SON DAKİKA ZEKERİYAKÖY HABERLERİ

Son Dakika Zekeriyaköy Haberleri

23:23
HSYK Kararnamesi ile 888 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi... Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 15 Ocak 2015 tarih ve 2015/24-25 sayılı kararnamesiyle, 784'ü adli, 104'ü idari yargı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.
HSYK Kararnamesi ile 888 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi...
23:18
HSYK'dan Yeni Kararname Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
HSYK'dan Yeni Kararname
21:12
Balyoz ve Şike Savcıları İstanbul Dışına Atandı HSYK'nın kararnamesiyle şike ve balyoz davaları başta olmak üzere kamuoyunun yakından takip ettiği birçok soruşturmaya bakan savcı ve hakimler İstanbul dışına atandı.
16:54
İstanbul'da Kar Yağışı Hafta başından bu yana devam eden yağışın gece sona ermesi bekleniyor.
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
10:28
Serdar Ortaç'tan Eşine Özel Vasiyet Ünlü şarkıcı, eşi Chloe için özel vasiyet hazırladı. Ortaç, öldükten sonra evlenene kadar Chole' in tüm giderlerinin kendi mal varlığından giderilmesini vasiyet etti.
Serdar Ortaç'tan Eşine Özel Vasiyet
14:54
Pamir'in Anne ve Babası 6'şar Yıl Hapisle Yargılanacak Ölümüyle Türkiye'yi ağlatan 3,5 yaşındaki Pamir'in anne ve babası, evlatlarının taksirle ölümüne neden olmaktan yargılanacak.
Pamir'in Anne ve Babası 6'şar Yıl Hapisle Yargılanacak
18:04
Arkadaşını Öldürüp Cesedini Çöpe Attı Katil zanlısı, adliyeye sevk edildi.
17:59
Lüks Villada Vahşi Cinayet Beykoz'da lüks villaların bulunduğu bir sitede ayrı evlerde çalışan Türkmenistan uyruklu 2 kadın hizmetçinin 2 bin dolar borç yüzünden kavgası vahşi bir cinayetle sonuçlandı.
Lüks Villada Vahşi Cinayet
17:54
Arkadaşını Öldüren Kadın Cesedini Parçalayıp, Çöpe Attı Beykoz'da tartıştığı arkadaşını öldürüp, cesedini parçalara ayırdıktan sonra ormanlık alandaki çöpe atan Türkmenistan uyruklu Sahyjemal A., yakalandı.
Arkadaşını Öldüren Kadın Cesedini Parçalayıp, Çöpe Attı
17:44
Arkadaşını Önce Öldürdü Sonra Parçalayıp Çöp Konteynırına Attı! Beykoz’da tartıştığı arkadaşını öldürüp, cesedini parçalara ayırdıktan sonra ormanlık alandaki çöp konteynırına atan Türkmenistan uyruklu kadın zanlı yakalandı.
Arkadaşını Önce Öldürdü Sonra Parçalayıp Çöp Konteynırına Attı!
17:19
Öldürdüğü Arkadaşının Cesedini Parçalayıp Çöpe Atmış Beykoz’da bakıcılık yapan Türkmenistan uyruklu kadını öldürüp cesedini parçaladıktan sonra çöp konteynerine atan yabancı uyruklu kadın gözaltına alındı.
Öldürdüğü Arkadaşının Cesedini Parçalayıp Çöpe Atmış
17:03
Lüks Villada Vahşi Cinayet Beykoz'da Lüks villaların bulunduğu bir sitede ayrı evlerde çalışan Türkmenistan uyruklu iki kadın hizmetçinin 2 bin dolar borç yüzünden kavgası vahşi bir cinayetle sonlandı.
Lüks Villada Vahşi Cinayet
18:01
CHP'li Aygün'den Açıklama CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Parti Meclisi’nden çıkan "kınama" kararının ardından yaptığı açıklamada, "CHP, kendi belediyelerindeki bu tabloyla nereye gidecek?
CHP'li Aygün'den Açıklama
10:35
Ağaçları Kesmeyip Taşıyorlar Zekeriyaköy'de eski füze üssü olarak kullanılan 467 bin metrekarelik alanda yapılacak olan konut projesi için başlatılan Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonunun ilk etabı tamamlandı.
Ağaçları Kesmeyip Taşıyorlar
12:46
Mustafa Sandal Reklamdan Kazandığı Parayla Arabasını Yeniledi Sandal, geçtiğimiz günlerde bir konut projesinin reklamlarında eşi Emina ile rol aldıktan sonra ilk iş olarak otomobilini yeniledi.
Mustafa Sandal Reklamdan Kazandığı Parayla Arabasını Yeniledi
11:46
Ağaç Taşıma Kamunun Gözetiminde Gerçekleştirilecek Zekeriyaköy'de eski füze üssündeki arazide başlatılacak inşaat alanında bulunan ağaçlar hakkında Siyahkalem İnşaat firması tarafından açıklama yapıldı.
