SON DAKİKA ZEKİ ÇOLAK HABERLERİ

Son Dakika Zeki Çolak Haberleri

 • 07:52TSK'da Nöbet Değişimi! Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar OlacakTSK'da Nöbet Değişimi! Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar Olacak3-5 Ağustos tarihleri arasında toplanacak Yüksek Askeri Şura'da (YAŞ) Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tepe yönetiminde önemli değişiklikler olacak.
 • 12:40Kuleli Askeri Lisesi 169. Dönem Mezuniyet TöreniKuleli Askeri Lisesi'nden 2014-2015 eğitim öğretim yılında mezun olan 221 öğrenci, törenle diplomalarını aldı.
 • 17:56Emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak Son Yolculuğuna UğurlandıBalyoz Davası'nda 3 yıl hapis yattıktan sonra yakalandığı akciğer kanseri akciğer kanseri nedeniyle infazı ertelenerek 2014 Şubat ayında tahliye edilen ve dün hayatını kaybeden emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak için Üsküdar Selimiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 16:51Emekli Tuğamiral Çakmak, Toprağa VerildiAkciğer kanseri nedeniyle dün vefat eden emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.
 • 15:40Balyoz Sanığı Tuğamiral Çakmak, Son Yolculuğuna UğurlandıKanser teşhisi konulunca tahliye edilip tedavi altına alınan Balyoz sanığı emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:28Emekli Tuğamiral Çakmak Son Yolculuğuna UğurlandıEmekli Tuğamiral Çakmak Son Yolculuğuna UğurlandıYargılandığı Balyoz davası kapsamında 3 yıl cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen tahliye edilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden emekli Tuğamiral Cem Aziz Çakmak (50), Selimiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
 • 01:12İstanbul'da Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftarİstanbul Valisi Vasip Şahin, bu toplumda herkesin şehit ve gazileri vefayla anarken onlara olan borcunu ödemenin gayreti içinde olduğunu belirterek, "İnşallah onların ruhaniyeti ile birlikte bizler de ülkemizi çağdaş medeniyetlerin üstüne taşıyarak onların ideallerini gerçekleştireceğiz" dedi.
 • 23:25İstanbul Valiliği'nden Şehit Ailerine İftar...İstanbul Valiliği'nden Şehit Ailerine İftar...İstanbul Valisi Vasip Şahin ile eşi Şeyma Şahin'in ev sahipliğinde, şehit ailelerinden oluşan yaklaşık 500 kişiye Topkapı 1453 Sosyal Tesisleri'nde iftar verildi.
 • 17:06Bu Manzara ÜzdüBu Manzara ÜzdüÇanakkale Kara Savaşları'nın 100'üncü yıldönümü anma törenleri kapsamında düzenlenen 57'inci Alay Vefa Yürüyüşü'nden geriye çöp yığınları kaldı.
 • 15:24Çanakkale'de 57. Alay Şehitleri AnıldıÇanakkale'de 57. Alay Şehitleri AnıldıÇanakkale Kara Savaşları'nın 100'üncü yıldönümünde, 57'nci Alay Şehitliği'nde anma töreni düzenlendi.
 • 14:3957. Alay Şehitliği'nde 100. Yıl Töreni DüzenlediÇanakkale Savaşları’nın 100. yıldönümü dolayısıyla 57. Alay Şehitliği'nde de bir tören düzenlendi.
 • 14:3557. Alay Şehitleri Törenle Anıldı57. Alay Şehitleri Törenle AnıldıÇanakkale Kara Savaşları’nın 100. yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında 57. Alay Şehitliği’nde tören düzenlendi.
 • 14:26Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. Yıl DönümüÇanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü kapsamında, 57. Alay Şehitliği'nde anma töreni gerçekleştirildi.
 • 10:5957. Alay'ın Yolunda 25 Bin Kişi Yürüdü57. Alay'ın Yolunda 25 Bin Kişi YürüdüÇanakkale Kara Savaşları’nın 100’ncü yıl dönümü anma törenleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ‘57. Alay Vefa Yürüyüşü’ gerçekleştirildi.
 • 10:52Conkbayırı'nda Tören - Bakan KılıçConkbayırı'nda Tören - Bakan KılıçConkbayırı detaylar Spor Bakanı Kılıç'ın konuşması57. Alay'ın temsili sancağının devir teslim töreni Askeri bando takımıDetaylar Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü-57. Alay Vefa Yürüyüşü'nün tamamlandığı Conkbayırı'nda tören düzenlendi-Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: -"Ecdadımızın yapmadığı, bizim inancımızın hiçbir şekilde bize müsaade etmeyeceği birçok ithamla bize karşı duruş sergilemeye çalışanlar var"-"Bizim dostumuz bizden büyük dostluk görür, karşımıza farklı amaçlarla dikilenler de karşısında imanımızı ve göğsümüzü görecektir" Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen 57. Alay Vefa Yürüyüşü'nün tamamlandığı Conkbayırı Anıtı'nda tören düzenlendi.
