SON DAKİKA ZARA HABERLERİ

Son Dakika Zara Haberleri

 • 01:494. Uluslararası Klarnet Festivali4. Uluslararası Klarnet Festivali kapsamında, Barış Manço anısına Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen "Ustaya Saygı" gecesinde ünlü isimler sahne aldı.
 • 01:3454. Uluslararası Bursa Festivali Sona Erdi54. Uluslararası Bursa Festivali Sona ErdiBursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla düzenlediği 54. Uluslararası Bursa Festivali, Kenan Doğulu konseriyle son buldu.
 • 00:4854. Uluslararası Bursa Festivali Sona ErdiBursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla düzenlediği 54. Uluslararası Bursa Festivali, Kenan Doğulu konseriyle son buldu.
 • 10:46Zara Mezun Olduğu Üniversitede Hoca OlduZara Mezun Olduğu Üniversitede Hoca OlduÜnlü sanatçı, mezun olduğu İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda öğretmenliğe başladı.
 • 15:48Zorlu Center Psm, Ünlü Müzikallere Evsahipliği YapacakZorlu Center Psm, Ünlü Müzikallere Evsahipliği Yapacak"Beauty and the Beast" müzikali, 20. yıl özel turnesi kapsamında 8 Ekim'de izleyici karşısına çıkacak Film yıldızı Hugh Jackman, 17 20 Mart 2015'te sahne alacak Andrew Lloyd Webber'in ölümsüzleşmiş eserlerinden "The Phantom of the Opera" 8 Nisan 2015'te sahnelenecek Gerard Depardieu ve Anouk Amiee, "Love Letters" ile 8 Ocak 2015'te izleyici ile buluşacak.
 • 11:33İstanbul'da Kültür Sanatİstanbul'da Kültür Sanat"Ramazanda Caz" festivali kapsamında Norveç cazının usta isimleri Hakon Kornstad, Ingebrigt Haker Flaten ve Jon Christensen 19 Temmuz'da Zorlu Center PSM'de konser verecek Nilüfer, "Avea ile Yıldızlar Açıkhava Sahnesi'nde" konserleri çerçevesinde 19 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak "Harbiye Açıkhava Konserleri"nde Sezen Aksu 21, 22, 23 ve 24 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenlerinin karşısında olacak.
 • 08:57Gaziantep Üniversitesinde Mezuniyet TöreniGaziantep Üniversitesinde Mezuniyet TöreniGaziantep Üniversitesi 2013-2014 eğitim öğretim yılı fakülte, enstitü, yüksekokul ve meslek yüksekokulları mezunları törenle diplomalarını aldı.
 • 16:30Türkmenistan At Bayramı'nı Cumhurbaşkanı Gül ile KutladıTürkmenistan At Bayramı'nı Cumhurbaşkanı Gül ile KutladıTürkmenistan’da her sene Nisan ayının son pazar günü kutlanan At Bayramı, bu yıl üst düzeyde kutlandı.
 • 13:04Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıCumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıTürkmenistan'ın başkenti Aşkabat'da düzenlenen 'At Bayramı' etkinliklerine, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguly Berdımuhamedov ve Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile birlikte geldi.
 • 12:39Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıCumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguly Berdımuhamedov'un davetlisi olarak geldiği başkent Ayşkabat'da 'At Bayramı' kutlamalarına katıldı.
 • 17:41Flaş Flaş! Bu Ürün Yasaklanacak Mı?Vücudunuzu Sigara'nın Etkilerinden Temizleyin!
 • 19:03Zara Alışveriş YaptıZara, tek başına Akmerkez'de dolaşırken görüntülendi.
 • 10:19Engelli Yasin'den Zara'ya Anlamlı CevapEngelli Yasin'den Zara'ya Anlamlı CevapBolu’da üç gündür süren ‘Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 22:48Ünlü Şarkıcı Zara Bolu'da 20 Bin Kişiyi CoşturduÜnlü Şarkıcı Zara Bolu'da 20 Bin Kişiyi CoşturduBolu'da 'Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivalinin' son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 21:45Zara 20 Bin Kişiyi CoşturduZara 20 Bin Kişiyi CoşturduBolu'da, 'Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali'nde sahne alan Zara yaklaşık 20 bin hayranını seslendirdiği şarkılarla coşturdu.
 • 06:02Akif Beki ile Zara'nın Kızı İlk Kez GörüntülendiAkif Beki ile Zara'nın Kızı İlk Kez GörüntülendiÜnlü sanatçı Zara ile eşi gazeteci Akif Beki'nin 10 aylık kızları Dila, ilk kez Arnavutköy'de görüntülendi.
 • 15:47Texbrıdge İhracata 500 Milyon Dolar Katkı YapacakTexbrıdge İhracata 500 Milyon Dolar Katkı YapacakCNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonuyla Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD) desteğinde düzenlenen "TEXBRİDGE Uluslararası Tekstil ve Aksesuarları Fuarı" açıldı.
 • 13:32Balda Geleneksel Üretimden VazgeçmiyorBalda Geleneksel Üretimden VazgeçmiyorSivas'ta bir arıcı, fenni kovanlara inat söğüt dallarıyla ördüğü sepetlerin etrafını hayvan dışkısı ve külle sıvayarak yaptığı geleneksel karakovanlarda bal üretiyor İyidoğan: " Şeker ve glikoz olmadığı için şeker hastaları bu balı rahatlıkla yiyebilir" Zara Bal Üreticileri Birliği Başkanı Öztürk: ''Bu tarz üretim, geleneksel yöntemlerin yaşatılması bakımından önemli"
 • 14:44Tansiyon hastaları bu tuzu arıyorTansiyon hastaları bu tuzu arıyorTansiyon hastaları bu tuzu arıyor
 • 12:12Tansiyon Hastaları Bu Tuzu ArıyorTansiyon Hastaları Bu Tuzu ArıyorSivas'ın Zara ilçesinde bulunan Hargun Tuzlası'ndan elde edilen doğal kaynak tuzları, tansiyon hastalarınca tercih ediliyor Tuzlanın işletmecisi Yılmaz: "Tansiyon hastaları kargoyla tuz istiyorlar. Tuzun bedelinin iki katı kargo masrafını karşılamaya hazırlar"
 • 22:10Zara, Nazilli İncir Festivali'nde Konser VerdiZara, Nazilli İncir Festivali'nde Konser VerdiAydın'ın Nazilli İlçesi'nde belediye sarayı önünde düzenlenen halk konserinde, ünlü şarkıcıyı yaklaşık 15 bin kişi dinledi.
 • 13:30Htc Desire 601 (Zara) Resmiyet KazandıHtc Desire 601 (Zara) Resmiyet Kazandıİşte yeni telefona dair detaylar...