

  Artvin Belediye Başkanlığını Mehmet Kocatepe Kazandı

  AK Parti Artvin Belediye Başkanlığının yanı sıra 7 ilçesi olan kentin 6 ilçesinde belediye başkanlığını kazandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Otomobil Çaya Yuvarlandı: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Otomobil Çaya Yuvarlandı: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Yusufeli ilçesinde Oltu Çayı'na yuvarlanan otomobildeki 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Edebali Seçim Temposunu Arttırdı

  Edebali Seçim Temposunu Arttırdı

  Ak Parti Yıldırım Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Edebali, ilçenin mevcut sorunlarının bir sonraki nesle kalmaması için göreve talip olduklarını ifade edip, vatandaşlara, “Bu amaçla 100 proje açıkladık. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Artvin'de Elektrik Kesintisi

  Artvin'in Yusufeli ve Murgul ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  5 HES Özelleştirme İhalesine Çıktı

  Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Elektrik Üretim A.Ş.ye ait 5 adet Akarsu Santrali özelleştirme ihalesine çıkartıldı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: "Türkiyenin büyümesini hazmedemeyenler var" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'da bir zat var; hocaefendi midir, istihbarat şefi midir belli değil. Adam bakıyorsun dinleme ise dinleme, görüntü ise görüntü, her numara var" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  AK Parti'nin Artvin Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "Pensilvanya'da bir zat var; hocaefendi midir, istihbarat şefi midir belli değil. Adam bakıyorsun dinleme ise dinleme, görüntü ise görüntü, her numara var" "Ne işin var Pensilvanya'da, çık gel buraya, gel. Siyaset yapacaksan burada yap. Sonra böyle alüftelere takılma. Bizim güzel insanımız var. Nedir bu yanlış?" "Benim ülkemi oradan niye karıştırıyorsun? Ülkeme fitneyi niye sokuyorsun?" "Yalansa bunlarda, takiyyeyse bunlarda, Her numara var. Milyarlar (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Artvin'de orman üretim işçileri yarıştı

  Artvin'de orman üretim işçileri yarıştı

  Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebeti ile geleneksel hale getirilen "Orman İşçileri Yarışıyor''un üçüncüsünü düzenledi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

  Artvin'de Ormancılar Yarıştı

  Artvin'de Ormancılar Yarıştı

  Artvin Çoruh Üniversitesi kampüsünde yapılan yarışmaya, il ve ilçelerdeki Orman İşletme Müdürlükleri bünyesinde çalışan işçilerden 2'şer kişi katıldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Artvin'de Orman Üretim İşçileri Yarıştı

  Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebeti ile geleneksel hale getirilen "Orman İşçileri Yarışıyor''un üçüncüsünü düzenledi Beş kategorideki yarışmada dereceye girenlere kupa ve motorlu testere verildi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri