Taksimetre parasını ödemeyen kadının söyledikleri pes dedirtti: Ben rezillik duygusunu hissetmem - Son Dakika
3.Sayfa

Taksimetre parasını ödemeyen kadının söyledikleri pes dedirtti: Ben rezillik duygusunu hissetmem

İstanbul'da taksiye binen bir kadın bin 766 lira tutan taksi ücretini ödemeyi reddetti. Duruma tepki gösteren taksici, kadına ''Seni rezil etsem yeter'' dedi. Kadın ise ''Beni rezil etmen umurumda değil, ben o duyguyu hissetmem'' yanıtıyla şaşkına çevirdi.

20.06.2024 08:51

İstanbul Esenyurt'ta kayda geçen görüntülerde havalimanına gidip dönen bir kadın, bin 766 lira tutan taksi ücretini ödemeyince tansiyon yükseldi. Birbirinden farklı konuşmalarıyla garip tavırlar sergileyen kadının taksiciye söyledikleri ise "Pes" dedirtti.

Taksiciler ile müşteriler arasında pek çok nedenden dolayı tartışma çıkarken bunlara bir yenisi daha eklendi. Bulunduğu konuma taksi çağıran kadın, havalimanına kadar gittikten sonra aynı araçla tekrar Esenyurt'a kadar döndü.

TAKSİMETRE ÜCRETİNİ ÖDEMEYİ REDDETTİ

Belirttiği adrese bırakılan kadın, taksiden ineceği sırada taksimetre ücretini ödemeyi reddedince ortalık karıştı. Taksi sürücüsü ise çabaları yetersiz kalınca çareyi o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetmekte buldu.

"BENİ REZİL ETMEN UMURUMDA DEĞİL, O DUYGUYU HİSSETMEM"

Taksici, kadına "Seni rezil etsem yeter" sözleriyle tepki gösterdi. Kadın ise "Beni rezil etmen umurumda değil, ben o duyguyu hissetmem" yanıtıyla şaşkına çevirdi.

GARİP TAVIRLARINA KİMSE ANLAM VEREMEDİ

Birbirinden farklı konuşmalarıyla garip tavırlar sergileyen kadının yaptıklarına kimse anlam veremedi. Yaşananlardan geriye ise taksicinin cep telefonu kamerasına yansıyan bu görüntüler kaldı.

Taksimetre parasını ödemeyen kadının söyledikleri pes dedirtti: Ben rezillik duygusunu hissetmem

Son Dakika 3.Sayfa Taksimetre parasını ödemeyen kadının söyledikleri pes dedirtti: Ben rezillik duygusunu hissetmem - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (20)

 • Emin Erol: kadinlara bu ülkede imtiyazli ayrimcilik verirseniz boyle olur işte kadin nasil olsa ben kadinim diyip ona guveniyor 141 8 Yanıtla
  Oğuz Özen: Kesinlikle katılıyorum size NOKTA 30 0
 • Adem Uçuk: Kadının beyanı esastır, taksici suçlu(!) 45 62 Yanıtla
 • ferhat eser: böyle kadınlar kesinlikle çocuk doğurmamalı 88 5 Yanıtla
 • Emir Arslan: Erkek olsa şimdi kavga çıkar erkek suçlu ilan edilip linç edilirdi ama iş şımarık kadına gelince kimse ses çıkarmaz 79 2 Yanıtla
 • Ferhat Baran: Madde 51 5 Yanıtla
 • ferhat eser: senin hissettiğin duyguyu ben sana saniyeler içinde veririm 37 9 Yanıtla
  mürsel sarıteke: kaşınıyor 23 6 ferhat eser: maalesef mürsel 11 4 Galatasaray Spor kulübü: Bu sefer yanındayız Ferhat eser 13 1
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement