SON DAKİKA ZİLE HABERLERİ

Son Dakika Zile Haberleri

16:18
Zile'de 33 Köyden Günlük 5 Ton Süt Toplanıyor Tokat’ın Zile ilçesinde Süt Üreticiler Birliği tarafından 33 köyden günlük 5 ton süt toplanıyor.
04:13
Hırsızlar, Bodrumdan Girip İki Duvar Delerek Kuyumcuyu Soydu İstanbul'da apartmanın bodrum katından girerek, 2 duvarı deldikten sonra kuyumcuya giren hırsızlar, yaklaşık 2 buçuk kilo altını çalarak kayıplara karıştı.
Hırsızlar, Bodrumdan Girip İki Duvar Delerek Kuyumcuyu Soydu
17:29
Başkan Çelik'ten "Seçime Hazırız" Mesajı AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, teşkilatların genel seçimlere hazır olduğunu ifade ederek, “Sadece kaptan değişikliği yaptık” dedi.
Başkan Çelik'ten 'Seçime Hazırız' Mesajı
17:50
Konya'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi Ereğli ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çift hastaneye kaldırıldı.
10:38
Yeşilhisar'a 20 Milyonluk Altyapı Yatırımı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sınırlarının il sınırı haline gelmesi ve ilçelerin Büyükşehir'e bağlanmasıyla birlikte başlayan yatırım hamlesi sürüyor.
16:41
Antalya 7 Bin Sağlık Bakanlığı Yöneticisi, Her Ay 10'ar Eve Gidecek Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, her ilde İl Sağlık Müdürü başta olmak üzere Bakanlık yöneticilerinin o ay kamu hastanelerinden sağlık hizmeti almış 10 hastanın evini ziyaret etmesi talimatı verdi.
Antalya 7 Bin Sağlık Bakanlığı Yöneticisi, Her Ay 10'ar Eve Gidecek
14:37
Sağlık Bakanlığı Koordinasyon Ve Değerlendirme Toplantısı Sağlık Bakanlığı Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı, Antalya'nın Belek Turizm Merkezi'ndeki Cornella Dıamond Otel'de gerçekleştirildi.
14:12
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Antalya'da - (2) Sağlık Bakanlığı Koordinasyon Değerlendirme ve Planlama Toplantısı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "2 yıllık bakanlık sürecimde salon toplantıları, masa başında yöneticilerimizle yaptığımız toplantılarda yakalayamadığımız birçok problemi veya çok basit sorunu evdeki hastamızdan, hasta yakınımızdan yakaladık"- "1 Şubat'tan itibaren bütün yöneticilerimiz zile basacak, kapıyı çalacak ve hatır soracak"- "Korkarım ki 3-5 yıl sonra kar topu gibi büyüyen bir teknoloji bağımlılığı grubu geliyor.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Antalya'da - (2)
14:04
Sağlık Bakanı Müzezzinoğlu, Antalya'da Sağlık Bakanlığı Koordinasyon Değerlendirme ve Planlama Toplantısı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "2 yıllık bakanlık sürecimde salon toplantıları, masa başında yöneticilerimizle yaptığımız toplantılarda yakalayamadığımız birçok problemi veya çok basit sorunu evdeki hastamızdan, hasta yakınımızdan yakaladık"- "1 Şubat'tan itibaren bütün yöneticilerimiz zile basacak, kapıyı çalacak ve hatır soracak"- "Korkarım ki 3-5 yıl sonra kar topu gibi büyüyen bir teknoloji bağımlılığı grubu geliyor.
13:44
Sağlık Bakanı Müzezzinoğlu, Antalya'da Sağlık Bakanlığı Koordinasyon Değerlendirme ve Planlama Toplantısı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "2 yıllık bakanlık sürecimde salon toplantıları, masa başında yöneticilerimizle yaptığımız toplantılarda yakalayamadığımız birçok problemi veya çok basit sorunu evdeki hastamızdan, hasta yakınımızdan yakaladık"- "1 Şubat'tan itibaren bütün yöneticilerimiz zile basacak, kapıyı çalacak ve hatır soracak"- "Korkarım ki 3-5 yıl sonra kar topu gibi büyüyen bir teknoloji bağımlılığı grubu geliyor.
Sağlık Bakanı Müzezzinoğlu, Antalya'da
13:25
Sağlık Bakanlığı Koordinasyon Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "2 yıllık bakanlık sürecimde salon toplantıları, masa başında yöneticilerimizle yaptığımız toplantılarda yakalayamadığımız birçok problemi veya çok basit sorunu evdeki hastamızdan, hasta yakınımızdan yakaladık" "1 Şubat'tan itibaren bütün yöneticilerimiz zile basacak, kapıyı çalacak ve hatır soracak" "Korkarım ki 3 5 yıl sonra kar topu gibi büyüyen bir teknoloji bağımlılığı grubu geliyor.
12:27
7 Bin Sağlık Bakanlığı Yöneticisi, Her Ay 10'ar Eve Gidecek Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, her ilde İl Sağlık Müdürü başta olmak üzere Bakanlık yöneticilerinin o ay kamu hastanelerinden sağlık hizmeti almış 10 hastanın evini ziyaret etmesi talimatı verdi.
7 Bin Sağlık Bakanlığı Yöneticisi, Her Ay 10'ar Eve Gidecek
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:13
24 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı Tokat’ın Turhal ilçesinde 24 yıl hapis cezası ile bulunan şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.
24 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı
13:00
Gaziantep Sobadan Zehirlenen Yaşlı Kadın Öldü, Eşi ve Torunu Tedaviye Alındı Gaziantep'te, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 77 yaşındaki Şefika Tozluoğlu öldü, 77 eşi Ali Tozluoğlu ile 18 yaşındaki torunu Şefika Özdemir hastanede tedaviye alındı.
Gaziantep Sobadan Zehirlenen Yaşlı Kadın Öldü, Eşi ve Torunu Tedaviye Alındı
12:12
Sobadan Zehirlenen Yaşlı Kadın Öldü, Eşi ve Torunu Tedaviye Alındı Gaziantep'te, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Şefika Tozluoğlu öldü, 77 eşi Ali Tozluoğlu ile 18 yaşındaki torunu hastanede tedaviye alındı.
Sobadan Zehirlenen Yaşlı Kadın Öldü, Eşi ve Torunu Tedaviye Alındı
13:46
Zile'de Kimse Yok Mu'dan Tekerlekli Sandalye Desteği Tokat'ın Zile ilçesinde yürüyemeyen Halil Keleş (37) isimli vatandaşa Kimse Yok Mu Derneği tarafından tekerlekli sandalye verildi.
Zile'de Kimse Yok Mu'dan Tekerlekli Sandalye Desteği
09:17
Zilespor'dan Büyük Başarı Deplasmanlı Bölgesel ligde mücadele eden Zilespor Basketbol takımı kendi evinde Medikal Park Trabzon Gelişim sporu 70 - 63 'lük skorla yenerek büyük bir başarıya imza attı.
Zilespor'dan Büyük Başarı
16:08
Denizlili İşadamı Uslu, Son Yolculuğuna Uğurlandı Denizli'deki evinde yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirirek yaşamını yitiren tekstilci işadamı 65 yaşındaki İsmail Uslu'nun cenazesi, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Denizlili İşadamı Uslu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:58
Tokat 2.5 Yılda 135 Kilo Zayıfladı Tokat'ın Zile ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi 38 yaşındaki Esme Baş, gördüğü tedavi sonrası 2.5 yılda 225 kilodan 90 kiloya düştü.
Tokat 2.5 Yılda 135 Kilo Zayıfladı
14:38
İşadamı İsmail Uslu Evinde Ölü Bulundu Denizli'nin tanınmış iplik tüccarlarından, tekstilci işadamlarından 65 yaşındaki İsmail Uslu, Astiva Villaları'ndaki evinde ölü bulundu.
