Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı - Son Dakika
3.Sayfa

Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı

''Kara para aklamak'' ve ''Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek'' gibi suçlamalarla tutuklu bulunan Dilan Polat, avukatıyla ilgili bir karar aldı. Polat, sosyal medya üzerinden avukatı Hüseyin Kaya ile yollarını ayırdığını duyurdu.

15.06.2024 18:26

İstanbul merkezli 6 ilde yürütülen "kara para aklama," "vergi usulsüzlüğü," "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek" gibi suçları işledikleri iddiasıyla açılan soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat'ın kardeşleri Can ve Sıla Doğu'nun da dahil olduğu 11 kişinin tahliye edilmesi ve Dilan Polat'ın tahliye talebinin reddedilmesi sonrası Polat, avukatıyla ilgili dikkat çeken bir karar verdi.

"KARŞILIKLI ANLAŞARAK YOLLARIMIZI AYIRDIK"

Avukatı Hüseyin Kaya hakkında verdiği kararı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Dilan Polat, Kaya'ya emekleri için teşekkür etti.

Polat, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Avukat Hüseyin Kaya ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendisine emekleri için teşekkür eder, mesleki hayatında başarılar dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Dilan Polat'tan aylar sonra dikkat çeken paylaşım! Avukatıyla yollarını ayırdı

NE OLMUŞTU?

İstanbul merkezli 6 ilde 1 Kasım 2023'te gerçekleştirilen operasyonlarda, Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 24 şüpheli gözaltına alınmıştı.

5 Kasım 2023 tarihinde ise Dilan Polat, Engin Polat ve Sıla Doğu'nun da aralarında bulunduğu 16 kişi tutuklanmış ve 27 şirketin yönetimi için kayyum kararı verilmişti.

Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı

Son Dakika 3.Sayfa Dilan Polat, avukatıyla yollarını ayırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • O bir Karşıyakalı: Avukatı ayrılmıştır tek taraflı.Dilancım hiç ugrasmayalim doktor sana rapor vermez demiştir 49 0 Yanıtla
  • Abuzer Kadayıf: Bunlar içerde sosyal medyayı kullanıyor biz olsak mazgaldan kafayı uzatamayız 30 0 Yanıtla
  • Sahin Erdoğan: MÜLKÜN VARSA adalet senden yana cikarakar merak etmeyin 24 4 Yanıtla
  • Emin Erol: ceza evinde telefon kullanmak yasak degilmi nasil paylasim yapiyor bu peki 7 1 Yanıtla
  • Murat Kara: Rapor alamadı tahliye yok yeni avukat bul çevresi dayısı olan 6 0 Yanıtla

Advertisement