SON DAKİKA ZEYİD ASLAN HABERLERİ

Son Dakika Zeyid Aslan Haberleri


ZEYİD ASLAN

Zeyid Aslan, 6 Ağustos 1965'de Tokat Erbaa'da doğdu. Babasının adı Durmuş, annesinin adı Mahbure'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Avukatlık yaptı. 22. Dönem Tokat Milletvekili. Aslan, evli ve 1 çocuk babasıdır. ... Devamı

22:03
Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin verdiği karara uygun olduğunu söyledi.
Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun
17:13
Bakan Cavuşoğlu: "30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, “30 Mart akşamı milletin egemenliğinin üstüne vesayet koymak isteyenlere cevap vermeye, onlara Tokat’ın sesi ile Tokat vurmaya hazır mıyız?” dedi.
Bakan Cavuşoğlu: '30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?'
14:13
Bakan Çavuşoğlu: "İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) verdiği karara uygun olduğunu söyledi.
Bakan Çavuşoğlu: 'İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun'
12:04
TBMM Tarihinde En Çok Ceza Alan İsim Kamer Genç Son dönemlerde kavgalarla gündeme gelen TBMM'de, Meclis-i Ayan'dan bugüne kadar 272 milletvekiline disiplin cezası verildiği ortaya çıktı.
TBMM Tarihinde En Çok Ceza Alan İsim Kamer Genç
15:30
CHP'li Tanal, AK Parti'li Aslan'ı İstanbul Barosu'na Şikayet Etti CHP İstanbul Milletvekili ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Av. Mahmut Tanal, Avukatlık Kanuna ve Meslek Kurallarına bağdaşmayan, tavır ve hareketleri nedeniyle AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ı İstanbul Barosu'na şikayet etti.
CHP'li Tanal, AK Parti'li Aslan'ı İstanbul Barosu'na Şikayet Etti
11:20
CHP'li Tanal, AK Parti'li Aslan'ı Baroya Şikayet Etti CHP İstanbul Milletvekili Tanal, AK Parti Tokat Milletvekili Aslan'ın İstanbul Barosu levhasından kaydının silinmesi içini şikayet başvurusu yaptı.
CHP'li Tanal, AK Parti'li Aslan'ı Baroya Şikayet Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:16:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZEYİD ASLAN HABERLERİ
[Hata Bildir]