02:1600
SON DAKİKA ZEKERİYAKÖY HABERLERİ

Son Dakika Zekeriyaköy Haberleri

   

  Tekne Faciasında Bir Tutuklama Daha...

  Tekne Faciasında Bir Tutuklama Daha...

  Rumeli Feneri açıklarında meydana gelen ve 28 kişinin hayatını kaybettiği tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınıp adliyeye çıkarılan Kerem Çakan, "Taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olmak" suçlamasıyla tutuklandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tekne Faciasında Tutuklama Talebi (2)

  Tekne Faciasında Tutuklama Talebi (2)

  Rumeli feneri açıklarında meydana gelen ve 28 kişinin hayatını kaybettiği tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınıp adliyeye çıkarılan şüpheli Kerem Çakan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki

  Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki

  Sarıyer Kent Dayanışması, Sarıyer Zekeriyaköy'de daha önce askeri füze üssü olan olarak kullanılan ormanlık araziye, TOKİ ve 'Siyah Kalem' firması ortaklığıyla yapılacak villa projesini protesto etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Pamir'in Ölümüne İlişkin İddianame İade Edildi

  Sarıyer'de evlerinden kaybolduktan sonra yan villanın havuzunda cesedi bulunan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik'in ölümüne ilişkin hazırlanan iddianame Başsavcılık tarafından savcıya iade edildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Pamir Dikdik İddianamesi Savcı'ya İade Edildi...

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Sarıyer Zekeriyaköy'de kaybolduktan 30 saat sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in annesi Süverce Dikdik hakkında "Taksirle ölüme sebebiyet vermek" suçundan düzenlenen iddianameyi, eksiklikler olduğu gerekçesiyle soruşturma savcısına iade etti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Emlak Konut Gyo Köy Projesi'ni Tanıttı

  Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Akbulut: "Bütün Emlak Konut projelerinde olduğu gibi KÖY Projemizi de çevreye duyarlı, depreme dayanıklı bir konsept planlayarak geliştirdik" Siyahkalem Mühendislik CFO'su Kahraman: "Bin 167 konut ve 15 bin metrekarelik bir çarşıdan oluşan KÖY Projesi'nin yatırım değeri 1,3 milyar lira" "Projeye bu ay başlıyoruz. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Sarıyer Zekeriyaköy'e 'Köy' Projesi

  Sarıyer Zekeriyaköy'e "Köy" Projesi

  Sarıyer zekeriyaköy'de Emlak Konut Gayri Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş. ile yüklenici firma Siyah Kalem şirketi tarafından 467 bin metrekarelik alana içinde konut, kiralanabilir dükkanlar ile okul ve sosyal alanları kapsayacak 'Köy' adı verilen projenin tanıtımı yapıldı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasına 2 Tutuklama

  Rumeli Feneri açıklarında 24 kaçak göçmenin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasında gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Boğaz'daki Tekne Kazası

  Mahkemeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Boğaz'daki Tekne Kazası

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, "insan ticareti" ve "bilinçli taksirle öldürme" suçlarından gözaltına alınan 2 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Pamir Dikdik'in Ölümüyle İlgili İddianame Hazırlandı

  Sarıyer'de kaybolduktan sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in ölümüne ilişkin hazırlanan iddianamede, anne Süverce Dikdik'in, "taksirle ölüme sebebiyet verme" suçundan 6 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi İddianamede şüphelinin, korunmaya muhtaç 3,5 yaşındaki oğlu için gerekli dikkat ve özeni göstermediği öne sürüldü. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Minik Pamir'in Annesinin 6 Yıla Kadar Hapsi İstendi

  Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat sonra komşu villanın havuzunda ölü olarak bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’in ölümüne ilişkin iddianame hazırlandı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  3,5 Yaşındaki Pamir'in Havuzda Ölümünde Şok İddianame

  Sarıyer Zekeriyaköy'de kaybolduktan 30 saat sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in annesi Süverce Dikdik hakkında "Taksirle ölüme sebebiyet vermek" suçundan iddianame düzenlendi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Pamir'in Annesine 6 Yıla Kadar Hapis İstendi

  Sarıyer’de evlerinden kaybolduktan sonra yan villanın havuzunda cesedi bulunan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik’in ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasında 2 Şüpheli Adliyeye Sevkedildi

  Tekne Faciasında 2 Şüpheli Adliyeye Sevkedildi

  Rumeli Feneri açıklarındaki tekne faciasıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasıyla İlgili Gözaltına Alınan 2 Kişinin İfadeleri Devam Ediyor

  Sarıyer Rumeli Feneri yakınlarında yaşanan tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2 kişinin Zekeriyaköy Jandarma Karakolu’ndaki ifadeleri devam ediyor. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Boğaz'daki Tekne Kazası

  Boğaz'daki Tekne Kazası

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, "insan ticareti" ve "bilinçli taksirle öldürme" suçlarından gözaltına alınan 2 şüpheli, bugün adliyeye sevk edilecek Soruşturma kapsamında 1 kişi hakkında daha gözaltı kararı çıkarıldığı öğrenildi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltında 1 Kişi İse Aranıyor

  Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltında 1 Kişi İse Aranıyor

  Rumeli Feneri açıklarına meydana gelen ve 24 kişinin ölümü ile sonuçlanan tekne faciasında 2 kişi, "İnsan ticareti" ve "Taksirle bilinçli ölüme sebebiyet vermek" gerekçesiyle gözaltına alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında

  Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında

  İstanbul Boğazı'nda 24 kaçak göçmenin hayatını kaybetmesine, 13’ünün kaybolmasına yol açan tekne faciasıyla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasında İki Gözaltı

  Tekne Faciasında İki Gözaltı

  Sarıyer’de mültecileri taşıyan teknenin batmasıyla yaşanan faciaya ilişkin 2 kişi gözaltına alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul Boğazındaki Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltına Alındı

  İstanbul Boğazındaki Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltına Alındı

  İstanbul Sarıyer'de mültecileri taşıyan teknenin batmasıyla yaşanan faciaya ilişkin 2 kişi gözaltına alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında

  Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında

  İstanbul Boğazındaki tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 2 kişi gözaltına alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 02:16:18. #1.11#