Ağaç Taşıma Kamunun Gözetiminde Gerçekleştirilecek
16:48
Tekne Faciasında Bir Tutuklama Daha... Rumeli Feneri açıklarında meydana gelen ve 28 kişinin hayatını kaybettiği tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınıp adliyeye çıkarılan Kerem Çakan, "Taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olmak" suçlamasıyla tutuklandı.
Tekne Faciasında Bir Tutuklama Daha...
15:26
Tekne Faciasında Tutuklama Talebi (2) Rumeli feneri açıklarında meydana gelen ve 28 kişinin hayatını kaybettiği tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınıp adliyeye çıkarılan şüpheli Kerem Çakan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Tekne Faciasında Tutuklama Talebi (2)
16:55
Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki Sarıyer Kent Dayanışması, Sarıyer Zekeriyaköy'de daha önce askeri füze üssü olan olarak kullanılan ormanlık araziye, TOKİ ve 'Siyah Kalem' firması ortaklığıyla yapılacak villa projesini protesto etti.
Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki
16:44
Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki Sarıyer Kent Dayanışması, Sarıyer Zekeriyaköy'de daha önce askeri füze üssü olan olarak kullanılan ormanlık araziye, TOKİ ve 'Siyah Kalem' firması ortaklığıyla yapılacak villa projesini protesto etti.
Eski Füze Üssüne Yapılacak Villa Projesine Tepki
12:47
Kaçak Aşıklar Sobelendi! Hazal Kaya ve Ali Atay'dan Birlikte İlk Poz Bir yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan iki ünlü oyuncu, önceki gece ilk kez objektiflere yakalandı.
Kaçak Aşıklar Sobelendi! Hazal Kaya ve Ali Atay'dan Birlikte İlk Poz
22:56
Pamir Dikdik'in Ölümüne İlişkin Hazırlanan İddianame İade Edildi İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Sarıyer'de kaybolduktan sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in ölümüne ilişkin anne Süverce Dikdik'in "taksirle ölüme sebebiyet verme" suçundan 6 yıla kadar hapisle cezalandırılması istemiyle hazırlanan iddianameyi eksiklikler nedeniyle savcısına iade etti.
17:29
Pamir'in Ölümüne İlişkin İddianame İade Edildi Sarıyer'de evlerinden kaybolduktan sonra yan villanın havuzunda cesedi bulunan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik'in ölümüne ilişkin hazırlanan iddianame Başsavcılık tarafından savcıya iade edildi.
17:08
Pamir Dikdik İddianamesi Savcı'ya İade Edildi... İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Sarıyer Zekeriyaköy'de kaybolduktan 30 saat sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in annesi Süverce Dikdik hakkında "Taksirle ölüme sebebiyet vermek" suçundan düzenlenen iddianameyi, eksiklikler olduğu gerekçesiyle soruşturma savcısına iade etti.
17:00
Emlak Konut Gyo Köy Projesi'ni Tanıttı Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Akbulut: "Bütün Emlak Konut projelerinde olduğu gibi KÖY Projemizi de çevreye duyarlı, depreme dayanıklı bir konsept planlayarak geliştirdik" Siyahkalem Mühendislik CFO'su Kahraman: "Bin 167 konut ve 15 bin metrekarelik bir çarşıdan oluşan KÖY Projesi'nin yatırım değeri 1,3 milyar lira" "Projeye bu ay başlıyoruz.
15:35
Sarıyer Zekeriyaköy'e "Köy" Projesi Sarıyer zekeriyaköy'de Emlak Konut Gayri Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş. ile yüklenici firma Siyah Kalem şirketi tarafından 467 bin metrekarelik alana içinde konut, kiralanabilir dükkanlar ile okul ve sosyal alanları kapsayacak 'Köy' adı verilen projenin tanıtımı yapıldı.
Sarıyer Zekeriyaköy'e 'Köy' Projesi
19:59
Tekne Faciasına 2 Tutuklama Rumeli Feneri açıklarında 24 kaçak göçmenin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasında gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
19:46
Boğaz'daki Tekne Kazası Mahkemeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.
18:40
Boğaz'daki Tekne Kazası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, "insan ticareti" ve "bilinçli taksirle öldürme" suçlarından gözaltına alınan 2 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.
18:38
Pamir Dikdik'in Ölümüyle İlgili İddianame Hazırlandı Sarıyer'de kaybolduktan sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in ölümüne ilişkin hazırlanan iddianamede, anne Süverce Dikdik'in, "taksirle ölüme sebebiyet verme" suçundan 6 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi İddianamede şüphelinin, korunmaya muhtaç 3,5 yaşındaki oğlu için gerekli dikkat ve özeni göstermediği öne sürüldü.
17:38
Minik Pamir'in Annesinin 6 Yıla Kadar Hapsi İstendi Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat sonra komşu villanın havuzunda ölü olarak bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’in ölümüne ilişkin iddianame hazırlandı.