 • 10:45"57. Alaya Vefa Yürüyüşü"ne Binler KatıldıÇanakkale Kara Savaşları'nın 100'üncü yıl dönümü anma törenleri kapsamında düzenlenen 57'nci Alay Vefa Yürüyüşü'nde katılım rekoru kırıldı.
 • 10:2557. Alay'ın Yolunda Binlerce Kişi YürüdüÇanakkale Savaşları'nda bir asır önce yürüyen 57. Alay'ın izinde, 100 yıl sonra binlerce genç yürüdü.
 • 09:0757. Alaya Vefa Yürüyüşü57. Alaya Vefa Yürüyüşü"Ne Binlerce Kişi KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yürüyüşün başladığı Kocadere köyü kırsalında kurulan kamp alanı- "Çifte ezan" ve Yasin-i Şerif okunmasının ardından sabah namazı- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç - "57. Alaya Vefa Yürüyüşü"- Asker kıyafetleri ile yapılan temsili canlandırmalar Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü- Törenler kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 08:15Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. Yıl DönümüÇanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 13:40Çocuklar Bayramlarını Festivalle Kutladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen Çocuk Festivali’nde çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönüllerince kutladı.
 • 22:44Düzeltme) Kara Kuvvetleri Geleceğin İhtiyaçlarına Cevap VerecekDüzeltme) Kara Kuvvetleri Geleceğin İhtiyaçlarına Cevap Verecek2033 Yeniden Yapılanma Projesi kapsamında "Silahlı Kuvvetler’in demir yumruğu" Kara Kuvvetleri Komutanlığı, değişen harp koşullarına uygun olarak geliştirilecek.
 • 18:17Silahlı Kuvvetler 2033'te Silahlı Kuvvetler 2033'te "Uzay Çağı"Na Geçecek2033 Yeniden Yapılanma Projesi’ne göre, Deniz ve Hava Kuvvetleri büyütülecek, Özel Kuvvetler Komutanlığı’nın yetenekleri ise geliştirilecek.
 • 11:09Onları Mutlu Etmek Çocuk Oyuncağı" KampanyasıÜsküdar Belediyesi'nin Suriyeli sığınmacı çocuklar için hayata geçirdiği "Onları Mutlu Etmek Çocuk Oyuncağı" kampanyasına, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak da katkı verdi.
 • 22:50Erdoğan, Kayahan'ın Ailesine Başsağlığı DilediErdoğan, Kayahan'ın Ailesine Başsağlığı DilediKayahan son yolculuğuna uğurlandı- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Çolak da Teşvikiye Camisi'nde kılınan cenaze namazına katıldı Tedavi gördüğü hastanede 66 yaşında vefat eden Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Kayahan Açar için Teşvikiye Camisi'nde cenaze namazı kılındı.
 • 15:56Kayahan Son Yolculuğuna UğurlandıKayahan Son Yolculuğuna UğurlandıKayahan son yolculuğuna uğurlandı- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Çolak da Teşvikiye Camisi'nde kılınan cenaze namazına katıldı Tedavi gördüğü hastanede 66 yaşında vefat eden Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Kayahan Açar için Teşvikiye Camisi'nde cenaze namazı kılındı.
 • 14:43Kayahan Son Yolculuğuna UğurlandıTedavi gördüğü hastanede 66 yaşında vefat eden Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Kayahan Açar için Teşvikiye Camisi'nde cenaze namazı kılındı.
 • 20:50Muzaffer Tekin, Alkışlar ve Sloganlarla Son Yolculuğuna UğurlandıMuzaffer Tekin, Alkışlar ve Sloganlarla Son Yolculuğuna UğurlandıPankreas kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Ergenekon sanığı emekli yüzbaşı Muzaffer Tekin, alkışlar ve sloganlar eşliğinde, askeri törenle son yolculuğuna uğurladı.
 • 18:41Muzaffer Tekin, Son Yolculuğuna UğurlandıMuzaffer Tekin, Son Yolculuğuna UğurlandıTedavi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:11Şehit Savcı Son Yolculuğuna Uğurlandıİstanbul Adliyesi’nde düzenlenen silahlı saldırıda şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, son yolcuğuna uğurlandı.
 • 14:4118 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla Edirnekapı Şehitliği'nde tören düzenlendi.
 • 14:0518 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler GünüÇanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümü ve Şehitler Günü nedeniyle tören düzenlendi.
 • 12:59Çanakkale Şehitleri Edirnekapı'da AnıldıÇanakkale Şehitleri Edirnekapı'da Anıldı18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Edirnekapı Şehitliği’nde şehitleri anma programı düzenlendi.
 • 12:45Çanakkale Şehitleri Edirnekapı'da Anıldı18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 100. yıl dönümü nedeniyle Edirnekapı Şehitliğinde tören düzenlendi.
