12:2800
SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Haberleri

   

  Maden Ocağında Göçük

  Maden Ocağında Göçük

  Zonguldak’ta TTK’ya ait bir maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçi yaralandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bonzai 'Jale' Oldu

  Bonzai 'Jale' Oldu

  Zonguldak’ta uyuşturucu ticareti yaptıkları iddia edilen tutuklu 2 sanık hakim karşısına çıktı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Ukrayna'daki İç Karışıklık, Ro-Ro Seferlerini Olumsuz Etkiledi

  Ukrayna'daki iç karışıklık, Zonguldak Gümrük Limanı'ndan gerçekleştirilen Ro Ro seferlerinin yanı sıra tır sevkiyatını da olumsuz etkiledi Acente sahibi Karaer: "Rusya Ukrayna savaşı en çok Türkiye'yi etkilemiştir. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Zonguldaklı Gurbetçinin İlginç Helikopter Kamerası İlgi Odağı Oluyor

  Zonguldaklı Gurbetçinin İlginç Helikopter Kamerası İlgi Odağı Oluyor

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Çömlekçi köyünden olan ve Almanya’da yaşayan 54 yaşındaki Recep Karabacak isimli vatandaş, memleketini insansız hava aracına benzeyen “Helikopter kamera” ile tanıtıyor. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Sporla Hayata Tutundu

  Sporla Hayata Tutundu

  Ağrı'da 15 yıl önce ormanda çalışırken ayağına ağaç devrilmesinin ardından bedensel engelli olan Muhammet Ali Bulgay, sporla hem hayata tutundu hem de çeşitli branşlarda önemli dereceler elde etti Bulgay: "Yetkililerin destek olması halinde en büyük hedefim, katılacağım yarışmalarda derece elde ederek. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Nasihatten Sonra Tahliye

  Nasihatten Sonra Tahliye

  Zonguldak'ta uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla mahkemeye çıkan sanıklar, mahkeme başkanının "uyuşturucuya bulaşanlardan uzak durun" nasihatiyle tahliye edildi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 12:28:21. #1.13#