SON DAKİKA ZARA HABERLERİ

Son Dakika Zara Haberleri

 • 09:08Burcu Güneş'ten Yılın İtirafı: Kendi Şarkıma İstek YaptımBurcu Güneş'ten Yılın İtirafı: Kendi Şarkıma İstek Yaptım4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecede Burcu Güneş, radyodan kendi şarkısına istek yaptığını söyledi.
 • 14:11Sanatçılarla Sporcular Aynı Sahneyi PaylaştıSanatçılarla Sporcular Aynı Sahneyi PaylaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Geceden görüntüler - Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı'nın öncülüğünde organize edilen "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" projesi, müzisyen Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünde gerçekleşti Şarkıcı Düzağaç: "İyilik ve güzellik için düşünülmüş bir gece, sevgi gecesi" Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı'nın (TOÇEV), "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" isimli projesi için spor ve sanat dünyasının önemli isimleri birlikte şarkı söyledi.
 • 09:55Gökhan Töre'yle Nilüfer'den Müthiş DüetGökhan Töre'yle Nilüfer'den Müthiş DüetBeşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre, TOÇEV'in düzenlediği gecede ünlü şarkıcı Nilüfer ile düet yaptı.
 • 09:31Sanatçılarla Sporcular Aynı Sahneyi PaylaştıTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı'nın (TOÇEV), "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" isimli projesi için spor ve sanat dünyasının önemli isimleri birlikte şarkı söyledi.
 • 17:17Dünya Engelliler Günü'nde Dünya Engelliler Günü'nde "Engelsiz Yaşam" Ödülleri...Engelsiz Yaşam Fuarı'nda (EYFA), Dünya Engelliler Vakfı ve Dünya Engelliler Birliği'nce düzenlenen 'Küresel Sosyal Farkındalık Ödülleri' verildi.
 • 17:03Dünya Engelliler Günü'nde Dünya Engelliler Günü'nde "Engelsiz Yaşam" Ödülleri...* Engelsiz Yaşam Fuarı'nda (EYFA), Dünya Engelliler Vakfı ve Dünya Engelliler Birliği'nce düzenlenen 'Küresel Sosyal Farkındalık Ödülleri' verildi.
 • 01:494. Uluslararası Klarnet Festivali4. Uluslararası Klarnet Festivali kapsamında, Barış Manço anısına Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen "Ustaya Saygı" gecesinde ünlü isimler sahne aldı.
 • 01:3454. Uluslararası Bursa Festivali Sona Erdi54. Uluslararası Bursa Festivali Sona ErdiBursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla düzenlediği 54. Uluslararası Bursa Festivali, Kenan Doğulu konseriyle son buldu.
 • 00:4854. Uluslararası Bursa Festivali Sona ErdiBursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla düzenlediği 54. Uluslararası Bursa Festivali, Kenan Doğulu konseriyle son buldu.
 • 10:46Zara Mezun Olduğu Üniversitede Hoca OlduZara Mezun Olduğu Üniversitede Hoca OlduÜnlü sanatçı, mezun olduğu İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda öğretmenliğe başladı.
 • 15:48Zorlu Center Psm, Ünlü Müzikallere Evsahipliği YapacakZorlu Center Psm, Ünlü Müzikallere Evsahipliği Yapacak"Beauty and the Beast" müzikali, 20. yıl özel turnesi kapsamında 8 Ekim'de izleyici karşısına çıkacak Film yıldızı Hugh Jackman, 17 20 Mart 2015'te sahne alacak Andrew Lloyd Webber'in ölümsüzleşmiş eserlerinden "The Phantom of the Opera" 8 Nisan 2015'te sahnelenecek Gerard Depardieu ve Anouk Amiee, "Love Letters" ile 8 Ocak 2015'te izleyici ile buluşacak.
 • 11:33İstanbul'da Kültür Sanatİstanbul'da Kültür Sanat"Ramazanda Caz" festivali kapsamında Norveç cazının usta isimleri Hakon Kornstad, Ingebrigt Haker Flaten ve Jon Christensen 19 Temmuz'da Zorlu Center PSM'de konser verecek Nilüfer, "Avea ile Yıldızlar Açıkhava Sahnesi'nde" konserleri çerçevesinde 19 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak "Harbiye Açıkhava Konserleri"nde Sezen Aksu 21, 22, 23 ve 24 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenlerinin karşısında olacak.
 • 08:57Gaziantep Üniversitesinde Mezuniyet TöreniGaziantep Üniversitesinde Mezuniyet TöreniGaziantep Üniversitesi 2013-2014 eğitim öğretim yılı fakülte, enstitü, yüksekokul ve meslek yüksekokulları mezunları törenle diplomalarını aldı.
 • 16:30Türkmenistan At Bayramı'nı Cumhurbaşkanı Gül ile KutladıTürkmenistan At Bayramı'nı Cumhurbaşkanı Gül ile KutladıTürkmenistan’da her sene Nisan ayının son pazar günü kutlanan At Bayramı, bu yıl üst düzeyde kutlandı.
 • 13:04Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıCumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıTürkmenistan'ın başkenti Aşkabat'da düzenlenen 'At Bayramı' etkinliklerine, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguly Berdımuhamedov ve Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile birlikte geldi.
 • 12:39Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'da 'At Bayramı'na KatıldıCumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguly Berdımuhamedov'un davetlisi olarak geldiği başkent Ayşkabat'da 'At Bayramı' kutlamalarına katıldı.
 • 17:41Flaş Flaş! Bu Ürün Yasaklanacak Mı?Vücudunuzu Sigara'nın Etkilerinden Temizleyin!
 • 19:03Zara Alışveriş YaptıZara, tek başına Akmerkez'de dolaşırken görüntülendi.
 • 10:19Engelli Yasin'den Zara'ya Anlamlı CevapEngelli Yasin'den Zara'ya Anlamlı CevapBolu’da üç gündür süren ‘Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 22:48Ünlü Şarkıcı Zara Bolu'da 20 Bin Kişiyi CoşturduÜnlü Şarkıcı Zara Bolu'da 20 Bin Kişiyi CoşturduBolu'da 'Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivalinin' son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 21:45Zara 20 Bin Kişiyi CoşturduZara 20 Bin Kişiyi CoşturduBolu'da, 'Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali'nde sahne alan Zara yaklaşık 20 bin hayranını seslendirdiği şarkılarla coşturdu.
 • 06:02Akif Beki ile Zara'nın Kızı İlk Kez GörüntülendiAkif Beki ile Zara'nın Kızı İlk Kez GörüntülendiÜnlü sanatçı Zara ile eşi gazeteci Akif Beki'nin 10 aylık kızları Dila, ilk kez Arnavutköy'de görüntülendi.
 • 06:03Zara Bursalılar'ı Sokağa Döktü!Zara Bursalılar'ı Sokağa Döktü!Ramazan etkinlikleri kapsamında Bursa'da sahneye çıkan Zara, sevenlerine müthiş bir gece yaşattı.
 • 06:03Ünlü Müzisyenlerden Geri Dönüşüme DestekÜnlü Müzisyenlerden Geri Dönüşüme DestekMüzik dünyasının ünlü isimleri, ÇEVKO'nun ambalaj atıklarının geri dönüşümüne dikkat çekmeyi hedefleyen projesi için bir araya geldi.
 • 09:33Orhan Baba'ya Büyük AyıpOrhan Baba'ya Büyük AyıpOrhan Gencebay'ın, 60. sanat yılını kutladığı gecede olması gereken bazı sanatçılar sahne almadı.