 • 15:48Kıvrıkoğlu'nun Eşinin Cenazesine Başbuğ ve Büyükanıt da KatıldıKıvrıkoğlu'nun Eşinin Cenazesine Başbuğ ve Büyükanıt da Katıldı* 23. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu'nun eşi Olcay Kıvrıkoğlu İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:44Kıvrıkoğlu'nun Eşinin Cenazesine Başbuğ ve Büyükanıt da KatıldıKıvrıkoğlu'nun Eşinin Cenazesine Başbuğ ve Büyükanıt da Katıldı23. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu, eşi Olcay Kıvrıkoğlu'nu son yolculuğuna uğurladı.
 • 14:07İstanbul'da Devlet Övünç Madalyaları Takdim Edildiİstanbul Valisi Vasip Şahin, "Bu büyük millet, vatanını ve hürriyetini herhangi şart altında koruyup devam ettireceğini defalarca ispat etmiştir" dedi.
 • 17:00Şehit Pilot Mustafa Delikanlı, Son Yolculuğuna UğurlandıKonya'da askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Kurmay Yüzbaşı Pilot Mustafa Delikanlı'nın cenazesi, Edirnekapı Hava Şehitliğine defnedildi.
 • 16:45Şehit Pilot Gözyaşları İçinde Toprağa VerildiKonya’da düşen F-4 uçağında şehit olan pilotlardan Mustafa Delikanlı’nın cenazesi Eskişehir’de düzenlenen askeri törenin ardından İstanbul’a getirildi.
 • 17:00Yaşar Kemal'in Cenazesinde Kürtçe Dualar OkunduYaşar Kemal'in Cenazesinde Kürtçe Dualar OkunduCenaze töreninde farklı siyasi görüşe sahip, değişik hayat hikâyelerinden binlerce insanı bir araya getiren Yaşar Kemal, Türkçe ve Kürtçe dualarla uğurlandı.
 • 14:25Yaşar Kemal'e Alkışlı VedaYaşar Kemal'e Alkışlı VedaTürk edebiyatının büyük ismi Yaşar Kemal, alkışlar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:52Yaşar Kemal'in Cenazesine Ünlü AkınıOrgan yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yaşar Kemal için Teşvikiye Camii’nde cenaze namazı kılındı.
 • 12:36Yaşar Kemal Son Yolculuğuna UğurlanıyorTürk edebiyatının büyük ismi Yaşar Kemal, son yolculuğuna uğurlanıyor.
 • 14:49Şehit Pilot Eşinin Kazağını Elinden DüşürmediŞehit Pilot Eşinin Kazağını Elinden DüşürmediNeslihan Atalay, şehit pilot eşi Yasin Atalay'ın kazağını cenaze töreni boyunca elinden hiç bırakmadı.
 • 15:55Mahir Kaynak, Son Yolculuğuna UğurlandıEski MİT mensubu, İktisatçı ve Yazar Prof. Dr. Mahir Kaynak, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:25Mahir Kaynak'a Son GörevMit Eski Mensubu İktisatçı Yazar Prof. Dr. Mahir Kaynak son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:32Eski MİT Mensubu Mahir Kaynak Son Yolculuğuna Uğurlandı81 yaşında hayatını kaybeden eski MİT mensubu, iktisatçı ve yazar Prof. Dr. Mahir Kaynak son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:01Mahir Kaynak Son Yolculuğuna UğurlandıMahir Kaynak Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubu Mahir Kaynak, Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:55Zonguldak Belediye Meclis Üyesinin Firmasına Kaldırım İşgali CezasıZonguldak Belediye Meclis Üyesinin Firmasına Kaldırım İşgali CezasıZonguldak'ta, 3 katlı binanın yıkımı sırasında kaldırımı işgal eden CHP'li Belediye Meclis Üyesinin sahibi olduğu firmaya 208 lira idari para cezası uygulandı.
 • 13:47Belediye Meclis Üyesinin Firmasına Kaldırım İşgali CezasıBelediye Meclis Üyesinin Firmasına Kaldırım İşgali CezasıZonguldak'ta, 3 katlı binanın yıkımı sırasında kaldırımı işgal eden CHP'li belediye meclis üyesinin sahibi olduğu firmaya 208 lira idari para cezası uygulandı.
 • 14:17Sultanahmet'teki Bombalı SaldırıSultanahmet'teki Bombalı SaldırıŞehit polis memuru Kenan Kumaş için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi İstanbul Emniyet Müdürü Altınok: "Devletimizi ve milletimizi bölmek ve parçalamak isteyen, beraberliğimizi hazmedemeyen şer güçler, huzur ve güven ortamının güvencesi olan Türk polisini ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü hedef almışlardır" "Ancak devlet ve millet düşmanları şunu çok iyi bilmelidir ki; cumhuriyetin ve demokrasinin teminatı olan Türk polisi, devletimize saldıran hainlerin yaptıklarını hiçbir zaman yanlarına bırakmamışlardır" Şehidin cenazesi, toprağa verilmek üzere Trabzon'un Tonya ilçesine gönderilecek.