19:3100
SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Haberleri

   

  Evinin Elektriği Kesilmemesi İçin Sayaca Not Astı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde rahatsızlığı nedeniyle çalışamayan Hasan Türköz, 4 aydır ödeyemediği faturalar nedeniyle elektrik sayıcına "“Bu evde hasta vardır, lütfen elektriği kesmeyin" diye not iliştirdi Türköz: "Belimde rahatsızlık nedeniyle çalışamıyorum, eşim ve kızım da hasta, hayırseverlerden. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Zonguldak Şoförler Odasından Borçlu Üyelere Çağrı

  Zonguldak Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, aidat borçlarının yapılandırılması çağrısı yaptı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kızılay'a 200 Bin Adet Maske Bağışı

  Kızılay'a 200 Bin Adet Maske Bağışı

  Türk Kızılayı’na Zonguldak’ta üretim yapan firma tarafından 200 bin adet solunum koruyucu maske bağışında bulunuldu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Elektrik Borcunu Ödeyemen Kişi, 'Elektriği Kesmeyin' Notu Astı

  Elektrik Borcunu Ödeyemen Kişi, "Elektriği Kesmeyin" Notu Astı

  Zonguldak'ta bir kişi, 4 aydır elektrik faturasını ödeyemediği evindeki elektrik sayacına, "Bu evde hasta vardır, lütfen elektriği kesmeyin" notu asmak zorunda kaldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Alabaş, 'İki Asgari Uygulaması Madenciler İçin Kazanımdır'

  Alabaş, "İki Asgari Uygulaması Madenciler İçin Kazanımdır"

  Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alabaş, iki asgari ücret uygulamasının işçiler adına bir kazanım olduğunu ifade ederek "Ekim ayında meclis açıldıktan sonra özellikle işverenlerin çekincesini ortadan kaldıracak çalışmaların yapılmasını beklemekle birlikte bu saatten sonra iki asgari ücret uygulamasından kesinlikle taviz verilmesinden yana değiliz" dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Çaycuma'da Kilitli Parke Yol Çalışması

  Çaycuma'da Kilitli Parke Yol Çalışması

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Belediye kilitli parke yol çalışması yapıyor. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Hamdi Uçar, Başkan Akdemir'i Topa Tuttu

  Hamdi Uçar, Başkan Akdemir'i Topa Tuttu

  AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, CHP’li Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i sert bir dille eleştirerek "Yeni bir vizyon, yeni bir heyecan yok. Daha iyisini beklemek de biraz abes olurdu" dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  İtfaiye'den Seminer ve Tatbikat

  İtfaiye'den Seminer ve Tatbikat

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyecilik ve Yangından Korunma Haftası etkinlikleri kapsamında Çaycuma Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Çaycuma Yeşil Sanayi Sitesi esnaflarına yangın ile ilgili seminer verildi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Alaplı'da Kavşaklara Aynalı Düzenleme

  Alaplı'da Kavşaklara Aynalı Düzenleme

  Alaplı'da görüş mesafesinin düşük olduğu kavşaklara aynalar yerleştirilerek düzenleme yapıldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Müteahhit, Hes'e Karşı Eylem Yapanları Şikayet Etti

  Müteahhit, Hes'e Karşı Eylem Yapanları Şikayet Etti

  Zonguldak'ın Devrek İlçesi'ne bağlı Çaydeğirmeni Beldesi'nde Ekim 2013'te yapımına başlanan 2 Hidro Elektrik Santrali (HES) inşaatını sürdüren firma, projenin durdurulması için yargıya başvuran ve eylem yapan belde sakinlerinden 9'u hakkında, iş makinelerinin önüne çıkıp çalışanlarını ölümle tehdit ettikleri gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 19:31:24. #1.12#