Fenomen Kandıralı Ferdi, iki kadınla kavga etti - Son Dakika
3.Sayfa

Fenomen Kandıralı Ferdi, iki kadınla kavga etti

Şarkıları yanlış söylemesiyle tanınan Kandıralı Ferdi, otogarda iki tane genç kadınla kavga etti. Taraflar arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönerken tekme ve yumruklar havada uçuştu.

16.06.2024 11:24

Sık sık şarkıları yanlış söylediği videolarla fenomen olan Kandıralı Ferdi, bu sefer kavga ettiği görüntülerle gündeme geldi. Ferdi, Kocaeli Kandıra Otogarı'nda durakta bekleyen 2 genç kadınla tartıştı.

Tartışmanın neden başladığı henüz bilinmezken genç kadınlar, Ferdi'ye hakaret ederek saldırdı. Ferdi de kadınlara aynı şekilde hakaret saldırıyla karşılık verdi. Araya giren vatandaşlar kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir kişi Kadırgalı Ferdi'yi uzaklaştırmaya çalışırken kadınlardan biri arkadan koşarak yumruk attı. Otogarda yaşanan kavganın görüntüleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Fenomen Kandıralı Ferdi, iki kadınla kavga etti
Fenomen Kandıralı Ferdi, iki kadınla kavga etti

Son Dakika 3.Sayfa Fenomen Kandıralı Ferdi, iki kadınla kavga etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • Ali İzzet Aşrak: bizim halk bunuda ünlü yaptı 32 0 Yanıtla
  • ozcan ozmercan: Oskarlık haber 19 0 Yanıtla
    Selim Ekici: haberi beglğenmiyosun okuyorsun üstüne yorum yapıyosun beğenmediysen okuma adam senin keyfine göremi haber bulacak 7 14
  • Mustafa: Etsin bize ne bundan hergün kavga oluyoe. 3 5 Yanıtla
  • Ramazan AKEL: Şarkıları yanlış söyleyerek fenomen mi oldu? Ne saçma bir şey? İnsanlar neyi beğeneceğini şaşırdı. 7 0 Yanıtla
  • Ali yildirim: Beni baba benden sen severken doverken aşk olsun sana bana buna ona leylim ley 1 0 Yanıtla

Advertisement