İşadamı İsmail Uslu Evinde Ölü Bulundu
13:53
2.5 Yılda 135 Kilo Verdi Tokat'ın Zile ilçesinde, 2.5 yıl önce 225 kilo olan 38 yaşındaki Esme Baş, gördüğü tedavi ile 135 kilo vererek 90 kiloya düştü.
2.5 Yılda 135 Kilo Verdi
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:09
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Tokat'ta yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 233 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
18:10
Erbaa'da Kar Yağışı Tokat - Erbaa ilçesinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Erbaa'da Kar Yağışı
17:23
Gezi Olaylarından Yargılanan 39 Sanığa Beraat Gezi olaylarına ilişkin İstanbul 48. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanan 39 sanığın beraatine karar verildi.
09:25
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti Tokat ve ilçelerindeki ticaret ve sanayi odaları ile ticaret borsalarının başkanları, Amasya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti
11:50
Zile'den 30 Ülkeye Torbalama Kantarı İhracatı Tokat'ın Zile ilçesinde faaliyet gösteren bir firma, 30 ülkeye torbalama kantarı ihraç ediyor Firmanın yönetim kurulu başkanı Bice: "Yılda 200 torbalama kantarı üretiyoruz.
14:46
Turhal Güreşe Doydu Turhal Minik Erkekler Serbest Güreş Turnuvası nefesleri kesen mücadelelerle tamamlandı.
Turhal Güreşe Doydu
14:46
Cezaevinde Moral Günü Tokat’ın Zile ilçesi M tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda yapılan belge dağıtım töreninde moral günü programı düzenlendi.
Cezaevinde Moral Günü
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
14:43
CHP Tokat İl Başkanı Kum, Görevinden İstifa Etti CHP Tokat İl Başkanı Duran Kum, milletvekili aday adayı olduğunu açıklayarak başkanlık görevinden istifa etti.
CHP Tokat İl Başkanı Kum, Görevinden İstifa Etti
10:15
Bartın Eski Belediye Başkanı'nın Eşi Evde Ölü Bulundu Bartın'da, 1980-1983 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Mahmut Akcan'ın eşi 90 yaşındaki Fatma Yaşar Akcan, evinde ölü bulundu.
Bartın Eski Belediye Başkanı'nın Eşi Evde Ölü Bulundu
09:31
Eski Belediye Başkanı'nın Eşi Evde Ölü Bulundu Bartın'da, 1980-1983 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Mahmut Akcan'ın eşi 90 yaşındaki Fatma Yaşar Akcan, evinde ölü bulundu.
Eski Belediye Başkanı'nın Eşi Evde Ölü Bulundu
14:58
İlyas Özkan Güven Tazeledi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sungurlu İlçe Başkanlığı 5. Olağan kongresi yapıldı.
İlyas Özkan Güven Tazeledi
12:54
Feyzioğlu - Avukatın Ofisinde Ölü Bulunması Gaziantep'te avukatın ofisinde ölü bulunması- Hayatını kaybeden Akkaya, Gaziantep Adliye Sarayı önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi- Gaziantep Barosu'nun bir günlük iş bırakma kararı aldığını öğrenen TBB Başkanı Feyzioğlu: - "Konuyu yönetim kuruluna taşıyacağız. Mutlaka tepkimizi en etkili şekilde ortaya koyacağız" Gaziantep'te ofisinde ölü bulunan İsmail Akkaya, Adliye Sarayı önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Feyzioğlu - Avukatın Ofisinde Ölü Bulunması
12:10
Gaziantep'te Avukatın Ofisinde Ölü Bulunması Hayatını kaybeden Akkaya, Gaziantep Adliye Sarayı önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi Gaziantep Barosu'nun bir günlük iş bırakma kararı aldığını öğrenen TBB Başkanı Feyzioğlu: "Konuyu yönetim kuruluna taşıyacağız. Mutlaka tepkimizi en etkili şekilde ortaya koyacağız"
17:17
Avukatlardan, Meslektaşlarının Ölü Bulunmasına Tepki Yürüyüşü Gaziantep'te avukatın ofisinde ölü bulunması- Avukatlar, Akkaya'ya yapılan saldırıya tepki amacıyla "cübbeli yürüyüş" gerçekleştirdi Gaziantep Barosu avukatları, ofisinde ölü bulunan İsmail Akkaya'ya yönelik saldırıyı "cübbeli yürüyüş"le protesto etti.
