18:0500
SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Haberleri

   

  Zonguldak'taki Cinayet

  Zonguldak'taki Cinayet

  Ereğli ilçesinde ormanda elleri kesik halde cesedi bulunan kız ile erkek arkadaşı olduğu öne sürülen taksicinin bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin tutuklanan zanlı ve babasının yargılanmasına başlandı. (Dün 17:38)

   

  Sağlık Sen Ebeler Haftası'nı Kutladı

  Sağlık Sen Ebeler Haftası'nı Kutladı

  Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara, Ebeler haftasını kutlayarak, "Anne ve bebek ölümlerinin azalmasında önemli bir paya sahip ebeler, hayat kurtarmalarına karşın çalışma şartları ve ekonomik sebeplerle tükenmişlik içindedir"dedi.Mehmet Ali Kara yaptığı açıklamada şunları söyledi:"Sağlık hizmetlerinde 2003 yılında yüzde 39,5 olan vatandaş memnuniyet oranı yüzde 76’ya çıktı. (Dün 17:24)

   

  Müsiad'tan Gülüç Belediyesi'ne Ziyaret

  Müsiad'tan Gülüç Belediyesi'ne Ziyaret

  Kdz. Ereğli'de, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı İbrahim Sezer ve yönetim kurulu üyeleri Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti. (Dün 17:19)

   

  Yargılanan Tutuklu Babadan Tutuklu Oğluna Mahkemede Tokat

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, kesik el cinayetinin ilk duruşmasında tutuklu baba Ali B., tutuklu yargılanan oğlu Deniz B.ye tokat attı. (Dün 17:02)

   

  Yaralı Kırlangıca Belediye Sahip Çıktı

  Zonguldak'ın Alaplı ilçesi, İMKB Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Lisesi’nin bahçesinde okul öğretmenlerinden Ercan Arslan ve öğrencileri tarafından bulunan yaralı kırlangıca Alaplı Belediyesi Veteriner Hekimliği sahip çıktı. (Dün 17:01)

   

  Zonguldak'ta Maden Ocağındaki Yangın

  Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde Türkiye Taşkömürü Kurumuna (TTK) ait maden ocağında 4 gün önce kontrol altına alınan yangının yayılmasını önlemek için istinat duvarı örerken baygınlık geçiren 3 işçi, tedavilerinin ardından taburcu edildi. (Dün 16:59)

   

 

  Alan, Kan Bağışını Değerlendirdi

  Alan, Kan Bağışını Değerlendirdi

  Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan, yaptıkları yaklaşık 10 günlük kan bağışı kampanyasından 250 ünite gönüllü kan bağışı aldıklarını söyledi. (Dün 12:59)

   

  Erdemir'de İş Kazası: 1 Yaralı

  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ndeki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nda meydana gelen iş kazasında 36 yaşındaki Muhammet Kırmızı yaralandı. (Dün 12:37)

   

Manşet Haberleri