17:27
3,5 Yaşındaki Pamir'in Havuzda Ölümünde Şok İddianame Sarıyer Zekeriyaköy'de kaybolduktan 30 saat sonra komşu evin havuzunda ölü bulunan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in annesi Süverce Dikdik hakkında "Taksirle ölüme sebebiyet vermek" suçundan iddianame düzenlendi.
16:30
Pamir'in Annesine 6 Yıla Kadar Hapis İstendi Sarıyer’de evlerinden kaybolduktan sonra yan villanın havuzunda cesedi bulunan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik’in ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı.
15:48
Tekne Faciasında 2 Şüpheli Adliyeye Sevkedildi Rumeli Feneri açıklarındaki tekne faciasıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.
Tekne Faciasında 2 Şüpheli Adliyeye Sevkedildi
13:09
Tekne Faciasıyla İlgili Gözaltına Alınan 2 Kişinin İfadeleri Devam Ediyor Sarıyer Rumeli Feneri yakınlarında yaşanan tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2 kişinin Zekeriyaköy Jandarma Karakolu’ndaki ifadeleri devam ediyor.
12:54
Boğaz'daki Tekne Kazası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, "insan ticareti" ve "bilinçli taksirle öldürme" suçlarından gözaltına alınan 2 şüpheli, bugün adliyeye sevk edilecek Soruşturma kapsamında 1 kişi hakkında daha gözaltı kararı çıkarıldığı öğrenildi.
Boğaz'daki Tekne Kazası
12:29
Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltında 1 Kişi İse Aranıyor Rumeli Feneri açıklarına meydana gelen ve 24 kişinin ölümü ile sonuçlanan tekne faciasında 2 kişi, "İnsan ticareti" ve "Taksirle bilinçli ölüme sebebiyet vermek" gerekçesiyle gözaltına alındı.
Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltında 1 Kişi İse Aranıyor
10:41
Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında İstanbul Boğazı'nda 24 kaçak göçmenin hayatını kaybetmesine, 13’ünün kaybolmasına yol açan tekne faciasıyla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında
08:16
Tekne Faciasında İki Gözaltı Sarıyer’de mültecileri taşıyan teknenin batmasıyla yaşanan faciaya ilişkin 2 kişi gözaltına alındı.
Tekne Faciasında İki Gözaltı
08:01
İstanbul Boğazındaki Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltına Alındı İstanbul Sarıyer'de mültecileri taşıyan teknenin batmasıyla yaşanan faciaya ilişkin 2 kişi gözaltına alındı.
İstanbul Boğazındaki Tekne Faciasında 2 Kişi Gözaltına Alındı
04:01
Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında İstanbul Boğazındaki tekne faciasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 2 kişi gözaltına alındı.
Tekne Faciasıyla İlgili 2 Kişi Gözaltında
01:04
Boğaz'daki Tekne Kazası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, 2 kişi gözaltına alındı.
21:46
İnternet Gazeteciliğine Derin Bakış İstanbul'da Rotaract Kulubü'nün düzenlediği etkinliğe katılan Yeni Medya CEO'su Ekrem Teymur, internet gazeteciliği ve geleceğini gençlerle konuştu.
İnternet Gazeteciliğine Derin Bakış
08:09
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi Burak Özçivit ile sevgilisi Fahriye Evcen'in Zekeriyaköy'de beğendiği villanın fiyatının 3 milyon TL değerinde olduğu konuşuluyor.
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi
09:26
Sarıyerli Veteranlar, Almanları Ağırladı Sarıyerli Veteranlar, Alman Karlsruher SC futbol takımı ile maç yaptı.
Sarıyerli Veteranlar, Almanları Ağırladı
16:23
Ortadogˆu Grup Hangi Projeleri Gerçekleştiriyor? Emlak Fuarı 2014'e katılan Ortadoğu Grubun Satış Müdürü Kudret Hazer, projelerini ve fuar hakkındaki görüşlerini Wise.TV'ye anlattı.
Ortadogˆu Grup Hangi Projeleri Gerçekleştiriyor?
10:36
Sarıyer Belediye Başkanı'ndan Kaza Yorumu: 'Cehalet Kazası' Zekeriyaköy’de büyük araçların girişinin yasak olduğu yola giren mobilya yüklü kamyon, freni boşalınca takla atıp su kanalına düştü.
Sarıyer Belediye Başkanı'ndan Kaza Yorumu: 'Cehalet Kazası'
09:55
Sarıyer Belediye Başkanı'ndan Kaza Yorumu: "Cehalet Kazası" Zekeriyaköy’de büyük araçların girişinin yasak olduğu yola giren mobilya yüklü kamyon, freni boşalınca takla atıp su kanalına düştü.
Sarıyer Belediye Başkanı'ndan Kaza Yorumu: 'Cehalet Kazası'
14:02
Sarıyer " Kilyos-Kumda Sanat Şenliği" Muhteşemdi! Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç," Kilyos Tırmata Beach" de sergilenen Kumda Sanat Şenliği'ne katıldı.
Sarıyer ' Kilyos-Kumda Sanat Şenliği' Muhteşemdi!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:23:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZEKERİYAKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]