Avukatlardan, Meslektaşlarının Ölü Bulunmasına Tepki Yürüyüşü
16:42
Gaziantep'te Avukatın Ofisinde Ölü Bulunması Avukatlar, Akkaya'ya yapılan saldırıya tepki amacıyla "cübbeli yürüyüş" gerçekleştirdi.
16:03
Cinayet Zanlıları Birbirlerini Suçladı Alanya'da 11 Ağustos tarihinde Alman Peter Horvart ve eşi Kertsin Horvart'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan Tarkan C. Ve Murat Ç. ilk kez hakim karşısına çıktı.
23:05
Avukat, Ofisinde Ölü Bulundu Gaziantep'te 60 yaşında bir avukat, ofisinde ölü halde bulundu.
Avukat, Ofisinde Ölü Bulundu
22:52
Gaziantep'te Avukat Ofisinde Ölü Bulundu Gaziantep'te bir avukat, ofisinde ölü bulundu.
14:38
İş Yerlerinde Bebek Emzirme Kabini Uygulaması Tokat’ın Zile ilçesinde bazı iş yerlerinde bebek emzirme kabinleri uygulaması başlatıldı.
İş Yerlerinde Bebek Emzirme Kabini Uygulaması
11:53
Eve Kilitli Biri 7 Aylık, Diğeri 3 Yaşındaki İki Çocuk 10 Saat Sonra Kurtarıldı Ankara'da bir eve kilitlenen; biri 7 aylık, diğeri 3 yaşındaki çocuklar, polis tarafından 10 saat sonra kurtarıldı.
Eve Kilitli Biri 7 Aylık, Diğeri 3 Yaşındaki İki Çocuk 10 Saat Sonra Kurtarıldı
05:13
Antalya'da Evinde Bıçaklanmış Halde Ölü Bulundu Antalya'da bir kişi evinde birçok yerinden bıçaklanmış halde ölü bulundu.
Antalya'da Evinde Bıçaklanmış Halde Ölü Bulundu
05:07
Antalya'da Cinayet Antalya’da bir kişi evinde bıçaklanmış halde ölü bulundu.
09:04
Rastgele Zile Basıp Siteye Giren Kadın Kendini Astı Antalya'da kimliği henüz belirlenemeyen kadın, rastgele girdiği sitede dairelerin zillerine basıp kendini merdiven boşluğuna astı. Kadının üzerinden intihar notu çıktı.
Rastgele Zile Basıp Siteye Giren Kadın Kendini Astı
12:08
Tokat'tan 30 Ülkeye Pekmez İhracatı Tokat'ın Zile ilçesinde yöreye özgü yöntemlerle yapılan pekmez, Almanya, Hollanda ve Belçika'nın aralarında bulunduğu 30 ülkeye ihraç ediliyor.
11:14
Kumarcı Başkana Partiye Yaklaşmama Cezası Adana'da Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi İl Başkanlığı'nda kumar oynatıldığını öğrenen polis, koç boynuzu, çekiç ve levye ile gerçekleştirdiği operasyonda kumar oynayan ve oynatan 138 kişi hakkında işlem yaptı.
Kumarcı Başkana Partiye Yaklaşmama Cezası
11:05
Kumarcı Başkana Partiye Yaklaşmama Cezası Adana'da Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi İl Başkanlığında kumar oynatıldığını öğrenen polis, gerçekleştirdiği operasyonda 138 kişi hakkında işlem yaptı.
Kumarcı Başkana Partiye Yaklaşmama Cezası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:44:29. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZİLE HABERLERİ
[Hata Bildir]