15:2400
SON DAKİKA YUSUFELİ HABERLERİ

Son Dakika Yusufeli Haberleri

  Kadir Topbaş'tan Artvin'e Çöp Nakil Tırı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Artvin Belediyesi hizmetine gönderdiği çöp nakil tırı, kente geldi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Yusufeli Barajı'nda Yüzde 25 Fiziki Gerçekleşme Sağlandı

  Yusufeli Barajı'nda Yüzde 25 Fiziki Gerçekleşme Sağlandı

  Artvin'de yapımı tamamlandığında kemer baraj sınıfında temelden 270 metre yüksekliği ile Türkiye'nin birinci, dünyanın üçüncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı ve HES inşaatında yüzde 25 fiziki gerçekleşme sağlandı Vali Cirit: "Çoruh Nehri ana kolu üzerindeki kilit barajlardan biri olan Yusufeli. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ramazanda Şehitleri Unutmadılar

  Ramazanda Şehitleri Unutmadılar

  Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde 1917 yılında Rus işgali sırasında şehit düşen 7 askerin bulunduğu Kabaktepe Şehitliği'ni ziyaret eden vatandaşlar hem dua edip hem de şehitliğin çevre temizliğini yapıyor. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Silahla Şakalaşırken Arkadaşını Yaraladı

  Silahla Şakalaşırken Arkadaşını Yaraladı

  Erzurum'un Oltu ilçesinde güvenlik görevlisi, iş arkadaşını kazara silahla yaraladı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  'Çağdaş Evliya Çelebi' 26 gündür yürüyor

  "Çağdaş Evliya Çelebi" 26 gündür yürüyor

  Samsun'dan yaya olarak yola çıkıp Gürcistan üzerinden Artvin'e gitmeyi planlayan 50 yaşındaki Gölpınar Yüksel, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Kavrun Yaylası'na ulaştı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Çağdaş Evliya Çelebi" 26 Gündür Yürüyor

  Yaya olarak Samsun'dan Gürcistan'a geçen, ardından da Kaçkarlar üzerinden Artvin'e ulaşmayı planlayan 50 yaşındaki Gölpınar Yüksel, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Kavrun Yaylası'na geldi Yüksel: "Bu yaptığım sadece gezi değil, aynı zamanda spor yapıyorum. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Cumhuriyet Savcısı Aladağ'a Veda Yemeği

  Cumhuriyet Savcısı Aladağ'a Veda Yemeği

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) kararnamesiyle Yusufeli’ne atanan Sapanca Cumhuriyet Savcısı Zakir Aladağ için veda yemeği düzenlendi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Boğanın Saldırdığı Çoban Yaralandı

  Yusufeli ilçesinde boğanın saldırdığı çoban yaralandı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Kafkasör Karakucak Güreşleri Nefes Kesti

  Kafkasör Karakucak Güreşleri Nefes Kesti

  Bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen karakucak güreşleri Kaskasör yaylasında 90 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Artvin'de Asırlık Gelenek

  Artvin'de Asırlık Gelenek

  Artvin’in Yusufeli ilçesine bağlı Yüncüler Köyü sakinleri asırlık geleneklerini sürdürüyor. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Artvin'de Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Artvin'de Açıklaması

  "Bu HES'ler olmasaydı dışarıdan 15 milyar dolarlık doğalgaz alacaktık. Bu 15 milyar dolar, ülkenin cebinde kaldığı için bu tüneller, yollar, havaalanları, okullar yapılıyor, üniversiteler kuruluyor" (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: Bunlardan Olsa Olsa Paraşütçü Olur

  Başbakan recep Tayyip Erdoğan, muhalefetin çatı aday arayışını Artvin'de de esprili bir dille eleştirirken, "Kafkasör, temeli olmasa öyle görkemli durabilir mi? Çoruh kaynağı olmasa, bir kaynaktan beslenmese böyle coşkulu akabilir mi? İşte bunlar havada duran çatı arıyorlar. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan: Bunlardan Olsa Olsa Paraşütçü Olur

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan çatı aday arayışındaki muhalefeti, "Bunlardan olsa olsa paraşütçü olur" sözleri ile eleştirdi. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Artvin'de

  Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (1) "Hidroelektrik santraller, yenilenebilir bir kaynak olarak dünyanın en çevreci ve en temiz enerji üretim tesisleridir. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 15:24:10. #1.12#