02:1800
SON DAKİKA ZAMAN GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Zaman Gazetesi Haberleri

  Türkler ve Berlin Duvarı' Paneli 25 Kasım'da Yapılacak

  Almanya Sosyalist Birlik Partisi (SED) Diktatörlüğünü İnceleme ve Değerlendirme Vakfı, Zaman Gazetesi ve Almanya İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (BUV) ile ortaklaşa “Türkler ve Berlin Duvarı“ konulu bir panel düzenliyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pak Medya İş: Özgür Basına Kumpas ve Linç Girişimini Kınıyoruz

  Pak Medya İş Sendikası, Türkiye'nin, basın özgürlüğü açısından tarihinin en karanlık dönemlerinden birini yaşadığını belirterek, "Siyasi iktidar, hukuksuz yolları da kullanarak bir yandan kendisine bağlı medya organları oluştururken diğer yandan da özgür basını susturmak, sindirmek, yıldırmak için her yolu deniyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ekrem Dumanlı'nın Çok Konuşulacak Kitabı Raflardaki Yerini Aldı

  Ekrem Dumanlı'nın Çok Konuşulacak Kitabı Raflardaki Yerini Aldı

  Cevrin Çarkı "Keyfiyen" İstediklerini Modern Zaman Zindanına Göndermek İster… Şimdi Sıra Yeni Mazlumlarda… Onlar Hız Kesmeyecek, Geri Vitese Almayacak! (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  İHSD Genel Başkanı Akbaş: "Darp girişiminde buluna malum zihniyeti, insan hakları derneği olarak kınıyoruz. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  Basın Konseyi: "Gazetecileri sağduyulu olmaya çağırıyoruz" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Akit'in 'Tokat' Provokasyonunu Görüntüler Yalanlıyor

  Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın Kitap Fuarı'nda Akit muhabiri Mehmet Özmen'e tokat attığı iddiası yalan çıktı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  Yeni Akit gazetesi muhabiri Mehmet Özmen, kendisine yönelik fiziki saldırıda bulunduğu iddiasıyla Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkında şikayetçi oldu Gazeteci Özmen: "Darp raporum ve şikayet dilekçemle yarın adliyede suç duyurusunda bulunacağım" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti'nden Akreditasyona Kınama

  Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'na Sağlık Bakanlığı'nın akredite uygulamasını kınadı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  Medya İşçileri Sendikası Genel Başkanı Eser: "Basın tarihine ulu orta gazeteci döven Genel Yayın Yönetmeni olarak geçen Ekrem Dumanlı'yı kınıyor, bir an önce meslektaşından ve basın camiasından özür dilemeye davet ediyoruz" (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 02:18:39. #1.11#