Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira - Son Dakika
3.Sayfa

Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira

Bir partide tanıştığı genç kadını evinde alıkoyduğu gerekçesiyle gündeme gelen komedyen Hasan Can Kaya, hakkındaki tüm iddiaları yalanladı. Kendisine iftira atıldığını söyleyen Kaya, yasal yollara başvuracağını belirtti.

14.06.2024 11:00

İstanbul'da özel bir üniversitenin mezuniyet partisine katılan 23 yaşındaki genç kız, burada tanıştığı ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın Levent'teki evinde alıkonulduğu iddia ederek polis çağırdı. Emniyet güçleri tarafından evden çıkarılan genç kadın ve Hasan Can Kaya karakola götürüldüğü iddia edilirken Hasan Can Kaya'dan cevap geldi.

"HER YERE AYNI ANDA YALANLAR SERVİS EDİLMİŞ"

X hesabından yaptığı açıklamada hakkındaki tüm iddiaları yalanlayan Hasan Can Kaya, "Arkadaşlar bahse konu haberler gerçek dışı iddialardan ibaret olup ahlaksızca iftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Arkadaşlar itibar suikasti var. Her yere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim."

Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira

NE OLDU?

Olay, geçtiğimiz hafta Salı günü saat 04.00 sıralarında Beşiktaş Levent'te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ünlü komedyen Hasan Can Kaya, İstanbul'daki özel bir üniversitenin mezuniyet partisine katıldı. Kaya, burada eğlendiği esnada yine partiye katılan 23 yaşındaki Nazlıcan A. ile tanıştı. Bir süre sohbet eden ikili, partinin bitiminde Kaya'nın Levent'teki evine gitti. İçeride sohbet etmeye başlayan ikili bu esnada iddiaya göre alkol aldı. Sohbet devam ederken gecenin ilerleyen saatlerin Nazlıcan A. iddiaya göre, Hasan Can Kaya'nın kendisiyle yakınlaşmasından rahatsız oldu. Bunun üzerine genç kız evden çıkmak istedi ancak iddiaya göre Kaya, çıkmasına izin vermedi. Kaya'ya tepki gösteren genç kız cep telefonundaki mesajlaşma uygulaması üzerinden arkadaşına canlı konum attı. Daha sonra da "Bana madde verdiler, nerede olduğumu bilmiyorum. Evden çıkmama izin vermiyor" dedi.

Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira

GENÇ KADIN, POLİS EŞLİĞİNDE EVDEN ÇIKARILDI

Mesajları gören arkadaşı polis ekiplerine ihbarda bulundu. Canlı konumdan genç kızın yerini tespit eden Beşiktaş polisi, gece saatlerinde adrese geldi. Genç kızın içeride olduğu belirlenmesi üzerine polis ekipleri, Nazlıcan A.'yı içeriden çıkarttı. Genç kızın şikayetçi olduğunu söylemesi üzerine Hasan Can Kaya da emniyete götürüldü.

"BENİMLE YAKINLAŞMAK İSTEDİ"

Emniyette ifadesi alınan genç kız, özel bir üniversitenin mezuniyet partisinde Hasan Can Kaya ile tanıştığını, daha sonra birlikte evine gittiklerini, burada bir süre alkol alıp sohbet ettiklerini, sohbet esnasında Kaya'nın kendisiyle yakınlaşmak istediğini, kendisinin ise reddedince evden çıkmak istediğini söyledi. Kaya'nın kendisinin evden çıkmasına izin vermediğini anlatan genç kız, bunun üzerine arkadaşına canlı konum ve mesaj atarak polise ihbarda bulunmasını istediğini söyledi. Ancak Nazlıcan A. emniyette, kendisini alıkoyan Kaya'dan şikayetçi olmadığını belirtti.

Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira

GENÇ KADIN ŞİKAYETÇİ OLMADI, HASAN CAN SERBEST KALDI

Bunun üzerine polis ekipleri genç kıza, olay yasal hakları hakkında bilgi vererek yaşanan olayı ve genç kızın ifadesine savcılığa aktardı. Savcılık ise tutanak tutulması sonrasında emniyette bulunan Hasan Can Kaya'nın serbest bırakılmasını talimatını verdi. Emniyette ifadesi alınan Kaya ise suçlamaları reddederek iddia edilenlerin yaşanmadığını ve Nazlıcan A. evde bulunduğu esnada evde başka kadınların da olduğunu iddia etti. Tutanak tutulması sonrasında Hasan Can Kaya serbest bırakıldı.

Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya\'dan ilk açıklama: Hepsi iftira

Son Dakika 3.Sayfa Genç kıza madde vererek evinde alıkoyduğu söylenen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama: Hepsi iftira - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (21)

 • Coşkun Barış: Kızın o eve gitme amacı ne uyumak mı ? 82 3 Yanıtla
  Yunuss Bayern: Yorumlar siliniyor diye burası boş kalmış sjsnsjsj 2 0
 • Kaan Yıldız: madem sana madde verdi, zorla alıkoydu, madem evde başka kızlarda var, peki neden şikayetçi olmadın? sıkıntılı bu durum? 57 4 Yanıtla
  Onur Zsy: Bir de sabaha karşı 4 te 3 0
 • Osman Koca: adamın evine kadar git sonra benimle yakınlaşmak istedi izin vermedim..tamamda nie gittin evine? 57 2 Yanıtla
 • Ergül Çiftçi: niye iftira etsin oğlum sen namuslu bir adam olsan sana iftira atamaz kimse 22 19 Yanıtla
 • serkan keskin: tabi ki yanlis ama gosterip vermeyince boyle oluyo ( 34 5 Yanıtla
 • caps lock: Problemli olan kız. Açık ve net. 31 4 Yanıtla
  Şükrü null: düzgün olan ne var ki bu hikayede. 17 1
 • Ergun Deniz: ayaklarinla gidiyorsun gidersen ne olacağını bilmiyormuş sonrada şikayet ediyorsun gitmeseydin 18 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement